کفکش اسپیکو قیمت
نمایندگی فروش کفکش راد پمپ

کفکش اسپیکو قیمت

کفکش اسپیکو قیمت – شرکت اسپیکو یکی از معروف ترین شرکت های ایرانی در سطح بین المللی می باشد که توانسته است با صادرات کالا های تولیدی خود مثل کفکش، کارواش خانگی، پمپ افزایش فشار آب ، مه پاش و… در بازار های بین المللی معروفیت چشم گیری را کسب کند.

این شرکت با سابقه ۳۰ ساله خود در بخش های تولید محصولات برقی و تجارت آن ها توانسته است جزء بهترین شرکت های ایرانی قرار گیرد.

این شرکت در چند سال اخیر توانسته است، مشکل واردات تجهیزات کشاورزی را به واسطه تولید آن ها به دست دانشمندان ایرانی برطرف کند. این شرکت دارای استاندار CE اروپا و استاندارد ملی در زمینه های طراحی و ساخت پمپ های کفکش، شناور و تابلو های کنترل می باشد. شرکت اسپیکو در کشور هایی مانند ایتالیا، دانمارک، آلمان و چین دارای نمایندگی فروش می باشد.

به جرعت می توان گفتت این شرکت در تکنولوژی سیالات پیشرو تمامی شرکت های ایرانی می باشد. امروزه رقیبان این شرکت موفق ایرانی، شرکت های خارجی مانند ژاپن، کره و چین هستند.

در این مقاله قصد داریم شما خوانندگان گرامی را با کفکش های شرکت اسپیکو آشنا کنیم. به طور کلی کفکش های اسپیکو دارای کارایی بسیار بالا و کیفیتی مثال زدنی می باشد.

تمامی قطعات این دستگاه توسط شرکت اسپیکو طراحی و ساخته شده است. کفکش های شرکت اسپیکو به طور کلی به دو دسته آب های کثیف و آلوده و آب های تمیز و صاف تقسیم می شوند.

این تقسیم بندی از این لحاظ مهم می باشد که یکسری از کفکش های شرکت اسپیکو از لحاظ عایق بودن و مقاومت بدنه بسیار با کیفیت هستند.

به عبارت دیگر بدنه هریک از این کفکش هایی که مناسب آب های لجن و کثیف هستند، مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد.

دسته دیگر تنها مخصوص آب های تمیز مثل آب های استخر و چاه های آب می باشد. برای آبیاری مزرعه و باغ می توانید از نوع دوم کفکش های اسپیکو نیز استفاده کنید. نوع دوم این کفکش ها قادر هستند که به صورت مدام کار کنند.

از همین بابت مناسب آبیاری مزارع و باغ ها می باشند. سری پمپ هایی که مناسب آب های لجن و کثیف هستند می توان به S18, S28,S32,S38 اشاره کرد. هر یک از این مدل ها به تنهایی دارای دو مدل یک فاز و سه فاز هستند.

مدل های SI23,S18A مخصوص آب های تمیز مانند چاه و استخر ها می باشد. طراحی پروانه های کفکش های اسپیکو که مناسب آب های گل آلود می باشد، به صورت باز می باشد تا بتواند به راحتی آب را جمع آوری کند. یکی از مزیت های خرید از شرکت اسپیکو را می توان ارائه ضمانت نامه کتبی از طرف شرکت اسپیکو دانست.

شما با دریافت این ضمانت نامه به راحتی می توانید خرید خود را با خیالی آسوده انجام دهید. اگر محصول شما به طور مثال کفکشی که خریداری می کنید دچار نقص و یا خرابی شود می توانید طبق ضمانت نامه آن را تعویض و یا تعمیر کنید. قوانین گارانتی شرکت اسپیکو یکی از گارانتی هایی می باشد که در ایران جز معتبر ترین گارانتی ها شناخته می شود.

امروزه به علت تحریم شرکت های خارجی شما نمی توانید هیچ گونه گارانتی را از شرکت های خارجی دریافت نمایید.

چرا که اکثر کالا ها مثل کفکش ها به صورت قاچاقی وارد کشور می شوند. از همین رو هیچ اعتمادی نمی توان به کالاهایی با مارک خارجی از لحاظ گارانتی داشت. شما با خرید این یک کالا و یا محصول مثل کفکش از شرکت ایرانی مثل اسپیکو نه تنها از خیال آسوده بهره مند خواهید شد بلکه می توانید به کشور خود در صنعت تولید و یا حمایت از تولید کمک بسزایی کنید. یکی از مزیت های دیگر خرید از شرکت اسپیکو را می توان، ارائه خدمات پس از فروش بسیار عالی بر شمرد.

اکثر شرکت های خارجی و متاسفانه ایرانی بعد از فروش کالا های خود به مشتریان هیچ گونه خدمات پس از فروشی را به متشریان خود ارائه نمی دهند. ولی شرکت اسپیکو با استفاده از خدمات پس از فروش عالی خود نشان داده است که برای مشتریان خود بسیار اهمیت قائل می باشد و نظر، پیشنهادات و همچین انتقاد مشتریان برای این شرکت بسیار مهم می باشد. از لحاظ قیمتی محصولات این شرکت در رنج بسیار مناسب قرار دارد.

شما می توانید یک کالا مثل کفکش شرکت اسپیکو را با مدل یکسان کفکش خارجی از نظر قیمت مقایسه کنید. خواهید دید که تفاوت قیمت بسیار چشم گیر می باشد. حتی در بعضی مواقع ممکن است که قیمت ها کالاهایی مثل پمپ آب و …. از شرکت اسپیکو کم تر باشد. این موضوع به این خاطر خواهد بود که کیفیت و مرغوبیت کالای خارجی بسیار پایین می باشد.

معمولا کالاهای چینی و کشور های دیگر با کاهش کارایی و کیفیت دستگاه سعی در کاهش قیمت خواهند داشت تا بتوانند بازار های جهانی را از آن خود کنند. البته در آخر هم نمی توانند به خواسته خود برسند چرا که با فروش محدود مواجه خواهند شد و افراد خریدار از جنس و کیفیت محصولات آن ها خبر دار خواهند شد.

قیمت کفکش اسپیکو در رنج نهصد هزار تومان تا میلیون تا دو میلیون تومان می باشد. همانطور که در قبل ذکر شد شما می توانید با قیمتی مناسب از این شرکت کفکش های مناسب خود را خریداری کنید.

قیمت کفکش اسپیکو مدل های S18 تاS35 در رنج یک میلیون تا یک میلیون پانصد هزار تومان می باشد. این تفاوت و تنوع قیمت کفکش اسپیکو مربوط به نوع موتور، جنس بدنه، ارتفاع کفکش و… می باشد.

قیمت کفکش اسپیکو معمولا تا سه میلیون پانصد هزار تومن بیشتر نخواهد بود. گران ترین قیمت کفکش اسپیکو مربوط به مدل کفکش فلوتر دار ۳۲ متری سنکون دو اسب می باشد که قیمت آن در حدود سه میلیون چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد. ارزان ترین قیمت کفکش اسپیکو مربوط به مدل کفکش فلوتردار ۱۲ متری استارست می باشد.

قیمت این مدل از کفکش شرکت اسپیکو در حدود یک میلیون پانصد بیست هزار تومان می باشد. میانگین قیمت کفکش اسپیکو در حدود یک میلیون تا یک میلیون پانصد هزار تومان می باشد.

کفکش های اسپیکو با قیمت مناسب و کیفیت بالا

امروزه کشور چین با قدرت بالای اقتصادی خود در موضوع تولید وسایل برقی و غیر برقی در بین کشور های اروپایی و آسیایی پیشرو می باشد.

اغلب افراد بر این عقیده هستند که تمام اجناس چینی از لحاظ کیفیت و دوام در درجه بسیار پایینی قرار دارند. از همین رو افراد برای خرید یک جنس چینی دارای رغبت چشم گیری نخواهند بود.

اما واقعیت کیفیت محصولات چینی چیزی دیگری می باشد. اغلب تاجران ایرانی با خرید جنس های نامرغوب چینی و وارد کردن آن ها به بازار کشور ایران این عقیده نادرست را در بین مردم جا انداخته اند.

کشور چین با توجه به نیروی کار بالایی که دارا می باشد، توانسته است هزینه تولید محصولات خود را کاهش دهد از همین رو قیمت فروش محصولات خود را نسبت به کشور های دیگر کاهش داده است.

با این وجود بعضی از تاجران و وارد کنندگان ایرانی با خرید جنس های نامرغوب سعی در افزایش درآمد خود از واردات را دارند. اما بر خلاف این افراد، امروزه بیشتر تاجران و وارد کنندگان ایرانی از این موقعیت یعنی کم بودن هزینه خرید محصولات چینی با کیفیت استفاده بسیار خوبی کرده اند.

کفکش برقی

به طور مثال کفکش های برقی که یک وسیله برقی و از لحاظ کیفیت کارایی و جنس دارای اهمیت بالایی می باشند، از کشور های مختلفی وارد ایران می شوند. ولی جنس های چینی با کیفیت بالاتر و قیمت ارزان تری نسبت به جنس های دیگر کشور های اروپایی و آسیایی وارد ایران شده و خرید فروش می شوند.

تنوع قیمت

کفکش اسپیکو قیمت با تنوع قیمتی از لحاظ میزان توان موتورو و یا جنس بدنه دستگاه در بازار ایران وجود دارند. خوشبختانه تاجاران و واردکنندگان ایرانی در قسمت واردات کفکش های چینی تمام سعی خود را بر وارد کردن مرغوب ترین کفکش های موجود در کشور چین گذاشته اند.

برای درک این موضوع تنها کافی است از کسانی که کفکش های چینی را خریداری کرده اند و تجربه استفاده از آن ها را دارند، در رابطه با جنس، کیفیت و دوام آن ها پرس و جو کنید. حتما به شما خواهند گفت که کفکش های چینی با توجه به قیمت ارزانی که نسبت به کفکش های اروپایی دارا هستند، جنس بسیار مرغوب و عالی خواهند داشت.

کیفیت کفکش اسپیکو قیمت

امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن تمامی شرکت های اروپایی، شرکت های چینی تمام سعی خود را بر روی تصرف بازار های جهانی گذاشته اند.

از همین رو با ارتقا کیفیت محصولات خود و ارزان بودن قیمت آن ها نسبت به محصولات مشابه خارجی اکثر بازار های جهانی را به تصرف خود در آورده اند. گزارش های فروش شرکت های وارد کننده کفکش های چینی، حاکی از آن است که کفکش های چینی با رشد چشم گیری از نظر فروش روبه رو بوده اند.

با توجه به اطلاعات بدست آمده از مشتریان شرکت های خرید و فروش کفکش های چینی، ثابت شد که اکثر افراد به خاطر قیمت مناسب به همراه کیفیت بسیار مرغوب کفکش های چینی آن ها را انتخاب کرده اند در حالی که نوع های مختلفی از کفکش های چینی از کشور های اروپایی مانند ایتالیا برای خرید موجود بوده است.

گارانتی معتبر کفکش اسپیکو قیمت

یکی از مزیت منحصر به فرد کفکش های چینی را می توان وجود گارانتی های معتبر برای این نوع از کفکش ها دانست. کشور های اروپایی با توجه به تحریم کشور ایران از سوی کشور آمریکا تعهدی نسبت به خرابی کالا هایی مانند کفکش های برقی نخواهند داشت. چرا که طبق قوانین تحریم هیچ گونه کالای برقی با تکنولوژی بالا نباید به وارد کنندگان و تاجران ایرانی فروخته شود.

از همین محصولا کشور های اروپایی به صورت قاچاق وارد ایران می شوند. ولی محصولات تولیدی کشور چین بدون توجه به تحریم های آمریکا به صورت قانونی وارد ایران شده و تعهد های مربوط گارانتی محصول توسط شرکت چینی رعایت می شود. با توجه به این موضوع شما می توانید با خرید کفکش های چینی از گارانتی های معتبر و اورجینال بهره ببرید.

کفکش های اروپایی

البته کفکش های کشور های اروپایی توسط شرکت های گارانتی داخل ایران، به صورت چند ساله گارانتی خواهند شد. قیمت کفکش های چینی با توجه به نوع مدل از نظر جنس بدنه و همچنین توانایی موتور و پروانه دارای تنوع بالایی می باشد.

شما می توانید با توجه به نیاز خود یک کفکش چینی با قیمتی نسبتا ارزان و به صرفه همراه با کیفیتی بالا از نظر جنس و کارایی را تهیه کنید. با توجه به ناپایدار بودن قیمت دلار در کشور ایران تعیین دقیق قیمت های کفکش های چینی امکان پذیر نخواهد بود چرا که ممکن است در طی زمان کوتاهی با افزایش نرخ ارز و یا کاهش آن، قیمت این اجناس دست خوش تغییر شوند. ولی به صورت محدوه ایی می توان گفت کفکش های چینی از حدود ۱ میلیون تا ۶ میلیون تومان امروزه در بازار های ایران خرید و فروش می شوند.

البته همانطور که گفته شد، این محدوده قیمت تنها برای یک نوع از کفکش های چینی نخواهد بود بلکه از نظر کارایی و قدرت موتور قیمت کفکش های چینی افزایش می یابد. برای مقایسه با قیمت کفکش های دیگر کشور ها لازم است که هر دو کفکش مورد ساخته شده از یک نوع جنس بدنه و میزان توانایی موتور باشند تا یک مقایسه بدون نقصی انجام شود.

کفکش اسپیکو قیمت-در ادامه با قیمت فعلی بعضی از کفکش های چینی شما را آشنا خواهیم کرد. اما برای اطلاع دقیق قیمت کفکش های چینی لازم است با مشاوران فروش شرکت های مربوطه ارتباط برقرار کنید.

قیمت های ذکر شده در ادامه مربوط به زمان نگارش این مقاله می باشد. ممکن است با گذشت زمان کوتاهی قیمت ذکر شده در این مقاله دچار تغییر شود.

قیمت کفکش های چینی


کفکش چینی ۱۲ ولت مدل ZQB-12 در اندازه یک اینچی و ارتفاع هشت متری در حدود ۹۹۰ هزار تومان می باشد. شما می توانید همین مدل را با ۲۴ ولت با قیمت ۱۲ ولتی یعنی ۹۹۰ هزار تومان تهیه نمایید.
کفکش های مدل QDX1.5-25 با اندازه یک اینچ و با ارتفاع ۲۵ متر در حدود یک میلیون ۷۵۰ هزار تومان می باشند.
کفکش های مدل OP5(A) با طرح اسکوبایی با ارتفاع ۸۷ متر در حدود شش میلیون پانصد هزارتومان می باشند.
کفکش های یک اینچ فلوتر دار هسل مدل QDX1.5025 در سایز یک اینچ در ارتفاع ۲۵ متر در حدود یک میلیون نه صد نود هزار تومان می باشند.
کفکش های مدل OP8(A) با سایز ۴/۱۱ اینچ در ارتفاع ۹۹ متر در حدود شش میلیون هشت صد هزار تومان می باشند.
کفکش های دو اینچ فلوتر دار هسل مدل QDX10-16-0.75F با سایز ۲ اینج با ارتفاع ۱۶ متر در حدود دو میلیون صد پنجاه هزار تومان می باشند.
کفکش های فلوتر دار ۱ اینچ هیوندای مدل HP7532 در سایز دو اینچ و ارتفاع ۳۰ در حدود شش میلیون چهارصد هزار تومان می باشند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.