کفکش استارست

کفکش استارست

کفکش استارست

 

اگر در طول ماه های زمستان کفکش استارست خود را خاموش کرده باشید ، احتمال اینکه فشار آن تمام شود وجود دارد. برای اینکه دوباره کار کند ، باید پمپ آب خود را بتونه کاری کنید. این بدان معنی است که آب باید دوباره به داخل پمپ ریخته شود و از طریق آن مجبور شود – این فشار مورد نیاز برای شروع دوباره پمپاژ را ایجاد می کند. ما یک راهنمای سریع را برای کمک به شما در مراحل اولیه آماده سازی پمپ آب آماده کرده ایم.

1. مطمئن شوید که برق خاموش است

هرگز کفکش استارست ساخت چین را هنگام کار روی آن وصل نکنید. با بررسی صفحه شکن اطمینان حاصل کنید که برق قطع شده است – حتی ممکن است بخواهید نگاهی به پایه پمپ بیندازید تا دوباره بررسی شود.

الکتروموتور

ایتال سرویس

2. به سیستم پمپ دسترسی پیدا کنید

شما باید به سیستم کفکش استارست  دسترسی داشته باشید ، بنابراین مرحله بعدی یافتن یک لوله کشی لوله کشی است که به شما کمک می کند تا دسترسی پیدا کنید – این وسیله معمولاً نزدیکترین مخزن آب است ، اما روی پمپ استخر ، این سبد صافی خواهد بود .

3. خسارت را بررسی کنید

اطمینان حاصل کنید که پمپ را کاملاً بررسی می کنید. باید به اتصالات مانند لوله کشی برای آسیب مانند ترک ها توجه کنید. اگر سیستم در طول زمستان خاموش شده باشد ، انجام این بررسی ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. شاخه های تخلیه برای مواردی مانند سفت شدن مجدد باید بررسی شوند. یک روش خوب برای بررسی سوپاپ ها این است که به صورت دستی آنها را کنترل کنید تا از عملکرد صحیح آنها مطمئن شوید. بررسی کنید که تمام سخت افزارها مانند مهره ها و پیچ ها کاملاً در جای خود قرار گرفته اند ، سپس کمربندها ، قرقره ها و محافظ های ایمنی را نیز بازرسی کنید.

4- شیلنگ را تست کنید

پس از یافتن شلنگ ، آن را با شستشوی شلنگ برای چند لحظه آماده کنید تا مطمئن شوید که آب تمیز دارید. مراقب باشید ، هرگز نباید از شلنگ باغی که ممکن است حاوی سرب باشد بنوشید. با این وجود ، اگر از کفکش استارست  استفاده می کنید ، باید آب قابل شرب باشد و آب را قبل و بعد از عبور از شیلنگ به خوبی فیلتر کنید.

5. دریچه های تسکین را باز کنید

این کار برای جلوگیری از ایجاد فشار است – همچنین به اندازه گیری فشار فشار داشته باشید.

6. شلنگ را وصل کنید

کفکش استارست را به پمپ آب استاندارد به نزدیکترین مخزن آب وصل کنید. اگر از پمپ استخر استفاده می کنید ، شیلنگ را در سبد صافی قرار دهید.

7. آب را روشن کنید و منتظر شوید تا به مخزن وارد شود

باید بتوانید هنگام پر شدن آب از مخزن آب را بشنوید و یا متوجه افزایش فشار سنج آب شوید. برای پمپ های استخر ، سبد صافی باید قبل از بستن درب پر شود. وقتی می بینید از انتهای مخالف خارج می شود ، آب را به سمت شلنگ خاموش کنید.

8. برق را روشن کنید

اجازه دهید پمپ تقریباً برای یک دقیقه کار کند. اگر دریچه های تسکینی را باز کردید ، صبر کنید تا آب از آنها شروع به کار کند قبل از اینکه دوباره آنها را ببندید. اگر کفکش استارست به طور طبیعی خاموش شود ، آغاز می شود. در غیر این صورت ، ممکن است لازم باشد مراحل را تکرار کنید.

کفکش استارست یکی از بهترین کفکش های ساخت چین است .

درضمن کفکش استارست قیمت ارزان تری نصبت به رقبا دارد .

شما میتوانید جهت دریافت لیست قیمت کفکش استارست با ما تماس بگیرید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.