گیربکس صنعتی کوچک
گیربکس کتابی

گیربکس کتابی جعبه دندهایی است که داخل آن چرخ دنده هایی هستند و جعبه بیرونی آن به صورت مکعب است.

چرخ دنده حلزونی چگونه کار می کند؟
گیربکس کتابی چگونه کار می کند. یک موتور الکتریکی یا موتور قدرت چرخشی را از طریق چرخ دنده اعمال می کند. چرخ دنده در مقابل چرخ می چرخد ​​و صفحه پیچ روی دندانه های چرخ فشار می آورد. چرخ در برابر بار فشار داده می شود.

گیربکس صنعتی کوچک

آیا یک چرخ دنده حلزونی می تواند در هر دو جهت حرکت کند؟
بله می توانند در هر جهت حرکت کنند، اما باید برای آن طراحی شوند. همانطور که می توانید تصور کنید، چرخاندن شفت کرم تحت بار باعث ایجاد یک تراست در امتداد محور پیچ می شود. با این حال، اگر جهت را معکوس کنید، جهت رانش نیز معکوس خواهد شد.

ساختار اصلی کاهنده چرخ دنده حلزونی عمدتاً از چرخ دنده حلزونی، شفت، بلبرینگ، بدنه جعبه و لوازم جانبی آن تشکیل شده است. را می توان به سه بخش ساختاری اصلی تقسیم کرد: جعبه، چرخ دنده کتابی ، یاتاقان و ترکیب شفت. جعبه پایه تمام لوازم جانبی در کاهنده دنده حلزونی است. این بخش مهمی است که از قطعات شافت ثابت پشتیبانی می کند، موقعیت نسبی صحیح قطعات انتقال را تضمین می کند و بار وارده بر کاهش دهنده را پشتیبانی می کند. وظیفه اصلی چرخ دنده حلزونی انتقال حرکت و قدرت بین دو شفت پلکانی است.

گیربکس کتابی چینی

گیربکس کاهنده چینی کتابی را میتوان یکی از پر مصرفترین انواع گیربکس صنعتی در ایران دانست. ظاهر خوب گیربکس چینی باعث شده است تا مصرف کنندگان ترجیح دهند از گیربکس چینی به عنوان یکی از گزینه های گیربکس صنعتی یاد کنند. گیربکس چینی با توجه به ترکیب زیبا و کیفیت دنده از گیربکس تخت ایرانی کم صدا تر است. کارخانه گیربکس سهند اصفهان به عنوان یکی از معتبر ترین تولید کنندگان گیربکس کاهنده صنعتی در ایران با تولید گیربکس کتابی سهند و گیربکس خورشیدی سری W توانسته جایگزین مناسبی برای گیربکس چینی باشد.

شما میتوانید این محصولات را از فروشگاه اینترنتی ایتال سرویس خریداری نمایید 09192228714

[

گیربکس حلزونی
گیربکس حلزونی

یکی از مزایای ارزنده گیربکس کتابی سهند نسبت به گیربکس صنعتی چینی در دسترس بودن قطعات جانبی و لوازم گیربکس کتابی است.

سوالات متداول

قطعات گیربکس چینی را از کجا می توان تهیه کرد؟

پاسخ: یکی از ایرادات بارز انواع گیربکس چینی در مقایسه با انواع گیربکس ایرانی ، نداشتن قطعات یدکی گیربکس چینی است.

قیمت گیربکس صنعتی چینی چه سایز هایی دارد؟

پاسخ: گیربکس چینی که در بازار به نام های گیربکس چینی ، گیربکس NMRV چین ، گیربکس کتابی چینی و گیربکس مکعبی چینی مشهور است در سایز های مختلف موجود است اما سایزهایی که بیشتر مصرف دارند عبارتند از:

گیربکس چینی NMRV سایز 30

گیربکس چینی NMRV سایز 40

گیربکس چینی NMRV سایز 50

گیربکس چینی NMRV سایز 63

گیربکس چینی NMRV سایز 75

موتور گیربکس صنعتی چینی NMRV سایز 90

گیربکس چینی NMRV سایز 110

گیربکس چینی NMRV سایز 130

که این انواع سایز گیربکس چینی با نسبت های مختلف وجود دارد.

گیربکس چینی فقط کتابی دارد؟

گیربکس چینی علاوه بر انواع گیربکس کتابی چینی ،موتور گیربکس صنعتی

گیربکس WPKA و انواع گیربکس هلیکال ، گیربکس بول هلیکال و گیربکس خورشیدی بدون لقی تولید میکند.

انواع گیربکس کتابی

در دو نوع پایه دار و محور سوار تولید و به صورت چند محوره ساخته می شوند .

گیربکس کتابی پایه دار جهت نصب بر روی پایه های خود طراحی می گردد

گیربکس کتابی محور سوار مستقیما بر روی شافت دستگاه مورد نظر نصب می شود.

تفاوت گیربکس های کتابی با گیربکس های قورباغه ای و گیربکس صنعتی در طراحی و شکل پوسته آن است.

گیربکس کتابی چینی

ویژگی و مزایا گیربکس کتابی :

کمتر بودن افت انرژی نسبت به گیربکس های حلزونی

استفاده در دستگاه های سبک تا فوق سنگین

دوام و استحکام بالا

گیربکس خورشیدی
گیربکس صنعتی کوچک خورشیدی

کاربرد موتور گیربکس کتابی در صنعت :

این گیربکس ها از دیرباز در صنایع

فولاد سازی

سنگ آهن

ذوب آهن

پتروشیمی

گیربکس

صنایع سیمان

صنایع بسته بندی

مورد استفاده قرار می گیرد.

گیربکس تخت چینی – قیمت گیربکس تخت چینی

گیربکس صنعتی تخت چینی AMG از یک چرخ دنده حلزونی از جنس برنج و یک ماردون فولادی سنگ خورده تشکیل شده است. در گیربکس تخت به دلیل ساختار وزاویه خروجی انها به دلیل متعامد بودن دارای کاربری های فراوانی است و به دلیل کارکرد نرم در سیستم های بالابر و همچنین اسانسورها که نیاز به ایجاد گشتاور و راه اندازی نرم است کاربرد فراوانی دارند. همچنین این نوع از گیربکس ها در کانوایرها و سیستم های انتقال مواد کوچک نظیر کارخانه های کاشی و سرامیک  کاربرد فراوانی دارند.

گیربکس
گیربکس

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد این گیربکس ها قابلیت نصب در هشت حالت مختلف که باعث استفاده راحت از این گیربکس گردیده است ومزیت این نوع از گیربکس ها تعمیر ونگهداری اسان انهاست.قیمت گیربکس صنعتی کاربرد گیربکس حلزونی چینی AMG در صنایع و دستگاههایی نظیر صنایع کاشی و سرامیک ، بالابرها ، کانوایرهای کوچک ،نوار نقاله ها ، آسیاب های کوچک ، سیستم های انتقال مواد ،دیزل ژنراتورها ،کمپرسورها ، پمپ های سیلندری ، ماشین های بلوک و آجر ، میکسر های بشکه ای ، خردکن ها ، ماشین الات غربال گری ، میکسرهای بتن ، ماشین الات بسته بندی ، کوره های صنعتی ، گیربکس کانوایر ،گیربکس صنعتی دستگاه جابجایی ، گیربکس دستگاه نانوایی ، گیربکس صنایع غذایی ،گیربکس بالابر و گیربکس نوار نقاله دارای کاربرد

09192228714

گیربکس کتابی

گیربکس های کرم نوعی سیستم دنده ای هستند که در آن گشتاور بالاتری با نسبت دنده کم به دست می آید. این چرخ دنده ها از نظر طراحی ساده و جمع و جور می توانند نسبت دنده بالاتری نسبت به چرخ دنده های مارپیچ داشته باشند. این چرخ دنده‌های کاهنده کرم دارای کیفیت‌های نوع پیچی شبیه چرخ دنده‌های مارپیچ هستند، اما زاویه مارپیچ آن معمولاً نسبتاً بزرگ‌تر است) و بدنه آن معمولاً در جهت محوری بسیار طولانی است. دنده های این گیربکس ها بسته به هدف می توانند راست یا چپ باشند.

استانداردهای طراحیاستانداردهای بریتانیایی و هندی همیشه در هر جایی که قابل اجرا باشد استفاده می شود. کرم، چرخ کرم و جعبه دنده به ترتیب با فولاد آلیاژی سخت شونده، فسفر-برنز PB2-C، درجه CI FG 220 و برای کارهای سنگین FG 250res مطابقت دارند.

تایپ کنیدنسبتاندازهKW
کاهش منفرد5:1 تا 70:1A-112 تا U-1700.25 کیلووات تا 160 کیلووات
کاهش مضاعف100:1 تا 3000:1U-200 تا U-700.12 کیلو وات تا 22 کیلو وات
O – نوع5:1 تا 70:1O-200 تا O-1700.25 کیلووات تا 160 کیلووات`
خروجی دوقلو7.5:1 تا 70:1U-250×250 تا U-1200×12002 کیلو وات تا 100 کیلووات
گیربکس کرمی
گیربکس کرمی
گیربکس کرمی
گیربکس کرمی
دانلود
گیربکس کرمی

جعبه دنده از طراحی پیچیده، ساختار مستحکم، ساخته شده از چدن و آلمینیوم نزدیک است. این دنده کاملا ضد گرد و غبار، روغن گیر بوده و در فضای باز و بدون درپوش جداگانه قابل نصب می باشد. حفره و صورت دقیقاً حفاری شده و بر روی جدیدترین ماشین های دقیق تراشیده شده اند تا از هم ترازی ایده آل و قابلیت تعویض اطمینان حاصل شود.

روغن کاریروغن کاری با پاشیدن روغن از حوضچه روی چرخ دنده ها و یاتاقان ها انجام می شود. نیازی به تعمیر و نگهداری خاصی نیست اما گاهی اوقات پر کردن گاه به گاه روغن تا حد مورد نیاز انجام می شود.

رتبه بندی قدرتاین کاتالوگ با استفاده از موتور الکتریکی می تواند به طور مداوم به مدت 12 ساعت کار کند. عمر چرخ دنده حداقل 26000 ساعت است و حداکثر دمای روغن به 100 درجه سانتیگراد تحت بار کامل و 20 درجه سانتیگراد محیط محدود می شود.

امکانات

 • در ساخت و ساز قوی به دلیل فولاد آن است
 • استحکام بالا
 • مقاومت در برابر سایش
 • طراحی فشرده به نصب آسان آن کمک می کند
 • تعمیر و نگهداری کم و نیاز به روغن کاری کمتری دارد
 • به راحتی قابل سرویس است
 • به کمک محاسباتی طراحی شده است
 • راندمان بالا
 • ظرفیت بارگیری بالا
 • بادوام

برنامه های کاربردی

 • اتومبیل
 • تجهیزات صنعتی
 • صنعت نفت و نفت
 • معدن

اطلاعات پایه.

مدل شمارهNRV30-90تایپ کنیدجعبه دنده کرمقدرت0.06kw ~ 15kwنسبت1/5 ~ 1/100موادآلومینیوم یا آهن یا فولاد ضد زنگبعد، ابعاد، اندازهاندازه اینچ یا اندازه متریکورودیفلنج یا شفت جامدخروجی فلنج یا شفت جامد یا شفت توخالی علامت تجاریANG Driveبسته حمل و نقل کیسه پلاستیکی + فوم + کارتن + جعبه چوبی مشخصات025-150اصل و نسبچینکد HS8483409000توضیحات محصول پرسش و پاسخ مشتری گیربکس قطعات گیربکس صنعتی، قیمت گیربکس کرم کوچک، چرخ دنده های حلزونی

ویژگی ها:
1. سبک وزن و غیر زنگ زدگی
2. صاف در حال اجرا، می تواند برای مدت طولانی در شرایط وحشتناک کار کند
3. راندمان بالا، سر و صدای کم
4. ظاهر خوب ظاهر، بادوام در طول عمر و حجم کم

مشخصات گیربکس کتابی:

مدل025 ~ 150
قدرت0.06kw ~ 15kw
سرعت ورودی750 دور در دقیقه ~ 2000 دور در دقیقه
نرخ کاهش1/5 ~ 1/100
موتور ورودیAC (1 فاز یا 3 فاز) / DC / BLDC / Stepper / سروو
شفت خروجیشفت توپر / شفت توخالی / فلنج خروجی…
استاندارد ابعاداندازه متریک / اندازه اینچ
مواد مسکنآلومینیوم دایکاست / C ast Iron / S فولاد ضد زنگ
تجهیزات جانبیفلنج / شفت جامد / بازوی گشتاور / پوشش …

تحویل سریع برای گیربکس صنعتی – گیربکس کتابی NMRV کاهنده انتقال درایو کاهنده چرخ دنده حلزونی با فلنج خروجی – Devo Gear

توضیح کوتاه:

جزئیات محصول

برچسب های محصول

ویدیو مرتبط

بازخورد (2)

شرکت ما از بدو تأسیس خود، همواره کیفیت بالای محصول یا خدمات را به عنوان زندگی تجاری در نظر می‌گیرد، به طور مداوم فناوری ایجاد را بهبود می‌بخشد، محصولات با کیفیت بالا را بهبود می‌بخشد و به طور مداوم مدیریت کیفیت کل کسب و کار را تقویت می‌کند، مطابق با استاندارد ملی ISO 9001: 2000 برای Nmrv 110 Worm گیربکس ، موتور 3 فاز AC ، کاهنده موتور ، اگر برای هر یک از محصولات ما نیاز دارید، لطفاً همین الان با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.


تحویل سریع برای گیربکس صنعتی – گیربکس کتابی NMRV کاهنده انتقال درایو کاهنده چرخ دنده کرم با فلنج خروجی – Devo Gear Detail:

بررسی اجمالی جزئیات سریع چیدمان چرخ دنده ها:حلزونی گشتاور خروجی:2.6-1195N.Mسرعت ورودی:750 تا 3000 دور در دقیق سرعت خروجی:0.64-350 rmpمحل مبدا:جیانگ سو، چین (سرزمین اصلی)نام برند:DEVOنام محصول:کاهنده دنده کرم NMRVمصالح ساختمانی:آلیاژ آلومینیوممواد:مسضمانتنامه:1-2 سالنسبت:5-100یاتاقان:بلبرینگ NSKگواهینامه:ISO9001گشتاور خروجی:2.6-1195N.Mسرعت خروجی:0.64-350 rmpسرعت ورودی:750 تا 3000 دور در دقیقه

بسته بندی و تحویل

واحدهای فروش:مورد واحداندازه بسته تکی: 14X9.5X14.5 سانتی متروزن ناخالص تک:3.5 کیلوگرمزمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید :

مقدار (قطعه)1-34-5> 5
برآورد زمان (روز)510مورد مذاکره قرار گیرد

توضیحات محصول

کاهنده سرعت چرخ دنده کتابی NMRV سری NRV 

با توجه به استاندارد اروپایی محصول مشابه، ما روغن مصنوعی با کیفیت بالا، قطعات مهر و موم مارک معروف وارداتی و تکنولوژی ساخت را برای تولید کاهنده مربعی چند محله اتخاذ می کنیم. دارای ظاهر زیبا، نصب آسان، ساختار فشرده، سر و صدای کم و راندمان بالا.

طراحی ساختار سری NMRV RV

مدل و نشانگر NMRV

NMRV-063-30-VS-F1(FA)-AS-80B5-0.75KW-B3
NMRVموتور دنده حلزونی
NRVواحد کاهش کرم
063دیکتانس مرکزی
30نرخ کاهش
در مقابلشفت ورودی دوگانهF1 (FA)فلنج خروجی
مانندشفت تک خروجی ABشفت دو خروجی
PAMبرای کوپلینگ موتور تعبیه شده است80B5امکانات نصب موتور
0.75 کیلو واتقدرت موتور الکتریکیB3نحوه ی قرار گرفتن

● وزن کاهنده NMRV نسبتاً سبک است. پوسته از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. این دارای مزایای وزن سبک، استحکام برتر، ظاهر بدیع، عملکرد اتلاف حرارت بالا، عمر طولانی، بدون سر و صدا و غیره است. اتصال به موتور آسان است.

● کاهنده NMRV یک تجهیزات انتقال کاربردی تر است و در طراحی ظاهری و ادغام آن بیشتر از سایر انواع کاهنده ها مطابق با نیازهای عمومی است.● زمینه کاربرد و محبوبیت کاهنده RV ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم حتی بهتر از سایر انواع کاهنده است. این یک نوع کاهنده با قابلیت عملی بالا و همچنین ترکیبی از فناوری پیشرفته در داخل و خارج از کشور است.

● کاهنده NMRV برای اتصال با موتور معمولی، CVT، واحد ترمز کلاچ الکترومغناطیسی فلنج بسیار راحت است و نیازی به کوپلینگ ندارد. مناسب برای نصب همه جانبه، و گشتاور خروجی نسبتاً زیاد است، نسبتاً نرم کار می کند و غیره.

ابعاد نصب کاهنده سرعت چرخ دنده کرمی سری NMRV NRV 

کاهنده چرخ دنده کتابی تک مرحله ای

ابعاد نصب فلنج خروجی گیربکس کتابی

بازوی گشتاور

شفت خروجی با کیفیت بالا

محور استاندارد جدید، ماشینکاری چند دقتی، از طریق آزمایش دقیق تعادل پویا و استاتیک، برای اطمینان از صدای کم و عملکرد صاف کاهنده.

دنده مخروطی دقیق

کتابی و چرخ دنده:  چرخ دنده ها از قلع برنز 10-1 (با استحکام بالا، مقاومت در برابر خوردگی و خواص ریخته گری عالی) ساخته شده اند.

کرم از 20CR استفاده می کند: فولاد ساختاری آلیاژی کربوره (با استحکام بالا، سختی پذیری، مقاومت در برابر سایش).

بلبرینگ های سرعت بالا و مهر و موم های SKF: از روغن مصنوعی استفاده کنید (عامل اصطکاک: کاهش افزایش دما، کاهش اصطکاک).

مواد پوسته با کیفیت بالا

ریخته گری آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا: سبک وزن، بدون زنگ زدگی، گشتاور خروجی بالا.

تکنولوژی ساخت نظامی:
 انتقال صاف، سر و صدای کم، اثر اتلاف گرما خوب.

ظاهر زیبا : زیبا و بادوام، اندازه کوچک، مناسب برای نصب همه جانبه.

کارخانه ی ما

JIANGSU DEVO GEAR TECHNOLOGY CO., LTD

شرکت ما در شهر Xuzhou، استان تهران واقع شده است.

ما محصولات انتقال نیرو را مدیریت می کنیم، خطوط ما عمدتاً محصولات سری در کاهنده سرعت، گیربکس، موتورهای الکتریکی مرتبط و سایر لوازم جانبی انتقال نیرو را پوشش می دهد. بر اساس عملکردهای همه کاره، محصولات ما را می توان در بسیاری از زمینه ها مورد استفاده قرار داد: ماشین آلات تصفیه فاضلاب، لایروبی، صنایع شیمیایی، جرثقیل ها، کارخانه های فلزکاری، نوار نقاله، صنعت کاغذ، صنعت سیمان، کابل کشی و غیره. با کیفیت عالی و قیمت مناسب، محصولات ما از شهرت خوبی از سوی مشتریان و همتایان در سراسر جهان برخوردار هستند.

علاوه بر این، سرمایه گذاری تحقیق و توسعه سالانه به منظور پاسخگویی بهتر به خواسته های جدید مشتریان و انطباق با گرایش جدید صنعت افزایش می یابد.
بسته به اصول عملکرد صادقانه و سود متقابل، ما صمیمانه منتظر همکاری با شما هستیم.

منطقه برنامه

کاهنده سرعت چرخ دنده حلزونی NMRV NRV.

این به طور گسترده در بسیاری از زمینه ها مانند متالورژی، معدن، چاپ، صنایع شیمیایی، نساجی، مواد غذایی، پزشکی، لاستیک و پلاستیک و غیره استفاده می شود.

بسته بندی و حمل و نقل

بسته بندی و حمل و نقل

●بسته بندی: به منظور اطمینان از یکپارچگی ظاهر محصول، کارتن، پالت چوبی و پالت چوبی را با توجه به نیاز مشتری انتخاب می کنیم.

●زمان تحویل: هر کاهنده مطابق با رویه های دقیق و ثابت ساخته و آزمایش می شود تا از صحت کیفیت قبل از خروج از کارخانه و تحویل به موقع اطمینان حاصل شود.

●حالت حمل و نقل: ما با توجه به وزن و اندازه کالا، مناسب ترین حالت حمل و نقل را برای مشتریان خود انتخاب خواهیم کرد. ما همچنین می توانیم با توجه به نیاز مشتریان خود روش حمل و نقل را انتخاب کنیم.

●دریافت و خدمات پس از فروش: لطفا پس از دریافت کالا، سالم بودن آن را بررسی کنید. ما خدمات پس از فروش عالی را به مشتریان ارائه خواهیم داد.سوالات متداول

Q1: آیا شما یک شرکت تجاری یا تولید کننده هستید؟
A: ما یک تولید کننده در استان تهران هستیم. شرکت ما دارای توانایی تولید، پردازش، طراحی و تحقیق و توسعه است. ما از بازدید شما استقبال می کنیم.

Q2: چگونه مدل ها و مشخصات را انتخاب می کنیم؟
پاسخ: با توجه به جزئیات خاص خواسته‌های بخش استعلام، مدل‌های محصولات را با ترکیب فاکتورهای زمینه مصرف محصولات، قدرت، بازوی گشتاور و نسبت پیشنهاد می‌کنیم.

Q3: قیمت شما چگونه است؟ آیا می توانید هر گونه تخفیف ارائه دهید؟
A: قیمت های ما همیشه رقابتی است. اگر مشتری بتواند سفارش بزرگی را ثبت کند، مطمئناً تخفیف می دهیم.

Q4: پس از ارسال درخواست، چه مدت باید منتظر بازخورد باشم؟
A4: ما در اسرع وقت، حداکثر 12 ساعت پاسخ خواهیم داد.

Q5: دوره گارانتی محصول شما چیست؟
A: ما گواهینامه های ISO9001، CE، SGS را داریم.

Q6: گیربکس های شما در چه صنایعی استفاده می شود؟
A: گیربکس های ما به طور گسترده ای برای تجهیزات متالورژی، تجهیزات معدن، تجهیزات اتوماسیون، ماشین آلات مواد غذایی، تجهیزات بسته بندی، تجهیزات تنباکو و غیره استفاده می شود.سرویس آنلاین

اگر به کاهش دهنده ما علاقه مند هستید، لطفاً روی ” ارسال ” کلیک کنید .
پیگیری های همیشگی ما نگرش “مراقب به بازار، توجه به عرف، توجه به علم” و تئوری “کیفیت پایه، باور اول و مدیریت پیشرفته” برای تحویل سریع برای گیربکس صنعتی – چرخ دنده حلزونی گیربکس کرمی NMRV است. کاهنده انتقال درایو کاهنده با فلنج خروجی – Devo Gear، محصول به سراسر جهان عرضه خواهد شد، مانند: فرانسوی، سیاتل، جوهور، اقلام ما دارای الزامات اعتبار ملی برای کالاهای واجد شرایط، با کیفیت بالا، ارزش مقرون به صرفه، مورد استقبال مردم قرار گرفت. امروز در سراسر جهان محصولات ما به پیشرفت خود در سفارش ادامه خواهند داد و مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم، اگر واقعاً هر یک از این محصولات و راه حل ها برای شما کنجکاو هستند، حتما به ما اطلاع دهید.