کمپرسور باد 250 لیتری

در زمینه تولید و صنعت ، داشتن یک منبع انرژی قابل اعتماد برای تولید نیرو و انجام کارها می تواند یک تجارت را ایجاد یا از بین ببرد. بنابراین ، سیستم های هوای کمپرسور باد 250 لیتری برای مشاغل کوچک و بزرگ مقیاس اساسی و اجباری است. اگر آنها به درستی کار نکنند ، تخمین زده می شود که 30 تا 50 درصد از انرژی استفاده شده در یک سیستم هوای فشرده در حین کار هدر رود ، که نشان می دهد اهمیت اینها چقدر است.

چالش های زیادی وجود دارد که مشاغل با آن روبرو هستند – آنها نه تنها باید خودشان را تنظیم كنند ، بلكه باید مقررات خارج را نیز در نظر بگیرند ، مانند استانداردهای سختگیرانه اعمال شده توسط ارگان های دولتی و گروه های صنعتی كه برای تأمین انرژی بالا و اهداف عملکردی در نتیجه ، تولیدکنندگان از طریق مقرون به صرفه بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان ، بهره وری از طراحی و ذخیره سازی به دنبال کسب یک مزیت رقابتی هستند.

این اهداف استراتژیک را می توان با استفاده از مهر و موم مناسب یا اجزای پلیمر به دست آورد. به دلیل شرایط کار ، کمپرسورها سخت ترین چالش ها را در صنعت ایجاد می کنند. کمپرسورها در بازارهای صنعتی ، پالایشگاه های نفت ، فرآوری پتروشیمی ، فرآوری مواد شیمیایی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، منسوجات ، معادن ، محیط زیست و بازارهای علوم زندگی استفاده می شوند.

کاربردهای فوق کمپرسور باد 250 لکمپرسور بادیتری

الذکر شامل محیط های سمی ، قابل احتراق یا سوزش و همچنین فشار زیاد است. بنابراین ، آنها باید قطعات قابل اعتماد مانند مهر و موم یا یاطاقان برای کمک به نشت و سایر موارد داشته باشند. کمپرسورها انواع مختلفی دارند – پره ، اسکرول ، سانتریفیوژ ، رفت و برگشتی و پیچ.

کمپرسور باد 250 لیتری اسکرو با فشار روتاری از فشارهای پنوماتیک و روتور برای فشرده سازی گاز به کمک اقدامات پیچ استفاده می کنند. آنها غالباً جای کمپرسورهای پیستونی را می گیرند ، خصوصاً در مواردی که نیاز به فشار هوای فشرده زیاد است ، به عنوان مثال در کاربردهای صنعتی. اینها همچنین سر و صدا کمتری دارند ، هزینه کمتری دارند و کار و نگهداری آنها آسان تر است.

کمپرسورهای پیچ روتاری با کاهش نشت داخلی پروفیل های روتور را بهبود بخشیده اند و این به آنها امکان می دهد کارایی و قابلیت اطمینان بهتری ارائه دهند. آنها همچنین می توانند مقیاس اقتصادی نسبت به گزینه های دیگر را ارائه دهند ، به ویژه با افزایش قدرت اسب بخار (HP).

در حالی که کمپرسور ترکیبی 250 اسب بخار یک تجهیزات بزرگ است که اغلب به زیرسازی خود نیاز دارد ، یک کمپرسور پیچ دوار 250 اسب بخار معمولاً “جمع و جور” در نظر گرفته می شود و می تواند با لیفتراک جابجا شود و در طبقه مغازه قرار گیرد. کمپرسورهای هوا با پیچ روتاری می توانند وسایل کم فشار و فشار بالا را به ترتیب بین 7 تا 100 بار کنترل کنند.

اکثر بازارهای جهانی در اختیار این کمپرسورها است. در سال 2017 ارزش بازار 36.6 میلیارد دلار تخمین زده شد و پیش بینی می شود تا سال 2023 به 45.7 میلیارد دلار برسد. کمپرسورهای دوار از سال 2017 اکثر سهم بازار را به خود اختصاص می دهند و طبق Prescious & Strategic (P&S) اطلاعاتی ، آنها همچنان به افزایش سهم خود تا سال 2023 ادامه می دهند.

بازارها و بازارها همچنین موافقت می کنند که انتظار می رود بخش پیچ دوار بازار اجاره کمپرسور به بالاترین CAGR بین سال های 2016 تا 2026 رشد کند. در بیشتر موارد ، تقاضای کمپرسورهای اسکرو و ، بنابراین افزایش پیش بینی شده ، توسط صنعتی شدن در اقتصادهای نوظهور و نیاز روزافزون به ابزار و ماشین آلات کارآمد در آنها ، نمونه هایی از این امر در آسیا-اقیانوسیه و چین مشاهده می شود.پمپ کمپرور باد

جدا از آن ، کمپرسورهای اسکرو کاربردهای دیگری نیز دارند ، مانند صنایع نفت و گاز ، خودرو و علوم زندگی. برای جلوگیری از آلودگی احتمالی ماشین آلات مربوط به روغن ، غالباً از کمپرسورهای پیچ بدون روغن استفاده می شود.

کمپرسور باد 250 لیتری اسکرو بدون روغن همچنین در صنایع غذایی و آشامیدنی بیشتر برای حفظ استانداردهای کیفیت هوا استفاده می شود ، جایی که اجتناب از آلودگی ذرات خارجی در هوای فشرده اجباری است.

حداکثر 30٪ از مشاغل صنعتی بدون هوای فشار بالا و چگالی پمپاژ شده توسط کمپرسور باد 250 لیتری پیچ دوار انجام نمی شود و عملکرد نامناسب آنها منجر به هزینه اضافی در وقت و هزینه می شود. تحلیلگران تخمین می زنند که بین 5 تا 20 درصد از بهره وری کارخانه ها به دلیل خرابی از دست می رود و هزینه تخلیه بدون برنامه ریزی 50 میلیارد دلار در هر سال برای تولیدکنندگان صنعتی تخمین زده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *