قطعات کمپرسور باد

در زمینه تولید و صنعت ، داشتن یک منبع انرژی قابل اعتماد برای تولید نیرو و انجام کارها می تواند یک تجارت را ایجاد یا از بین ببردبنابراین ، سیستم های هوای کمپرسور باد و قطعات کمپرسور باد برای مشاغل کوچک و بزرگ مقیاس اساسی و اجباری استاگر آنها به درستی کار نکنند ، تخمین زده می شود که 30 تا 50 درصد از انرژی استفاده شده در یک سیستم هوای فشرده در حین کار هدر رود ، که نشان می دهد اهمیت اینها چقدر است.قطعات کمپرسور باد

چالش های زیادی وجود دارد که مشاغل با آن روبرو هستند – آنها نه تنها باید خودشان را تنظیم كنند ، بلكه باید مقررات خارج را نیز در نظر بگیرند ، مانند استانداردهای سختگیرانه اعمال شده توسط ارگان های دولتی و گروه های صنعتی كه برای تأمین انرژی بالا و اهداف عملکردی در نتیجه ، تولیدکنندگان از طریق مقرون به صرفه بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان ، بهره وری از طراحی و ذخیره سازی به دنبال کسب یک مزیت رقابتی هستند.

این اهداف استراتژیک در تولید قطعات کمپرسور باد را می توان با استفاده از مهر و موم مناسب یا اجزای پلیمر به دست آورد. به دلیل شرایط کار ، کمپرسورها سخت ترین چالش ها را در صنعت ایجاد می کنند. قطعات کمپرسور باد در بازارهای صنعتی ، پالایشگاه های نفت ، فرآوری پتروشیمی ، فرآوری مواد شیمیایی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، منسوجات ، معادن ، محیط زیست و بازارهای علوم زندگی استفاده می شوند.

کاربردهای فوق الذکر شامل محیط های سمی ، قابل احتراق یا سوزش و همچنین فشار زیاد است. بنابراین ، آنها باید قطعات قابل اعتماد مانند مهر و موم یا یاطاقان برای کمک به نشت و سایر موارد داشته باشند. قطعات کمپرسور باد انواع مختلفی دارند – پره ، اسکرول ، سانتریفیوژ ، رفت و برگشتی و پیچ.

کمپرسورهای اسکرو با فشار روتاری از فشارهای پنوماتیک و روتور برای فشرده سازی گاز به کمک اقدامات پیچ استفاده می کنند. آنها غالباً جای کمپرسورهای پیستونی قطعات کمپرسور باد را می گیرند ، خصوصاً در مواردی که نیاز به فشار هوای فشرده زیاد است ، به عنوان مثال در کاربردهای صنعتی. اینها همچنین سر و صدا کمتری دارند ، هزینه کمتری دارند و کار و نگهداری آنها آسان تر است.

لوازم کمپرسور باد

کمپرسورهای پیچ روتاری و قطعات کمپرسور باد با کاهش نشت داخلی پروفیل های روتور را بهبود بخشیده اند و این به آنها امکان می دهد کارایی و قابلیت اطمینان بهتری ارائه دهند. آنها همچنین می توانند مقیاس اقتصادی نسبت به گزینه های دیگر را ارائه دهند ، به ویژه با افزایش قدرت اسب بخار (HP).قطعات کمپرسور باد

در حالی که قطعات کمپرسور باد ترکیبی 250 اسب بخار یک تجهیزات بزرگ است که اغلب به زیرسازی خود نیاز دارد ، یک کمپرسور پیچ دوار 250 اسب بخار معمولاً “جمع و جور” در نظر گرفته می شود و می تواند با لیفتراک جابجا شود و در طبقه مغازه قرار گیرد. کمپرسورهای هوا با پیچ روتاری می توانند وسایل کم فشار و فشار بالا را به ترتیب بین 7 تا 100 بار کنترل کنند.

اکثر بازارهای جهانی در اختیار این لوازم کمپرسور باد است. در سال 2017 ارزش بازار 36.6 میلیارد دلار تخمین زده شد و پیش بینی می شود تا سال 2023 به 45.7 میلیارد دلار برسد. کمپرسورهای دوار از سال 2017 اکثر سهم بازار را به خود اختصاص می دهند و طبق Prescious & Strategic (P&S) اطلاعاتی ، آنها همچنان به افزایش سهم خود تا سال 2023 ادامه می دهند.

بازارها و بازارها همچنین موافقت می کنند که انتظار می رود بخش پیچ دوار بازار اجاره کمپرسور به بالاترین CAGR بین سال های 2016 تا 2026 رشد کند. در بیشتر قسمت ها ، تقاضای کمپرسورهای اسکرو و بنابراین افزایش پیش بینی شده توسط صنعتی شدن در اقتصادهای نوظهور و نیاز روزافزون به ابزار و ماشین آلات کارآمد در آنها ، نمونه هایی از این امر در آسیا-اقیانوسیه و چین مشاهده می شود.

جدا از آن ، کمپرسورهای اسکرو کاربردهای دیگری مانند صنایع نفت و گاز ، خودرو و علوم زیستی نیز دارند. برای جلوگیری از آلودگی احتمالی ماشین آلات مربوط به روغن ، غالباً در کمپرسورهای پیچ بدون روغن استفاده می شود.

لوازم کمپرسور باد اسکرو بدون روغن همچنین در صنایع غذایی و آشامیدنی بیشتر برای حفظ استانداردهای کیفیت هوا استفاده می شود ، جایی که اجتناب از آلودگی ذرات خارجی در هوای فشرده اجباری است.

حداکثر 30٪ از مشاغل صنعتی بدون هوای فشار بالا و با فشار بالا توسط کمپرسورهای پیچ دوار انجام نمی شود و عملکرد نامناسب آنها باعث هزینه و هزینه اضافی می شود. تحلیلگران تخمین می زنند که بین 5 تا 20 درصد از بهره وری کارخانه ها به دلیل خرابی از دست می رود و هزینه تخلیه بدون برنامه ریزی 50 میلیارد دلار در هر سال برای تولیدکنندگان صنعتی تخمین زده می شود.سوپاپ اطمینان

داستان های مرتبط

  • اتصال فلز مهر و موم: HTMS دنیای فناوری آب بندی Saint-Gobain Seals را تقویت و گسترش می دهد
  • کاربردهای مهر و موم و راه حل های مواد پلیمری در سیستم های فضایی ماهواره ای
  • سرویس دهی به آسمان: مهر و موم های دوار OmniSeal® بخشی مهم از ایمنی و هزینه در بخش هواپیمایی است

چگونه آب بندی راه حل های مانند OmniSeal ® پلیمر دوار لب مهر و موم کار در سیستم های کمپرسور روتاری پیچ به کمک به اطمینان از قابلیت اطمینان و عملکرد؟

مقاومت مهر و موم های دوار لب

لب مهر و موم های دوار از انواع مختلفی از PTFE ساخته شده، و آنها در اوایل 70s به بازار ارائه شد. آنها به منظور پر کردن شکاف بین مهر و موم های لب الاستومر و مهر و موم صورت صورت ایجاد شده اند تا به طور قابل توجهی در بهبود عملکرد کمک کنند.

آنها همچنین می توانند در دماهای شدید ، محیط های تهاجمی ، با سرعتهای سطح بالا ، تحت فشار زیاد کار کنند و نیازی به روغن کاری ندارند. بنابراین ، علاوه بر کمپرسورها ، در قطعات کمپرسور باد ، گیربکس ها ، موتورها و میکسرها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

سنت Gobain مهر و موم خود OmniSeal خود را توسعه ® لب مهر و موم فلزی سربار برای عملکرد درست در کاربردهای صنعتی، برای مثال، کمپرسور و روغن کاری بدون روغن. مهر و موم روغن را در داخل هوا نگه می دارد ، اما همچنین در هنگام خاموش بودن دستگاه ، گرد و غبار ، هوا و خاک را از مکیدن در امتداد شافت چرخان حفظ می کند. مهر و موم های لاستیکی ثابت نشدند که موثر باشند زیرا آنها قادر به تحمل فشارهای زیاد نیستند و این می تواند منجر به نشت شود.

ممکن است تعجب کند که فناوری پیچ دوار چقدر قوی است ، و همچنین ممکن است تعجب آور باشد که بگوییم این فناوری در سوپرشارژها نیز استفاده می شود و می تواند به افزایش فشار و چگالی سوخت در احتراق داخلی با کارایی بالا کمک کند. موتورها ، که در نهایت به آنها کمک می کند تا سخت تر کار کنند.سه راهی

سوپرشارژ حدود 46٪ اسب بخار بیشتر و بیش از 30٪ گشتاور بیشتر به موتورها می بخشد و Saint-Gobain Seals همچنین مهر و موم های دوار لب را برای این برنامه فراهم می کند.

OmniSeal ® لب مهر و موم رسیدگی سرعت های بالا – سرعت شفت 4000 – 14000 دور در دقیقه و سرعت از سطح 525 – 7000 فوت / دقیقه؛ و همچنین دمای حداکثر 350 درجه فارنهایت / 177 درجه سانتیگراد. آنها فشارهای خلاuum 25 PSI (1.7 BAR) را برطرف می کنند ، نیاز به روغن کاری محدود دارند و عمر آب بندی طولانیتری دارند.

چرا باید از راه حل های آب بندی قابل اطمینان در کمپرسورهای پیچ استفاده شود

همانطور که بحث شد ، کمپرسورهای هوای و قطعات کمپرسور باد دوار در انواع مشاغل در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار متنوع هستند. با این نیاز جهانی ، مزایای بسیاری به دست می آید که فناوری این دستگاه و مهر و موم های حیاتی داخل آنها فراهم می کند. در زیر چهار جنبه از مهر و موم دوار لب به یاد داشته باشید:

  • مقرون به صرفه بودن: کمپرسورهای پیچ روتاری به گونه ای طراحی شده اند که می توانند برای مدت زمان طولانی کار کنند. هنگام استفاده از قطعات مهر و موم کننده قابل اعتماد که خراب نمی شوند ، در کل کاربردهای تولیدی و صنعتی ، هزینه کلی تولید کاهش می یابد. OmniSeal ® لب مهر و موم ثابت کرده اند به بیش از زندگی مهر و موم در کمپرسورهای اسکرو. در نتیجه ، ادعاهای گارانتی برای تولیدکنندگان بسیار کاهش می یابد. آنها همچنین دارای کنترل نشتی شدید ، با فشار خلاuum تا 400 PSI (27 BAR) هستند و می توانند با طیف گسترده ای از روان کننده ها کار کنند.نشانگر روغن
  • ایمنی و پایداری: کمپرسورهای هوای و قطعات کمپرسور باد دوار در عملکرد انواع ماشین آلات و سیستم ها کار می کنند ، که در درجه حرارت یا شرایط شدید کار می کنند. یک نیاز مهم این است که آنها بتوانند از پس گرمای کوره مانند ، سرمای شدید و فشار بالا برآیند. زندگی از OmniSeal ® لب مهر و موم های دوار بیش از 15000 ساعت، این می تواند انواع محدوده درجه حرارت، اداره – از 65 درجه فارنهایت تا 450 درجه فارنهایت (-53 ° C تا 232 ° C)، تابع به خوبی تحت فشار بالا از بیش از 500 PSI (34 بار) و در برابر سرعتهای بالای 7000 فوت در دقیقه / دقیقه (35 متر بر ثانیه) مقاومت می کنند. آنها همچنین شرایط سخت نشتی EPA را دارند و کنترل دقیق نشتی را فراهم می کنند.
  • کارایی طراحی: لوازم کمپرسور باد پیچ روتاری با طراحی قابل تنظیم هستند. بنابراین ، آنها یکی از کارآمدترین و متنوع ترین منابع نیرو برای کاربردهای صنعتی هستند. همین کار را برای OmniSeal معتبر است ® لب مهر و موم های دوار. اینها می توانند بصورت سفارشی طراحی شوند تا با طیف گسترده ای از روغنها ، مبردها و مواد ساینده سازگار باشند.
  • ذخیره سازی: دسترسی و ذخیره قطعات کمپرسور باد پیچ دوار می تواند دشوار باشد. برای قطعات داخلی نیز می توان همین را گفت. OmniSeal ® لب مهر و موم های دوار می توان به راحتی نصب آنها به عنوان جای یک فضای کوچک در سیستم.

 

تحویل اکسپرس

تعمیرات ایتال سرویس

پشتیبانی

مشاورین ایتال سرویس

پرداخت در محل(فقط تهران)

100 در صد اورجینال

ضمانت اصل بودن کالا

راهنمایی خرید از ایتال سرویس

ایتال سرویس را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : ۵۵۴۱۴۳۹۷-۰۲۱ * ۱۰ خط ویژه

تماس با ما

ایتال سرویس
گروه صنعتی ایتال سرویس
0
ادامه در مرورگر
برای نصب روی افزودن به صفحه اصلی
افزودن به صفحه اصلی
ایتال سرویس
Get our web app. It won't take up space on your phone.
نصب
ایتال سرویس دریافت اعلان از ایتال سرویس
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها