گیربکس حلزونی سهند

گیربکس حلزونی سهند

1. گیربکس حلزونی سهند: شفت توخالی(هالو شافت) با سوئیچ راه، شفت توخالی با دیسک کوچک.

2. چیدمان گیربکس موتور الکتریکی سنگین: A، B، C، D (جزئیات لطفا کاتالوگ را ببینید)

گیربکس حلزونی سهند

ما تجربه تعمیر گیربکس حلزونی جامع و کارآمدی داریم که قدمت آن به سال 1380 برمی گردد و می دانیم که برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما برای تعویض جدید چه چیزی لازم است. ناگفته نماند، خدمات تعمیر گیربکس حلزونی برای مشتریانی که نمی توانند خرابی تجهیزات یا خرابی های عملیاتی را تحمل کنند، ارزش افزوده ای ایجاد می کند.

جعبه دنده کاهنده: گیربکس های مارپیچی پایه عمودی (فلنجی)، گیربکس مارپیچ عمودی، گیربکس حلزونی دوگانه و گیربکس های گیربکس حلزونی سهند یک راه حل کم هزینه و موثر برای کاهش سرعت و افزایش گشتاور ارائه کرد، در حالی که تحمل بارگذاری ضربه را افزایش داد. گیربکس مارپیچ حلزونی. برای انتخاب گیربکس های حلزونی، باید گشتاور و ضریب سرویس مورد نیاز برای کاربرد را تعیین کنید.

برنامه نشان می دهد:

* درایوهای تسمه نقاله

* موتورهای آسانسور سطلی

* موتورهای همزن

* درایوهای دنده بالابر

* درایوهای دنده مسافرتی

*موتور گیربکس صنعتی ماشین کاغذ

* موتورهای خشک کن

* درایوهای پیچ آب

گیربکس حلزونی سهند به گونه ای طراحی شده است که به OEM ها یا کاربر نهایی انعطاف بیشتری در انتخاب موتور بدهد. مدت‌هاست که قیمت‌های بالا و اتکا به یک شرکت برای رفع نیازهای کاهش دنده شما از بین رفته است.

گیربکس سهند

1. گیربکس های حلزونی مارپیچ مواد محفظه: بدنه چدن با استحکام بالا

2. سختی محفظه گیربکس با سرعت بالا

3. گیربکس های حلزونی مارپیچ مواد دنده: فولاد آلیاژی محکم

4. گیربکس سنگین سختی سطح دنده

5. گیربکس های حلزونی و دنده اصلی

6. گیربکس سنگین مواد ورودی/خروجی: فولاد آلیاژی

7. ورودی / خروجی گیربکس های حلزونی مارپیچ سختی

8. از گیربکس حلزونی سهند کاهش کوچک تا گیربکس های سنگین عملیات حرارتی: تمپر کردن، آنیل کردن، خاموش کردن. و غیره.؛

ما از سال 1975 گیربکس های حلزونی با کیفیت بالا را برای سیستم های انتقال نیرو تولید می کنیم. گیربکس های مارپیچ ما شامل زاویه قائم، اریب، چرخ دنده مارپیچ و دوک برای انواع مختلف کاربردهای داخل و خارج از جاده است. Sogears جامع ترین مجموعه محصولات صنعت را با بیش از 30000 محصول استاندارد و همچنین توانایی مهندسی راه حل های منحصر به فرد در صورت تقاضا ارائه می دهد. خطوط تولید شامل گیربکس های مارپیچ بسته استاندارد، گیربکس های مارپیچ سفارشی، موتورهای AC/DC، موتورهای DC و موتورهای DC می باشد.

در این سیستم ها از شفت ها و چرخ دنده های اضافی استفاده می شود. به عنوان مثال، یک چرخ دنده کوچک به شفت خروجی اولین مجموعه دنده اضافه می شود تا به عنوان محرک ورودی عمل کند.

گیربکس حلزونی سهند تحت تأثیر نیروی چرخ باد و نیروی واکنش ایجاد شده در طول انتقال دنده قرار دارد. باید استحکام کافی برای مقاومت در برابر نیرو و گشتاور برای جلوگیری از تغییر شکل و اطمینان از کیفیت انتقال داشته باشد. طراحی گیربکس باید مطابق با شرایط طراحی انتقال نیرو توربین بادی، پردازش و مونتاژ، بازرسی و نگهداری آسان باشد. با پیشرفت سریع صنعت گیربکس، صنایع و شرکت های مختلف بیشتری از گیربکس استفاده می کنند و شرکت ها روز به روز در صنعت گیربکس قدرتمندتر می شوند.

ویرایشگر پردازش صدا
گیربکس بخش مهمی از کاربرد گسترده در انتقال مکانیکی است. هنگامی که دو جفت چرخ دنده مشبک می شوند، به ناچار کاردک، شکل دندان و سایر خطاها وجود دارد. در حین کار، اثر اتصال رخ می دهد و نویز مربوط به فرکانس مش چرخ دنده رخ می دهد. به دلیل لغزش نسبی، صدای اصطکاکی بین سطوح دندان ایجاد می شود. از آنجایی که دنده ها بخش اصلی درایو گیربکس هستند، کاهش صدای دنده برای کنترل صدای گیربکس ضروری است. به طور کلی علل ایجاد صدای سیستم دنده عمدتاً دارای جنبه های زیر است:
1. طراحی دنده. انتخاب پارامتر نادرست است، همگام سازی بسیار کوچک است، تنظیم شکل نامناسب است یا خیر، و ساختار گیربکس غیر منطقی است. در پردازش چرخ دنده، خطای بخش هسته و خطای پروفیل دندان خیلی بزرگ است، نقطه بال خیلی بزرگ است و زبری سطح خیلی بزرگ است.
2. قطار دنده و گیربکس. مونتاژ خارج از مرکز، دقت تماس کم است، موازی شفت ضعیف است، استحکام شفت، یاتاقان و پشتیبانی کافی نیست، دقت چرخش بلبرینگ بالا نیست و شکاف مناسب نیست.
3. ورودی گشتاور در جنبه های دیگر. نوسانات گشتاور بلبرینگ، ارتعاش پیچشی شفت، تعادل موتور و سایر جفت‌های انتقال و غیره.
وارد Atlas More Atlas شوید

9. گیربکس های مارپیچ مارپیچ دقیق: سنگ زنی دقیق، درجه 6-5.

10. صدای گیربکس سنگین (MAX): 60 ~ 68dB;

11. روغن روان کننده گیربکس های حلزونی مارپیچ: GB L-CKC220-460، Shell Omala220-460;

12. گیربکس مارپیچ با دمای سنگین Huty. ارتفاع (MAX): 40 درجه سانتیگراد؛

13. گیربکس های حلزونی راندمان: 94% ~ 96% (بستگی به مرحله انتقال دارد).

دمای گیربکس 14. Huty duty. ارتفاع (روغن) (MAX): 50 درجه سانتیگراد؛

15. گیربکس های حلزونی مارپیچ Backlash: N20Arcmin;

16. گیربکس های ارتعاشی صنعتی سنگین: N20μm.

ما گیربکس‌های مارپیچ دوتایی سری PP را طراحی، تولید و تولید می‌کنیم تا نسبت‌های کاهش بالایی را در یک جعبه فشرده ارائه کنیم. با داشتن سه سایز تایر، نسبت‌های 25:1 تا 900:1 و مقادیر گشتاور از 2.2 نیوتن‌متر تا 34 نیوتن‌متر، این گیربکس‌های بسیار کاهش‌دهنده در طیف وسیعی از کاربردها مفید هستند.

تولید چرخ دنده ما باعث می شود که محور انحراف، چرخ دنده های گشتاور بالا، گیربکس حلزونی سهند مارپیچ با شدت بالا در کلاس جهانی را برای رباتیک، هوا فضا و نظامی فعال کنند. تولید چرخ دنده ما باعث می شود که محورهای کج و گیربکس های با گشتاور بالا به گیربکس های مارپیچ مجهز شوند که به کاهش شدت انرژی در مقیاس جهانی برای روباتیک، هوافضا و نظامی اختصاص داده شده است.

گیربکس مارپیچی، گیربکس، گیربکس، موتور کاهش، محرک تسمه، درایو تسمه، موتور کاهش دهنده قایق هوایی، گیربکس ایربوات، گیربکس ایربوات، موتور کاهش دنده قایق هوایی، هواپیمای خلبان، موتور هواپیمای آزمایشی، گیربکس هواپیمای خلبان، گیربکس هواپیما، درایوهای Stingerdrives، گیربکس استینگر، دنده استینگر.

با طیف گسترده ای از گیربکس های کاهش دهنده برای ساخت یک سیستم موتور، خواه یک موتور محرکه باشد یا چندین محرک که به صورت مکانیکی به هم متصل شده اند.  گیربکس حلزونی سهند موجود به عنوان واحدهای محرک به صورت استاندارد در دسترس هستند، اما خود گیربکس های حلزونی نیز می توانند عرضه شوند. رایج ترین انواع گیربکس ها گیربکس های حلزونی حلزونی و سایر محصولات سازگار با شفت حلزونی و موازی هستند.

با مجموعه ای از چرخ دنده ها که برای کاهش سرعت ورودی (مانند توربین دریایی) به سرعت خروجی کمتر (مانند پروانه کشتی) استفاده می شود. طیف گسترده ای از گیربکس های حلزونی و گیربکس های حلزونی برای کاربردهای مختلف که به گشتاور بالا و سرعت آهسته نیاز دارند. قیمت های پایین روزانه ما را بررسی کنید

گیربکس حلزونی سهند

دستورالعمل های ایمنی در طول یا بعد از پیشرفت کار، برای گیربکس حلزونی سهند ، موتور، قطعات الکتریکی و سطح دمای بالا، فقط به متخصصان اجازه می دهد کارهایی مانند حمل و نقل، انبار، کمیت، نصب، بهره برداری و نگهداری را انجام دهند. 

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید: الف. نمودار مدار مربوطه و دفترچه راهنمای ب. علامت کرم و ایمن ج. هر درخواست و مقررات خاص د. ارائه منظم ایمنی و پیشگیری از تصادف از راه‌اندازی ایالتی/دولتی محلی/میدان خصوصی لطفاً بررسی کنید که آیا چرخش بدون تماس صحیح است (به صداهای اصطکاک فردی در حین پیشرفت چرخش توجه کنید)،

اگر قطعات گیربکس در طول آزمایش وصل نشده‌اند. لطفاً به تعمیری بودن راه کلید توجه کنید، به قفل و محافظ معاینه توجه کنید حتی اگر قرار است مسیر را اجرا کنید. اگر اعلان وجود داشته باشد، دما در حال افزایش است، ارتعاش و سایر شرایط عملیاتی منحرف است. موتور باید خاموش شود، دلیلش مشخص است. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید 

گیربکس حلزونی سهند ، چرخ دنده مخروطي حلزوني ، چرخ مخروطي ،