کارواش دستی

بهترین کارواش دستی مسکونی 2020- راهنما و بررسی خریدار

آیا به یک کارواش دستی جدید نیاز دارید؟ به دنبال بهترین کارواش دستی مسکونی در بازار هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن!

 آیا می خواهید مطمئن شوید که ماشین شوی مناسب و مطابق نیاز خود را خریداری می کنید؟ در اینجا ما یک بررسی از کارواش دستی بالا را ارائه می دهیم. ما کار را انجام داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین کارواش دستی را برای پول خود دریافت می کنید و دامنه آن بسیار زیاد است.

ما می دانیم که شما چیزی قابل اعتماد می خواهید که مطمئناً توان کافی برای انجام تمام شستشوی فشار مورد نیاز شما را داشته باشد – حتی اگر بودجه شما فقط به یک واشر فشار ارزان تر برسد. ما دریافتیم که مدلهای ارزانتری نیز در بازار وجود دارند که به همان نسبت مدلهای بسیار گرانتری نیز کار می کنند ، بنابراین برای انتخاب صحیح و صرفه جویی در هزینه ، ادامه مطلب را بخوانید.

قیمت کارواش خانگی فقط برای تمیز کردن ماشین نیستند – حتی یک قیمت کارواش خانگی ارزان باعث می شود پاسیو یا مناطق سنگفرش شده شما دوباره درخشان شود ، مناطق بتونی را تازه کند ، آن را باز کنید ، آب قایق را بشویید یا قایق خود را به یک سطح تمیز برسانید. یک واشر فشار کار را برای انجام هر کار نظافتی راحت می کند و باعث صرفه جویی در ساعتها در کار شما می شود ، چه یک دوچرخه سوار تمام زمین باشید و چه اتومبیل خود را در یک شهر کثیف رانندگی کنید ، سپس سرمایه گذاری در یکی از اینها باعث صرفه جویی در وقت و وقت شما خواهد شد کار یدی.

اگر تا به حال کارواش دستی خانگی نداشته اید ، متعجب خواهید شد که چقدر از آن استفاده می کنید ، خواه خود را با یک واشر فشار گاز یا برق فشار دهید. آنها اکنون بسیار مقرون به صرفه هستند ، در واقع ما در حال بررسی واشر فشار مثبت هستیم – و اگر یک دستگاه را داشته باشید ، س youال خواهید کرد که چرا قبلاً آن را خریداری نکرده اید؟ آنها با انجام کارهای کوتاه در خانه کارهای خود را آزاد می کنند و کارهای بسیار بهتری نسبت به شما با استفاده از برس شستشو یا پارچه انجام می دهند.

طیف گسترده ای از قیمت کارواش خانگی در بازار وجود دارد ، چه به دنبال واشر فشار گاز باشید یا واشر فشار الکتریکی ، برای اطلاع از تصمیم خود به مکان مناسب آمده اید. ما بهترین واشر فشار مسکونی موجود در بازار را به طور گسترده آزمایش کرده ایم تا بتوانید بهترین هزینه شستشوی فشار را برای پول دریافت کنید. یک واشر تغذیه گاز به طور معمول یک جت قدرتمندتر را تحویل می دهد و نتیجه حرفه ای تری را ارائه می دهد ، اما تجارت این است که پر سر و صدا تر هستند ، ذخیره سازی و جابجایی آنها سخت تر است و در ابتدا هزینه بیشتری دارند.

کارواش دستی مسکونی چیست؟

یک کارواش دستی مسکونی آب را تحت فشار تحویل می دهد و برای مصارف خانگی مناسب است. نسبتاً ساده هان؟ در واقع برای بسیاری از منظره ها به عنوان ابزاری پیچیده بسیار ساده به نظر می رسد – اما زندگی را بسیار آسان تر می کند!  کارواش خانگی موادی است که انتظار ندارید آن را برای مدت زمان طولانی – یا روزانه اجرا کنید اما استفاده منظم مورد نیاز یک خانوار را انجام می دهد.

مدل های بنزین قوی ترند ، می خواهید ساعت ها منفجر شوید؟ خود را با گاز درمان کنید – کمی گران تر ، اما نتایج خارق العاده.

یک کارواش دستی دارای یک موتور کوچک یا در بعضی موارد نه چندان کوچک است که باعث تحریک پمپ برای انتقال آب می شود.

این موتور چه گاز باشد و چه انرژی الکتریکی ، این پمپ اجازه می دهد تا فشار شوی آب را بگیرد ، آن را به عنوان یک جت قدرتمند تحویل دهد و شما را قادر به تمیز کردن با استفاده از قدرت آب فقط بدون مالش دهید.

بسیاری از آنها گزینه ای برای افزودن مواد شوینده برای بهبود نتیجه تمیز کردن دارند ، و بیشتر آنها با گزینه های مختلف برای تغییر زاویه یا قدرت اسپری در دسترس هستند.

ما در اینجا قیمت کارواش دستی بالاتری را بررسی کرده و اطلاعاتی را که برای تصمیم گیری در هنگام بررسی بهترین واشر فشار برای نیازهای خود نیاز دارید ، در نظر گرفتیم. ما تقریباً به هر روشی در داخل براکت مسکونی مانده ایم ، اگرچه برخی از مدل هایی که بررسی کرده ایم برای استفاده طولانی یا مکرر کاملاً مناسب خواهند بود.

در تمام بررسی ها روش برق – گاز یا برق ، فشار آب در لحظه تحویل – که در عملکرد تمیز کردن و هزینه واحد منعکس شده است ، در نظر گرفته شده است. ما در نظر گرفته ایم که در کنار نیاز ذخیره سازی ، حرکت واحد به راحتی امکان پذیر است. همه ما ساختمان فرعی نداریم و اگر مجبورید آن را زیر پله نگه دارید ، بدیهی است که باید یک مدل الکتریکی را انتخاب کنید – هیچ کس نمی خواهد یک موتور گاز در راهرو خود داشته باشد.

برای شروع ، به این فکر کنید که می خواهید از ماشین لباسشویی خود برای چه کاری استفاده کنید – آیا محل های دکوری دور از خانه دارید؟ آیا می خواهید یکشنبه ماشین را تمیز کنید و هیچ مکان دیگری در خارج ندارید؟ آیا خانه شما نیاز به تمیز کردن ناودان به طور منظم دارد؟ آیا آخر هفته ها را با رکاب زدن در گل و لای عمیق و تمیز کردن دوچرخه صرف می کنید؟

هنگامی که به استفاده از آن فکر کردید ، فشار شوی جدید خود را نیز قرار خواهید داد ، سپس ادامه مطلب را بخوانید ، و ببینید کدام یک از آنها بیشتر به نیازهای شما می آید.

نحوه استفاده از کارواش دستی مسکونی

برای استفاده از واشر فشار مسکونی به برق و آب نیاز دارید. مانند تمام مواردی که موتور محرک هستند ، به مسائل ایمنی نیز فکر کنید و به طور منظم از نگهداری مراقبت کنید.

 • کارواش دستی مسکونی خود را از طریق یک شرکت معتبر خریداری کنید.
 • دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید.
 • خرید را در تولیدکننده ثبت کنید تا هرگونه فراخوانی به شما اطلاع داده شود و با مشکلی از پشتیبانی مداوم برخوردار شوید.
 • اطمینان حاصل کنید که منبع تغذیه برق واحد ایمن است – در صورت لزوم از یک منبع تغذیه در فضای باز استفاده کنید و هرگز اجازه ندهید آب به اتصالات الکتریکی نزدیک شود.
 • ویژگی های ایمنی روی واشر فشار خود را بررسی کنید.

هنگام استفاده از کارواش خانگی خود:

 • هرگز به سمت هیچ شخصی اشاره نکنید.
 • در بادهای شدید استفاده نکنید.
 • قسمت اسباب بازی ها یا اشیا small کوچک را پاک کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که هیچ منبع الکتریکی در منطقه ای که در حال پاشیدن آب هستید وجود ندارد.
 • همیشه قبل از به کار انداختن اسپری جت اطمینان حاصل کنید که هم شما و هم واشر فشار قرار دارید. این چیزها چند ضربه به عقب می زند!
 • اطمینان حاصل کنید که در محلی که سمپاشی می کنید ، زهکشی کافی داشته باشید ، نمی خواهید آن را در درایو و مستقیم به گاراژ خود بزنید.
 • به جهت نزدیک شدن فکر کنید – شما می خواهید خاک منطقه کار خود را دنبال کنید و همیشه بهترین کار این است که این موارد را از قبل برنامه ریزی کنید. هیچ کس دوست ندارد در یک گودال بایستد.
 • این چیزها پر سر و صدا است! به فکر استفاده از واشر فشار خود باشید.

اگر منبع تغذیه خارجی داشته باشید ، اتصال به واشر فشار همیشه راحت تر است. یک واشر فشار الکتریکی به منبع تغذیه احتیاج دارد ، یک واشر الکتریکی با موتور گاز احتیاجی ندارد ، بنابراین ممکن است بخواهید به این فکر کنید که چقدر از منبع تغذیه دورتر کار می کنید.

ماشین لباسشویی فشار چگونه کار می کند؟

آب به داخل کارواش دستی منتقل می شود و این امر توسط پمپ به یک جت فشار بالا تسریع می شود. سپس این مورد از طریق یک لنج فعال برای صحت استفاده تحویل می شود. اتصالات مختلفی برای لنس در دسترس است تا شما را قادر به تمیز کردن چیزهای خاص کند.

آب به طور کلی از طریق دریچه ورودی مجهز به فیلتر وارد پمپ می شود. نه تنها شن و ماسه ورودی برای موتور شما مضر است ، بلکه شما همچنین نمی خواهید رنگ غرور و شادی خود را با ماسه سنگ بکشید!

برای اکثر برنامه های داخلی متوجه شدیم که یک دستگاه شستشو با انرژی الکتریکی بیش از آنکه به میزان کافی عمل کند ، در خدمت شما خواهد بود. برای آن دسته از مناطق واقعاً سخت و غفلت شده ، یک واشر شارژر گازی قدرت بیشتری را در جت و نتیجه بهتر ارائه می دهد. این موتورهای گازی بسیار شبیه به موتورهای چمن زنی هستند.

موتور پمپ بنزین را تأمین می کند – آب را به داخل می برد و سپس آن را تحت فشار بیرون می کشد ، به روشی مشابه پمپ آب زیرزمینی که با دست کار می کند ، اما خیلی سریعتر. باید انتظار داشته باشید پمپ شما بین 4 تا 8 لیتر در دقیقه تحویل دهد.

آب از طریق یک شلنگ فشار بالا از طریق یک لنگه با ماشه تحویل می شود.

10 بررسی برتر کارواش دستی

 01.  سیمپسون تمیز کردن واشر فشار گاز MSH3125 MegaShot – بهترین مسکن برای پول

سیمپسون MSH3125 توسط هوندا GC190 ، 3200PSI در 2.5GPM تأمین می شود. هنگام شستشوی بهترین فشار شستشو برای پول ، ما نمی توانیم از این تقصیر کنیم ، این ماشین شستشوی فشاری کوچک مجهز به گاز به راحتی قابل حرکت است اما یک جت قدرتمند بسیار عالی ارائه می دهد. فشار شستشوی زیادی در هر بودجه مناسب.

Megashot 3200 PSI (پوند در هر اینچ مربع) را با 2.5GPM (گالن در دقیقه) ارائه می دهد ، و آن را برای همه برنامه های خانگی ایمن می کند – یکی از بالاترین مواردی که ما مشاهده کردیم و بیش از اندازه کافی است تا نتیجه ای خارق العاده به شما بدهد.

این موتور مجهز به موتور قابل اعتماد هوندا GC190 و یک پمپ محوری OEM به همان اندازه قابل اعتماد است ، هیچ تعمیر و نگهداری برای شما وجود ندارد! این واحد دارای شلنگ مقاوم در برابر ساییدگی و ساییدگی ¼ ”x 25 فوت ، اسلحه اسپری لازم به همراه 5 گزینه نازل است – بیش از اندازه کافی برای کنار آمدن با هر کاری که می خواهید در یک محیط مسکونی انجام دهید. نوعی صابون اختیاری وجود دارد اما با واحد ارائه نمی شود.

تایرهای پنوماتیک 10 اینچی که نصب شده اند حتی در زمین های ناهموار امکان دسترسی بسیار خوبی را دارند – شما می توانید بدون مشکل از جاده خارج شوید (یا رانندگی کنید). ما عاشق این واحد بودیم! قدرتی مناسب ، قابل اعتماد و خارق العاده.

آنچه دوست داریم
 • اندازه عالی
 • قدرت فوق العاده آب
 • طراحی محکم
 • شروع آسان
آنچه که ما نمی کنیم
 • کاملا چاق به نظر می رسد واقعاً ، این برای مخالفان است ، ما واقعاً چیزی پیدا نکردیم. شما نمی توانید کاری بهتر از تهیه یکی از اینها انجام دهید.

یک واشر فشار گاز واحد پر سر و صدایی را ایجاد می کند ، اما معامله نیرویی است که این موتور می تواند ارائه دهد. این از نظر خیالی قابل اعتماد بود ، برای هر خانوار به اندازه کافی کوچک است – اگر در استفاده جدی جدی هستید ، این امر هر آنچه را که بخواهید و بعضاً به شما ارائه می دهد.

 02.  کارواش دستی Annovi Reverberi . – واشر فشار برقی برای پول

این نسخه به روز شده AR383 است. برای دانستن اینکه مدل مناسبی دارید از SS بودن آن اطمینان حاصل کنید – اگرچه AR383 بسیار افسانه ای است ، اما ویژگی های ارتقا یافته این گزینه را به گزینه بهتری تبدیل می کند. Annovi Reverberi در گوش دادن به بازخورد مشتری و پرداختن به موارد کوچکی که در مدل قبلی وجود داشت بسیار عالی است.

مخزن شوینده 28oz جداگانه این استفاده را بدون پمپ های خلا f چند منظوره همه کاره می کند. با داشتن یک شلنگ فشار قوی 30 فوتی ، می توانید بدون نیاز به ادامه حرکت کارواش خانگی ، پرسه بزنید. میله فشار دارای چهار اتصال برای ارائه آب متنوع و آب بندی است و هر کار تمیزکاری را که می خواهید از احتکار به بتن مقابله کنید ، پوشش می دهد.

یک موتور 13 آمپر 1.5 اسب بخار (اسب بخار) را تولید می کند که 1900 PSI و 1.3 GPM تولید می کند. این کار بدون هیچ مشکلی نظافت منزل شما را بر عهده خواهد گرفت. برای یک واشر الکتریکی ، در این قیمت قیمت نتایج بهتری نخواهید گرفت.

اگر سایر واشر فشار با فشار الکتریکی ، به ویژه واشر فشار ارزان را امتحان کنید ، در لحظه روشن بودن این تفاوت را احساس خواهید کرد. ساکت تر از هر دستگاه شستشوی فشار گاز ، استفاده از این واحد بدون مزاحمت لذت بخشی خواهد بود. یک شستشوی فشار کاملاً خارق العاده و کاملاً مناسب برای هر خانه و با بودجه کم ، نتایج خارق العاده ای را به همراه دارد.

آنچه دوست داریم
 • مخزن مواد شوینده برای تمیز کردن.
 • سبک و کار با آن آسان است.
 • تحویل فوق العاده آب.
 • واحد بسیار معتبری از سازنده محترم.
آنچه که ما نمی کنیم
 • و دوباره ، واقعاً؟ این بهترین یافته ماست ، بنابراین اگر مجبور باشید عیب یابی کنید ، سخت است که منفی ها را بیابید.
 • کمی صبر کنید در زمان تحویل.

ما کاملاً این واشر شارژ برق را برای استفاده در خانه دوست داریم ، از آن قدرتمند ، آسان برای استفاده ، سبک بودن برای جابجایی و لذت بردن از همه چیز در سراسر آن است. ویژگی های به روز شده (اجزای فلزی که در گذشته پلاستیک بودند) مشکلات قبلی را برطرف می کنند و ما فقط نمی توانیم این موارد را به اندازه کافی توصیه کنیم. از این خرید پشیمان نخواهید شد.

 03.  Simpson Cleaning PS3228 PowerShot Gas Wash Washer . – بهترین بهترین ها از بقیه

مجهز به هوندا G200 با ارائه 3300 PSI در 2.5GPM – این فشار بیش از هر زمان دیگری است که شما نیاز داشته باشید. صادقانه بگویم این یک تقلب جزئی است – این نسخه مجلل مورد علاقه ما است و به جز این واقعیت واضح که این مقاله برای واشرهای فشار RESIDENTIAL بود ، در جایگاه نخست قرار می گرفت. حتی افزودن آن در اینجا کمی باعث کشش نقطه می شود ، اما ما فقط نمی توانستیم در برابر ظاهر شدن آن مقاومت کنیم زیرا آن را دوست داشتیم. این شاید کمی بیشتر از حد متوسط ​​خانواده شما باشد که به دنبال آن است ، اما اگر آن را دوست دارید و کمی از اسب سواری ندارید ، این ابزاری برای شماست.

6.5HP در 3500RPM و 9.2 ft lbs با 2500 RPMS ارائه می دهد ، شما می توانید هر چیزی را تحویل بگیرید و یک تمیز سریع و سریع دریافت کنید ، بنابراین راضی کننده است. موتور هوندا GX200 با 3 سال ضمانت خیره کننده ارائه می شود (نه اینکه به آن نیاز داشته باشید) اما خیال شما را راحت می کند. این مجهز به یک پمپ پیستون سه گانه AAA Industrial است ، این یک جت عالی برای تأمین آب شلیک می کند و در صورت نیاز به حالت پیمایش بای پس برای محافظت از پمپ دارد. واقعاً می توانید ببینید با این کار کجا بوده اید.

شلنگ فلکس 25 فوت 5/16 ”- ضد انحراف و سایش و دارای اتصالات رزوه ای ، در هنگام استفاده از این موضوع دیگر نگران شلنگ نباشید. مجهز به چرخ های پنوماتیک 10 اینچی که با خیالی آسوده شما را به هرجای دیگری می رساند. موتور تجاری نصب شده قابلیت اطمینان و قدرت افسانه ای به شما می دهد. این واحد دارای 5 نازل روی لنس است که امکان تحویل صابون را نیز فراهم می کند ، استفاده از آن بسیار آسان بود. این با ضمانت های عالی ، و ارائه آرامش خاطر به شما ارائه می شود ، و اگر به دنبال یک واشر فشار گاز در سطح حرفه ای با بودجه خانه هستید ، این برای شما مناسب است.

آنچه دوست داریم
 • موتور هوندا بی صدا کار می کند.
 • فشار عالی ایجاد می کند.
 • قابلیت اطمینان و ضمانت عالی
 • می تواند تا 100 فوت شلنگ را بدون افت فشار تغذیه کند.
آنچه که ما نمی کنیم
 • مواد شوینده اضافه شده از طریق یک شلنگ مکش ، به یک ظرف جداگانه نیاز دارد.
 • یک واحد بزرگ برای ذخیره سازی.

ما این را دوست داشتیم – این به یک واحد تجاری تر منتقل می شود ، در غیر این صورت بهترین انتخاب ما خواهد بود. این برادر بزرگ منتخب برتر است ، هزینه های کمی بیشتر ، اما با هر چیزی که احتمالاً به آن پرتاب می کنید و بیشتر مقابله می کند. قابل اطمینان است ، قدرت افسانه ای را ارائه می دهد ، در حالی که سر و صدا از یک واحد الکتریکی به اندازه بعضی ها پر سر و صدا نیست.

 04.   کارواش خانگی گاز بریگز و استراتون

ارائه 3100 PSI بسیار خوب با 2.5GPM. ما از این نظر و ثبات واحد بسیار دوست داشتیم – این اطمینان را به شما می دهد که می توانید بدون نگرانی از فشار شوی پشت سر خود ، کار را ادامه دهید. Briggs و Stratton بسیار مورد احترام هستند و ما صبر نکردیم که این مورد را امتحان کنیم و فهمیدیم که آنها واقعاً شایسته شهرت خوب خود هستند.

شروع آسان دکمه در موتور 190 سی سی سری OHV 857iS ، بدون کشیدن سیم برای شما! این شستشوی فشار دارای یک نازل تنظیم آسان پنج در یک برای تمیز کردن بدون وقفه است ، بدون توقف برای تغییر نازل برای شما. همچنین یک مخزن مواد شوینده یکپارچه تعبیه شده است که در واقع تمیز کردن اتومبیل ها ، موتورها و دوچرخه ها را بسیار آسان می کند زیرا شما فقط آن را روشن کرده و می روید.

شلنگ 30 فوت همراه با قیمت کارواش خانگی ، که مطمئناً به اندازه کافی طولانی است و شما نگران نخواهید بود.

آنچه دوست داریم
 • استارت برقی.
 • دسته تاشو برای ذخیره سازی
 • لنس قابل تنظیم
آنچه که ما نمی کنیم
 • سنگین با 66 پوند.
 • ما دوست داشتیم یک مخزن سوخت بزرگتر داشته باشیم.

بریگز و استراتون نامی است که انتظار ایجاد می کند و ما از این نظر تفاوتی نداشتیم. خبر خوب این است که این بیش از آنکه به شهرت آنها برسد و معلوم شود که شایسته آن است! این دستگاه بسیار خوبی است ، به زیبایی ذخیره می شود و هنگامی که آن را راه اندازی کردید استفاده از آن بسیار آسان است. یک ماشین برتر.

 05.  Generac SpeedWash 7122

Generac 3100 PSI و 2.4 GPM ارائه می دهد. ما تنظیمات شماره گیری را در این مدل دوست داریم و شما نیز همین کار را می کنید ، این چهار تنظیم دارد که می توانید بدون نیاز به مکث و تغییر یافتن نازل دیگری ، آنرا به راحتی تغییر دهید. Generac دارای یک مخزن مواد شوینده روی آن به اندازه نیم گالن است که برای بزرگترین کارها بدون مکث بیش از اندازه کافی است و خواهید فهمید که این کار بسیار کمتر از نیاز به ظرف جداگانه برای یک شلنگ خلا است. استفاده از دستگاه شستشوی فشار گاز بسیار آسان بود و در آزمایشات ما دارای امتیاز بالایی بود زیرا نتایج عالی نظافت را به ارمغان می آورد ، هر آنچه را که به آن نشان دهید در کمترین زمان ممکن خواهد بود!

آنچه دوست داریم
 • نیمی از گالن مخزن مواد شوینده موجود در آن.
 • موتور استارت آسان.
 • در شرایط آب کم فشار عالی است.
آنچه که ما نمی کنیم
 • موتور پر سر و صدا – از محافظ گوش استفاده کنید.
 • وزن 57 پوند

به طور کلی طرفداران Generac بیشتر از مخالفان بودند. این یک واحد پر سر و صدا بود ، اما با داشتن محافظ گوش ، نتیجه ای با کیفیت عالی ارائه داد. کسانی که امتیاز بسیار خوبی گرفتند از چوب قابل تنظیم خوششان آمد که به این معنی بود که شما می توانید بدون وقفه هر کاری را شروع کنید.

 06.  کارواش دستی گاز WEN PW31

3100 PSI با 2.5GPM – مجهز به موتور 208 سی سی.

این در هر دقیقه 2.4 گالن پمپ می کند ، بیش از اندازه کافی برای سخت ترین مشاغل اطراف خانه و باغ.

این چرخ دارای چرخ های 12 اینچی است ، در صورت نیاز به استفاده از زمین ناهموار ، مناسب برای دسترسی به زمین است ، آنها بدون هیچ گونه تعمیر و نگهداری خوب کار خواهند کرد – شما هرگز مجبور به تعمیر یک تخت نخواهید شد! WEN PW31 طرحی محکم و محکم به شما ارائه می دهد. این یک شلنگ 30 فوت است که در صورت داشتن ملک بزرگتر ، دسترسی اضافی را به شما می دهد. WEN PW31 همچنین دارای یک مخزن شوینده داخلی است که تمیز کردن خودرو را برای شما یک رویا می کند و استفاده از آن آسان است و مونتاژ لنس تحویل با پنج گیره مختلف ، نازل ها را جدا می کند – شما می توانید با اطمینان کامل از هر چیز احتمالی گرفته تا سنگفرش های خود مقابله کنید .

ما قدرتی را که تحویل می داد را دوست داشتیم – حتی آدامس را که به قسمت راهرو راه رفته بود پاک می کند ، بنابراین اگر شما به چیزی احتیاج دارید که واقعاً کثیفی را بلند کند ، این یکی برای شماست. قدرتمند ، جذاب و کاملاً قابل اعتماد – ما فقط نمی توانستیم آن را از لیست خارج کنیم.

آنچه دوست داریم
 • لاستیک های جامد
 • شیلنگ 30 فوت به صورت استاندارد.
 • قدرت خارق العاده.
آنچه که ما نمی کنیم
 • برای استفاده از صابون برای تغییر نازل مورد نیاز است.

به غیر از تغییر نازل کمی مبهم (مطمئن شوید که آن را محکم روشن کرده اید یا نوک آن را با سرعت آتش می گیرید!) این فوق العاده بود. اگر به نازل تعویض می شد ، این در لیست بسیار بالاتر بود ، زیرا ما نمی توانیم آن را کنار بگذاریم زیرا بقیه سرویس هایی که ارائه می شوند بسیار خوب هستند.

 بهترین بهترین ها از بقیه – برق.

 07.  کارواش دستی برق برقی کارچر K5.

فقط زمان سوال بود که کارچر در این لیست ظاهر شود – نامی مترادف با همه چیز شستشوی فشار مسکونی. K5 در نزدیکی بالای کارچر Range قرار دارد و قطعاً خواهید فهمید که ارزش هزینه اضافی را دارد. فارغ از اینکه با چه پروژه ای روبرو هستید از این جت واشر ناامید نخواهید شد.

ارائه 2000 PSI و 1.4GPM این کافی برای پاکسازی بیشتر مشکلاتی است که ممکن است بخواهید ایجاد کنید – تمیز کردن استخر خالی؟ احتکارهای جانبی؟ دوچرخه سواری کوهستانی تمام زمین؟ هیچ چیز توسط این کارچر بی تأثیر نخواهد ماند. یک مخزن شوینده داخلی باعث می شود که نظافت بدون درد انجام شود زیرا سیستم هنگام بارگیری خودکار است. جذاب ترین مزیت Karcher K5 Premium برای ما موتور خنک کننده با آب بود که به آن عمر طولانی تری می دهد ، تا پنج برابر بیشتر از موتور بدون سیستم خنک کننده – شما می توانید اطمینان داشته باشید که اگر موتور از کار بیفتد شما اینو میخرید پمپ انحصاری N COR ضد خوردگی ، دوام و بدون نگهداری است. برای اطمینان از خرید خود ، و بدانید که دچار خرابی سریع نخواهید شد ، این برای شما مفید خواهد بود.

اگر قصد دارید بدون جابجایی واحد ، پروژه های با اندازه کوچکتر و نرمال را حل کنید ، شلنگ فشار 25 فوت طول می کشد ، و شلنگ منجر به یک میله اسپری متغیر می شود که بدون نیاز به تعویض نازل ها و تغییر نازل ها ، اسپری قابل تنظیم می دهد نیاز داشتن

چرخ های مقاوم K5 7.7 ”High Impact حرکت در آن را بسیار عالی کرده اند ، در جابجایی آزادانه و همراه داشتن آن مشکلی نخواهید داشت – اگر فرد قد بلندی هستید ، دستگیره بالاتر از بعضی را که باعث شده بیشتر دوست داشته باشید ، راحت

آنچه دوست داریم
 • پمپ بزرگ و موتور.
 • نور برای حرکت در اطراف.
 • مخزن مواد شوینده آنبورد.
 • کارچر به دلیل قابلیت اطمینان در بازار شناخته شده اند.
آنچه که ما نمی کنیم
 • موتور الکتریکی برای کارهای سنگین یا طولانی مدت کار آنقدرها قدرتمند نیست.
 • شلنگ فشار 25 پا.

کارچر اولین اسمی است که وقتی یک واشر فشار خانگی در نظر می گیرید به آن فکر می کنید و این دلیل خوبی دارد. این واحد مشخصات بالایی را در محدوده خود ارائه می دهد و در واقع به خانوار متوسط ​​بسیار خوب خدمات ارائه می دهد. واحدهای الکتریکی در منطقه مسکونی ساکت ترند و این واحد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 08.  سان جو SPX4000 2030 PSI

این Sun Joe 1.76 GPM ، 14.5 Amp را ارائه می دهد و فناوری انتخاب فشار را ارائه می دهد.

مشخصات: موتور 14.5AMP ، 2030PSI / 176 GPM. این واحد دارای یک شلنگ 20 فوت ، 5 نکته اسپری و قدرت جت قابل تنظیم برای متناسب با کاری است که می خواهید به آن برسید ، اگر یک سان جو دریافت کنید می توانید دست خود را به سمت هر چیزی بچرخانید. این جت واشر دارای مخزن مواد شوینده داخلی (54.1fl oz) برای سهولت استفاده در هنگام تمیز کردن دوچرخه ، اتومبیل یا هر چیز دیگری است که به مواد شوینده نیاز دارد. خیلی راحتتر از یک سطل و شلنگ برای شما!

این واحد برای جابجایی خارق العاده بود ، احساس پایداری می کرد و نسبت به قیمت بسیار خوب تمیز می شد. Sun Joe یک رقیب واقعی در این بازار است و ما از قدرت این واحد و همچنین طراحی تحت تأثیر قرار گرفتیم.

پایه وسیع تر ، پایداری را در این سطح در محدوده بهبود می بخشد ، واحدهای پایین دامنه دارای پایه کوچکتر هستند و اگر در حد شلنگ باشید یا در زمین ناهموار باشید ، احتمال بروز آن کمتر است.

آنچه دوست داریم
 • پایه پایدار ، واحد به خوبی طراحی شده.
 • قیمت عالی برای کیفیت طراحی.
 • تنظیم توان قابل تنظیم
آنچه که ما نمی کنیم
 • شلنگ 20 فوت
 • برای زمینهای خشن مناسب نیست.

ما محدوده Sun Joe را دوست داشتیم اما واحدهای بلندتر کوچکتر در دامنه را دوست نداریم. در این سطح به نظر می رسد که سان جو کاملاً آن را درست دانسته و یک قیمت پایدار و با ته رقابتی و کاملاً مناسب برای هر کس تولید کرده است ، اگر این واحد را بخرید ناامید نخواهید شد.

 09.  کارواش دستی برقی آزوران.

3000 PSI با 1.8GPM

Azoran دارای چهار نکته در مورد اسپری اتصال سریع است و به عنوان یک ماشین لباسشویی خودرو به بازار عرضه می شود.

با داشتن یک مخزن شوینده داخلی و چهار نکته قابل تنظیم ، احساس کردیم که این فشار شستشوی افسانه ای باعث ضرر شده است ، همه کاره است ، استفاده از آن آسان است ، قدرت زیادی را ارائه می دهد و یک واحد کوچک فوق العاده قوی است. همراه با یک سیم 35 فوت و 20 فوت شلنگ ، کاملاً مناسب برای اکثر منازل و نیازهای شستشوی ماشین – اما همچنین برای هر شغل خارج از خانه شما کافی است. اگر می خواهید ماشین لباسشویی تحت فشار شستشو داشته باشید ، این کار برای کار مناسب است ، اما می توانید از آن به روش های دیگر نیز استفاده کنید.

این یک برش است که برای هنگام جدا کردن ماشه از لنس نصب شده است ، یک ویژگی ایمنی استاندارد در بیشتر مدل هایی که ما امتحان کردیم. این واحد را برای استفاده قوی و پایدار خواهید یافت ، هر کسی آن را امتحان کرده دوست داشته و ما نمی توانیم آن را برای استفاده در خانه به اندازه کافی توصیه کنیم.

آنچه دوست داریم
 • واقعا خوب طراحی شده و استفاده از آن آسان است.
 • مقاوم و پایدار.
 • بهترین ارزش برای قیمت
 • ذخیره آسان
آنچه که ما نمی کنیم
 • ممکن است کابل طولانی تری بخواهید.

همه عاشق این واحد بودند. این یک طراحی کاملاً مناسب برای صرفه جویی در فضا است ، احساس پایداری و مقاومت می کند و آسان ترین واحد برای استفاده است که می توانید پیدا کنید. این به عنوان یک واشر فشار شستشوی اتومبیل به بازار عرضه می شود ، اما ما متوجه شدیم که در همه سطوح و وظایفی که سعی کردیم مثر است و بنابراین در توصیه Azoran دریغ نمی کنیم. شما از این خرید ناراضی نخواهید بود.

 10.  Greenworks GPW1602

اگر بودجه کافی دارید ، یک ماشین لباسشویی فشار کوچک و ارزان قیمت نیز در نظر گرفته ایم و این برای اکثر خانه های مسکونی مناسب خواهد بود – و لازم نیست همه بزرگترین اسباب بازی را در جعبه داشته باشند! Greenworks 1600PSI را با یک موتور 13 AM ارائه می دهد که 1.2GPM را با استفاده از منبع برق 120 ولت ارائه می دهد.

این کوچکتر است ، ارزش آن را دارد که اگر فضای بیرونی شما محدود است زیرا ذخیره آن آسان تر است ، اما با این وجود قدرت خوبی برای تمیز کردن اتومبیل ها ، دوچرخه ها ، احتکارها فراهم می کند – در واقع ، هر چیزی که در یک محیط داخلی بخواهید. 20 پا از شلنگ فشار قوی ، کابل برق 35 فوت ، نرم افزار صابون از طریق یک بطری مواد شوینده قابل جدا شدن است اما استفاده از آن ساده است و به راحتی می توانید آن را ببندید تا با دستگاه خود بشویید نه فقط با جت.

بصورت ایستاده یا دراز کشیده ، ساکت ، کم حجم و با قدرت عالی کار می کند.

آنچه دوست داریم
 • کوچک ، آسان برای ذخیره سازی.
 • به صورت ایستاده یا خوابیده کار می کند
 • ظرف شوینده جداگانه.
 • قیمت عالی
آنچه که ما نمی کنیم
 • به اندازه واشر فشار بزرگتر مقاوم نیست.
 • مشکلات گاه به گاه با نازل های ارائه شده گزارش می شود – جایگزین ها همیشه توسط سازنده ارسال می شوند.

این یک واشر فشار کوچک و سبک واقعا خوب است. ما Greenworks را که مورد بررسی قرار گرفتیم دوست داشتیم ، این مدل در لیست قرار گرفته است زیرا نه تنها قیمت بسیار خوبی دارد بلکه نتیجه آن به اندازه برخی از مدل های با قیمت بالاتر و در برخی موارد بهتر است. ما اندازه را دوست داشتیم ، جابجایی آن آسان بود و مهمتر از همه ، ذخیره آن آسان بود.

مواردی که قبل از خرید کارواش دستی باید در نظر داشته باشید:

 • استفاده از قیمت کارواش خانگی به شما این امکان را می دهد که کار تمیزکاری را با استفاده از پنج برابر آب کمتر و در زمان بسیار کمتری انجام دهید! نیازی به خم شدن نیست – و بیایید بپذیریم ، کسی که یک تفنگ آب عظیم تولید یک سطح تمیز را دوست ندارد ، جایی که بلافاصله تفاوت را ببینید ، دوست ندارد.
 • اگر به دلیل اندازه از مشاغل اجتناب کرده اید ، این کار باعث کوتاه شدن کارها می شود – این به انگیزه شروع کمک می کند زیرا با شروع کار فقط ادامه می دهید.
 • حفظ سطح بیرون باعث افزایش طول عمر آنها می شود. از پارك كردن تا راه بتنی نگه داشتن جلبك ها و خزه ها به این معنی است كه آنها فقط صدمه زیادی نمی بینند.
 • خانه و باغ شما را بسیار زیبا نشان می دهد.
 • هیچ راهی خراشیده برای تمیز کردن ماشین ، از بین بردن خاک و آلودگی به جای مالیدن آن به اطراف با پارچه از رنگ شما محافظت نمی کند.
 • استفاده آسان برای هر کسی. بدون خم شدن ، بدون بلند کردن ، فقط اشاره کنید و شلیک کنید.

مزایای ماشین لباسشویی فشار

هنوز متقاعد نشده اید که به یک واشر فشار نیاز دارید؟

 • استفاده از واشر فشار به شما این امکان را می دهد که کار تمیزکاری را با استفاده از پنج برابر آب کمتر و در زمان بسیار کمتری انجام دهید! نیازی به خم شدن نیست – و بیایید بپذیریم ، کسی که یک تفنگ آب عظیم تولید یک سطح تمیز را دوست ندارد ، جایی که بلافاصله تفاوت را ببینید ، دوست ندارد.
 • اگر به دلیل اندازه از مشاغل اجتناب کرده اید ، این کار باعث کوتاه شدن کارها می شود – این به انگیزه شروع کمک می کند زیرا با شروع کار فقط ادامه می دهید.
 • حفظ سطح بیرون باعث افزایش طول عمر آنها می شود. از پارك كردن تا راه بتنی نگه داشتن جلبك ها و خزه ها به این معنی است كه آنها فقط صدمه زیادی نمی بینند.
 • خانه و باغ شما را بسیار زیبا نشان می دهد.
 • هیچ راهی خراشیده برای تمیز کردن ماشین ، از بین بردن خاک و آلودگی به جای مالیدن آن به اطراف با پارچه از رنگ شما محافظت نمی کند.
 • استفاده آسان برای هر کسی. بدون خم شدن ، بدون بلند کردن ، فقط اشاره کنید و شلیک کنید.

بهترین واشر فشار برای خرید در خانه چیست؟

ما همه واشرهای فشار عالی را در اینجا ذکر کرده ایم هم واشر فشار برقی و هم واشر فشار گاز – انتخاب بین این دو مورد با شماست. واشر تحت فشار گاز بیشتر یک ابزار حرفه ای است ، به طور کلی آنها یک جت قوی تر ارائه می دهند و صنعتی ترند ، البته ، آنها دارای یک موتور بنزینی هستند. نقطه ضعف تمام نیروهایی که ارائه می شود این است که آنها اغلب بند ناف برای شروع دارند ، سنگین ترند و بسیار پر سر و صدا هستند.

ممکن است برای شما مهم نباشد که آنها پر سر و صدا هستند و اگر مناطق بیرونی زیادی دارید که نیاز به تمیز کردن دارند و یا سرگرمی به این معنی است که از آنها به طور منظم استفاده می کنید ، ماشین لباسشویی فشار گاز راهی برای شما خواهد بود. واشر فشار دارای بالاترین امتیاز در بررسی ما بسیار شگفت انگیز است ، آنها قادر به کار طولانی مدت بودند و احساس می کردند که می توانند روز به روز بدون از دست دادن ضربان ادامه دهند. برای یک دستگاه شستشوی فشار خانگی ، ممکن است این کار برای کار کمی زیاد باشد ، اما اگر مشتاق داشتن ابزاری هستید که دیگر هرگز نگران تحویل واقعی آن نباشید.

یک واشر فشار الکتریکی برای جابجایی سبک تر ، ذخیره سازی آن آسان تر و راه اندازی آن بسیار آسان تر است! آنها به اندازه صنعتی نیستند ، اما متوجه شدیم که برای خانوار متوسط ​​و خواسته هایی که احتمالاً از آنها می شود بیش از حد مناسب است. آنها تمیزتر بودند ، هیچ روغن و بنزینی برای نگهداری نداشتند ، در خانه قابل نگهداری نبودند ، کوچکتر بودند و تفاوت عمده سر و صدا بود.

هرچند یک کار ما نتوانستیم انجام دهیم این است که پیشنهاد می کنیم شما به آن نیازی ندارید. هر کسی خوشحال می شود که خود را با ماشین لباسشویی تحت فشار قرار داده است ، و اگر بودجه شما فقط به یک ماشین لباسشویی فشار ارزان می رسد ، به دنبال یکی از آن ها بروید – واشر فشار ارزانتر لیست برتر ما را نیز تشکیل می دهد ، دامنه ها آنقدر زیاد هستند که می توانید واقعاً مشخصات خود را انتخاب کنید.

قدرتمندترین واشر فشار الکتریکی چیست؟

آزوران ها حداکثر تا 3000 PSI طول می کشد ، به طور کلی ، آنها حدود 2000 نسخه دارند و باید گفت که بیش از اندازه کافی برای انجام هر کاری است که شما احتمالاً می خواهید. آزورایی ها از قدرت بالاتری برخوردار بودند و در کارهای تند و زننده نیز بسیار سریعتر بودند ، اما کاری با قدرت کمتر می توانست به همان خوبی انجام دهد.

واشر فشار الکتریکی به هر آنچه که احتمالاً به آن نیاز خواهید داشت ، دست پیدا می کند ، مگر اینکه ناوگان دوچرخه اجاره ای داشته باشید یا یک مالک کوچک داشته باشید ، می توانید با اطمینان یک برق سفارش دهید و بدانید که تحویل نیرو بیش از حد کافی خواهد بود.

PSI خوب برای ماشین لباسشویی چیست؟

در آزمایشات ، هر چیزی در حدود 2000 PSI قادر به مقابله با هر چیزی بود که به راحتی و به راحتی پیدا کنید. تحت آن و شما ممکن است خود را در حال تکرار مناطق پیدا کنید ، اما این چیز بدی نیست. نقطه ضعف قدرت بیشتر این است که ممکن است به سطحی که می خواهید تمیز کنید آسیب برساند و سطح آن را بهمراه کثیفی که می خواهید پاک کنید از بین ببرد! به عنوان مثال ، در عرشه ، PSI کافی لکه را از بین می برد و دوباره آن را به چوب تمیز می کند ، اما باعث آسیب دیدن چوب نرم در فرآیند می شود و بنابراین شما همیشه باید به فکر داشته باشید که فقط PSI کافی برای انجام کار داشته باشید ، و نه بیشتر.

گاهی اوقات PSI پایین نتیجه بهتری می دهد ، به همین دلیل است که همیشه باید به استفاده مورد نیاز خود فکر کنید و آن را به طور مناسب تنظیم کنید – گاهی اوقات بزرگتر بهترین نیست.

تجاری یا مسکونی؟

جایی در اطراف سیمپسون PS3228 Powershot وجود دارد (ما آن را دوست داشتیم) که در آن شما به دستگاهی می روید که استفاده تجاری داشته باشد. اگر فضای ذخیره سازی دارید و برای ارائه نتایج عالی به یک شستشو برق نیاز دارید ، چرا که نه؟ به همین دلیل است که آن را وارد لیست کرده است ، یک واشر فشار مسکونی بزرگ یک تجاری کوچک است ، درست است؟ زمانی بود که یک واشر فشار مسکونی از نظر کیفیت ساخت پایین تر بود اما بسیار ارزان تر بود.

خطوط هم اکنون تدریجی تر هستند و واشر فشار ارزان تر آن چنان از نظر کیفیت و قابلیت اطمینان ارتقا یافته است که می توانید واشر فشار را در هرجای محدوده موجود خریداری کنید و مطمئن باشید که دقیقاً همان چیزی را که شما نیاز دارید تحویل می دهد. واشر فشار گاز بزرگتر از بودجه خانوار قیمت گذاری می شد و فقط مورد توجه مشاغل آماده برای سرمایه گذاری قرار گرفت ، اکنون با نزدیک شدن مرز بین مسکن و تجاری ، آنها در دسترس اکثر بودجه ها هستند.

زمانی فرا می رسد که هر خانه دارای ماشین شستشو تحت فشار است همانطور که ماشین چمن زنی دارد – مطمئناً اگر یک دستگاه داشته باشید بدون یکی هم نخواهید بود!

ما عاشق واشر فشار گاز از طریق برق هستیم ، اما این به این دلیل است که ما خوشحال هستیم و اسباب بازی های پسر بزرگ را دوست داریم – برای متعادل نگه داشتن واشر فشار الکتریکی ، حتی واشر فشار ارزان ، دقیقاً همان چیزی را که انتظار می رفت تحویل دادیم و همه آنچه را به آنها اشاره کردیم تمیز کرد در

اگر به دنبال بهترین واشر فشار مسکونی هستید می توانید یکی از واحدهای شستشوی فشار خانگی را که در بالا مشخص کردیم انتخاب کنید. این که آیا شما به دنبال یک واشر فشار برقی برای استفاده در منزل هستید ، یا یک واشر فشار گاز که کمی بیشتر ارائه می دهد ، یا فقط یک قیمت کارواش خانگی ارزان است راهنمای ما شما را به یک سمت مناسب برای شما هدایت می کند.