قطعات کمپرسور باد

قطعات کمپرسور باد

در زمینه تولید و صنعت ، داشتن یک منبع انرژی قابل اعتماد برای تولید نیرو و انجام کارها می تواند یک تجارت را ایجاد یا از بین ببردبنابراین ، سیستم های هوای کمپرسور باد و قطعات کمپرسور باد برای مشاغل کوچک و بزرگ مقیاس اساسی و اجباری استاگر آنها به درستی کار نکنند ، تخمین زده می شود که 30 تا 50 درصد از انرژی استفاده شده در یک سیستم هوای فشرده در حین کار هدر رود ، که نشان می دهد اهمیت اینها چقدر است.قطعات کمپرسور باد

چالش های زیادی وجود دارد که مشاغل با آن روبرو هستند – آنها نه تنها باید خودشان را تنظیم كنند ، بلكه باید مقررات خارج را نیز در نظر بگیرند ، مانند استانداردهای سختگیرانه اعمال شده توسط ارگان های دولتی و گروه های صنعتی كه برای تأمین انرژی بالا و اهداف عملکردی در نتیجه ، تولیدکنندگان از طریق مقرون به صرفه بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان ، بهره وری از طراحی و ذخیره سازی به دنبال کسب یک مزیت رقابتی هستند.

این اهداف استراتژیک در تولید قطعات کمپرسور باد را می توان با استفاده از مهر و موم مناسب یا اجزای پلیمر به دست آورد. به دلیل شرایط کار ، کمپرسورها سخت ترین چالش ها را در صنعت ایجاد می کنند. قطعات کمپرسور باد در بازارهای صنعتی ، پالایشگاه های نفت ، فرآوری پتروشیمی ، فرآوری مواد شیمیایی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، منسوجات ، معادن ، محیط زیست و بازارهای علوم زندگی استفاده می شوند.

کاربردهای فوق الذکر شامل محیط های سمی ، قابل احتراق یا سوزش و همچنین فشار زیاد است. بنابراین ، آنها باید قطعات قابل اعتماد مانند مهر و موم یا یاطاقان برای کمک به نشت و سایر موارد داشته باشند. قطعات کمپرسور باد انواع مختلفی دارند – پره ، اسکرول ، سانتریفیوژ ، رفت و برگشتی و پیچ.

کمپرسورهای اسکرو با فشار روتاری از فشارهای پنوماتیک و روتور برای فشرده سازی گاز به کمک اقدامات پیچ استفاده می کنند. آنها غالباً جای کمپرسورهای پیستونی قطعات کمپرسور باد را می گیرند ، خصوصاً در مواردی که نیاز به فشار هوای فشرده زیاد است ، به عنوان مثال در کاربردهای صنعتی. اینها همچنین سر و صدا کمتری دارند ، هزینه کمتری دارند و کار و نگهداری آنها آسان تر است.

لوازم کمپرسور باد

کمپرسورهای پیچ روتاری و قطعات کمپرسور باد با کاهش نشت داخلی پروفیل های روتور را بهبود بخشیده اند و این به آنها امکان می دهد کارایی و قابلیت اطمینان بهتری ارائه دهند. آنها همچنین می توانند مقیاس اقتصادی نسبت به گزینه های دیگر را ارائه دهند ، به ویژه با افزایش قدرت اسب بخار (HP).قطعات کمپرسور باد

در حالی که قطعات کمپرسور باد ترکیبی 250 اسب بخار یک تجهیزات بزرگ است که اغلب به زیرسازی خود نیاز دارد ، یک کمپرسور پیچ دوار 250 اسب بخار معمولاً “جمع و جور” در نظر گرفته می شود و می تواند با لیفتراک جابجا شود و در طبقه مغازه قرار گیرد. کمپرسورهای هوا با پیچ روتاری می توانند وسایل کم فشار و فشار بالا را به ترتیب بین 7 تا 100 بار کنترل کنند.

اکثر بازارهای جهانی در اختیار این لوازم کمپرسور باد است. در سال 2017 ارزش بازار 36.6 میلیارد دلار تخمین زده شد و پیش بینی می شود تا سال 2023 به 45.7 میلیارد دلار برسد. کمپرسورهای دوار از سال 2017 اکثر سهم بازار را به خود اختصاص می دهند و طبق Prescious & Strategic (P&S) اطلاعاتی ، آنها همچنان به افزایش سهم خود تا سال 2023 ادامه می دهند.

بازارها و بازارها همچنین موافقت می کنند که انتظار می رود بخش پیچ دوار بازار اجاره کمپرسور به بالاترین CAGR بین سال های 2016 تا 2026 رشد کند. در بیشتر قسمت ها ، تقاضای کمپرسورهای اسکرو و بنابراین افزایش پیش بینی شده توسط صنعتی شدن در اقتصادهای نوظهور و نیاز روزافزون به ابزار و ماشین آلات کارآمد در آنها ، نمونه هایی از این امر در آسیا-اقیانوسیه و چین مشاهده می شود.

جدا از آن ، کمپرسورهای اسکرو کاربردهای دیگری مانند صنایع نفت و گاز ، خودرو و علوم زیستی نیز دارند. برای جلوگیری از آلودگی احتمالی ماشین آلات مربوط به روغن ، غالباً در کمپرسورهای پیچ بدون روغن استفاده می شود.

لوازم کمپرسور باد اسکرو بدون روغن همچنین در صنایع غذایی و آشامیدنی بیشتر برای حفظ استانداردهای کیفیت هوا استفاده می شود ، جایی که اجتناب از آلودگی ذرات خارجی در هوای فشرده اجباری است.

حداکثر 30٪ از مشاغل صنعتی بدون هوای فشار بالا و با فشار بالا توسط کمپرسورهای پیچ دوار انجام نمی شود و عملکرد نامناسب آنها باعث هزینه و هزینه اضافی می شود. تحلیلگران تخمین می زنند که بین 5 تا 20 درصد از بهره وری کارخانه ها به دلیل خرابی از دست می رود و هزینه تخلیه بدون برنامه ریزی 50 میلیارد دلار در هر سال برای تولیدکنندگان صنعتی تخمین زده می شود.سوپاپ اطمینان

داستان های مرتبط

  • اتصال فلز مهر و موم: HTMS دنیای فناوری آب بندی Saint-Gobain Seals را تقویت و گسترش می دهد
  • کاربردهای مهر و موم و راه حل های مواد پلیمری در سیستم های فضایی ماهواره ای
  • سرویس دهی به آسمان: مهر و موم های دوار OmniSeal® بخشی مهم از ایمنی و هزینه در بخش هواپیمایی است

چگونه آب بندی راه حل های مانند OmniSeal ® پلیمر دوار لب مهر و موم کار در سیستم های کمپرسور روتاری پیچ به کمک به اطمینان از قابلیت اطمینان و عملکرد؟

مقاومت مهر و موم های دوار لب

لب مهر و موم های دوار از انواع مختلفی از PTFE ساخته شده، و آنها در اوایل 70s به بازار ارائه شد. آنها به منظور پر کردن شکاف بین مهر و موم های لب الاستومر و مهر و موم صورت صورت ایجاد شده اند تا به طور قابل توجهی در بهبود عملکرد کمک کنند.

آنها همچنین می توانند در دماهای شدید ، محیط های تهاجمی ، با سرعتهای سطح بالا ، تحت فشار زیاد کار کنند و نیازی به روغن کاری ندارند. بنابراین ، علاوه بر کمپرسورها ، در قطعات کمپرسور باد ، گیربکس ها ، موتورها و میکسرها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

سنت Gobain مهر و موم خود OmniSeal خود را توسعه ® لب مهر و موم فلزی سربار برای عملکرد درست در کاربردهای صنعتی، برای مثال، کمپرسور و روغن کاری بدون روغن. مهر و موم روغن را در داخل هوا نگه می دارد ، اما همچنین در هنگام خاموش بودن دستگاه ، گرد و غبار ، هوا و خاک را از مکیدن در امتداد شافت چرخان حفظ می کند. مهر و موم های لاستیکی ثابت نشدند که موثر باشند زیرا آنها قادر به تحمل فشارهای زیاد نیستند و این می تواند منجر به نشت شود.

ممکن است تعجب کند که فناوری پیچ دوار چقدر قوی است ، و همچنین ممکن است تعجب آور باشد که بگوییم این فناوری در سوپرشارژها نیز استفاده می شود و می تواند به افزایش فشار و چگالی سوخت در احتراق داخلی با کارایی بالا کمک کند. موتورها ، که در نهایت به آنها کمک می کند تا سخت تر کار کنند.سه راهی

سوپرشارژ حدود 46٪ اسب بخار بیشتر و بیش از 30٪ گشتاور بیشتر به موتورها می بخشد و Saint-Gobain Seals همچنین مهر و موم های دوار لب را برای این برنامه فراهم می کند.

OmniSeal ® لب مهر و موم رسیدگی سرعت های بالا – سرعت شفت 4000 – 14000 دور در دقیقه و سرعت از سطح 525 – 7000 فوت / دقیقه؛ و همچنین دمای حداکثر 350 درجه فارنهایت / 177 درجه سانتیگراد. آنها فشارهای خلاuum 25 PSI (1.7 BAR) را برطرف می کنند ، نیاز به روغن کاری محدود دارند و عمر آب بندی طولانیتری دارند.

چرا باید از راه حل های آب بندی قابل اطمینان در کمپرسورهای پیچ استفاده شود

همانطور که بحث شد ، کمپرسورهای هوای و قطعات کمپرسور باد دوار در انواع مشاغل در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار متنوع هستند. با این نیاز جهانی ، مزایای بسیاری به دست می آید که فناوری این دستگاه و مهر و موم های حیاتی داخل آنها فراهم می کند. در زیر چهار جنبه از مهر و موم دوار لب به یاد داشته باشید:

  • مقرون به صرفه بودن: کمپرسورهای پیچ روتاری به گونه ای طراحی شده اند که می توانند برای مدت زمان طولانی کار کنند. هنگام استفاده از قطعات مهر و موم کننده قابل اعتماد که خراب نمی شوند ، در کل کاربردهای تولیدی و صنعتی ، هزینه کلی تولید کاهش می یابد. OmniSeal ® لب مهر و موم ثابت کرده اند به بیش از زندگی مهر و موم در کمپرسورهای اسکرو. در نتیجه ، ادعاهای گارانتی برای تولیدکنندگان بسیار کاهش می یابد. آنها همچنین دارای کنترل نشتی شدید ، با فشار خلاuum تا 400 PSI (27 BAR) هستند و می توانند با طیف گسترده ای از روان کننده ها کار کنند.نشانگر روغن
  • ایمنی و پایداری: کمپرسورهای هوای و قطعات کمپرسور باد دوار در عملکرد انواع ماشین آلات و سیستم ها کار می کنند ، که در درجه حرارت یا شرایط شدید کار می کنند. یک نیاز مهم این است که آنها بتوانند از پس گرمای کوره مانند ، سرمای شدید و فشار بالا برآیند. زندگی از OmniSeal ® لب مهر و موم های دوار بیش از 15000 ساعت، این می تواند انواع محدوده درجه حرارت، اداره – از 65 درجه فارنهایت تا 450 درجه فارنهایت (-53 ° C تا 232 ° C)، تابع به خوبی تحت فشار بالا از بیش از 500 PSI (34 بار) و در برابر سرعتهای بالای 7000 فوت در دقیقه / دقیقه (35 متر بر ثانیه) مقاومت می کنند. آنها همچنین شرایط سخت نشتی EPA را دارند و کنترل دقیق نشتی را فراهم می کنند.
  • کارایی طراحی: لوازم کمپرسور باد پیچ روتاری با طراحی قابل تنظیم هستند. بنابراین ، آنها یکی از کارآمدترین و متنوع ترین منابع نیرو برای کاربردهای صنعتی هستند. همین کار را برای OmniSeal معتبر است ® لب مهر و موم های دوار. اینها می توانند بصورت سفارشی طراحی شوند تا با طیف گسترده ای از روغنها ، مبردها و مواد ساینده سازگار باشند.
  • ذخیره سازی: دسترسی و ذخیره قطعات کمپرسور باد پیچ دوار می تواند دشوار باشد. برای قطعات داخلی نیز می توان همین را گفت. OmniSeal ® لب مهر و موم های دوار می توان به راحتی نصب آنها به عنوان جای یک فضای کوچک در سیستم.

 

اسکرول به بالا