مقایسه چندین کارواش صنعتی برتر ایران

مقایسه چندین کارواش صنعتی برتر ایران یک کارواش صنعتی قوی که برای نظافت عمومی و شستشوی ماشین مناسب است. بسیاری از مدل های صنعتی برای استفاده صنعتی نظیر ،اینتر پمپ/کارچر/برتولینی/پمپاک/آنووی/… و غیره ظاهر شده اند. با این حال، انواع مختلفی مانند نوع مخزن، نوع اتصال مستقیم آب و نوع سه فاز وجود دارد و شما نیز نگران برق و بی صدا بودن آب هستید، بنابراین ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام یک را انتخاب کنید.

مقایسه کارواش صنعتی

این بار، من می خواهم چندین کارواش صنعتی فشار قوی را انتخاب کنم .

راستی‌آزمایی مقایسه‌ای در سه نقطه زیر انجام شد.

  • مواد شوینده
  • صدا
  • قابلیت استفاده

کدام محصول قوی ترین بهترین محصول خریدی است که بهترین انتخاب می کند؟ همچنین نکات انتخابی را که از متخصصان کارواش پرسیده ایم توضیح خواهیم داد، پس در هنگام خرید به آن مراجعه کنید.

کارشناس ناظر بر این مقاله

کارواش صنعتی اینتر پمپ.، که تمیز کردن فشار بالا و لوازم صنعتی خارجی را انجام می دهد، به عنوان برتر در این زمینه عمل می کند. او با حدود 50 سال سابقه نظافت پرفشار، مکان های مختلفی از صنعت گرفته تا کارخانه ها و کارواش ها را تجربه کرده است. هنگام انجام نظافت پرفشار سعی می شود با توجه به محیط اطراف و میزان خرابی هدف از روش های تمیزکاری مختلفی استفاده کنیم.

قطعات کارواش صنعتی

نقاط تایید

کارواش صنعتی پرفروش را جمع آوری کردیم و آنها را به طور کامل مقایسه و تأیید کردیم.

تأیید ① مواد شوینده

ابتدا “قدرت تمیز کنندگی” کارواش صنعتی را بررسی کردیم. آب از فاصله 30 سانتی متری به سمت حوله ای که با خاک آغشته شده است تخلیه می شود. من بررسی کردم که با یک تخلیه آب چقدر کثیفی از بین رفته است. علاوه بر این، «قدرت جریان آب» و «ضخامت جریان آب» که بر قدرت پاک‌کنندگی تأثیر می‌گذارند را می‌توان با روش‌های دیگری تأیید کرد. پس از تثبیت نازل، آب از فاصله نزدیک 5 سانتی متری به مدت 10 ثانیه به یک بتونه مقاوم در برابر آب تخلیه می شود و اندازه گیری شد.

تأیید ② صدای

ما همچنین “صدای” را که هنگام زندگی در یک منطقه مسکونی یا مکانهای عمومی نگران کننده است تأیید کردیم. نویز کار موتور دو بار با استفاده از صدا سنج اندازه گیری شد و با مقدار متوسط ​​ارزیابی شد. تأیید در یک خانه تک خانواده در یک منطقه مسکونی با فرض محیط استفاده واقعی انجام شد و صدای محیطی اطراف حدود 55 دسی بل بود.

دینام

تأیید ③ قابلیت استفاده

در تأیید «قابلیت استفاده»، نکات زیر توسط سه نفر که تجربه کمی در استفاده از کارواش صنعتی قوی داشتند بررسی شد. سهولت در تنظیم و مرتب کردن سهولت حمل و نقل سهولت در کار با تفنگ ها و شیلنگ های فشار قوی سهولت تنظیم جریان آب به هر مورد حداکثر 5 امتیاز داده شد و میانگین امتیاز 3 نفر به عنوان ارزیابی نهایی استفاده شد. علاوه بر این، هرچه لوازم جانبی بیشتری داشته باشیم، دامنه کاربردها بیشتر می شود، بنابراین «درجه لوازم جانبی تجهیزات استاندارد» را نیز به ارزیابی اضافه کردیم.

تمام تاییدیه ها توسط ایتال سرویس در داخل انجام می شود

این مقاله به طور مستقل توسط ایتال سرویس تحقیق و ایجاد شده است. پس از انتشار مقاله، ممکن است از شما خواسته شود که یک آگهی مرتبط با محتوای مقاله درج کنید، اما با توجه به درج یا عدم درج آگهی، رتبه و محتوا تغییر نخواهد کرد.
کارشناسان بر نحوه انتخاب نظارت می کنند. محصولات ذکر شده در رتبه بندی توسط کارشناسان انتخاب نشده اند، بلکه به طور مستقل توسط بخش تحریریه جمع آوری و رتبه بندی می شوند.

مقایسه چندین کارواش صنعتی برتر ایران جذابیت کارواش صنعتی قوی چیست؟

کارواش صنعتی قوی که با پاشیدن آب با فشار بالا کثیفی را از بین می برد. در مقایسه با سایر ابزارهای نظافتی مانند برس و پارچه، جذابیت زیادی دارد که می توانید به راحتی آن را تمیز کنید زیرا فقط باید آب بمالید . همچنین می توانید انتظار داشته باشید که لکه های سرسختی را که به مرور زمان به دلیل فشار شدید آب از بین رفته اند، تمیز کنید .

کاربردهای متنوعی دارد و برای از بین بردن انواع کثیفی ها مانند شستن گرد و غبار و گرده های پنجره ها و درهای صفحه نمایش و از بین بردن خزه و تیرگی دیوارهای بیرونی و همچنین کثیفی های اطراف ورودی و باغ مفید است. علاوه بر این، اگر فشار آب برای یک مدل صنعتی قوی نباشد ، امکان شستشوی ماشین وجود دارد .

نحوه انتخاب کارواش صنعتی

در اینجا 6 نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک کارواش صنعتی بررسی کنید .

① “نوع منبع تغذیه” و “روش تامین آب” را با توجه به برنامه انتخاب کنید

حتی اگر به طور خلاصه بگویید “کارواش صنعتی”، اندازه ها، انواع منبع تغذیه و روش های تامین آب مختلف وجود دارد. محصولی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

نوع قدرتمند با “سیم برق” و “اتصال آب” برای نظافت کلی دیوارهای بیرونی و ….

اگر از آن در محدوده خاصی از شستن ماشین تا ورودی استفاده می کنید و زمان تمیز کردن بیش از 10 دقیقه به عنوان راهنما است، نوع قدرتمند کارواش صنعتی سه فاز را پیشنهاد میکنیم

نوع تکفاز و نوع مخزن دارای مدت زمان استفاده مداوم محدودی هستند، اما اگر نوعی است که به منبع تغذیه و خدمات آب وصل می شود، می توانید تا پایان نظافت با اطمینان به استفاده از آن ادامه دهید. یکی دیگر از ویژگی های این است که بسیاری از محصولات قدرتمند با فشار آب نسبتا بالا وجود دارد .

اساساً تفنگی و لانس و نازل فشار را ایجاد می کند و «شلنگ فشار قوی» که بدنه اصلی را به هم وصل می کند به اندازه کافی بلند هستند، بنابراین می توانید در حین حرکت فقط با تفنگ شستشو دهید. با این حال، توجه به این نکته مهم است که هنگام تغییر مکان به طور قابل توجهی، اتصال مجدد خدمات آب به زمان و تلاش نیاز دارد .شما میتوانید از کارواش صنعتی با شلنگ فشار بالا در متراژ بالاتری استفاده نمایید.

کارواش صنعتی قوی حرفه اینظر از کارواش صنعتی

بردی که فقط با تفنگ قابل جابجایی است به طول شلنگ کارواش صنعتی بستگی دارد. اگر طیف وسیعی از حرکت دارید، مانند تمیز کردن دیواره بیرونی اطراف ، شلنگی با شلنگ بلند انتخاب کنید . همچنین، اگر شیلنگ گسترش به عنوان یک گزینه وجود داشته باشد، دامنه حرکت را می توان بیشتر افزایش داد.

شلنگ کارواش صنعتی

اگر می خواهید در مکان های مختلف از آن استفاده کنید، نوع پرتابل “سه فاز ” یا “نوع مخزن آب”.

بدنه اصلی نسبتا سنگین است و به تنظیمات کمی نیاز دارد، بنابراین زمانی که بخواهید سریع آن را بیرون بیاورید و از آن استفاده کنید کمی دشوار است . همچنین برای افرادی که محصولات جمع و جور زیاد و فضای ذخیره سازی محدود دارند مناسب نیست.

اگر از آن برای کارواش استفاده می کنید، قطعات اختیاری را بررسی کنید. برای داشتن خدمات یا برس مواد شوینده راحت است

اگر می خواهید از آن برای شستشوی ماشین استفاده کنید، بررسی کنید که آیا قطعات اختیاری مناسبی وجود دارد و آیا می توان حرکت آب را تنظیم کرد .

به عنوان قطعات اختیاری، داشتن یک “نازلی که می تواند زاویه را تغییر دهد” که شستن گرد و غبار اطراف سقف و چرخ ها را آسان می کند، یک “بطری مواد شوینده” برای استفاده از مواد شوینده و یک “برس” که ماشین را جلا می دهد، راحت است. بدن با نیروی سبک

همچنین، مطمئن شوید که آیا می توان حرکت آب را تنظیم کرد، زیرا اگر به اعمال جریان خطی قوی آب ادامه دهید، خطر جدا شدن رنگ وجود دارد .

(2) فشار آب و جریان آب مربوط به قدرت تمیز کردن و راندمان تمیز کردن را بررسی کنید.

برای کسانی که می خواهند قدرت تمیز کنندگی و راندمان تمیز کردن را دارند، “فشار خروجی معمولی” را که فشار آب را هنگام استفاده واقعی نشان می دهد و “عملکرد تنظیم جریان آب” را که قدرت و شکل جریان آب را تغییر می دهد بررسی کنید.

5MPa یا بیشتر را برای “فشار تخلیه معمولی” انتخاب کنید. بهتر است جریان آب تمیز باشد حتی زمانی که نازل فشرده شده باشد

اگر می‌خواهید لکه‌های سرسختی مانند خزه و کثیفی را که در طول سال‌ها گیر کرده‌اند پاک کنید، ما محصولاتی با “فشار100 باریا بالاتر را توصیه می‌کنیم.

دو نوع کارواش صنعتی وجود دارد: «فشار تخلیه معمولی» و «فشار حداکثر مجاز (حداکثر فشار تخلیه)». حداکثر فشار مجاز یک حد ساختاری است و این فشار خروجی معمولی است که بر استفاده واقعی تأثیر می گذارد، بنابراین هنگام مقایسه فشار خروجی معمولی را بررسی کنید.

همچنین، برای کسانی که می‌خواهند بیشتر روی کارایی تمیز کردن تمرکز کنند، دستگاهی را که جریان آب تمیز دارد نه تنها با فشار آب، بلکه با فشار دادن نازل توصیه می‌کنیم. در این راستی آزمایی، حتی با فشار دادن نازل، می توان با آبی مانند کارواش صنعتی که به صورت افقی پخش می شود و پاشیده می شود و با یک خط مستقیم با قطر زیاد مانند تبر، منطقه وسیع تری را تمیز کرد.

کارواش صنعتی قوی حرفه اینظر از ایتال سرویس

توصیه می شود فشار آب را قوی ترین انتخاب کنید. اگر فشار آب بیش از حد قوی است، می توانید آن را با افزایش فاصله اسپری تنظیم کنید.

“عملکرد تنظیم جریان آب” را که بر راندمان تمیز کردن و قابلیت استفاده تأثیر می گذارد، بررسی کنید

اگر “عملکرد تنظیم جریان آب” وجود داشته باشد، قدرت و شکل جریان آب را می توان با توجه به محل تمیز کردن و درجه کثیفی تغییر داد، بنابراین می توان انتظار داشت که راندمان تمیز کردن بهبود یابد.

به طور کلی،کارواش صنعتی با کاهش جریان آب، حرکت قوی‌تری دارند و زمانی که جریان آب بازتر می‌شود، ضعیف‌تر می‌شوند. تمیز کردن کارآمد را می توان با استفاده از جریان های مختلف آب با توجه به درجه کثیفی انجام داد، مانند “لکه های سرسخت در یک نقطه متمرکز می شوند و لکه های سبک روی کل جریان آب پاشیده می شوند.”

همچنین مهم است که چقدر آسان است که جریان آب را تغییر دهید. اگر بتوانید آن را فقط با تغییر نازل تنظیم کنید، به جای اینکه نازل را یکی یکی تعویض کنید، استفاده از آن آسان تر است .

طول نازل نیز نکته مهمی است که بر قابلیت استفاده تأثیر می گذارد. برای از بین بردن لکه های سرسخت، باید آب را از فاصله نزدیک بمالید. نازل های کوتاه می توانند به بدن شما فشار وارد کنند، به عنوان مثال، زمانی که برای تمیز کردن زمین باید خم شوید.

③ اگر در مورد قبض آب نگران هستید، یکی را با عملکرد خود کارواش صنعتی یا دیگری با مقدار کمی آب تخلیه انتخاب کنید.

بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند که قبض آب گران خواهد بود زیرا مقدار زیادی آب برای کارواش صنعتی قوی مصرف می کند.

در واقع، مقدار آب مصرفی توسط کارواش صنعتیر قوی به طرز شگفت آوری کم است، حدود یک چهارم آب شلنگ ها . دلیل آن این است که آب در زمان کوتاهی تخلیه می شود زیرا با فشار زیاد شسته می شود.

با این حال، اگر برای مدت طولانی از آن استفاده کنید، نگران قبض آب خواهید بود. در آن صورت، توصیه می شود به انتخاب یک مدل با “تابع خود بتونه کاری” که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از آب گرم باقی مانده از حمام، یا یکی که دارد به عنوان کوچک “مقدار آب تخلیه” را به عنوان ممکن است، که نشان می دهد میزان آب مصرفی .

④ اگر نگران صدای کار هستید، نوع موتور و وجود یا عدم وجود حالت بی صدا را انتخاب کنید.

اگر نگران صدای کار هستید ، موتور القایی یا مدلی با حالت بی صدا انتخاب کنید .

عمدتاً دو نوع موتور برای کارواش صنعتی وجود دارد: موتورهای یونیور سال و موتورهای القایی. از آنجایی که موتور یونیورسال در فرکانس 50 هرتز / 60 هرتز مشترک است، می توان از آن در هر نقطه از کشور استفاده کرد ، اما نقطه ضعف آن این است که صدای کار موتور با صدای بلند است و به راحتی طنین انداز می شود .

از سوی دیگر، اگرچه موتور القایی فقط در استفاده می شود، اما با صدای نسبتاً آرام مشخص می شود زیرا به دلیل ساختار آن اصطکاک قطعات وجود ندارد . حتی در این راستی‌آزمایی، صدایی با صدای بلند وجود نداشت، بنابراین نسبتاً بی صدا بود .

علاوه بر این، بسیاری از محصولات با فشار آب ضعیف برای محصولات کم صدا وجود دارد و محصولات کم صداتر تمایل به شویندگی کمتری دارند. با این حال، محصولاتی که دارای حالت استاندارد جداگانه و حالت بی‌صدا هستند، زمانی که می‌خواهید قدرت پاک‌کنندگی را حفظ کنید و زمانی که می‌خواهید بی‌صدا از آن استفاده کنید، می‌توانند به درستی استفاده شوند .

⑤ روش اتصال “شلنگ فشار قوی” را که بر قابلیت استفاده تأثیر می گذارد، بررسی کنید.

در مورد نحوه اتصال شلنگ فشار قوی که بدنه اصلی و تفنگ را به هم وصل می کند، نوع “یک لمسی” که با درپوش ثابت می شود توصیه می شود زیرا با تلاش و زمان کمتری نسبت به “دوار” می توان قسمت اتصال را وصل کرد. نوع” که دارای پیچ است .

در مورد جابجایی شیلنگ، سبک تر کمی راحت تر است، اما تفاوت زیادی وجود ندارد و همه محصولات می توانند به راحتی جریان آب را با چرخش نازل تنظیم کنند. برای استفاده باید به «سهولت اتصال شلنگ فشار قوی» توجه کرد که در زمان و زحمت آماده سازی و مرتب کردن آن بسیار تأثیرگذار است.

کارواش صنعتی

از نظر قابلیت حمل، برخی از محصولات همراه با لاستیک عرضه می شوند، اما وزن هنوز هم هنگام فرض مراحل مهم است. اگر 6 کیلوگرم یا کمتر بود، احساس سبکی داشت .

⑥ ویژگی های هر سازنده را بررسی کنید

در پایان می خواهم ویژگی های سازندگان محبوب کارواش صنعتی قوی را معرفی کنم. لطفا به انتخاب یک مدل خاص بر اساس امتیاز انتخاب مراجعه کنید.

اینتر پمپ بزرگترین تولید کننده پمپ کارواش پلنجری یا پیستونی در جهان است که در ایتالیا متولد شده است. در سال 1984، ما اولین پمپ را برای مصارف صنعتی راه اندازی کردیم و در بین تولیدکنندگان کارواش صنعتی قوی به رسمیت شناخته شدیم.

علامت تجاری رنگ زرد و مشکی است. درجه سری های پایه با افزایش تعداد، از “سری w” برای مبتدیان تا “سری 500” مدل های پیشرفته بالا می رود.

کارواش برتولینی: تولید کننده جامع مایحتاج روزمره و لوازم صنعتی. برخی از محصولات قابل نگهداری هستند

نمایندگی برتولینی یک تولید کننده ایتالیایی است که طیف گسترده ای از محصولات از لوازم خانگی گرفته تا مایحتاج روزمره را انجام می دهد و ویژگی آن این است که بسیاری از محصولات با قیمت های مقرون به صرفه به فروش می رسند.

در مورد کارواش صنعتی قوی، علاوه بر مدل اصلی “مستقیم متصل به منبع آب”، چندین محصول “نوع مخزن” نیز وجود دارد. همچنین محصولی با سطح ذخیره سازی ابداع شده وجود دارد که به موتور اجازه می دهد تا پس از استفاده در منبع ذخیره شود ، زیرا منبع و موتور را می توان از هم جدا کرد .

پمپاک: سازنده تجهیزات صنعتی ایتالیا. هم تجاری و هم خانگی فروخته می شود

پمپاک یک تولید کننده تجهیزات صنعتی است که دفتر مرکزی آن در ایتالیا قرار دارد. این شرکت کارواش صنعتی قوی را برای استفاده تجاری و خانگی فروخت ، اما در سال 2018 تجارت خود را به فروخت . در حال حاضر توسط شرکتی به نام “ابزار صنعتی لاور اداره می شود اما روی محصول عبارت پمپاک درج شده است.

بدنه اصلی با رنگ مشکی مشخص می شود و خط تولید محصولات از کلاس اولیه تا رده بالا گسترده است. هنگام استفاده از آب ذخیره شده توسط عملکرد خود فشار ، می توانید این ایده را مشاهده کنید که آب را می توان بلافاصله بدون نیاز به “آب کارواش صنعتی ” تامین کرد.

کارواش صنعتی پمپاک

آنووی: تولید کننده ابزار جامع. از مدل های بزرگ تا مدل های چند منظوره پرقدرت

آنووی در سال 1990 به عنوان یک شرکت فروش و تعمیر موتور تاسیس شد. از آن زمان، ما تجارت خود را به عنوان تولید کننده ابزارهای برقی توسعه دادیم و  توسعه دادیم

برای کارواش صنعتی، مدل‌های فشار را نیز می‌فروشیم. زمان استفاده مداوم نسبتا طولانی است،علاوه بر این، مدل هایی مجهز به دو حالت “استاندارد” و “آرام” وجود دارد که می توان از آنها با توجه به محل تمیز کردن استفاده کرد.