مه پاش خانگی

مه پاش خانگی

بیش از یک دهه است که یک تولید کننده ابتکاری و پیشرو در قیمت سیستم های مه پاش خانگی استشرکت ما در تولید سیستم های مه پاش با بالاترین کیفیت برای برنامه های خنک کننده مسکونی ، تجاری ، صنعتی و کشاورزی تخصص داردبا بیش از 30 سال تجربه ترکیبی در ساخت پمپ های فشار آب ، شرکت MistCooling ، اکنون در تولید انواع نازل های مه-مه ، فن های مه ، سیستم های مه پاش خانگی قابل حمل ، سیستم های مه پاش مبتنی بر خط و سیستم های کنترل حشرات / پشه متمرکز شده استبه دلیل محصولات استثنایی نوآورانه و تخصص فنی همراه با دانش گسترده صنعت ، محصولات مه آلود ما بارها و بارها برای خنک کردن مکانهای با مشخصات بالا مانند ، مسابقات ورزشی بین المللی ، رستوران های معروف ، پارک های موضوعی ، کارخانه های صنعتی بزرگ ، هتل ها و استراحتگاه های پنج ستاره و برای آموزش نظامی

پکیج مه پاش خانگی
پکیج مه پاش خانگی

.4

ایتال سرویس

 

سیستم های مه پاش خانگی

سیستم های قیمت مه پاش خانگی مسکونی در فضای باز

آقا پشه در شمشیربازی نصب شده است. دانشگاه ایالتی کانزاس

تعداد فزاینده ای از خانوارها سیستم های مه شکن مسکونی آزاد شده با زمان آزاد را برای کنترل پشه ها و سایر حشرات اطراف خانه خریداری کرده اند. با این حال ، تبلیغ کنندگان ، رسانه ها و منابع دیگر گاهی اوقات اطلاعاتی را در مورد سیستم های مه آلود ارائه می دهند که درک آن دشوار است یا ممکن است با اطلاعات دیگر مغایرت داشته باشد. این صفحه اطلاعات به مصرف کنندگان کمک خواهد کرد:

 • تصمیم بگیرید که آیا سیستم های مه پاش خانگی شکن آفت کش های مسکونی برای خانه آنها مناسب است یا خیر
 • اقدامات احتیاطی ایمنی در مورد استفاده از سیستم های مه پاش در فضای باز را درک کنید
 • اطلاعات مربوط به مدیریت تلفیقی آفات – با استفاده از روشهای مختلف برای کنترل پشه – را پیدا کنید
 • نقش سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان های دولتی در تنظیم سوers استفاده را درک کنید.

در صورت داشتن س questionsال در مورد نحوه کارکردن یا نگهداری سیستم مه پاش خانگی ، دفترچه راهنمای خود را بررسی کرده یا با سازنده تماس بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید ، این صفحه به استفاده از سیستم های مه پاش در انبارهای دام ، اسکله های قایق ، یا در رستوران ها ، کارخانه ها یا سایر فضاهای عمومی اطراف آن نمی پردازد. اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم و استفاده از سموم دفع آفات .

در این صفحه:

 

سیستم های مه پاش  مسکونی در فضای باز چیست؟

قیمت مه پاش خانگی مسکونی در فضای باز (که بعضی اوقات “مه پشه ها” نامیده می شوند) سیستم های کاربردی هستند که برای سم پاشی سموم دفع آفات برای از بین بردن پشه ها و حشرات دیگر در فضای باز طراحی شده اند. سیستم های مه پاش شامل نازل های اسپری است که در اطراف محیط خانه در چمن یا محوطه سازی یا در قسمت هایی از خانه یا حصار نصب می شوند. نازل های اسپری توسط لوله به منبع حشره کش متصل می شوند. برخی از سیستم های مه پاش ممکن است در فواصل از پیش تعیین شده با استفاده از تایمر روشن شوند. برخی دیگر ممکن است با استفاده از کنترل از راه دور روشن شوند ، در حالی که دیگران با استفاده از یک سوئیچ فعال می شوند.

چه سموم دفع آفاتی در سیستم های مه پاش خانگی استفاده می شود؟

محصولات حشره کش که بیشتر در سیستم های مه شکن مسکونی در فضای باز استفاده می شوند حاوی پیرترین ها و پرمترین هستند. این محصولات همچنین ممکن است حاوی پیپرونیل بوتوکسید باشند. برای اینکه مطمئن شوید از چه نوع حشره کش استفاده می کنید ، لیست مواد فعال موجود در برچسب ظرف را بررسی کنید.

سموم دفع آفات با حداقل خطر خاص ممکن است در بعضی از سیستم های مه آلود نیز استفاده شود. اگرچه توسط EPA تنظیم نشده است ، بسیاری از ایالت ها این آفت کش ها را تنظیم می کنند. با آژانس دولتی خود مشورت کنید خروج در مورد هرگونه الزامات یا هشدارهایی که باید قبل از استفاده از سموم دفع آفات از آنها مطلع باشید. EPA خطر بالقوه یا اثربخشی این مواد شیمیایی با حداقل خطر را در سیستم های مه پاش ارزیابی نکرده است.

اگر در برچسب آفت کش ها منع استفاده از این سیستم ها وجود داشته باشد ، استفاده از سموم دفع آفات غیرقانونی است.

برچسب قانون است

 • برچسب های سموم دفع آفات دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده صحیح ، استفاده و میزان استفاده از محصول و اقدامات احتیاطی برای محافظت از مردم و محیط ارائه می دهند.
 • دستورالعمل های برچسب از آزمایشات علمی تولید کنندگان و ارزیابی دانشمندان EPA گرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که محصولات با حداقل خطر برای مردم و محیط زیست قابل استفاده هستند.

 

آیا سیستم های مه پاش خانگی مسکونی در کنترل آفات حشرات موثر هستند؟

اطلاعات در مورد کنترل حشرات

که ترکیبی از رویکردهایی که به عنوان مدیریت تلفیقی آفات (IPM) شناخته می شوند در مبارزه با جمعیت پشه ها بیشترین تأثیر را دارد. به عنوان مثال ، پشه ها در آب تولید مثل می کنند ، بنابراین از بین بردن آب ایستاده در اطراف خانه شما یک قسمت اساسی از هر رویکردی برای کنترل پشه ها است. تقریباً هر ظرف اندازه ای مانند شیشه ها یا قوطی های خالی ، بشقاب های قابلمه گل ، بلوک های زیر شیروانی یا لاستیک های قدیمی می توانند زیستگاهی را برای بیرون آمدن پشه ها فراهم کنند اگر بیش از چند روز پر از آب شوند. از بین بردن لارو پشه ها با تخلیه آب قبل از ظهور آنها ، زیرا بزرگسالان می توانند سموم دفع آفات را برای از بین بردن پشه های بالغ کاهش دهند یا از بین ببرند. از آنجا که پشه ها ممکن است در بزرگسالی چندین مایل مسافت را طی کنند ،

سیستمهای مه پاشیدن مسکونی در فضای باز هنوز به اندازه کافی مورد مطالعه قرار نگرفته است تا بتواند اثربخشی آنها را در کنترل پشه ها یا سایر آفات حیاط و باغ به اثبات برساند و همچنین از نظر علمی برای کنترل یا جلوگیری از شیوع ویروس نیل غربی یا سایر بیماریها اثبات نشده است.

در حالی که مدیریت آفات با شما آغاز می شود ، کنترل موثر پشه اغلب مبتنی بر جامعه است. برای اطلاع از دلخوری شدید یا منابع احتمالی پشه با بخش بهداشت محلی خود یا منطقه کاهش پشه تماس بگیرید.

برای آفاتی غیر از پشه ها ، ترکیبی از روشهای مدیریت آفات که برای آفت خاص طراحی شده است ، ممکن است بهترین نتیجه را داشته باشد.

دستگاه ضد عفونی کننده
دستگاه ضد عفونی کننده

آیا قیمت سیستم های مه پاش مسکونی ایمن هستند؟

افراد و حیوانات خانگی ممکن است در معرض سموم دفع آفات مورد استفاده در سیستم مه پاش خانگی مسکونی از طریق تماس مستقیم با اسپری ، لمس گیاهان یا سایر اشیا in موجود در ناحیه تحت درمان یا استنشاق مقدار کمی سموم دفع آفات در هوا قرار بگیرند. EPA سلامت انسان و خطرات زیست محیطی سموم دفع آفات را که معمولاً در سیستم های مه پاش استفاده می شوند ارزیابی کرده است. بیشتر این سموم دفع آفات فقط مدت کوتاهی در محیط دوام می آورند ، بنابراین قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در انسان انتظار نمی رود. بر اساس ارزیابی خود ، با استفاده از داده های سمیت و برآورد قرار گرفتن در معرض ، EPA انتظار ندارد که خطرات نگران کننده ای برای انسان هنگام استفاده از این مواد شیمیایی در سیستم های مسکونی در فضای باز با توجه به برچسب گذاری خاص برای استفاده در این سیستم ها باشد. با این حال ، استفاده بیش از حد یا حوادث ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد. هیچ آفت کش نباید 100٪ بدون خطر در نظر گرفته شود.

از آنجا که پیرترین ها و پرمترین برای همه حشرات سمی هستند ، ممکن است حشرات مفیدی مانند زنبورهای عسل ، کفشدوزک ، پروانه ها و سایر گونه های غیر هدف را از بین ببرند. علاوه بر این ، پرمترین برای ماهی بسیار سمی است.

آخرین بررسی های نظارتی سازمان حفاظت محیط زیست در مورد سموم دفع آفات که معمولاً در سیستم های مه پاش استفاده می شود در دسترس است:

 

سازمان حفاظت محیط زیست ارزیابی نکرده است که آیا می توان سایر سموم دفع آفات را برای استفاده در این سیستم های مه آلود بدون صدمه احتمالی به سلامت انسان و محیط زیست برچسب گذاری کرد.

آیا سیستم های مه پاش توسط EPA یا ایالت ها تنظیم می شوند؟

 • ایالت ها

مقررات مربوط به این سیستم ها ممکن است در ایالت های دیگر متفاوت باشد. برخی از ایالت ها ممکن است استفاده از برخی از سموم دفع آفات یا هر نوع سموم دفع آفات را در این سیستم ها در مناطق مسکونی منع کنند ، برخی دیگر ممکن است نیاز به نصب علائم داشته باشند ، در حالی که برخی دیگر به هیچ وجه استفاده از آنها را تنظیم نمی کنند. برای به روزترین و دقیق ترین مقررات در ایالت خود ، با سازمان تنظیم مقررات سموم دفع آفات در ایالت خود مشورت کنید برای جزئیات قبل از خرید ، شرکتی را برای نصب یا استفاده از سیستم مه پاش استخدام کنید.

 • EPA

EPA تجهیزات سیستم مه پاش در فضای باز مسکونی را تنظیم نمی کند. اجزای سیستم مه پاش “تجهیزات کاربردی” در نظر گرفته می شوند و بنابراین توسط EPA تنظیم نمی شوند. سیستم های مه پاش نیز به عنوان ” دستگاه آفت کش ” طبقه بندی نمی شوند .

EPA سموم دفع آفاتی را که ممکن است در سیستم های مه پاش خانگی استفاده شود ، ثبت می کند. EPA مواد تشکیل دهنده آفت کش را بررسی می کند. سایت خاصی که قرار است در آن استفاده شود. و مقدار ، فرکانس و زمان استفاده از آن. EPA سموم دفع آفات را ارزیابی می کند تا اطمینان حاصل کند که اثرات نامطلوب سو on بر انسان ، محیط و گونه های غیر هدف در صورت استفاده بر اساس دستورالعمل های برچسب نخواهد داشت.

نصب و استفاده از سیستم های مه پاش

هنگام استفاده از سیستم مه پاش ، پیروی از چند دستورالعمل ساده باعث می شود تماس احتمالی با افراد ، حیوانات خانگی و محیط به حداقل برسد.

هنگام نصب سیستم:

 • همیشه از نصاب ها و تکنسین های خدماتی استفاده کنید که مطابق با مجوز ، صدور گواهینامه و ثبت نام ایالت هستند.
 • اطمینان حاصل کنید که نصب کننده سیستم را کالیبره کرده است تا بیش از حداکثر میزان مصرف روزانه را که در برچسب آفت کش مشخص شده است اعمال کند.
 • اطمینان حاصل کنید که نازل ها برای سمپاشی به سمت منطقه هدف و دور از محل غذا خوردن / پخت و پز و هر بدن آب از جمله استخرها و استخرهای ماهی هدایت می شوند (برخی از سموم دفع آفات برای موجودات آبزی سمی هستند).
 • قرار دادن نازل در فاصله کمتر از 10 فوت از زمین ، رانش شیمیایی را کاهش می دهد. رانش شیمیایی ممکن است سایر افراد ، حیوانات و محیط اطراف را که در حیاط شما نیست ، تحت تأثیر قرار دهد.
 • نازل ها را تنظیم کنید تا غبار را از کولرهای خارجی یا سایر ورودی های هوا در خانه دور کند.
 • اطمینان حاصل کنید که هر دو مخزن و سیستم عامل به طور ایمن قفل شده و برای کودکان قابل دسترسی نیستند تا از حوادث احتمالی مسمومیت جلوگیری کنند.
 • وقتی کاربردی است ، سنسورهای باد ، باران و حرکت را نصب کنید تا در صورت حضور افراد یا حیوانات خانگی ، از مصرف غیرضروری آفت کش ها و استفاده بی رویه از آنها استفاده کنید.نازل کم فشار فیتینگی

هنگام استفاده از سیستم:

 • هنگام حضور افراد ، حیوانات خانگی یا مواد غذایی ، از آفت کش استفاده نکنید.
 • تایمرهای اتوماتیک را برای مواقعی که اسپری افراد و حیوانات خانگی وجود ندارد تنظیم کنید.
 • فقط در مواقعی که آفات بیشترین فعالیت را دارند از سیستم استفاده کنید. به عنوان مثال ، انواع خاصی از پشه ها در ساعات اولیه صبح و عصر بیشتر فعال هستند.
 • از استفاده از سیستم در هنگام وزش باد شدید (> بیش از 10 مایل در ساعت) ، بارندگی ، مه ، یا هنگامی که دمای هوای خارج به زیر 50 فارنهایت می رسد یا در مواقعی که حشرات به طور کلی فعال نیستند ، خودداری کنید.
 • برای آگاهی از اقدامات احتیاطی سموم و کاربرد مناسب آن در سیستم ، برچسب سموم دفع آفات را تهیه و بخوانید.
 • از حداکثر نرخ روزانه مشخص شده در برچسب محصول و نحوه عملکرد سیستم خود آگاه باشید.
 • همسایه خوبی باشید – ممکن است بعضی از همسایگان نسبت به سموم دفع آفات حساسیت نشان دهند و یا در اثر رانش مواد شیمیایی بر روی اموالشان حساس باشند.
 • از آسیب یا سو mis استفاده از نشت یا سو system عملکرد سیستم خودداری کنید – به طور منظم آن را نگهداری و بازرسی کنید.
 • در صورت عدم نیاز به مدت طولانی ، سیستم را خاموش کنید.

در موارد اضطراری

درک این نکته مهم است که نصب نادرست سیستم مه پاش ، قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفت کش ها یا حوادث غیرمترقبه می تواند منجر به صدمه جدی به شما و خانواده و دیگران و همچنین محیط شود.

 • تجهیزات نشت می کنند یا درست کار نمی کنند؟
 • بلافاصله سیستم را خاموش کرده و با شرکت نصب خود تماس بگیرید.
 • در مورد اقدامات احتیاطی ایمنی که باید انجام دهید از شرکت س theال کنید.
 • همیشه – کودکان و حیوانات خانگی را از سموم دفع آفات و تجهیزات آفت کش ها دور نگه دارید
 • برای پرسیدن س ،ال ، ارائه بازخورد یا گزارش مشکل با ما تماس بگیرید.
 • تعمیرات مه پاش و خدمات پس از فروش مه پاش
 • نصب و راه اندازی مه پاش
 • قیمت مه پاش خانگی