کمپرسور باد 250 لیتری

کمپرسور باد 250 لیتری

در زمینه تولید و صنعت ، داشتن یک منبع انرژی قابل اعتماد برای تولید نیرو و انجام کارها می تواند یک تجارت را ایجاد یا از بین ببرد. بنابراین ، سیستم های هوای کمپرسور باد 250 لیتری برای مشاغل کوچک و بزرگ مقیاس اساسی و اجباری است. اگر آنها به درستی کار نکنند ، تخمین زده می شود که 30 تا 50 درصد از انرژی استفاده شده در یک سیستم هوای فشرده در حین کار هدر رود ، که نشان می دهد اهمیت اینها چقدر است.

چالش های زیادی وجود دارد که مشاغل با آن روبرو هستند – آنها نه تنها باید خودشان را تنظیم كنند ، بلكه باید مقررات خارج را نیز در نظر بگیرند ، مانند استانداردهای سختگیرانه اعمال شده توسط ارگان های دولتی و گروه های صنعتی كه برای تأمین انرژی بالا و اهداف عملکردی در نتیجه ، تولیدکنندگان از طریق مقرون به صرفه بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان ، بهره وری از طراحی و ذخیره سازی به دنبال کسب یک مزیت رقابتی هستند.

این اهداف استراتژیک را می توان با استفاده از مهر و موم مناسب یا اجزای پلیمر به دست آورد. به دلیل شرایط کار ، کمپرسورها سخت ترین چالش ها را در صنعت ایجاد می کنند. کمپرسورها در بازارهای صنعتی ، پالایشگاه های نفت ، فرآوری پتروشیمی ، فرآوری مواد شیمیایی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، منسوجات ، معادن ، محیط زیست و بازارهای علوم زندگی استفاده می شوند.

کاربردهای فوق کمپرسور باد 250 لکمپرسور بادیتری

الذکر شامل محیط های سمی ، قابل احتراق یا سوزش و همچنین فشار زیاد است. بنابراین ، آنها باید قطعات قابل اعتماد مانند مهر و موم یا یاطاقان برای کمک به نشت و سایر موارد داشته باشند. کمپرسورها انواع مختلفی دارند – پره ، اسکرول ، سانتریفیوژ ، رفت و برگشتی و پیچ.

کمپرسور باد 250 لیتری اسکرو با فشار روتاری از فشارهای پنوماتیک و روتور برای فشرده سازی گاز به کمک اقدامات پیچ استفاده می کنند. آنها غالباً جای کمپرسورهای پیستونی را می گیرند ، خصوصاً در مواردی که نیاز به فشار هوای فشرده زیاد است ، به عنوان مثال در کاربردهای صنعتی. اینها همچنین سر و صدا کمتری دارند ، هزینه کمتری دارند و کار و نگهداری آنها آسان تر است.

کمپرسورهای پیچ روتاری با کاهش نشت داخلی پروفیل های روتور را بهبود بخشیده اند و این به آنها امکان می دهد کارایی و قابلیت اطمینان بهتری ارائه دهند. آنها همچنین می توانند مقیاس اقتصادی نسبت به گزینه های دیگر را ارائه دهند ، به ویژه با افزایش قدرت اسب بخار (HP).

در حالی که کمپرسور ترکیبی 250 اسب بخار یک تجهیزات بزرگ است که اغلب به زیرسازی خود نیاز دارد ، یک کمپرسور پیچ دوار 250 اسب بخار معمولاً “جمع و جور” در نظر گرفته می شود و می تواند با لیفتراک جابجا شود و در طبقه مغازه قرار گیرد. کمپرسورهای هوا با پیچ روتاری می توانند وسایل کم فشار و فشار بالا را به ترتیب بین 7 تا 100 بار کنترل کنند.

اکثر بازارهای جهانی در اختیار این کمپرسورها است. در سال 2017 ارزش بازار 36.6 میلیارد دلار تخمین زده شد و پیش بینی می شود تا سال 2023 به 45.7 میلیارد دلار برسد. کمپرسورهای دوار از سال 2017 اکثر سهم بازار را به خود اختصاص می دهند و طبق Prescious & Strategic (P&S) اطلاعاتی ، آنها همچنان به افزایش سهم خود تا سال 2023 ادامه می دهند.

بازارها و بازارها همچنین موافقت می کنند که انتظار می رود بخش پیچ دوار بازار اجاره کمپرسور به بالاترین CAGR بین سال های 2016 تا 2026 رشد کند. در بیشتر موارد ، تقاضای کمپرسورهای اسکرو و ، بنابراین افزایش پیش بینی شده ، توسط صنعتی شدن در اقتصادهای نوظهور و نیاز روزافزون به ابزار و ماشین آلات کارآمد در آنها ، نمونه هایی از این امر در آسیا-اقیانوسیه و چین مشاهده می شود.پمپ کمپرور باد

جدا از آن ، کمپرسورهای اسکرو کاربردهای دیگری نیز دارند ، مانند صنایع نفت و گاز ، خودرو و علوم زندگی. برای جلوگیری از آلودگی احتمالی ماشین آلات مربوط به روغن ، غالباً از کمپرسورهای پیچ بدون روغن استفاده می شود.

کمپرسور باد 250 لیتری اسکرو بدون روغن همچنین در صنایع غذایی و آشامیدنی بیشتر برای حفظ استانداردهای کیفیت هوا استفاده می شود ، جایی که اجتناب از آلودگی ذرات خارجی در هوای فشرده اجباری است.

حداکثر 30٪ از مشاغل صنعتی بدون هوای فشار بالا و چگالی پمپاژ شده توسط کمپرسور باد 250 لیتری پیچ دوار انجام نمی شود و عملکرد نامناسب آنها منجر به هزینه اضافی در وقت و هزینه می شود. تحلیلگران تخمین می زنند که بین 5 تا 20 درصد از بهره وری کارخانه ها به دلیل خرابی از دست می رود و هزینه تخلیه بدون برنامه ریزی 50 میلیارد دلار در هر سال برای تولیدکنندگان صنعتی تخمین زده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.