گیربکس صنعتی کوچک
ویژگی های گیربکس صنعتی کوچک: ◆ می توان از آن در مواردی استفاده کرد که چرخ دنده نباید در معرض دید قرار گیرد (مانند مکان های نزدیک که افراد دیگر در حال کار هستند).
 ◆در مواردی که نشتی روغن روان کننده وجود ندارد قابل استفاده است.
 ◆ می تواند از مشکلات نصب صرفه جویی کند و دقت نصب را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.
 ◆ دقت بالا، بنابراین می توان آن را به طور گسترده در نیمه هادی ها، ابزار نوری و زمینه های دیگر استفاده کرد.
ویژگی های گیربکس صنعتی KG:◆همه هواپیماها صفحات مرجع هستند، بنابراین اکثر گیربکس ها چه عمودی و چه افقی قابل استفاده هستند.
 ◆ با توجه به طراحی شکل ساده، مشتریان می توانند آزادانه بر اساس نیاز خود جمع آوری کنند.
 ◆انواع دنده های داخلی از جمله چرخ دنده های مخروطی، چرخ دنده های هیپوید، چرخ دنده های حلزونی و غیره.
 ◆ از آنجایی که مونتاژ توسط متخصصان انجام می شود، ساختار کوچک و نفیس است، دقت بالا است، واکنش معکوس کوچک است و نیازی به تعمیر و نگهداری نیست.
(به جز سری B-SET و W). محصول بزرگتر با مشخصات KG با کوچکترین محصول سایر شرکت ها برابر است.
 ◆گیربکس مخروطی به نوع L و تیپ T تقسیم می شود. سطح محصول با مشخصات آنودایز شده یا سیاه شده است.
 ◆به غیر از روغن روانکاری مورد استفاده در W-BOX، گریس برای روانکاری استفاده می شود. B-SET از مشتریان می خواهد که گیربکس کتابی اضافه کنند.
 ◆به دلیل افزایش صدا در اثر جابجایی گریس در هنگام استفاده رسمی. این محدوده طبیعی است.
 ◆ هیچ شکلی از نیروی شعاعی و نیروی محوری به شفت وارد نکنید. این می تواند مشکلاتی مانند افزایش عکس العمل ایجاد کند.
 ★برای محیط‌های خاص: مانند خلاء، کارگاه‌های بدون گرد و غبار و محیط‌های آب، لطفاً با KG تماس بگیرید تا در مورد اقدامات متقابل صحبت کنید. ★
گیربکس صنعتی کوچک

در ادامه توضیحات خاصی در مورد گیربکس صنعتی کوچک آورده شده است.

① سری HY-BOX

گیربکس صنعتی کوچک سری Hy

محصولات سری انواع گیربکس صنعتی کوچک HY مجهز به چرخ دنده های هیپووئید هستند که چرخدنده های مخروطی هستند که مخصوصاً برای انتقال حرکت بین شفت های درهم استفاده می شوند.
شکل آن شبیه به چرخ دنده های مخروطی مارپیچی است، اما محور چرخ دنده های هیپووئید به صورت تکان دهنده است.

شفت: SCM435 کوچک؛ بزرگ C45. بلبرینگ: بلبرینگ. مهر و موم روغن: ندارد. کارآمد.

عملکرد: می توان آن را به جلو و عقب چرخاند. سرعت چرخش ورودی 2500 دور در دقیقه است.

②سری B-BOX

محصولات سری گیربکس صنعتی کوچک B شامل دو چرخ دنده مخروطی مستقیم در داخل هستند.

شفت: فولاد ضد زنگ. بلبرینگ: بلبرینگ. مهر و موم روغن: ندارد. سرعت چرخش ورودی: 2000 دور در دقیقه

③ سری BSB-BOX گیربکس سری BSB مجهز به دو چرخ دنده مخروطی مستقیم است.(وسط تصویر سمت راست) بهبود یافته توسط B-BOX. از فضای کمتری استفاده کنید.شفت: فولاد ضد زنگ، شفت توخالی. بلبرینگ: بلبرینگ. مهر و موم روغن: نداردسرعت چرخش ورودی: 2000 دور در دقیقه

④سری BSH-BOX

انواع گیربکس صنعتی کوچک BSH مجهز به دو چرخ دنده مخروطی مارپیچی می باشد. هنگامی که گشتاور بزرگتر و سرعت چرخش سریعتر است استفاده کنید.

شفت: فولاد ضد زنگ، فولاد C45. بلبرینگ: بلبرینگ. مهر و موم روغن: بله.

سرعت چرخش ورودی: 3000 دور در دقیقه

⑤سری B-SET (مجموعه دنده B)محصولات سری B-SET هیچ یاتاقانی در داخل ندارند و یک پوشش پلاستیکی به آن متصل شده است.  شفت: فولاد ضد زنگ. بلبرینگ: بوش فلزی بدون روغن.کم هزینه. سرعت چرخش ورودی 500 دور در دقیقه است
⑥ سری W-BOX گیربکس صنعتی کوچک سری W مجهز به چرخ دنده های حلزونی هستند.شفت: C45؛ بدنه: آلومینیوم. روانکاری داخلی: روغن روان کننده.بلبرینگ: بلبرینگ.نسبت کاهش بالا را می توان به دست آورد.اندازه کوچک و ساختار نفیس.سرعت چرخش ورودی می تواند به 3000 دور در دقیقه برسد. عکس العمل کم است.         

گیربکس های صنعتی استاندارد سری HB به تفصیل معرفی شده اند

گیربکس صنعتی استاندارد سری HB نوعی مکانیزم انتقال نیرو می باشد.این سری از محصولات دارای مزایای ظرفیت باربری زیاد، استحکام بالا، سایش کم، صدای کم و عمر طولانی می باشد. گیربکس های سیاره ای در مکانیسم هایی که قدرت و حرکت را انتقال می دهند استفاده می شوند و کاهنده ها کاربردهای گسترده ای دارند. گیربکس سیاره ای عمدتاً از طریق اثر افزایش سرعت جفت دنده در کار تحقق می یابد. عملکرد و کیفیت آن، ما خدمات پس از فروش  موتور گیربکس صنعتی سیاره ای را تضمین می کنیم و می تواند مشکلات مختلف را در زمان استفاده شما به موقع حل کند. روی جایگاه خود بایستید تا به شما خدمت کنم.ویژگی های عملکرد گیربکس های صنعتی استاندارد سری HB :
◆  گیربکس حلزونی  عمدتاً ساختار بدنه جعبه مکش، سطح بزرگتر بدنه جعبه و فن بزرگ، دنده استوانه ای و چرخ دنده مخروطی مارپیچ را اتخاذ می کند. فن آوری سنگ زنی دنده، که باعث افزایش دمای کل دستگاه می شود، سر و صدا کاهش می یابد، قابلیت اطمینان عملکرد بهبود می یابد و قدرت انتقال افزایش می یابد.
◆ یک طرح طراحی جهانی برای ایجاد یک جعبه جهانی برای شفت های موازی و شفت های زاویه راست اتخاذ کنید.انواع قطعات کاهش یافته و مشخصات و مدل ها افزایش می یابد.

گیربکس کتابی


◆ مشخصات نوع 3 تا 26، تعداد مراحل انتقال کاهش سرعت 1 تا 4 و نسبت سرعت 1.25 تا 450 است.
◆ روش نصب: نصب پایه، نصب شفت توخالی، نصب پایه نوسان، نصب بازوی گشتاور.
◆ حالت ورودی: فلنج اتصال موتور، ورودی شفت.
◆ حالت خروجی: شفت توپر با کلید تخت، شفت توخالی با کلید تخت، شافت توخالی متصل به صفحه انبساط، شافت توخالی متصل با اسپلاین، شفت جامد متصل با اسپلین، و شافت توخالی متصل به فلنج.
◆ Backstop را می توان با توجه به نیاز مشتری مجهز کرد. گیربکس سیاره ای با سری R و K ​​ترکیب می شود تا نسبت سرعت بیشتری به دست آورد.
شرکت ما متعهد است مجموعه کاملی از راه حل های تامین را به مشتریان شرکت های صنعتی ارائه دهد تا به مشتریان کمک کند عملکرد خود را بهبود بخشند و در عین حال هزینه های تدارکات را کاهش داده و در زمان کاری ارزشمند صرفه جویی کنند.  گیربکس کاهنده  ها گیربکس خورشیدی و گیربکس حلزونی عمدتاً در نفت، مواد شیمیایی، فلز، متالورژی، خمیرسازی، کاغذ سازی، کشتی سازی، صنعت خودرو، اتوماسیون صنعت برق و سیستم های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. امیدوارم برای خرید گیربکس سیاره ای ما بیایید !