کارواش تکفاز

تمامی اطلاعات راجب کارواش تکفاز

موتوری که پمپ تمیز کننده فشار قوی را به حرکت در می آورد در اصل دارای 220 ولت و 380 ولت است. آیا شما در مورد فشار و برق تکفاز صحبت می کنید که مخصوصاً از یک موتور سه اسب استفاده می کند، سپس بستگی به میزان قدرت دارد. مخصوصاً برق، 220 ولت می تواند کمک کند.

کارواش تکفاز

چگونگی کار کارواش تکفاز

روش کار کارواش صنعتی: 1. آماده سازی قبل از راه اندازی دستگاه قبل از راه اندازی کارواش را بررسی کنید که آیا پیچ و مهره قسمت های مختلف دستگاه شل نشده است.روغن 30# یا 40# به آن اضافه شده است. جعبه شافت خارج از مرکز پمپ. لنز روغنی مفید است).

کارواش با قدرت 2.2 کیلووات 10 آمپر است، در شرایط عادی حداکثر جریان مجاز سیم مسی 1.5 مربعی بالای 10 آمپر است، چه از طریق لوله یا لایه باز باشد، بنابراین پاسخ مثبت است.

1. اصل کار حداکثر فشار دستگاه تمیز کننده با دمای بالا و فشار بالا 100 بار و حداکثر دما 140 درجه سانتیگراد است و برای دستیابی به دمای بالا و فشار بالای آب ابتدا دستگاه تمیز کننده استفاده می کند. آب لوله کشی (فشار ورودی که کمتر از 1 بار نیست) برای استفاده از ستونی که توسط موتور تکفاز هدایت می شود.

اصل تمیز کردن کارواش صنعتی تکفاز جت آب پرفشار و دمای بالا “پمپ” ایتالیایی استفاده از پمپ فشار بالا برای پمپاژ آب پرفشار است که توسط یک بخار آب داغ با دمای بالا تا 150 درجه گرم می شود. کویل گرمایش، و از طریق لوله به نازل می رسد. نازل آب پرفشار و کم سرعت را به جت کم فشار و سرعت بالا تبدیل می کند. -بخار آب داغ دمایی به سرعت روغن و گریس را روی سطح جسم حل می کند، کارواش تکفاز فشار کافی بر روی لایه رسوب یا رسوب ایجاد می کند تا آن را خرد کند و پس از اینکه رسوب بالا رفت، لایه از بین می رود و سیال بین لایه ها وارد می شود. لایه رسوبی و سطح قسمت تمیز کننده به شکل گوه ای باشد، به طوری که لایه رسوبی از بین برود و سطح قطعه ای را که باید تمیز شود نمایان می کند. در بسیاری از عملیات جت، ذرات خرد شده مخلوط شده در جت می تواند به تاثیر ذرات بیشتر کمک کند.

کارواش صنعتی

به طور کلی بین 100 بار تا 120 بار!در اینجا مدل های زیادی وجود دارد، باید به اندازه فشار آب، مصرف برق و سایر پارامترها توجه کنید!مدل محصول:100 قدرت موتور: 3 اسب نرخ جریان استاندارد: 11 l/min فشار نامی: 100bar حداکثر فشار: 120bar

اصل کار کارواش تکفاز فشار قوی: پمپ برقی یک فرآیند مکش و تخلیه آب را تکمیل می کند و مقدار معینی آب را به خط لوله فشار قوی می رساند تا بتواند با یک دستگاه به نازل فشار بالا برسد. انرژی زیاد دیافراگم نازل فشار قوی بزرگتر از نازل فشار قوی است قطر لوله بسیار کوچکتر است بنابراین وقتی آب به نازل فشار قوی می رسد اگر بخواهد از لوله خارج شود. سوراخ نازل، باید تسریع شود. فقط به این ترتیب، آبی که از سوراخ نازل شتاب می گیرد، می تواند یک کارواش صنعتی تشکیل دهد. هنگامی که جت از پاک کننده فشار بالا برخورد می کند هنگام تمیز کردن جسم، به آن عملیات جت می گویند. نیروی ضربه ای جت آب پرفشار بیشتر از چسبندگی کثیفی و سطح جسم است، جت آب پرفشار کثیفی را جدا می کند و آن را می شویید تا به هدف تمیز کردن جسم برسد. .

170 بار

تاثیر آب بیشتر از چسبندگی کثیفی به سطح جسم است و آب کارواش تکفاز کثیفی را جدا می کند و آن را می شویید تا به وسیله تمیزکننده ای برسد که سطح جسم را تمیز می کند.زیرا فشار بالا از واترجت تکفاز آب برای تمیز کردن کثیفی استفاده می شود، مگر اینکه یک لکه روغنی بسیار سرسخت باشد، باید اضافه شود.

در شرایط عادی به پاک کننده های واتر جت تکفاز ، آب پاک کن با فشار بالا نیز گفته می شود. اصل کار پاک کننده فشار قوی پیشرفته ایتالیا این است که کارواش تکفاز یک فرآیند مکش و تخلیه آب را تکمیل می کند و یک آب را تحویل می دهد. مقدار معینی از آب به خط لوله فشار بالا