کارواش خانگی

کارواش خانگی

بایدها و نبایدهای شستشوی کارواش خانگی

کارواش خانگی – که به طور چشمگیری برای تمیز کردن فضای بیرونی خانه شما کارآمد هستند – در صورت سو  استفاده می توانند صدمات بیشتری نسبت به منافع داشته باشند. برای سرعت بخشیدن به کارهای تمیز کردن خود بدون آسیب رساندن به هیچ سطحی ، به بهترین و بدترین روش ها برای شستشوی فشار توجه کنید.

وقتی می خواهید در دریاچه یا زمین گلف باشید هیجان زده شدن در مورد پروژه های نظافت در فضای باز کار سختی است. خوشبختانه ، ابزار مناسب صرفه جویی در وقت می تواند به شما کمک کند هم کارهای خانه و هم فعالیت های تفریحی خود را در یک آخر هفته منقبض کنید. طراوت بخشیدن به یک عرشه کثیف ، تمیز کردن قالب از مبلمان پاسیو ، از بین بردن گل و لای بسته بندی شده از چاه های لاستیک – همه اینها را می توان با سرعت و کارآیی بیشتر هنگام شکستن یک کارواش خانگی انجام داد. این دستگاه مفید در حالی که بیش از 50 برابر قدرت بسته بندی می کند تا 80 درصد آب کمتر از متوسط ​​شلنگ باغ مصرف می کند!

اما همه واشرهای فشار یکسان نیستند ، و یا یک ماشین مناسب برای کارهای روزمره مناسب نیست. و استفاده از این ابزار برای اطمینان از نتایج رضایت بخش و بدون آسیب ضروری است. خواه در بازار یک پاک کننده قدرتمند و تغییر دهنده بازی باشید یا در زرادخانه مراقبت از منزل خود یک دستگاه پاک کن دارید ، این بهترین و بدترین روش ها را یادداشت کنید تا مطمئن شوید بیشترین بهره را از این روش لاغر یعنی تمیز کردن می برید دستگاه.

آموزش استفاده کارواش خانگی قبل از شروع

بدون منبع تغذیه مناسب ، فشار شستشوی شما کمتر از انتظار شما برای کارایی است. ابتدا جریان آب شلنگ خود را با تعیین زمان لازم برای پر کردن یک سطل پنج گالنی آزمایش کنید. اگر دو دقیقه یا کمتر طول بکشد ، خوب می توانید بروید. بیشتر از این نشان می دهد که جریان آب کافی برای کار با واشر وجود ندارد. هنگامی که تشخیص دادید که جریان آب کافی برای تغذیه کارواش خانگی خود دارید ، فیلتر ورودی آن را تمیز کرده و بررسی کنید که اتصالات در هرجایی که ابزار به یک شیلنگ یا لوازم جانبی متصل است ، مانند اتصالات پیچ خوردگی نازل پیچ خورده  از هاید ، مطمئن باشند.  ابزارهایی که مانور آسان هنگام انجام کارهای نظافت را تسهیل می کند.

آیا به پروژه تمیزکاری خود نیاز دارید؟
کار کثیف را به افراد موافق بسپارید. به نقل از بهترین متخصصان محلی نظافت خارجی امروز در منطقه خود مقایسه کنید.
جوانب مثبت پیدا کنید

 دست کم قدرت کارواش خانگی

بزرگترین نقاط قوت یک وکارواش خانگی – سرعت و قدرت – این ابزار را به همان اندازه که کارآمد است خطرناک می کند. نمونه مورد: جریان آب حتی از مدلهایی که psi در سمت پایین دارند به اندازه کافی نیرومند است تا بتواند پوست انسان را برش دهد! با قرار دادن عینک ایمنی ، محکم گرفتن گرز برای جلوگیری از عقب افتادن فشار هنگام وارد آمدن فشار و شروع کمترین فشار ، خود و دارایی خود را از آسیب مصون نگه دارید با حرکات جاروبرقی کار کنید تا هرگز قدرت ابزار را برای مدت طولانی در یک مکان متمرکز نکنید – و همیشه نازل را به دور از مردم ، حیوانات خانگی و بوش گل صد تومانی جایزه خود قرار دهید.

برای هر کار از یک نکته نازل استفاده نکنید

شما می توانید یک کارواش خانگی با انواع نازل ها نصب کنید که همه چیز را تولید می کند ، از الگوهای پاشش گسترده تا جریان های باریک ، بنابراین می توانید آب را برای کار مورد استفاده بهتر مهار کنید. قانون کلی: هرچه اسپری باریک تر باشد ، نیروی بیشتری نیز وارد می کند. یک نازل عریض و 40 درجه برای شستشوی عمومی ، مانند شل شدن خاک روی چوب قرمز یا کف سرو ، تمیز کردن سایدینگ و شستشوی مبلمان فضای باز ، به خوبی کار می کند. نوک نازل 25 درجه ای خاک و آلودگی بتن و انواع دیگر سنگ تراشی را برطرف می کند. نوک نازل های صفر یا 15 درجه فشار زیادی را روی یک ناحیه کوچک متمرکز می کنند ، و آنها را برای از بین بردن لکه های لجباز آهن بسیار مفید می کند.

 تنظیم زاویه پاشش خود را برای بهترین نیروی

هنگامی که لکه های سرسخت به حداکثر قدرت تمیزکاری احتیاج دارند ، می خواهید نازل کارواش خانگی را عمود بر سطح دنده نگه دارید. به نظر می رسد به اندازه کافی آسان ، درست است؟ خوب ، تا زمانی که نیاز به رسیدن به زیر میز پاسیو یا سایدینگ در بالای بالای یک خانه ندارید ، اینطور است. خوشبختانه حل مسئله  Pivot Nozzle Wand از شرکت Hyde Tools  نیازی به  یا گسترش بیش از حد برای این مناطق با سختی دسترسی ندارد. هر یک از مدل های آن –  عصای 18 اینچی  برای کارواش خانگی الکتریکی و نمونه  28 اینچی برای ماشین آلات سنگین و مجهز به گاز – دارای قابلیت کنترل اضافی از طریق نازل قابل تنظیم. یک پیچ ساده دسته ، اسپری را در زاویه 90 درجه می چرخاند تا بتوانید نیروی جریان شستشوی فشار خود را به سمت ، زیر یا اطراف هر شی کثیف هدایت کنید. برای دستیابی به زاویه مناسب اسپری ، دیگر چمباتمه ، کشش یا فشار وارد نشوید.

 سهولت کار با کارواش خانگی

انفجاری که بیش از حد مستقیم باشد می تواند حتی به سطوحی آسیب برساند که انتظار دارید به خوبی برای شستشو نگه داشته شود ، بنابراین همیشه می خواهید با لمس سبک شروع کنید. به عنوان مثال ، سایدینگ را در نظر بگیرید: کارواش خانگی در تمیز کردن بیشتر انواع عالی هستند ، اما خیلی نزدیک می ایستند و شما می توانید مقداری از رنگ را منفجر کنید یا چوب نرم تری مانند سرو را خراب کنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه در شستشوی تحت فشار ، 10 فوت از سطح تمیزکننده فاصله بگیرید ، آب را روشن کنید و سپس قدم به جلو بگذارید تا اسپری به اندازه کافی نیرومند باشد تا آلودگی را از بین ببرد.

برای همه چیز از کارواش خانگی استفاده نکنید

حتی با دقت زیاد و کمترین فشار ، همه موارد برای شستشوی فشار مناسب نیستند ، به خصوص اگر در حال حاضر علائم ساییدگی و پارگی دارند. به عنوان مثال ، در حالی که بیشتر کارهای رنگ اتومبیل می توانند در برابر اسپری شدید مقاومت کنند ، باید یک پوشش نازک و یا خراشیده شده خارجی با استفاده از فشار آب پایین تمیز شود. برای مقابله با این کار و سایر کارهای مشابه در فضای باز ، واشر فشار را از شلنگ باغ خود جدا کرده و در  HYDE PivotPro Wand Water Wand قرار دهید.، که دارای یک مخزن مواد شوینده و یک نازل قابل تنظیم است تا شما را از فشار غیر ضروری و انحرافات خم شدن پشت نجات دهد. به علاوه ، مدل های مختلف PivotPro with مجهز به برس های قابل تعویض و متصل به قسمت جلویی هستند. کیت Boat & Auto شامل یک برس نرم ، موی دوک نخ ریسی برای تمیز کردن رینگ های چرخ و یک پد میکرو الیاف است که در هنگام پاک کردن آلودگی ها و آلودگی های جاده ، نمای خارجی اتومبیل شما را نوازش می دهد.

استاد تکنیک شستشوی صحیح

اگر ابتدا سطح را با مواد شوینده یا بدون آن خیس کنید ، اسلحه پخته شده راحت تر خارج می شود و اجازه دهید چند دقیقه بماند. هنگام استفاده از مواد شوینده ، از پایین به بالا مرطوب شوید و از حرکت های افقی جارو برای جلوگیری از ایجاد رگه های ناشی از رواناب استفاده کنید. برای شستشو ، عکس این عمل را انجام دهید ، از بالا به پایین کار کنید تا هیچ پاک کننده ای را از دست ندهید.

10 مورد استفاده از کارواش خانگی

10 مورد استفاده از محبوب ترین فشار شستشو چیست؟

هزاران نفر کارواش خانگی دارند و از آنها برای کارهای مختلف استفاده می کنند. من دیده ام که مردم از آنها برای تمیز کردن صندلی ماشین ، پرده پنجره ، فیلترهای تهویه هوا و هر چیز دیگری که در اطراف خانه پیدا می کنید استفاده می کنند.

اما کنجکاو شدم که رایج ترین کاربردها چیست. بیایید نگاهی به آنچه گزارش صنعت رفتن نشان داد

با توجه به سپتامبر سال 2014 گزارش از شرکت تحقیقاتی IBISWorld، صنعت شستشوی فشار استخدام 182073 نفر در ایالات متحده و تولید 9 میلیارد $ در درآمد. در این گزارش ، متداولترین فعالیتهای صنعت به شرح زیر ذکر شده است:

 • شستن پنجره
 • تمیز کردن تخلیه ، مجرای و ناودان
 • نظافت استخر
 • پارکینگ و شستشوی بزرگراه
 • سایر فعالیتهای نظافت و نگهداری در فضای باز ، و
 • خدمات جارو کشیدن دودکش.

به نظر نمی رسد چند مورد از این موارد در چگونگی دیدن همسایگان و دوستانم با استفاده از واشر فشار خود جای می گیرد. خدمات جارو کشیدن دودکش؟ اما البته دلیل این امر تجاری بودن است و من به مسکونی علاقه مند هستم. بنابراین من رفتم و در انجمن ها از آنها پرسیدم و لیست زیر را که به نظر می رسد 10 استفاده کننده برتر فشار شستشو است ، جمع آوری کردم:

10. شستو شوی کباب پز

 

تمیز کردن فشار منقل کباب پز شما معمولاً تابو تلقی می شود. اما اگر درست انجام شود به برق آسیب نمی رسانید و غذای خود را مانند صابون مزه نمی کنید. ویدیوی بالا یک گیف ساخته شده از یک ویدیو در  کانال یوتیوب Briggs & Stratton است  . شما می توانید فیلم راهنمای کامل و راهنمای نوشته شده برای کباب کردن BBQ را در لینک اینجا مشاهده کنید:

 • راهنمای ما را در  مورد نحوه شستشوی تحت فشار برای تمیز کردن  سریع کباب کردن BBQ بررسی کنید . فقط 10 دقیقه طول می کشد. قبل از شروع کار حتما پروپان و هر نوع الکتریکی را جدا کنید.

9. مبلمان فضای باز

 

نهمین محبوب ترین استفاده از فشار شستشو تمیز کردن مبلمان پاسیو در فضای باز پلاستیک ، وینیل یا چوب است. به نظر می رسد که مردم یا هرگز مبلمان فضای باز خود را تمیز نمی کنند یا هر آخر هفته این کار را انجام می دهند و آنها را دوست دارند. چرا که نه؟ فوق العاده سریع و آسان است.

 • در اینجا  راهنمای گام به گام نحوه فشار بر مبلمان پاسیو فضای باز آورده شده است.

8. چرخ دنده های مختلف مانند چمن زن ، دوچرخه کوهستان ، تریلر و قایق

 

شماره 8 مقداری بصورت تصادفی است که شامل قایق ها ، ماشین های چمن زن ، دوچرخه و سایر موارد تصادفی در اطراف خانه از جمله خانه های سگ ، کارت کارت و حمام پرندگان است. بسیاری از افراد گفتند كه آنها سایر تجهیزات برقی خود را (پنجه ، اره برقی و غیره) را نیز با یك کارواش خانگی در Garagejournal.com و سایر تالارها تمیز كردند و این در این بخش جای می گیرد.

7. ماشین و کامیون

 

تعجب آور بود که خودروها و کامیون ها اجماع شماره 1 استفاده برای یک موتور شستشو نبودند. بسیاری از مردم گفتند که آنها اغلب ماشین خود را با فشار شستشو تمیز می کنند اما برای تمیز کردن کامل آن به یک اسفنج جامد خوب یا برس نیاز دارد. برخی از افراد با استفاده از واشر فشار و برس ضمیمه سوگند یاد کردند و برای اتمام آن نیازی به اسفنجی نداشتند. تصویر بالا را بررسی کنید. این 100٪ با فشار شستشو و اتصال برس اسکراب کامل بود. برای 25 دقیقه کار بعد از یک روز سخت 4 4 4 بد نیست. همچنین حتما این مقاله از محلول های تمیز کننده فشار شستشو را بررسی کنید تا مطمئن شوید ماشین خود را با صابون های مناسب تمیز می کنید.

6. شستوشوی نرده ها و محافظ

 

اساساً همه افراد دارای یک حصار هستند بنابراین از آنجا ساخته شده است که یک سطح محبوب برای تمیز کردن با یک کارواش خانگی است.

 

نرده های چوبی نیز. آیا آنها تمیز و باشکوه به نظر نمی رسند؟

5. فضای داخلی منزل مانند وینیل یا آجر (و همچنین تمیز کردن پنجره)

 

همیشه تعجب آور است که ببینیم یک خانه وقتی تمیز باشد چقدر بهتر به نظر می رسد. سایدینگ منازل و خانه های آجری محبوبیت زیادی در استفاده از ماشین لباسشویی داشت و به عنوان پنجمین مورد پر کاربرد در بازار عرضه شد. این شامل انواع نمای داخلی خانه است.

4.  عرشه های چوبی

 

شستشوی عرشه چوبی یا پاسیوی چوب به عنوان چهارمین روشی که مردم از پاک کننده فشار خود استفاده می کنند ظاهر شد. به شرطی که از نازل صحیح ( نازل 25 درجه یا 4 درجه) استفاده کنید و آن را در فاصله صحیح از سطح (2-3 فوت) نگه دارید ، می توانید از یک ماشین برقی یا گازی استفاده کنید . تمیز کردن یک عرشه چوبی نیز از نظر ایمنی بهبود می یابد. فکر کنید وقتی باران می بارد ، طرف کثیف و کپک چقدر لغزنده می شود.

3. پله های ورودی جلو و پیاده روها

 

معاملات مسکن در هنگام فروش خانه از اهمیت جذابیت محدود کردن اطلاع دارند و تقریباً هیچ چیز به اندازه ورودی جلوی تمیز مهم نیست. همانطور که در عکس مشاهده می کنید مراحل جلو آجر 10 برابر تمیزتر به نظر می رسند. و یک کارواش خانگی می تواند کار را در عرض 10 دقیقه انجام دهد و آن را بی دردسر نشان دهد. من حدس می زنم که ترکیبی از زیبا جلوه دادن خانه شما و بی دردسر بودن دلیل آن است که شماره 3 مورد استفاده برتر است.

2. پاسیوهای بتنی یا کاشی 

 

به نظر می رسد چقدر آن پاسیو بد شده است. به نظر می رسد کسی آن را سیاه رنگ کرده و بر خلاف رنگ تصمیم گرفته است … پاسیوها در تابستان فضای تفریحی بسیار محبوب هستند. جایی است که منقل کباب پز است و جایی است که می توانید در آن قرار بگیرید و از هوای خوب لذت ببرید. به همین دلیل است که من فکر می کنم بسیاری از مردم با استفاده از فشار دهنده خود مرتباً پاسیاهای بتونی / کاشی خود را تمیز می کنند و این دومین دلیل شایع خرید واشر فشار برای مردم است.

1. راهروها و طبقه های گاراژ 

 

فکر می کنم اگر مدام از افراد بیشتری می پرسیدم پاسیو یا  گام های جلو می توانستند جایگاه اول را داشته باشند. اما به طور جدی تقریباً 100٪ افرادی که با آنها صحبت کردم از بزرگراه به عنوان یکی از موارد استفاده از فشار شوی و دلایل اصلی خرید واشر فشار نام بردند. منطقی است زیرا بزرگراه ها در جلوی وسط خانه برای جذابیت محدود کردن خانه شما و یک سطح صاف و بزرگ خوب برای سرگرمی با استفاده از تمام توان دستگاه هستند.

10 مورد تمیز کننده فشار بالا:

 1. راهروها و کف گاراژها .
 2. پاسیو های بتنی یا کاشی .
 3. راه پله های ورودی جلو و راهروها .
 4. عرشه چوب .
 5. نمای داخلی منازل که از نوع وینیل یا آجر است .
 6. نرده .
 7. ماشین و کامیون .
 8. چرخ دنده های مختلف مانند ماشین های چمن زن ، دوچرخه های خاکی ، قایق ها یا تریلرها .
 9. مبلمان فضای باز .
 10. کوره .

بهترین کارواش خانگی برای نیازهای بیشتر افراد در منزل

اول از همه ، باید بگویم ، صفحه ما را در 7 واشر فشار فشار دهید . در اینجا شما می توانید 3 بهترین گاز و 4 بهترین برق را پیدا کنید. همه گزینه های عالی برای اطراف خانه است و شما می توانید انتخاب کنید که کدام مارک و سبک را انتخاب کنید.

اما اگر توصیه واحدی را می خواهید – همین الان و همین حالا – می گویم با بروید

نگاهی بیندازید ، عالی است:

 • قابل حمل زیرا نیازی به سیم برق ندارید
 • قدرتمند – اما مسخره نیست برای خانه ها – با 3100 PSI و 2.5 GPM
 • موتور هوندا
 • قاب کالسکه استیل محکم با فضای مخصوص نازل ، اسلحه اسپری و محل نگهداری شلنگ فشار
 • دسترسی آسان به اتصالات شیلنگ در پشت واحد.

و همه اینها با قیمت مقرون به صرفه زیرا شما هزینه مارک تجاری سنگین را نمی پردازید (مانند هزینه ای که با DeWalt می کنید).

به هر حال ، در اینجا بیشتر به آن نگاهی بیندازید:

مشخصات کامل آمازون را اینجا ببینید

چگونه از واشر فشار در صنعت استفاده می شود؟ 

باور کنید یا نه اکثر واشرهای برقی خریداری شده در محیط های صنعتی استفاده می شوند. مشاغل از آنها برای کارآیی بیشتر در نظافت استفاده می کنند. به جای اتلاف وقت با استفاده از روش های دیگر ، سرعت جریان بالا ، PSI بالا و شستشوی برق آب گرم کار را سریع ، آسان و دقیق انجام می دهد. بیایید با جزئیات بیشتری نگاهی بیندازیم:

بذار بهت یک قصه بگم.

من قبلاً در کارخانه رندر کار می کردم. در آنجا آنها از رستوران ها و ماهی ها و مرغ های دور رفته چربی می گیرند و همه آنها را به لاستیک ، خوراک مزرعه ، شمع ، لاستیک و بیو دیزل تبدیل می کنند.

کامیون ها وارد کارخانه می شوند و بار خود را به داخل “سوراخ” صحیح می ریزند. در پایین پیچ هایی وجود داشت که محصول را در امتداد نوار نقاله های پیچ به جایی که محصول در دمای بالا گرم می شود فشار می دهد تا آن را به دوغاب با کیفیت تقریباً مایع تبدیل کند.

این سوراخ ها (سطل های دریافت نیز نامیده می شوند) باید به طور منظم تمیز شوند. ما از واشر فشار آب گرم  با PSI و GPM بسیار بالا استفاده کردیم . آنها دیوارهای سوراخ ها را به خوبی تمیز کردند. و خیلی سریع علی رغم اینکه احتمالاً سخت ترین محیط نظافت ممکن است.

ما همچنین از واشر های فشار برای تمیز کردن کف مکان های ذخیره سازی که روغن غذا اغلب در آنها می ریزد استفاده می کنیم.

صنایع دیگر به روش های مختلف از واشر فشار استفاده می کنند.

من می دانم که در صنعت معدن از پاک کننده های فشار برای تمیز کردن کامیون های حمل و نقل و وسایل نقلیه سبک استفاده زیادی می شود.

در صنعت نفت و گاز از آنها برای پاکسازی مخازن ذخیره گاه به گاه استفاده می شود.

واشرهای برقی ماشینهای خوبی برای تمیز کردن هستند. وقتی به راه های استفاده از آنها فکر می کنید ، فقط تصورات شما را عقب نگه می دارد.

چند تذکر بیشتر

 • اینها بهترین استفاده از فشار شستشو برای مصارف مسکونی است. پیمانکاران شستشوی برق تجاری من به تمیز کردن مبلمان پاسیو یا اتومبیل شک دارم.
 • سطوح مختلف برای از بین بردن آلودگی ها و آلودگی ها و تمیز کردن سطح به نیروی آب متفاوتی نیاز دارند. مطمئن شوید که فاصله را از سطح و نازل در صورت لزوم تنظیم کنید.
خرید دستگاه کارواش خانگی ارزان

به یاد دارید وقتی سطوح زندگی شما مانند جدید می درخشد؟ با استفاده از لیست قیمت کارواش خانگی ، سالها از چربی و زباله ناخواسته شستشو دهید. با بهره برداری از بند ناف ، شما می توانید تا آنجا که دل شما می خواهد سرما بزنید. با جانبداری از خانه خود ، عرشه چوبی ، جاده پیاده روی خود ، وسایل نقلیه خود و موارد دیگر مبارزه کنید. این دستگاه همه کاره نه تنها تمیز کردن را آسان تر می کند؛ همچنین آن را سرگرم کننده تر می کند. هیچ چیز مانند انفجار کردن دوازده ساله از ماک برای گرم کردن خروسهای قلب شما نیست. و از آنجا که این کارواش ادون است ، واشر فشار شما توسط یک شبکه سراسری از تکنسین های خدمات ماهر ، یک خط تلفن دوستانه مشتری پشتیبانی می شود ، همه برای اطمینان از اینکه پمپاک را به یاد دارید.

به خاطر دارید وقتی جاده شما با لایه ای از خاک و زباله پوشانده نشده است؟ بهترین کارواش خانگی از نظر کاربران ، لکه های ناخواسته را انفجار می دهد تا سطح تمیز و بکر را که در زیر آن پنهان شده ، برگرداند. موتور قدرتمند 208 سی سی 4 سیلندر OHV تا 2.5 گالن در دقیقه پمپ می کند. شیلنگ 30 فوت فاصله زیادی را به شما می دهد در حالی که چرخ های 12 اینچی تحرک آسان را در سراسر زمین های مختلف فراهم می کند. اتصال سریع تغییر روند تغییر از نازل به نازل را ساده می کند. روی نازل صابون برای تمیز کردن ماشین ها ، RV ها و قایق ها پرش کنید. گذشته از نازل صابون ، این بسته همچنین شامل نازل های 0 درجه ، 15 درجه ، 25 درجه و 40 درجه برای پاسخگویی به نیاز انواع پروژه ها با اندازه های مختلف و حساسیت های سطحی است. حداکثر 32 اونس مایعات مواد شوینده را درون مخزن صابون بکشید تا قدرت تمیز کردن اضافی برای مشاغل سخت فراهم شود. و از آنجا که این یک محصول WEN است ، خرید شما توسط دو سال ضمانت ، یک خط خدمات پسند مشتری و یک شبکه سراسری از تکنسین های خدمات ماهر پشتیبانی می شود. بگذارید آن پرفروش ترین کارواش خانگی مانند جدید بدرخشد. به یاد دارید وقتی واشر فشار قابل توجهی برای انجام کار برای شما داشتید؟ به یاد داشته باشید WEN.

من چند سال است که لیست قیمت کارواش خانگی دارم. فکر کردن در مورد به روز رسانی آیا واشر فشار psi 3100 بسیار قدرتمندتر و قابل توجه است؟

جواب: من فشار کارواش خانگی داشتم و بهترین مارک کارواش خانگی پمپاک مانند شب و روز است. کاش سالها پیش می توانستم به روز رسانی کنم.

 

پاسخ: سلام کوین ، از سؤال عالی شما متشکرم. بهترین روغن برای استفاده در این مورد که در تمام طول سال از آن مراقبت می کند 10W-30 است. امیدواریم که این به شما کمک کند. با احترام ، تیم پشتیبانی JJRM2KDirect.

توسط JJRM2KDirect SELLER در تاریخ 18 مه 2016

 

من در گذشته شستشوی برق داشتم ، بنابراین می دانستم چه چیزی را جستجو کنم ، وقتی بهترین کارواش خانگی دینامی قدیمی من شسته شده گرد و غبار است. به ویژه ، من می دانستم که فقط به روان ، بلکه به جریان نگاه نکنم. فشار در PSI (پوند در اینچ مربع) اندازه گیری می شود. جریان در GPM (گالن در دقیقه) اندازه گیری می شود. فشار زیاد ، بدون داشتن جریان کافی برای شستن خاک باعث ایجاد کار طولانی تر در یک کار خاص می شود. قدرت تمیز کردن اغلب PSI x GPM در نظر گرفته می شود.

من همچنین می دانستم که نباید همه را در کارواش خانگی دسته دوم باشم ، زیرا اولین چیزی که در یک واشر قدرت با یک پمپ محوری شکست می خورید ، پمپ است. حتی ارزانترین موتور مطابق دستورالعمل حتی بهترین پمپ محوری را نیز ساخته می شود ، حتی اگر پمپ حفظ شود. در حقیقت ، اگر شما کسی هستید که دوست دارید چیزها را تعمیر کنید تا دیگر تعمیر نشود ، احتمالاً سه یا چند پمپ محوری را طی خواهید کرد ، قبل از این که یک موتور احتراق داخلی ارزان و ضعیف در نهایت خراب شود. نکته این است که این موضوع مربوط به موتور نیست. در مورد پمپ است. اتفاقاً خودم موتورهای جنرال و هوندا را دوست دارم. اما WEN یک شرکت خوب است که مدت زیادی است در این منطقه فعالیت می کند ، بنابراین انتظار داشتم که آنها از محصولات ناخواسته در محصول خود استفاده نکنند.

من می توانستم انتخاب کنم تا پمپ محوری را در قیمت دستگاه کارواش ماشین خانگی خود جایگزین کنم ، با هزینه کمتری از هزینه ای که برای ماشین لباسشویی WEN پرداخت کردم. با این حال ،ارزانترین کارواش خانگی حدود 8 سال قدمت داشت و اگرچه من خودم اتومبیل ها و موتور سیکلت های خود را حفظ می کردم ، اما دیگر وارد این نوع کارها نیستم ، به خصوص ، هنگامی که من می توانم یک ماشین شستشوی فشار قوی و جدید را با قیمت کمتری خریداری کنم. بیش از 270 دلار

 

مشخصات یک کارواش خوب است و پمپ هایی را تحت فشار قرار می دهد که دارای جریان 2.5 گیگابایتی است و از یک موتور 208 سی سی استفاده می شود. این ترجمه به یک قدرت تمیز کردن 7،750 است. بنابراینبهترین مارک دستگاه کارواش خانگیرا با دیگر تقریباً 3500 واشر فشار PSI مقایسه نکردم. من به طور خاص هزینه صدای کارواش خانگی”قدرت تمیز کردن” مشابه مقایسه کردم. وقتی این کار را کردم ، فاقد ذهن بود. من همچنین این واقعیت را دوست داشتم که WEN * * * سازگار با CARB نیست ، به این معنی که نمی خواهم برای برآورده شدن برخی از استانداردهای مسخره انتشار کالیفرنیا ، برای موتورهایی که تمام هزینه های اضافی را شامل می شوند ، هدر ندهم. من نمی دانم CARB مخفف چیست. اما باید چیزی شبیه به انجمن بوروکرات های عقب مانده کالیفرنیا یا موارد مشابه باشد. به هر حال ، من خوشحال شدم که متوجه شدم WEN سازگار با کربوهیدرات نیست. این امکان وجود ندارد که در کالیفرنیا فروخته یا اجرا شود ، اما برای کسانی از ما که در دنیای واقعی زندگی می کنند ، دنبال آن بگردید. این محصول عالی است

کارواش خانگی ایتالیایی ، به نظر می رسد که موتور و پمپ هم محصول کشور چین هستند. اما بخاطر داشته باشید که تقریباً تمام پمپ های محوری ساخت چینی هستند. موتور واشر قدرت به مشخصات WEN ساخته شده است و WEN یک شرکت آمریکایی با ماندگاری است. من ترجیح می دهم محصولات قیمت کارواش پمپاک tq20 را بخرم. اما در این بازار ، یافتن هر چیز خوب و با قیمت رقابتی دشوار است. شاید در یک یا دو سال پس از آنکه ترامپ تولیدات زیادی را به ایالات متحده برگرداند ، اوضاع متفاوت خواهد بود. اما امروز اینگونه است. آزاردهنده…

 

کارواش خانگی ایتالیایی پمپاک

. بنابراین شما باید چوک را تنظیم کنید ، قبل از شروع کار و سپس سهولت در خفگی ، بعد از اجرای آن. این احتمالاً برای اکثر افراد چیز خوبی است ، زیرا این کار شما را مجبور می کند قبل از اینکه بار خود را بر روی آن بگذارید ، کمی گرم شود. با خفه شدن اتوماتیک ، می توانید بلافاصله استفاده از کارواش خانگی پمپاک را شروع کنید ، اما شما یک بار بد توصیه شده را روی موتور قرار می دهید. شما همیشه باید قبل از قرار دادن بار روی آن – حتی یک قیمت کارواش پمپاک ایتالیایی بگذارید موتور کمی گرم کند. بنابراین آنچه برای برخی ، ممکن است منفی به نظر برسد ، من به عنوان یک امتیاز اضافی می بینم. این بی حوصلگی من را برای شروع “خفه می کند”.

کارواش پمپک 130 بار به خوبی بسته بندی شده بود ، اما آسان برای باز کردن آن. راه اندازی ساده بود. قطعات نگهدارنده را برای چوب اسپری و پایه جلویی اضافه کردم. این دو ابزار طول کشید و بسیار آسان بود. دسته فقط روی قاب اصلی قرار گرفت و توسط دو دکمه پاپیکس ایمن شد. این دکمه ها بدان معنی است که می توان آن را به راحتی ذخیره کرد تا ذخیره شود. تقریباً یک کوارته روغن و مقداری بنزین و آماده بودم.

 

شگفت انگیز است که چه نقشی در قیمت کارواش پمپاک tq20 می تواند ایجاد کند. از زمان ساخت خانه ، یک لنگه زنگ زدگی ما وجود دارد. در عوض ، من باید بگویم ، نقطه زنگ وجود دارد ، تا زمانی که قیمت کارواش پمپاک 130 با ر به مدت 8 سال ، من در آن مکان مشغول کار بودم ، با یک تعمیر کارواش پمپک امتیاز قدرت تمیز کردن و هنوز هم کاملاً مشهود بود. تنها چند ثانیه با استفاده از این واشر فشار طول کشید تا همه چیز غیرقابل مشاهده باشد. هنوز هم وجود دارد ، اما شما باید بدانید که کجا باید آن را جستجو کنید. من توانستم در حدود نیمی از زمانی که عادت داشتم 1200 راه پیمایی مربع خود را تمیز کنم. تفاوت در این بود که من می توانم یک گره زن و شوهر اینچ را از بتن دورتر نگه دارم ، به یک مسیر اسپری گسترده تر دست یابم و در عین حال همان قدرت تمیز کاری را که با واشر فشار قدیمی خود داشتم بدست آورم. مسیری پاشش گسترده تر در همان قدرت تمیز کردن ، برابر با تعداد عبور کمتری است ، با زمان کمتری برابر است.

PW31 دارای مخزن مواد شوینده است ، اما من هنوز دلیل استفاده از آن را پیدا نکرده ام. از طرف دیگر ، من هرگز چیزی را نشنیده ام که کار نکند. مانند سایر واشرهای فشار ، برای بیرون کشیدن مواد شوینده از مخزن ، باید از نازل سمپاش شوینده (بدون فشار اضافی) استفاده کنید. دلیل این است که ، مانند اکثر واشر فشارهای خانگی ، مواد شوینده از مخزن ریخته می شوند – به داخل آن جریان نمی یابد.

 

گرفتن دست به همان آسانی است که من استفاده کرده ام. شیلنگ کمی بزرگتر از بسیاری از مواردی است که در فروشگاه های سخت افزار دیده ام. اما هنوز هم نوعی پلاستیک است ،نمایندگی پمپاک در شیراز که در بیشتر خانه های جدید ساخته شده استفاده می شود ، اما تا حدودی انعطاف پذیرتر است. اتصال به شیلنگ ها نسبت به بسیاری دیگر که من دیده ام ، آسان تر می شوند. من شنیده ام که یک داور می گوید کوپلینگ های شیلنگ خیلی نزدیک به صدا خفه کن هستند. من نمی توانم چنین چیزی را تغییر بدهم ، زیرا برای اینکه شیلنگ را لمس صدا خفه کن کنید ، باید شیلنگ را تقریباً به نقطه خم شدن خم کنید. مسئله ای نیست. من همچنین متوجه شدم که نازل ها از نظر کیفیت کمی بالاتر از Troy Bilt قدیمی من هستند. اما من هرگز نازل های دیگر واشر فشار را ندیده ام ، بنابراین نمی توانم آنها را با دیگران مقایسه کنم. PW31 دارای چرخ های بزرگتر از اکثر است ، به این معنی که می توانید آن را آسان تر به سمت حیاط بکشید. این شیلنگ 30 فوت دارد که در آن اکثر تولید کنندگان فقط شیلنگ 25 فوت را تهیه می کنند. همچنین شامل 5 نازل پاشش ، به جای فقط 4 است. یکی از موارد بسیار خوب این است که شیر خاموش کننده سوخت دارد ، بنابراین وقتی با آن تمام شد ، می توانید سوخت را خاموش کرده و صبر کنید تا شروع به خفه کردن کند. قبل از خاموش کردن به این ترتیب ، هنگامی که دستگاه در حال استفاده نیست ، سوخت را در کارورتر نمی گذارید. دستگاه قدیمی من این کار را نداشت و من مجبور شدم طی 8 سال چندین بار کارواش را تمیز کنم. امیدوارم که این تعطیلی آن مسئله را حل کندتفنگی کارواش پمپاک تفنگی و لانس گان کارواش خانگی پمپاک لوازم کارواش خانگی پمپک قطعات کارواش خانگی پمپک

نمایندگی پمپاک در تهران

یک قیمت عالی برای قیمت است. برای انجام بهتر ، شما مجبور هستید با کسی که فشار قابل تنظیم داشته باشد ، که احتمالاً فاقد هزینه اضافی است ، برای اکثر افراد یا رفتن به یک واشر فشار تجاری ، با یک پمپ سه برابر ، با بیش از دو برابر قیمت پمپ کارواش پمپاک بروید. این یکی از بهترین قیمت پمپ کارواش پمپاک”مسکونی” است که من دیده ام. فقط زمان خواهد گفت که آیا آن را حفظ خواهد کرد و برای چه مدت است. اما اگر یک پمپ یا موتور در حال خرابی باشد ، در اغلب اوقات در دو ساعت اول اتفاق می افتد ، اگر نه بلافاصله ، و من یکی از این موارد را در حدود 8 ساعت ، در ماه مورد نظر خودم ، قرار داده ام. و هیچ نشانه ای از تضعیف نشان نمی دهد. به هر حال ، 8 ساعت زمانی است که شما باید اولین تغییر روغن خود را در هر موتور کوچک انجام دهید. پس از آن ، تعمیر کارواش خانگی پمپاک.

 

 

اصطلاحات قیمت کارواش پمپاک ایتالیا و شستشوی برق در بسیاری از سناریوها به صورت متناوب مورد استفاده قرار می گیرد و بحث در مورد اینکه آیا آنها در واقع فرایندهای مختلفی هستند بحث وجود دارد.

 

پاک کننده سطح شستشوی فشار ابزاری است که از دو تا چهار جت فشار قوی روی یک نوار چرخان تشکیل شده که هنگام جریان آب می چرخد. این عمل الگوی تمیز کردن یکنواخت را ایجاد می کند که می تواند سطوح صاف را با سرعت سریع تمیز کند.

 

تمیز کردن هیدروژت یک شکل قدرتمندتر از قدرت شستشو است که برای از بین بردن جمع آوری و بقایای مخازن و خطوط استفاده می شود.

این روزها صاحبان ماشین های زیادی وجود دارند ، به همین دلیل شستشوی خودرو به یک ضرورت تبدیل شده است. هر اتومبیل باید مورد مراقبت قرار گیرد یا تمیز شود به همین دلیل اگر در هنگام تمیز کردن وسایل یا وقت لازم برای تمیز کردن آن در خانه (شستشوی منازل) ندارید ، می توانید به یک فروشگاه اتومبیل یا یک فروشگاه اتومبیل بروید تا خود را داشته باشید. سرویس ماشین (شستشوی اتومبیل). این امر سالهاست که مرسوم بوده است ، صاحبان خودروها برای شستشوی اتومبیل های خود در خانه از شیلنگ آب و پارچه تمیز کننده استفاده می کنند و به این روش شستشوی خانگی یا شستن دست گفته می شود. برخی افراد فقط برای شستشوی تجاری ماشین های خود را در یک ماشین شستشوی اتومبیل رها می کنند تا از طرف متخصصان برخورد لوکس دریافت کنند تا ظاهر جدید به نظر برسد.

خب! حالا شما مالک آن هستید. من فقط آن را گفتم – دو روش یا روش تمیز کردن ماشین یا اتومبیل وجود دارد. این یا توسط صاحب خودرو در خانه انجام می شود ، یا از طریق ارائه دهنده خدمات شستشوی ماشین.

هر دو روش شستشوی ماشین جوانب مثبت و منفی خود را دارند. بنابراین ، اگر صاحب ماشین هستید ، بیشتر از اینها ، معضل انتخاب بین شستن اتومبیل خود یا بردن آن به PROS برای شستشوی ماشین تجاری را دارید.

شلنگ
شلنگ کارواش خانگی

زمان

تمیز کردن منزل اتومبیل را می توانید در گاراژ یا در محور رانندگی خودتان انجام دهید. آنچه شما نیاز دارید ابزارهای مناسب ، زمان و کار سخت است. تمیز کردن ماشین به تنهایی 2-4 ساعت طول می کشد تا به درستی انجام شود. بنابراین ، اگر کارهای مهم دیگری برای انجام این کار دارید ، توصیه می شود یک شرکت ارائه دهنده خدمات شستشوی اتومبیل را استخدام کنید که چند دلار از شما هزینه می کند اما در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند.

هزینه

شستشوی خانه یا تمیز کردن اتومبیل به تنهایی هیچ هزینه ای برای شما ندارد. اما باز هم ، این تنها در صورتی اعمال می شود که از قبل ابزار تمیز کردن ماشین خود را داشته باشید. شستن دست با وسیله نقلیه خود را از خانه تنها به زمان ، صبر ، تلاش و برخی از ابزار تمیز کردن نیاز دارد. از طرف دیگر ، یک کارواش تجاری می تواند چند دلار برای شما هزینه کند. بنابراین ، بیایید بگوییم ، شما همیشه در حال حرکت هستید ، و شما نیاز به شستشوی بیشتر ماشین در هر ماه دارید ، پس اقتصادی است که شما تصمیم بگیرید که ماشین خود را با استفاده از جوانب مثبت تمیز کنید ، شاید سه بار یا چهار بار در ماه. زمان مهمتر از پول است ، و این ارائه دهندگان ماشین شستشو می توانند در وقت خود صرفه جویی کرده و انرژی خود را که می توانید برای موارد مهم تر استفاده کنید ، ذخیره کنید.

کیفیت

قیمت کارواش پمپاک 130 بار شستشوی منزل اشکالاتی دارد. ممکن است شیلنگ آب شما فشار کافی برای از بین بردن کثیفی روی خودرو شما ایجاد نکند. همچنین ممکن است حوله ، دستمال یا اسفنج شما بتواند ذرات ریز و درشت پخش کند که می تواند خراشیده یا دندانی را روی ماشین شما بگذارد.

در مورد شستشوی خودروهای تجاری ، این کارآیی بیشتر است زیرا آنها از ابزارهای هنری برخوردار هستند که شستشوی کامل و جزئیات اتومبیل را فراهم می کند. به عنوان مثال دستگاه های اتوماتیک درون باری و سیستم های شستشوی تونل را در نظر بگیرید. علاوه بر این ، شستشوی خودروهای تجاری جامع تر از شستشوی خودروهای خانگی است. با این حال ، هنگامی که ماشین شخصی خود را با دست شستشو می دهید ، می توانید به همه چیزهایی که جوانب مثبت یا ارائه دهندگان شستشوی ماشین تجاری ممکن است نادیده بگیرید ، بپردازید

تأثیر بر اتومبیل

در سال های گذشته ، بسیاری تصور می کردند که ماشین شستشوی تجاری می تواند به خودرو یا اتومبیل آسیب برساند. این به همین دلیل است که آنها نگران روشهای سخت مسواک زدن هستند زیرا این امر می تواند به پایان اتومبیل آسیب برساند. این روزها به دلیل فناوری های نوین ، تجهیزات شستشوی خودروها احتمال خسارت را کاهش داده اند. آنها اکنون از برس یا برس نرمتر استفاده می کنند و دارای دستگاه های پیشرفته ای هستند که می توانند با استفاده از فشار و فشار آب ماشین را تمیز کنند

حتی امروز خانه متوسط ​​نیز می تواند به ویژگی های سفارشی مجهز باشد که زمانی فقط توسط ثروتمندان مقرون به صرفه بوده است. کولرهای سبک انبار شراب ، لوازم آشپزخانه لذیذ ، روشنایی خودکار. این واقعاً موردی از لو رفتن لوکس است. اما ، در مورد درجه بندی گاراژ چیست؟ خوب ، شما می توانید یک آسانسور ماشین هیدرولیک اضافه کنید؟ یا شاید یک کمپرسور هوای طرفدار سبک باشد. خوب ، Zach Maskell ما یکی از اصلاحات جدید گاراژ را پیدا کرده است که واقعا پاکسازی می کند.

 

ZACH MASKELL: برای بعضی از ما… شستن وسیله نقلیه ما زمان ذن است. برای دیگران … این یک کار شکست خورده وحشتناک است..

درست است ، شستن اتومبیل به تنهایی می تواند باعث آسیب بیشتر از تعمیر شود و احتمالاً اگر تصمیم به استخدام شخصی برای تمیز کردن آن برای خود گرفتید ، احتمالاً احتمال آسیب رساندن به ماشین شما را دارد.

تأثیر بر محیط زیست

شستشوی خانه روشی سازگار با محیط زیست نیست. چرا؟ هنگامی که اتومبیل خود را در خانه تمیز می کنید ، آبی که برای تمیز کردن خودکار خود به همراه باقیمانده ها ، فلزات و رسوبات از آن استفاده می کنید ، از مسیر شما و به سمت طوفان شما تخلیه می شود. این مواد می توانند برای محیط زیست مضر باشند. از طرف دیگر ، ارائه دهندگان ماشین شستشوی تجاری برای محیط زیست ایمن تر هستند زیرا همه باقیمانده ها و آلاینده ها را در یک زهکش به دام می اندازند که توسط سیستم تصفیه آب آنها حذف می شوند

برای این مرد آریزونا ، بین فرزندان و تعهداتش ، زمان کافی برای انجام درست کار کافی نبود. در عوض ، دیل رترر اجازه داد باران از ماشین خود شستشو دهد …… سپس لامپ چراغ ضرب المثل خاموش شد.

 

در حال حاضر – این لوکس است که تنها معدودی از آن وجود دارد. اما سالها از آن زمان ، روتر امیدوار است که این یک هنجار خانگی باشد.

 

آه بله! این دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید! خوب ، برای برخی از ما به هر حال … بی حسی ، در ماشین لباسشویی خانگی … که به دوستان حیوانات ما آسیب نمی رساند. این یک واقعیت جالب است. دومین دلیل آلودگی آبهای سطحی در ایالات متحده آمریکا به دلیل رواناب جاده باری است که توسط افراد شسته شده اتومبیل های خود استفاده می شود.

 

DALE RETTER: این خیلی بد است که در بسیاری از مناطق با غلظت بالای مسکونی ، آنها بزرگترین مشکل فرسایش را به خود می گیرند – دریاچه ها ، نهرها و حوضچه های سبز …

 

ZACH MASKELL: تمام آب اسیر شده و پمپ می شود … تا با خیال راحت از آن به عنوان آبیاری استفاده شود.

دیل احساس میکنم که ما در داخل طبقه نمایشگاه یک فروشگاه فوق العاده ایستاده ایم با این حال در اینجا ما یک دسته کامل نازل داریم … برای من توضیح دهید که چگونه این کار می کند …

 

DALE RETTER: خوب در واقع 48 نازل وجود دارد و 8 در سطح سقفی ، 20 در منطقه میانی وجود دارد که وقتی این پائین ها در اطراف منطقه میانی قرار بگیرند ، و 20 مورد دیگر که پایین تر از ناحیه کف پایین هستند و هدف خودرو هستند. گرفتن چرخ ها و کالسکه ها. ”

ماشین لباسشویی با فشار بالا ، ماشین لباسشویی با فشار بالا میلیاردی برای ماشین لباسشویی فشار قوی خانه ماشین لباسشویی فشار قوی خانه ماشین لباسشویی ماشین شستشوی ماشین تفنگ آب شستشو ماشین تفنگ بالا. ماشین لباسشویی با فشار بالا میلیارد میلیارد ماشین لباسشویی خانگی با فشار بالا ، ماشین لباسشویی با فشار بالا برنج ماشین فشار قوی فشار پمپ واشر ماشین حداکثر جریان. ماشین لباسشویی فشار بالا ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی ماشین پمپ ماشین لباسشویی پمپ آب فشار بالا فشار دوگانه سکوت ، فشار قوی ماشین لباسشویی چین ارزان قیمت آب شستشو فشار بالا تفنگ ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی ، ماشین لباسشویی فشار بالا ماشین سنگ شکن gs فشار قوی قابل حمل ماشین پمپ ماشین لباسشویی ماشین.

ZACH MASKELL: این واقعاً جلوه ای پیشرفته به پایدار شما می بخشد. هنگام نصب در خانه شما … هیچ قطبی وجود نخواهد داشت … بنابراین طراحی شناور اتاق کمی را اشغال می کند.

 

شستشوی ماشین در منزل مانند این فضای معمولی فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهد ، بالغ بر 100 هزار دلار هزینه دارد و می تواند برای وسیله نقلیه شما آسیب برساند. با این حال Auto Green Wash نه تنها مناسب نیست بلکه با ماشین شما مانند کودک رفتار می کند.

 

فقط 5 سمپاش به طور همزمان فعال می شوند. جت های کوچک آب گرم معدنی گرم را مخلوط می کنند … با صابون تخریب پذیر مخلوط می شوند. شستشو از 10 منطقه مختلف استفاده می کند تا آرام آرام از بین برود. به یاد داشته باشید که ایده در اینجا ثبات است … قدرت نیست.

فقط 5 سمپاش به طور همزمان فعال می شوند. جت های کوچک آب گرم معدنی گرم را مخلوط می کنند … با صابون تخریب پذیر مخلوط می شوند. شستشو از 10 منطقه مختلف استفاده می کند تا آرام آرام از بین برود. به یاد داشته باشید که ایده در اینجا ثبات است … قدرت نیست.

قطعات کارواش های خانگی
قطعات کارواش های خانگی

 

DALE RETTER: برای استفاده از سیستم کاری که باید انجام دهید این است که اتومبیل خود را به همان روشی که نشان داده شده است ، پارک کنید ، به دکمه “شروع” ضربه بزنید ، مطمئن شوید که همه درها و پنجره ها بسته شده است ، و “خوب” را فشار دهید. همه چیز دیگر کاملاً به طور خودکار اتفاق می افتد.

 

ZACH MASKELL: Voilà.

 

DALE RETTER: شما تمام کرده اید.

 

ZACH MASKELL: تلفن همراه خود را فراموش کرده اید؟ مشکلی نیست … فقط مکث را تمیز کرده و آن را بگیرید. آیا وقت کافی برای شستشوی کامل ندارید؟ شما را تحت پوشش قرار داده است.

 

DALE RETTER: شما می توانید مدت زمان شستشو را به صورت پیش فرض از کوتاه ، متوسط ​​یا طولانی تغییر دهید ، یا می توانید زمان تاخیر را 2 ، 4 یا 8 ساعت تنظیم کنید.

 

ZACH MASKELL: ماشین شستشوی سبز اتومبیل کمتر از یک سوم از مقدار آب را که یک جلسه معمولی در آن استفاده می کند ، استفاده می کند.

 

برای مرحله بعدی – هوای گرم کافی به اندازه کافی در این منطقه کوچک دمیده می شود تا کل خانه را گرم کند.

 

در روز … وال استریت ژورنال گفت ماشین ظرفشویی سرمایه گذاری بدی بود. Retter می گوید که برای نشان دادن این سکوی 29 هزار دلاری با تمام کالاهای پیشنهادی… با 3 تا 4 هزار هزینه نصب… می تواند یک روز به راحتی مقرون به صرفه باشد.

شستشو خوب کار می کند … اما برای لکه های سخت هنوز به کمی چربی آرنج احتیاج دارید. بنابراین … کی می خواهید مال شما تحویل شود؟

مراقبت خوب از ماشین شما ارزش آن را دارد. شستشوی منظم و جزئیات بیشتر نه تنها باعث می شود ماشین از رانندگی بهتر شود بلکه می تواند به ماشین شما نیز کمک کند تا هزاران دلار ارزش خود را در سطح جاده حفظ کند. این راهنما شامل نکات حرفه ای و لوازم توصیه شده برای متوسط ​​شخصی است که می خواهند ماشین خود را بدون وقت ، دردسر یا هزینه زیاد به بهترین شکل ممکن بنظر برسند.

تحقیق

چرا باید به ما اعتماد کنید

ملزومات لازم برای نمای بیرونی

موم ، پاک کننده خراش و سایر وسایل مربوط به جزئیات

ابزار و لوازم برای تمیز کردن فضای داخلی ماشین

 

چرا باید به ما اعتماد کنید

پیش از پیوستن به Wirecutter به عنوان ویرایشگر اتومبیل خود ، ریک پاول ، که نسخه اولیه این راهنما را در سال 2016 نوشت ، سردبیر خودرو برای Consumer Reports بود ، جایی که او ویرایش های لوازم جانبی خودرو و لوازم جانبی را ویرایش کرد ، و سردبیر ارشد ویژگی های Motor Trend ، جایی که او یک ستون ماهانه مراقبت از اتومبیل نوشت. برای این راهنما ، او 25 سال تجربه شخصی خود را در زمینه حفظ و تفصیل وسایل نقلیه خود و استفاده از بسیاری از لوازم موجود در اینجا ترسیم کرد.

 

برای جدیدترین بروزرسانی ، نویسنده کارمندان Wirecutter ، تام دون ، آن کار را ساخته و 25 ساعت دیگر را برای تحقیق در مورد آخرین لوازم ، تمیز کردن انجمن ها ، و صحبت کردن با جزئیات جوانب مثبت و علاقه مندان به بحث و گفتگو قرار داده است ، به دنبال آن با 35 ساعت تست ده ها مورد در چندین مورد مختلف ماشین ها.

 

ملزومات لازم برای exte

صابون های شستشوی اتومبیل در قفسه های فروشگاه هیچ کمبودی وجود ندارد – و صادقانه بگویم ، تفاوت زیادی بین گزینه های برتر وجود ندارد. بنابراین ما به دنبال صابون خوبی بودیم که ارزش خوبی نیز داشته باشد ، و ماشین لباسشویی طلای کلاس مگیار تقریباً مطمئن است که شما می توانید شرط بندی کنید. کلاس طلای معقول و با قیمت مناسب و در دسترس است ، و پس از سالها استفاده از آن ، دریافتیم که کار کردن در روغن کاری سطح برای کمک به بلند کردن خاک ، پرنده پوستی و سایر خام کارهای خوبی انجام می دهد. شستشوی کلاس گلد توسط تعدادی از مشروبات الکتر حرفه ای مانند دارن کریست بهترین نکات جزئیاتی در مورد خودکار توصیه می شود ، که می نویسد که این محصول با کیفیت و با قیمت اقتصادی است. همچنین به طور مداوم به عنوان یکی از صابون های برتر ماشین لباسشویی در بین علاقه مندان ذکر شده است و در آمازون و سایر وب سایت های خرده فروشی از جمله Walmart ، قطعات پیشرفته خودکار و Autogeek دارای رتبه های بسیار بالایی می باشد.

 

برخی از صابون های ماشین شستشو حاوی موم هستند ، اما ما واقعاً این نکته را نمی بینیم زیرا راه حل به اندازه کافی طولانی نخواهد بود تا قبل از شستشو خیلی خوب عمل کند. ما فکر می کنیم بهتر است یک موم خوب را بطور جداگانه بمالید تا مطمئن شوید که رنگ از محافظت واقعی برخوردار است.

 

در صورت نیاز به صرفه جویی در مصرف آب (به فکر شما ، کالیفرنیایی ها) ، Optimum No Rinse Wash & Shine برای ما نتایج خوبی کسب کرده است ، و در بین بیش از هزار بررسی آمازون بسیار رتبه بندی شده است. این شرکت توصیه می کند 1 اونس صابون را به 2 گالن آب مخلوط کنید ، و در تجربه ما دریافتیم که فقط شستن یک سدان یا SUV کوچک کافی است. به اطراف وسیله نقلیه بروید ، در هر زمان روی یک بخش کار کنید. ابتدا برای تمیز کردن سطح از یک میت شستشو آغشته به محلول استفاده کنید. سپس از یک حوله میکروفیبر برای خشک کردن آن استفاده کنید. این روش بیشتر طول می کشد ، و ممکن است شما مجبور شوید یک بخش را بیش از یک بار بشویید یا کمی سخت تر را تمیز کنید تا همه ادم های بدست آمده خارج شود. می توانید بسیاری از فرمول های اسپری را پیدا کنید که ادعا می شود شستشوی “بی آب” است ، اما ما پیدا کرده ایم که پاک کننده مطلوب استفاده راحت تر است و احتمالاً با مالیدن کثیفی داخل رنگ باعث ایجاد خراش می شود.

در حالی که برخی از جزییات حرفه ای که با آنها صحبت کردیم گفتند که از مواد پاک کننده ارزان قیمت مانند Dawn یا یک پاک کننده تمام عیار مانند La’s Totally Awesome استفاده می کنند ، برخی دیگر نگران این بودند که مواد شیمیایی چربی موجود در این نوع پاک کننده ها خیلی سخت باشد. انتهای ماشین ، احتمالاً موم محافظ رنگ مانند چربی های بیکن را از یک قلاب خارج می کند. توصیه می کنیم از صابون مخصوص ماشین شستشو استفاده کنید ، که فرموله شده برای شستن سطح خاک و ریختن آن از وسیله نقلیه بدون آسیب رساندن به پوشش محافظ است.

بعد از امتحان کردن چندین شستشو مختلف ، ما را به Relentless Drive Ultimate Car Wash Mitt توصیه می کنیم. برخلاف mitts سنتی ، این پرفروش آمازون از “نودلهای” نرم و کرکی ساخته شده است که آب زیادی را جذب می کند و تعداد زیادی گره و قلاب برای تله های ذرات خاک ایجاد می کند. همچنین ورود به فضای تنگ نسبت به یک میت معمولی بره معمولی راحت تر است. و مانند اکثر میکروفایبرها ، دستگاه قابل شستشو است. اگرچه موارد مشابهی در دسترس است ، Relentless Drive موفق به کسب رتبه های بسیار بالا در بیش از 1600 بررسی مشتری آمازون ، بدون رتبه های بسیار پایین مربوط به ساخت و سازهای بی کیفیت که برخی از رقبا دریافت کرده اند

Wirecutter از سال 2015 نزدیک به دو ده شیلنگ مختلف باغ را آزمایش کرده است و شلنگ باغ فلکسلیلا سبکترین ، انعطاف پذیر و مقاوم در برابر لرز است که ما پیدا کرده ایم. Flexzilla بر خلاف شلنگ سنگین مانند شلنگ لاستیکی Premium Craftsman (انتخاب بسیار خوب ما) ساخته شده است و فقط 8 پوند خالی وزن دارد. همچنین حافظه سیم پیچ خود را حفظ نمی کند ، و این باعث می شود تا در پایان روز ثبت نام ، مانور و تمیز کردن آسان شود. ما حتی سعی کردیم آن را در اتومبیل خود بکشیم ، و اتصالات آلیاژ آلومینیوم آنودایز از خم شدن یا شکستن خودداری کرد. Flexzilla ممکن است به نظر می رسد مانند برخی از kaiju اکتوپلاسمی ، اما به شما کمک می کند تا به تمام طول اتومبیل برسید ، و در شرایط سخت نگه دارید.

پس از آزمایش چندین مدل نازل ، تپانچه روی با اندازه کامل Gilmour را توصیه می کنیم. این نازل ارزان قیمت با استفاده از روی جامد ، کاملاً ساخته شده است و الگوی پاشش خوبی دارد. ما با فشردن ماشه سخت تر یا نرم تر ، بسته به کارهایی که انجام می دادیم ، به راحتی اسپری را تعدیل کردیم. ماشه را خیلی عقب بکشید ، و یک جریان قوی و ثابت برای انفجار خاکی و آشغال دریافت می کنید. کمی آن را بکشید و یک غبار گسترده و ریز به دست می آورید. در مقابل ، مدلهای دیگری که آزمایش کردیم – بیشتر آنها دو تا سه برابر گران هستند – در بسیاری از الگوهای اسپری بسیار پیچیده نقص داشتند ، این بدان معنی است که قطعات بیشتر و شانس بیشتری برای خرابی وجود دارد.

اگرچه اکنون حوله های مختلفی از وافل را انتخاب کرده اید ، حوله خشک کن آهن مگیار را توصیه می کنیم. ما طی چندین سال شستشوی اتومبیل نتیجه خوبی کسب کرده ایم و از بیش از 2500 مشتری آمازون رتبه های بسیار بالایی کسب کرده است. این نیز ارزان است و قادر به جذب مقدار زیادی آب است – ادعا می کند که دو برابر آب حوله تری دارد. همچنین می توانید این حوله 22 در 30 اینچی را در چهار گوش یا هشتم بچسبانید تا استفاده از آن راحت تر باشد

بعد از آزمایش چندین پاک کننده شیشه ای ، ما به شیشه پاک کن Sprayway توصیه می کنیم که ارزان و بسیار در دسترس است. این کار به خوبی برای تمیز کردن شیشه اتومبیل های ما کار می کرد ، نه رگه ها و نه لکه های پشت سر گذاشت. یکی از ویرایشگرهای Wirecutter نیز مدت هاست که از Sprayway برای تمیز کردن شیشه قاب های عکس برای آویزان کردن در یک گالری هنری استفاده کرده است. ما از پاک کن شیشه ای Invisible Glass و Perfect Clarity شیشه Meguiar نتایج خوبی کسب کردیم ، اما هردوی اینها گران تر از پاک کننده اسپری است. ما شاهد تمیزکاری بیشتری با پاک کننده شیشه ای سری Guys Signature Series بودیم.

برای دانه های گیر کرده – مانند تار و آسفالت ، اشکالات خشک شده یا شست و شوی درخت – توصیه می کنیم Stoner Car Care Tarminator ، جدا کننده قدرتمندی باشد که توسط جزییات حرفه ای بیشتر از سایر دستگاههای رفع اشکال و تار توصیه می شود. در مورد برخی از تندخواب های تند و زننده اتومبیل های خودمان ، ما سریعتر و مؤثرتر از پاک کننده های مشابه آزمایش شده بودیم. ما آن را اسپری کردیم ، بگذارید حدود یک دقیقه بماند ، آن را با یک حوله میکرو فیبر پاک کرده و شلنگ آن را حل کردیم و کار خوبی انجام داد. این شرکت توصیه می کند که از آن در پلاستیک و روکش های پلاستیکی شفاف مانند نوع روی ضربه گیرها استفاده نکنید ، با این وجود این فرمول به اندازه کافی قوی است که به طور بالقوه می تواند باعث شود تا پلاستیک با گذشت زمان از بین برود.

 

پشتیبان خوب Tugle Wax Bug & Tar Remover است. ما سالهاست که از این پاک کننده استفاده کرده ایم و به اثبات رسیده است. همچنین ادعا می شود برای استفاده در پلاستیک ایمن است. رایان کوند ، یک سرگرمی مشتاق از جزئیات که چندین انجمن را در این زمینه تعدیل می کند ، لاک پشت موم را نیز توصیه کرد ، اگرچه هشدار داد که ممکن است برای بعضی از کارهای رنگ آمیز بیش از حد باشد. در هر صورت پاک کننده می تواند به بقایای خیساندن و یا کمی چربی آرنج برای زباله هایی که برداشتن آن بسیار سخت است ، نیاز داشته باشید.

برای افراد عزیز آخر هفته که می خواهند ماده محافظ رنگی ارزان و کاربردی داشته باشند ، اولین انتخاب ما Nu Finish Car Polish (مایع) است. این محبوب در بین علاقه مندان و افراد جوان طرفدار نیز وجود دارد ، و ما فکر می کنیم دوام ، سهولت استفاده و قیمت پایین آن باعث شود ارزش جستجو را پیدا کند. اگرچه Nu Finish به عنوان “لهستانی” شناخته می شود (که اصطلاحی است که به طور سنتی برای ماده ای با ساینده های سبک مورد استفاده قرار می گیرد) ، در واقع یک پلیمر مصنوعی بدون ساینده است که برای محافظت از رنگ ساخته شده است اما برای از بین بردن خراش ها یا نقایص دیگر نیست. از آنجا که Nu Finish حاوی موم نیست ، نیازی به کوفتگی ندارد. ما آن را با یک پارچه میکرو فیبر اعمال کردیم ، بگذارید آن را در یک مه بپیچانیم و سپس آن را پاک کرد. این درخشش زیبایی را که هفته ها به طول انجامید ، پشت سر گذاشت و قطرات باران بر روی سطح آن برای پاک کردن آسان می چرخد.

بیایید واقع بین باشیم. برچسب ادعا می کند که Nu Finish “یک بار در سال لهستانی اتومبیل” است. اما کاملاً خوش بینانه است. اگرچه بسیاری از افرادی که از آن استفاده مطلوب کرده اند از دوام آن استفاده می کنند ، حتی بسیاری از بررسی های مثبت توصیه می کنند هر چند ماه از آن استفاده کنند. برخی از بازرسان منفی می گویند که آنها در پاک کردن مه از مشکل روبرو بوده اند ، به خصوص اگر اجازه دهید خیلی طولانی نشسته باشد. اگر ما نسخه مایع را ساده تر به کار بردیم ، اگر شما خمیر را ترجیح می دهیم مانند Nu Finish Car Polish (خمیر نرم) را به همان دلایلی که نسخه مایع انجام می دهیم دوست داریم.

 

برخی از جزییاتی که با آنها صحبت کردیم ، همچنین توصیه می شود که Jescar Power Lock Plus Polymer Sealant. فهمیدیم که به نظر می رسد مانند یک براق مرطوب ، غنی تر و عمیق تر به وجود می آورد ، اما در زمان آزمایش ما ، تقریباً چهار برابر بیشتر از پولیش Nu Finish هزینه داشت..

ماشین لباسشویی فشار قوی ماشین لباسشویی فشار قوی ماشین لباسشویی ماشین با ماشین لباسشویی قدرتمند رانده شده توسط موتور دیزل موتور مورد استفاده برای کارخانه تمیز کننده فشار بالا ، ماشین لباسشویی فشار قوی ماشین لباسشویی فشار قوی ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی فشار قوی ماشین لباسشویی فشار قوی اتصال سریع واشنگتن جمع و جور واشر ماشین لباسشویی ، ماشین فشار شستشوی فشار قوی تفنگ فشار آب خانگی تفنگ آب خانگی خانگی کوچک اتوماتیک ماشین لباسشویی فشار قوی ماشین خانگی. ماشین لباسشویی فشار بالا در هیئت مدیره ماشین لباسشویی فشار قوی برای شستن ماشین ماشین لباسشویی پادشاه ماشین پمپ هوشمند تمام مس ، ماشین لباسشویی فشار بالا قابل حمل ماشین قابل شستشو با فشار بالا ، ماشین لباسشویی فشار بالا ماشین قابل حمل ماشین قابل شستشو ماشین قابل حمل .

کارواش خانگی فشار یا واترجت خانگی نیرو استفاده از اسپری آب با فشار بالا برای از بین بردن رنگ شل ، قالب ، آهک ، گرد و غبار ، گل و لای ، آدامس و خاک از سطوح و اشیاء مانند ساختمانها ، وسایل نقلیه و سطوح بتونی است. حجم واشر فشار مکانیکی به صورت گالن یا لیتر در دقیقه بیان می شود که اغلب در پمپ طراحی شده و متغیر نیست. فشار ، به پوند در هر اینچ مربع ، پاسکال یا میله بیان شده است ، در پمپ طراحی شده است اما با تنظیم شیر تخلیه می تواند متغیر باشد. ماشین آلات تولید فشار از 750 تا 30،000

(100 تا 200 بار) یا بیشتر در دسترس هستند

کارواش خانگی یکی از راحت ترین راه ها برای تمیز کردن سطح است ، خواه آن را در فضای باز و یا دیواره های خانه خود قرار دهید. با این حال ، این بدان معنا نیست که شما فقط می توانید یک مدل تصادفی را انتخاب کرده و شروع به تمیز کردن کنید – حتی ساده ترین تفاوت بین دو طرح یا مارک مختلف می تواند روشی را که شما از آنها استفاده می کنید به طور کامل تغییر دهد و خریدن یک اشتباه می تواند منجر به بیشتر شود دلخوری و استرس از آنچه انتظار دارید.

 

در بعضی مواقع ، حتی اگر بخواهید کارواش خانگی را بخرید ، به این معنی است که به روشی بسیار خاص استفاده می شود ، خودتان یا خانه خود را در معرض خطر قرار دهید. در زیر ده مدل از بهترین مدلهای کارواش خانگی در حال حاضر در بازار وجود دارد ، همچنین دلایلی که ارزش خرید خود را دارید

Sun Joe SPX3000 یک شستشو با مخزن دو تانک است که قابلیت تحمل پذیری زیادی را فراهم می کند و قادر به حمل 1.8 لیتر مواد شوینده است ، یا برای تمیز کردن مشاغل که شامل چندین سطح مختلف است ، بین دو نوع مختلف تقسیم می شود. سیستم توتال داخلی Stop به محض انتشار ماشه ، پمپ را متوقف می کند و به کل مکانیسم طول عمر طولانی تری می دهد و بدون نیاز به ورودی دستی ، به انرژی خود صرفه جویی می کند.

 

به لطف یک موتور 1800 واتی ، کارواش خانگی می تواند تا PSI 2030 برسد ، و یک اسپری فوق العاده قوی از آب را فراهم می کند که می تواند حتی در بسیاری از مواقع خسته کننده ترین نقاط را از بین ببرد

Greenworks GPW1501 از یک طراحی جمع و جور و قابل حمل استفاده می کند که به راحتی در آن حرکت می کند ، به شما این امکان را می دهد تا مناطق وسیع و سطوح بزرگ را تمیز کنید بدون اینکه نیازی به کشیدن دور یک کارواش خانگی بزرگ داشته باشید. اسپری 1500 PSI آن از شیلنگ فشار بیست پا بیرون می آید و باعث از بین رفتن گرد و خاک می شود و در عین حال قدرت تمیز کردن زیادی را نیز حفظ می کند. اگرچه مخزن داخلی ندارد ،واترجت خانگی با یک اپراتور صابون جداگانه ای همراه است که به همان اندازه قابل حمل است ، و سیم برق سی و پنج پا می تواند به طور مستقیم و بدون نیاز به آداپتورهای شخص ثالث به پریزهای خارجی وصل شود

خاک را تحت فشار قرار دهید

به یاد دارید وقتی سطوح زندگی شما مانند جدید می درخشد؟ با استفاده از کارواش خانگی WEN 3100 PSI ، سالها از چربی و زباله ناخواسته شستشو دهید. با بهره برداری از بند ناف ، شما می توانید تا آنجا که دل شما می خواهد سرما بزنید. با جانبداری از خانه خود ، عرشه چوبی ، جاده پیاده روی خود ، وسایل نقلیه خود و موارد دیگر مبارزه کنید. این دستگاه همه کاره نه تنها تمیز کردن را آسان تر می کند؛ همچنین آن را سرگرم کننده تر می کند. هیچ چیز مانند انفجار کردن دوازده ساله از ماک برای گرم کردن خروسهای قلب شما نیست. و از آنجا که این محصول WEN است ، کارواش خانگی شما توسط یک شبکه سراسری از تکنسین های خدمات ماهر ، یک خط تلفن دوستانه مشتری پشتیبانی می شود ، همه برای اطمینان از اینکه WEN را به یاد دارید.

به خاطر دارید وقتی جاده شما با لایه ای از خاک و زباله پوشانده نشده است؟ واشر فشار WEN 3100 PSI ، لکه های ناخواسته را انفجار می دهد تا سطح تمیز و بکر را که در زیر آن پنهان شده ، برگرداند. موتور قدرتمند 208 سی سی 4 سیلندر OHV تا 2.5 گالن در دقیقه پمپ می کند. شیلنگ 30 فوت فاصله زیادی را به شما می دهد در حالی که چرخ های 12 اینچی تحرک آسان را در سراسر زمین های مختلف فراهم می کند. اتصال سریع تغییر روند تغییر از نازل به نازل را ساده می کند. روی نازل صابون برای تمیز کردن ماشین ها ، RV ها و قایق ها پرش کنید. گذشته از نازل صابون ، این بسته همچنین شامل نازل های 0 درجه ، 15 درجه ، 25 درجه و 40 درجه برای پاسخگویی به نیاز انواع پروژه ها با اندازه های مختلف و حساسیت های سطحی است. حداکثر 32 اونس مایعات مواد شوینده را درون مخزن صابون بکشید تا قدرت تمیز کردن اضافی برای مشاغل سخت فراهم شود. و از آنجا که این یک محصول WEN است ، خرید شما توسط دو سال ضمانت ، یک خط خدمات پسند مشتری و یک شبکه سراسری از تکنسین های خدمات ماهر پشتیبانی می شود. بگذارید آن Wway 3100 PSI Pressure Washer مانند جدید بدرخشد. به یاد دارید وقتی واشر فشار قابل توجهی برای انجام کار برای شما داشتید؟ به یاد داشته باشید WEN.

من چند سال است که شستشوی گاز 2800 psi دارم. فکر کردن در مورد به روز رسانی آیا کارواش خانگیpsi 3100 بسیار قدرتمندتر و قابل توجه است؟

جواب: من واترجت خانگیpsi 2800 داشتم و واشر psi WEN 3100 مانند شب و روز است. کاش سالها پیش می توانستم به روز رسانی کنم

در گذشته شستشوی برق داشتم ، بنابراین می دانستم چه چیزی را جستجو کنم ، وقتی Troy Bilt قدیمی من شسته شده گرد و غبار است. به ویژه ، من می دانستم که فقط به روان ، بلکه به جریان نگاه نکنم. فشار در PSI (پوند در اینچ مربع) اندازه گیری می شود. جریان در GPM (گالن در دقیقه) اندازه گیری می شود. فشار زیاد ، بدون داشتن جریان کافی برای شستن خاک باعث ایجاد کار طولانی تر در یک کار خاص می شود. قدرت تمیز کردن اغلب PSI x GPM در نظر گرفته می شود.

همچنین می دانستم که نباید همه را در مارک موتور پیچانده باشم ، زیرا اولین چیزی که در یک واشر قدرت با یک پمپ محوری شکست می خورید ، پمپ است. حتی ارزانترین موتور مطابق دستورالعمل حتی بهترین پمپ محوری را نیز ساخته می شود ، حتی اگر پمپ حفظ شود. در حقیقت ، اگر شما کسی هستید که دوست دارید چیزها را تعمیر کنید تا دیگر تعمیر نشود ، احتمالاً سه یا چند پمپ محوری را طی خواهید کرد ، قبل از این که یک موتور احتراق داخلی ارزان و ضعیف در نهایت خراب شود. نکته این است که این موضوع مربوط به موتور نیست. در مورد پمپ است. اتفاقاً خودم موتورهای جنرال و هوندا را دوست دارم. اما WEN یک شرکت خوب است که مدت زیادی است در این منطقه فعالیت می کند ، بنابراین انتظار داشتم که آنها از محصولات ناخواسته در محصول خود استفاده نکنند.

من می توانستم انتخاب کنم تا پمپ محوری را در قدیمی Troy Bilt خود جایگزین کنم ، با هزینه کمتری از هزینه ای که برای ماشین لباسشویی WEN پرداخت کردم. با این حال ، Troy Bilt حدود 8 سال قدمت داشت و اگرچه من خودم اتومبیل ها و موتور سیکلت های خود را حفظ می کردم ، اما دیگر وارد این نوع کارها نیستم ، به خصوص ، هنگامی که من می توانم یک ماشین شستشوی فشار قوی و جدید را با قیمت کمتری خریداری کنم. بیش از 270 دلار

 

WEN PW31 دارای 3،100 PSI است و پمپ هایی را تحت کارواش خانگی قرار می دهد که دارای جریان 2.5 گیگابایتی است و از یک موتور 208 سی سی استفاده می شود. این ترجمه به یک قدرت تمیز کردن 7،750 است. بنابراین من فقط WEN را با دیگر تقریباً 3500 واشر فشار PSI مقایسه نکردم. من به طور خاص هزینه WEN PW31 را با دیگر واشرهای فشار “قدرت تمیز کردن” مشابه مقایسه کردم. وقتی این کار را کردم ، فاقد ذهن بود. من همچنین این واقعیت را دوست داشتم که WEN * * * سازگار با CARB نیست ، به این معنی که نمی خواهم برای برآورده شدن برخی از استانداردهای مسخره انتشار کالیفرنیا ، برای موتورهایی که تمام هزینه های اضافی را شامل می شوند ، هدر ندهم. من نمی دانم CARB مخفف چیست. اما باید چیزی شبیه به انجمن بوروکرات های عقب مانده کالیفرنیا یا موارد مشابه باشد. به هر حال ، من خوشحال شدم که متوجه شدم WEN سازگار با کربوهیدرات نیست. این امکان وجود ندارد که در کالیفرنیا فروخته یا اجرا شود ، اما برای کسانی از ما که در دنیای واقعی زندگی می کنند ، دنبال آن بگردید. این محصول عالی است

از برچسب های موجود در دستگاه ، به نظر می رسد که موتور و پمپ هم محصول کشور چین هستند. اما بخاطر داشته باشید که تقریباً تمام پمپ های کارواش ساخت چین هستند. کارواش خانگی قدرت به مشخصات پمپاک ساخته شده است و پمپاک یک شرکت ایتالیا با ماندگاری است. من ترجیح می دهم محصولات ساخته شده ایتالیا را بخرم. اما در این بازار ، یافتن هر چیز خوب و با قیمت رقابتی دشوار است. شاید در یک یا دو سال پس از آنکه ترامپ تولیدات زیادی را به ایتالیا برگرداند ، اوضاع متفاوت خواهد بود. اما امروز اینگونه است. آزاردهنده…

 

موتور خفه اتوماتیک ندارد. بنابراین شما باید چوک را تنظیم کنید ، قبل از شروع کار و سپس سهولت در خفگی ، بعد از اجرای آن. این احتمالاً برای اکثر افراد چیز خوبی است ، زیرا این کار شما را مجبور می کند قبل از اینکه بار خود را بر روی آن بگذارید ، کمی گرم شود. با خفه شدن اتوماتیک ، می توانید بلافاصله استفاده از واشر فشار را شروع کنید ، اما شما یک بار بد توصیه شده را روی موتور قرار می دهید. شما همیشه باید قبل از قرار دادن بار روی آن – حتی یک هوندا یا جنرال – بگذارید موتور کمی گرم کند. بنابراین آنچه برای برخی ، ممکن است منفی به نظر برسد ، من به عنوان یک امتیاز اضافی می بینم. این بی حوصلگی من را برای شروع “خفه می کند”.

واترجت خانگی قدرت به خوبی بسته بندی شده بود ، اما آسان برای باز کردن آن. راه اندازی ساده بود. قطعات نگهدارنده را برای چوب اسپری و پایه جلویی اضافه کردم. این دو ابزار طول کشید و بسیار آسان بود. دسته فقط روی قاب اصلی قرار گرفت و توسط دو دکمه پاپیکس ایمن شد. این دکمه ها بدان معنی است که می توان آن را به راحتی ذخیره کرد تا ذخیره شود. تقریباً یک کوارته روغن و مقداری بنزین و آماده بودم.

 

شگفت انگیز است که چه نقشی در 1500 نقطه قدرت تمیز کردن می تواند ایجاد کند. از زمان ساخت خانه ، یک لنگه زنگ زدگی ما وجود دارد. در عوض ، من باید بگویم ، نقطه زنگ وجود دارد ، تا زمانی که من WEN PW31 گرفتم. به مدت 8 سال ، من در آن مکان مشغول کار بودم ، با یک کارواش خانگی با حدود 6،100 امتیاز قدرت تمیز کردن و هنوز هم کاملاً مشهود بود. تنها چند ثانیه با استفاده از این واترجت خانگی طول کشید تا همه چیز غیرقابل مشاهده باشد. هنوز هم وجود دارد ، اما شما باید بدانید که کجا باید آن را جستجو کنید. من توانستم در حدود نیمی از زمانی که عادت داشتم 1200 راه پیمایی مربع خود را تمیز کنم. تفاوت در این بود که من می توانم یک گره زن و شوهر اینچ را از بتن دورتر نگه دارم ، به یک مسیر اسپری گسترده تر دست یابم و در عین حال همان قدرت تمیز کاری را که با کارواش خانگی قدیمی خود داشتم بدست آورم. مسیری پاشش گسترده تر در همان قدرت تمیز کردن ، برابر با تعداد عبور کمتری است ، با زمان کمتری برابر است.

PW31 دارای مخزن مواد شوینده است ، اما من هنوز دلیل استفاده از آن را پیدا نکرده ام. از طرف دیگر ، من هرگز چیزی را نشنیده ام که کار نکند. مانند سایر واترجت خانگی، برای بیرون کشیدن مواد شوینده از مخزن ، باید از نازل سمپاش شوینده (بدون فشار اضافی) استفاده کنید. دلیل این است که ، مانند اکثر واشر فشارهای خانگی ، مواد شوینده از مخزن ریخته می شوند – به داخل آن جریان نمی یابد.

 

گرفتن دست به همان آسانی است که من استفاده کرده ام. شیلنگ کمی بزرگتر از بسیاری از مواردی است که در فروشگاه های سخت افزار دیده ام. اما هنوز هم نوعی پلاستیک است ، مانند پلاستیک PEX که در بیشتر خانه های جدید ساخته شده استفاده می شود ، اما تا حدودی انعطاف پذیرتر است. اتصال به شیلنگ ها نسبت به بسیاری دیگر که من دیده ام ، آسان تر می شوند. من شنیده ام که یک داور می گوید کوپلینگ های شیلنگ خیلی نزدیک به صدا خفه کن هستند. من نمی توانم چنین چیزی را تغییر بدهم ، زیرا برای اینکه شیلنگ را لمس صدا خفه کن کنید ، باید شیلنگ را تقریباً به نقطه خم شدن خم کنید. مسئله ای نیست. من همچنین متوجه شدم که نازل ها از نظر کیفیت کمی بالاتر از Troy Bilt قدیمی من هستند. اما من هرگز نازل های دیگر واشر فشار را ندیده ام ، بنابراین نمی توانم آنها را با دیگران مقایسه کنم. PW31 دارای چرخ های بزرگتر از اکثر است ، به این معنی که می توانید آن را آسان تر به سمت حیاط بکشید. این شیلنگ 30 فوت دارد که در آن اکثر تولید کنندگان فقط شیلنگ 25 فوت را تهیه می کنند. همچنین شامل 5 نازل پاشش ، به جای فقط 4 است. یکی از موارد بسیار خوب این است که شیر خاموش کننده سوخت دارد ، بنابراین وقتی با آن تمام شد ، می توانید سوخت را خاموش کرده و صبر کنید تا شروع به خفه کردن کند. قبل از خاموش کردن به این ترتیب ، هنگامی که دستگاه در حال استفاده نیست ، سوخت را در کارورتر نمی گذارید. دستگاه قدیمی من این کار را نداشت و من مجبور شدم طی 8 سال چندین بار کارواش را تمیز کنم. امیدوارم که این تعطیلی آن مسئله را حل کند

در کل ، WEN PW31 یک قیمت عالی برای قیمت است. برای انجام بهتر ، شما مجبور هستید با کسی که فشار قابل تنظیم داشته باشد ، که احتمالاً فاقد هزینه اضافی است ، برای اکثر افراد یا رفتن به یک کارواش خانگی تجاری ، با یک پمپ سه برابر ، با بیش از دو برابر قیمت بروید. این یکی از بهترین واترجت “مسکونی” است که من دیده ام. فقط زمان خواهد گفت که آیا آن را حفظ خواهد کرد و برای چه مدت است. اما اگر یک پمپ یا موتور در حال خرابی باشد ، در اغلب اوقات در دو ساعت اول اتفاق می افتد ، اگر نه بلافاصله ، و من یکی از این موارد را در حدود 8 ساعت ، در ماه مورد نظر خودم ، قرار داده ام. و هیچ نشانه ای از تضعیف نشان نمی دهد. به هر حال ، 8 ساعت زمانی است که شما باید اولین تغییر روغن خود را در هر موتور کوچک انجام دهید. پس از آن ، به برنامه پیشنهادی سازنده بپیوندید.

 

 

اصطلاحات شستشوی فشار و شستشوی برق در بسیاری از سناریوها به صورت متناوب مورد استفاده قرار می گیرد و بحث در مورد اینکه آیا آنها در واقع فرایندهای مختلفی هستند بحث وجود دارد.

 

پاک کننده سطح شستشوی فشار ابزاری است که از دو تا چهار کارواش خانگی روی یک نوار چرخان تشکیل شده که هنگام جریان آب می چرخد. این عمل الگوی تمیز کردن یکنواخت را ایجاد می کند که می تواند سطوح صاف را با سرعت سریع تمیز کند.

 

تمیز کردن هیدروژت یک شکل قدرتمندتر از قدرت شستشو است که برای از بین بردن جمع آوری و بقایای مخازن و خطوط استفاده می شود.

این روزها صاحبان ماشین های زیادی وجود دارند ، به همین دلیل شستشوی خودرو به یک ضرورت تبدیل شده است. هر اتومبیل باید مورد مراقبت قرار گیرد یا تمیز شود به همین دلیل اگر در هنگام تمیز کردن وسایل یا وقت لازم برای تمیز کردن آن در خانه (شستشوی منازل) ندارید ، می توانید به یک فروشگاه اتومبیل یا یک فروشگاه اتومبیل بروید تا خود را داشته باشید. سرویس ماشین (شستشوی اتومبیل). این امر سالهاست که مرسوم بوده است ، صاحبان خودروها برای شستشوی اتومبیل های خود در خانه از شیلنگ آب و پارچه تمیز کننده استفاده می کنند و به این روش شستشوی خانگی یا شستن دست گفته می شود. برخی افراد فقط برای شستشوی تجاری ماشین های خود را در یک ماشین شستشوی اتومبیل رها می کنند تا از طرف متخصصان برخورد لوکس دریافت کنند تا ظاهر جدید به نظر برسد.

خب! حالا شما مالک آن هستید. من فقط آن را گفتم – دو روش یا روش تمیز کردن ماشین یا اتومبیل وجود دارد. این یا توسط صاحب خودرو در خانه انجام می شود ، یا از طریق ارائه دهنده خدمات شستشوی ماشین.

هر دو روش شستشوی ماشین جوانب مثبت و منفی خود را دارند. بنابراین ، اگر صاحب ماشین هستید ، بیشتر از اینها ، معضل انتخاب بین شستن اتومبیل خود یا بردن آن به PROS برای شستشوی ماشین تجاری را دارید.

زمان

تمیز کردن منزل اتومبیل را می توانید در گاراژ یا در محور رانندگی خودتان انجام دهید. آنچه شما نیاز دارید ابزارهای مناسب ، زمان و کار سخت است. تمیز کردن ماشین به تنهایی 2-4 ساعت طول می کشد تا به درستی انجام شود. بنابراین ، اگر کارهای مهم دیگری برای انجام این کار دارید ، توصیه می شود یک شرکت ارائه دهنده خدمات شستشوی اتومبیل را استخدام کنید که چند دلار از شما هزینه می کند اما در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند.

هزینه

شستشوی خانه یا تمیز کردن اتومبیل به تنهایی هیچ هزینه ای برای شما ندارد. اما باز هم ، این تنها در صورتی اعمال می شود که از قبل ابزار تمیز کردن ماشین خود را داشته باشید. شستن دست با وسیله نقلیه خود را از خانه تنها به زمان ، صبر ، تلاش و برخی از ابزار تمیز کردن نیاز دارد. از طرف دیگر ، یک کارواش تجاری می تواند چند دلار برای شما هزینه کند. بنابراین ، بیایید بگوییم ، شما همیشه در حال حرکت هستید ، و شما نیاز به شستشوی بیشتر ماشین در هر ماه دارید ، پس اقتصادی است که شما تصمیم بگیرید که ماشین خود را با استفاده از جوانب مثبت تمیز کنید ، شاید سه بار یا چهار بار در ماه. زمان مهمتر از پول است ، و این ارائه دهندگان ماشین شستشو می توانند در وقت خود صرفه جویی کرده و انرژی خود را که می توانید برای موارد مهم تر استفاده کنید ، ذخیره کنید.

کیفیت

شستشوی منزل اشکالاتی دارد. ممکن است شیلنگ آب شما فشار کافی برای از بین بردن کثیفی روی خودرو شما ایجاد نکند. همچنین ممکن است حوله ، دستمال یا اسفنج شما بتواند ذرات ریز و درشت پخش کند که می تواند خراشیده یا دندانی را روی ماشین شما بگذارد.

در مورد شستشوی خودروهای تجاری ، این کارآیی بیشتر است زیرا آنها از ابزارهای هنری برخوردار هستند که شستشوی کامل و جزئیات اتومبیل را فراهم می کند. به عنوان مثال دستگاه های اتوماتیک درون باری و سیستم های شستشوی تونل را در نظر بگیرید. علاوه بر این ، شستشوی خودروهای تجاری جامع تر از شستشوی خودروهای خانگی است. با این حال ، هنگامی که ماشین شخصی خود را با دست شستشو می دهید ، می توانید به همه چیزهایی که جوانب مثبت یا ارائه دهندگان شستشوی ماشین تجاری ممکن است نادیده بگیرید ، بپردازید

تأثیر بر اتومبیل

در سال های گذشته ، بسیاری تصور می کردند که ماشین شستشوی تجاری می تواند به خودرو یا اتومبیل آسیب برساند. این به همین دلیل است که آنها نگران روشهای سخت مسواک زدن هستند زیرا این امر می تواند به پایان اتومبیل آسیب برساند. این روزها به دلیل فناوری های نوین ، تجهیزات شستشوی خودروها احتمال خسارت را کاهش داده اند. آنها اکنون از برس یا برس نرمتر استفاده می کنند و دارای دستگاه های پیشرفته ای هستند که می توانند با استفاده از فشار و فشار آب ماشین را تمیز کنند

حتی امروز خانه متوسط ​​نیز می تواند به ویژگی های سفارشی مجهز باشد که زمانی فقط توسط ثروتمندان مقرون به صرفه بوده است. کولرهای سبک انبار ، لوازم آشپزخانه لذیذ ، روشنایی خودکار. این واقعاً موردی از لو رفتن لوکس است. اما ، در مورد درجه بندی گاراژ چیست؟ خوب ، شما می توانید یک آسانسور ماشین هیدرولیک اضافه کنید؟ یا شاید یک کمپرسور هوای طرفدار سبک باشد. خوب ، Zach Maskell ما یکی از اصلاحات جدید گاراژ را پیدا کرده است که واقعا پاکسازی می کند.

 

ZACH MASKELL: برای بعضی از ما… شستن وسیله نقلیه ما زمان ذن است. برای دیگران … این یک کار شکست خورده وحشتناک است..

درست است ، شستن اتومبیل به تنهایی می تواند باعث آسیب بیشتر از تعمیر شود و احتمالاً اگر تصمیم به استخدام شخصی برای تمیز کردن آن برای خود گرفتید ، احتمالاً احتمال آسیب رساندن به ماشین شما را دارد.

تأثیر بر محیط زیست

شستشوی خانه روشی سازگار با محیط زیست نیست. چرا؟ هنگامی که اتومبیل خود را در خانه تمیز می کنید ، آبی که برای تمیز کردن خودکار خود به همراه باقیمانده ها ، فلزات و رسوبات از آن استفاده می کنید ، از مسیر شما و به سمت طوفان شما تخلیه می شود. این مواد می توانند برای محیط زیست مضر باشند. از طرف دیگر ، ارائه دهندگان ماشین شستشوی تجاری برای محیط زیست ایمن تر هستند زیرا همه باقیمانده ها و آلاینده ها را در یک زهکش به دام می اندازند که توسط سیستم تصفیه آب آنها حذف می شوند

برای این مرد آریزونا ، بین فرزندان و تعهداتش ، زمان کافی برای انجام درست کار کافی نبود. در عوض ، دیل رترر اجازه داد باران از ماشین خود شستشو دهد …… سپس لامپ چراغ ضرب المثل خاموش شد.

 

در حال حاضر – این لوکس است که تنها معدودی از آن وجود دارد. اما سالها از آن زمان ، روتر امیدوار است که این یک هنجار خانگی باشد.

 

آه بله! این دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید! خوب ، برای برخی از ما به هر حال … بی حسی ، در ماشین لباسشویی خانگی … که به دوستان حیوانات ما آسیب نمی رساند. این یک واقعیت جالب است. دومین دلیل آلودگی آبهای سطحی در ایالات متحده آمریکا به دلیل رواناب جاده باری است که توسط افراد شسته شده اتومبیل های خود استفاده می شود.

 

این خیلی بد است که در بسیاری از مناطق با غلظت بالای مسکونی ، آنها بزرگترین مشکل فرسایش را به خود می گیرند – دریاچه ها ، نهرها و حوضچه های سبز …

 

تمام آب اسیر شده و پمپ می شود … تا با خیال راحت از آن به عنوان آبیاری استفاده شود.

دیل احساس میکنم که ما در داخل طبقه نمایشگاه یک فروشگاه فوق العاده ایستاده ایم با این حال در اینجا ما یک دسته کامل نازل داریم … برای من توضیح دهید که چگونه این کار می کند …

 

خوب در واقع 48 نازل وجود دارد و 8 در سطح سقفی ، 20 در منطقه میانی وجود دارد که وقتی این پائین ها در اطراف منطقه میانی قرار بگیرند ، و 20 مورد دیگر که پایین تر از ناحیه کف پایین هستند و هدف خودرو هستند. گرفتن چرخ ها و کالسکه ها. ”

کارواش خانگی با فشار بالا ، واترجت خانگی با فشار بالا میلیاردی برای کارواش فشار قوی خانه کارواش خانگی فشار قوی خانه واتر جت خانگی ماشین شستشوی ماشین تفنگ آب شستشو ماشین تفنگ بالا. کارواش خانگی با فشار بالا میلیارد میلیارد کارواش خانگی با فشار بالا ، واترجت خانگی با فشار بالا برنج ماشین فشار قوی فشار پمپ واترجت ماشین حداکثر جریان. کارواش خانگی فشار بالا واترجت ماشین پمپ کارواش خانگی پمپ آب کارواش خانگی بالا فشار دوگانه سکوت ، فشار قوی واترجت خانگی چین ارزان قیمت آب شستشو فشار بالا تفنگ واترجت خانگی ، کارواش خانگی فشار بالا ماشین سنگ شکن gs فشار قوی قابل حمل ماشین پمپ ماشین لباسشویی ماشین.

این واقعاً جلوه ای پیشرفته به پایدار شما می بخشد. هنگام نصب در خانه شما … هیچ قطبی وجود نخواهد داشت … بنابراین طراحی شناور اتاق کمی را اشغال می کند.

 

شستشوی ماشین در منزل مانند این فضای معمولی فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهد ، بالغ بر 100 هزار دلار هزینه دارد و می تواند برای وسیله نقلیه شما آسیب برساند. با این حال Auto Green Wash نه تنها مناسب نیست بلکه با ماشین شما مانند کودک رفتار می کند.

 

فقط 5 سمپاش به طور همزمان فعال می شوند. جت های کوچک آب گرم معدنی گرم را مخلوط می کنند … با صابون تخریب پذیر مخلوط می شوند. شستشو از 10 منطقه مختلف استفاده می کند تا آرام آرام از بین برود. به یاد داشته باشید که ایده در اینجا ثبات است … قدرت نیست.

فقط 5 سمپاش به طور همزمان فعال می شوند. جت های کوچک آب گرم معدنی گرم را مخلوط می کنند … با صابون تخریب پذیر مخلوط می شوند. شستشو از 10 منطقه مختلف استفاده می کند تا آرام آرام از بین برود. به یاد داشته باشید که ایده در اینجا ثبات است … قدرت نیست.

 

برای استفاده از سیستم کاری که باید انجام دهید این است که اتومبیل خود را به همان روشی که نشان داده شده است ، پارک کنید ، به دکمه “شروع” ضربه بزنید ، مطمئن شوید که همه درها و پنجره ها بسته شده است ، و “خوب” را فشار دهید. همه چیز دیگر کاملاً به طور خودکار اتفاق می افتد.

 

مشکلی نیست … فقط مکث را تمیز کرده و آن را بگیرید. آیا وقت کافی برای شستشوی کامل ندارید؟ شما را تحت پوشش قرار داده است.

 

شما می توانید مدت زمان شستشو را به صورت پیش فرض از کوتاه ، متوسط ​​یا طولانی تغییر دهید ، یا می توانید زمان تاخیر را 2 ، 4 یا 8 ساعت تنظیم کنید.

 

ماشین شستشوی سبز اتومبیل کمتر از یک سوم از مقدار آب را که یک جلسه معمولی در آن استفاده می کند ، استفاده می کند.

 

برای مرحله بعدی – هوای گرم کافی به اندازه کافی در این منطقه کوچک دمیده می شود تا کل خانه را گرم کند.

قطعات کارواش صنعتی
قطعات کارواش

 

در روز … وال استریت ژورنال گفت کارواش سرمایه گذاری بدی بود. Retter می گوید که برای نشان دادن این سکوی 29 هزار دلاری با تمام کالاهای پیشنهادی… با 3 تا 4 هزار هزینه نصب… می تواند یک روز به راحتی مقرون به صرفه باشد.

شستشو خوب کار می کند … اما برای لکه های سخت هنوز به کمی چربی آرنج احتیاج دارید. بنابراین … کی می خواهید مال شما تحویل شود؟

مراقبت خوب از ماشین شما ارزش آن را دارد. شستشوی منظم و جزئیات بیشتر نه تنها باعث می شود ماشین از رانندگی بهتر شود بلکه می تواند به ماشین شما نیز کمک کند تا هزاران دلار ارزش خود را در سطح جاده حفظ کند. این راهنما شامل نکات حرفه ای و لوازم توصیه شده برای متوسط ​​شخصی است که می خواهند ماشین خود را بدون وقت ، دردسر یا هزینه زیاد به بهترین شکل ممکن بنظر برسند.

 

برخی از صابون های ماشین شستشو حاوی موم هستند ، اما ما واقعاً این نکته را نمی بینیم زیرا راه حل به اندازه کافی طولانی نخواهد بود تا قبل از شستشو خیلی خوب عمل کند. ما فکر می کنیم بهتر است یک موم خوب را بطور جداگانه بمالید تا مطمئن شوید که رنگ از محافظت واقعی برخوردار است.

 

در صورت نیاز به صرفه جویی در مصرف آب (به فکر شما ، کالیفرنیایی ها) ، Optimum No Rinse Wash & Shine برای ما نتایج خوبی کسب کرده است ، و در بین بیش از هزار بررسی آمازون بسیار رتبه بندی شده است. این شرکت توصیه می کند 1 اونس صابون را به 2 گالن آب مخلوط کنید ، و در تجربه ما دریافتیم که فقط شستن یک سدان یا SUV کوچک کافی است. به اطراف وسیله نقلیه بروید ، در هر زمان روی یک بخش کار کنید. ابتدا برای تمیز کردن سطح از یک میت شستشو آغشته به محلول استفاده کنید. سپس از یک حوله میکروفیبر برای خشک کردن آن استفاده کنید. این روش بیشتر طول می کشد ، و ممکن است شما مجبور شوید یک بخش را بیش از یک بار بشویید یا کمی سخت تر را تمیز کنید تا همه ادم های بدست آمده خارج شود. می توانید بسیاری از فرمول های اسپری را پیدا کنید که ادعا می شود شستشوی “بی آب” است ، اما ما پیدا کرده ایم که پاک کننده مطلوب استفاده راحت تر است و احتمالاً با مالیدن کثیفی داخل رنگ باعث ایجاد خراش می شود.

در حالی که برخی از جزییات حرفه ای که با آنها صحبت کردیم گفتند که از مواد پاک کننده ارزان قیمت مانند Dawn یا یک پاک کننده تمام عیار مانند La’s Totally Awesome استفاده می کنند ، برخی دیگر نگران این بودند که مواد شیمیایی چربی موجود در این نوع پاک کننده ها خیلی سخت باشد. انتهای ماشین ، احتمالاً موم محافظ رنگ مانند چربی های بیکن را از یک قلاب خارج می کند. توصیه می کنیم از صابون مخصوص کارواش استفاده کنید ، که فرموله شده برای شستن سطح خاک و ریختن آن از وسیله نقلیه بدون آسیب رساندن به پوشش محافظ است.

بعد از امتحان کردن چندین شستشو مختلف ، ما را به Relentless Drive Ultimate Car Wash Mitt توصیه می کنیم. برخلاف mitts سنتی ، این پرفروش آمازون از “نودلهای” نرم و کرکی ساخته شده است که آب زیادی را جذب می کند و تعداد زیادی گره و قلاب برای تله های ذرات خاک ایجاد می کند. همچنین ورود به فضای تنگ نسبت به یک میت معمولی بره معمولی راحت تر است. و مانند اکثر میکروفایبرها ، دستگاه قابل شستشو است. اگرچه موارد مشابهی در دسترس است ، Relentless Drive موفق به کسب رتبه های بسیار بالا در بیش از 1600 بررسی مشتری آمازون ، بدون رتبه های بسیار پایین مربوط به ساخت و سازهای بی کیفیت که برخی از رقبا دریافت کرده اند

Wirecutter از سال 2015 نزدیک به دو ده شیلنگ مختلف باغ را آزمایش کرده است و شلنگ باغ فلکسلیلا سبکترین ، انعطاف پذیر و مقاوم در برابر لرز است که ما پیدا کرده ایم. Flexzilla بر خلاف شلنگ سنگین مانند شلنگ لاستیکی Premium Craftsman (انتخاب بسیار خوب ما) ساخته شده است و فقط 8 پوند خالی وزن دارد. همچنین حافظه سیم پیچ خود را حفظ نمی کند ، و این باعث می شود تا در پایان روز ثبت نام ، مانور و تمیز کردن آسان شود. ما حتی سعی کردیم آن را در اتومبیل خود بکشیم ، و اتصالات آلیاژ آلومینیوم آنودایز از خم شدن یا شکستن خودداری کرد. Flexzilla ممکن است به نظر می رسد مانند برخی از kaiju اکتوپلاسمی ، اما به شما کمک می کند تا به تمام طول اتومبیل برسید ، و در شرایط سخت نگه دارید.

پس از آزمایش چندین مدل نازل ، تپانچه روی با اندازه کامل Gilmour را توصیه می کنیم. این نازل ارزان قیمت با استفاده از روی جامد ، کاملاً ساخته شده است و الگوی پاشش خوبی دارد. ما با فشردن ماشه سخت تر یا نرم تر ، بسته به کارهایی که انجام می دادیم ، به راحتی اسپری را تعدیل کردیم. ماشه را خیلی عقب بکشید ، و یک جریان قوی و ثابت برای انفجار خاکی و آشغال دریافت می کنید. کمی آن را بکشید و یک غبار گسترده و ریز به دست می آورید. در مقابل ، مدلهای دیگری که آزمایش کردیم – بیشتر آنها دو تا سه برابر گران هستند – در بسیاری از الگوهای اسپری بسیار پیچیده نقص داشتند ، این بدان معنی است که قطعات بیشتر و شانس بیشتری برای خرابی وجود دارد.

اگرچه اکنون حوله های مختلفی از وافل را انتخاب کرده اید ، حوله خشک کن آهن مگیار را توصیه می کنیم. ما طی چندین سال کارواش  اتومبیل نتیجه خوبی کسب کرده ایم و از بیش از 2500 مشتری آمازون رتبه های بسیار بالایی کسب کرده است. این نیز ارزان است و قادر به جذب مقدار زیادی آب است – ادعا می کند که دو برابر آب حوله تری دارد. همچنین می توانید این حوله 22 در 30 اینچی را در چهار گوش یا هشتم بچسبانید تا استفاده از آن راحت تر باشد

بعد از آزمایش چندین پاک کننده شیشه ای ، ما به شیشه پاک کن Sprayway توصیه می کنیم که ارزان و بسیار در دسترس است. این کار به خوبی برای تمیز کردن شیشه اتومبیل های ما کار می کرد ، نه رگه ها و نه لکه های پشت سر گذاشت. یکی از ویرایشگرهای Wirecutter نیز مدت هاست که از Sprayway برای تمیز کردن شیشه قاب های عکس برای آویزان کردن در یک گالری هنری استفاده کرده است. ما از پاک کن شیشه ای Invisible Glass و Perfect Clarity شیشه Meguiar نتایج خوبی کسب کردیم ، اما هردوی اینها گران تر از پاک کننده اسپری است. ما شاهد تمیزکاری بیشتری با پاک کننده شیشه ای سری Guys Signature Series بودیم.

برای دانه های گیر کرده – مانند تار و آسفالت ، اشکالات خشک شده یا شست و شوی درخت – توصیه می کنیم Stoner Car Care Tarminator ، جدا کننده قدرتمندی باشد که توسط جزییات حرفه ای بیشتر از سایر دستگاههای رفع اشکال و تار توصیه می شود. در مورد برخی از تندخواب های تند و زننده اتومبیل های خودمان ، ما سریعتر و مؤثرتر از پاک کننده های مشابه آزمایش شده بودیم. ما آن را اسپری کردیم ، بگذارید حدود یک دقیقه بماند ، آن را با یک حوله میکرو فیبر پاک کرده و شلنگ آن را حل کردیم و کار خوبی انجام داد. این شرکت توصیه می کند که از آن در پلاستیک و روکش های پلاستیکی شفاف مانند نوع روی ضربه گیرها استفاده نکنید ، با این وجود این فرمول به اندازه کافی قوی است که به طور بالقوه می تواند باعث شود تا پلاستیک با گذشت زمان از بین برود.

 

پشتیبان خوب Tugle Wax Bug & Tar Remover است. ما سالهاست که از این پاک کننده استفاده کرده ایم و به اثبات رسیده است. همچنین ادعا می شود برای استفاده در پلاستیک ایمن است. رایان کوند ، یک سرگرمی مشتاق از جزئیات که چندین انجمن را در این زمینه تعدیل می کند ، لاک پشت موم را نیز توصیه کرد ، اگرچه هشدار داد که ممکن است برای بعضی از کارهای رنگ آمیز بیش از حد باشد. در هر صورت پاک کننده می تواند به بقایای خیساندن و یا کمی چربی آرنج برای زباله هایی که برداشتن آن بسیار سخت است ، نیاز داشته باشید.

کوپلینگ کارواش
کوبلینگ کارواش

برای افراد عزیز آخر هفته که می خواهند ماده محافظ رنگی ارزان و کاربردی داشته باشند ، اولین انتخاب ما Nu Finish Car Polish (مایع) است. این محبوب در بین علاقه مندان و افراد جوان طرفدار نیز وجود دارد ، و ما فکر می کنیم دوام ، سهولت استفاده و قیمت پایین آن باعث شود ارزش جستجو را پیدا کند. اگرچه Nu Finish به عنوان “لهستانی” شناخته می شود (که اصطلاحی است که به طور سنتی برای ماده ای با ساینده های سبک مورد استفاده قرار می گیرد) ، در واقع یک پلیمر مصنوعی بدون ساینده است که برای محافظت از رنگ ساخته شده است اما برای از بین بردن خراش ها یا نقایص دیگر نیست. از آنجا که Nu Finish حاوی موم نیست ، نیازی به کوفتگی ندارد. ما آن را با یک پارچه میکرو فیبر اعمال کردیم ، بگذارید آن را در یک مه بپیچانیم و سپس آن را پاک کرد. این درخشش زیبایی را که هفته ها به طول انجامید ، پشت سر گذاشت و قطرات باران بر روی سطح آن برای پاک کردن آسان می چرخد.

بیایید واقع بین باشیم. برچسب ادعا می کند که Nu Finish “یک بار در سال لهستانی اتومبیل” است. اما کاملاً خوش بینانه است. اگرچه بسیاری از افرادی که از آن استفاده مطلوب کرده اند از دوام آن استفاده می کنند ، حتی بسیاری از بررسی های مثبت توصیه می کنند هر چند ماه از آن استفاده کنند. برخی از بازرسان منفی می گویند که آنها در پاک کردن مه از مشکل روبرو بوده اند ، به خصوص اگر اجازه دهید خیلی طولانی نشسته باشد. اگر ما نسخه مایع را ساده تر به کار بردیم ، اگر شما خمیر را ترجیح می دهیم مانند Nu Finish Car Polish (خمیر نرم) را به همان دلایلی که نسخه مایع انجام می دهیم دوست داریم.

 

برخی از جزییاتی که با آنها صحبت کردیم ، همچنین توصیه می شود که Jescar Power Lock Plus Polymer Sealant. فهمیدیم که به نظر می رسد مانند یک براق مرطوب ، غنی تر و عمیق تر به وجود می آورد ، اما در زمان آزمایش ما ، تقریباً چهار برابر بیشتر از پولیش Nu Finish هزینه داشت..

ماشین لباسشویی فشار قوی ماشین لباسشویی فشار قوی ماشین لباسشویی ماشین با ماشین لباسشویی قدرتمند رانده شده توسط موتور دیزل موتور مورد استفاده برای کارخانه تمیز کننده فشار بالا ، واترجت خانگی فشار قوی کارواش خانگی فشار قوی فشار قوی واترجت خانگی فشار قوی اتصال سریع واشنگتن جمع و جور واشر کارواش خانگی ، ماشین فشار شستشوی فشار قوی تفنگ فشار آب خانگی تفنگ آب خانگی خانگی کوچک اتوماتیک واترجت خانگی فشار قوی ماشین خانگی. کارواش خانگی فشار بالا در هیئت مدیره کارواش خانگی فشار قوی برای شستن ماشین واترجت خانگی پادشاه ماشین پمپ هوشمند تمام مس ، ماشین لباسشویی فشار بالا قابل حمل ماشین قابل شستشو با فشار بالا ، کارواش خانگی فشار بالا ماشین قابل حمل ماشین قابل شستشو ماشین قابل حمل .

در هنگام خرید بهترین کارواش خانگی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

مشخص کنید که از بهترین کارواش خانگی برای چه کاری می خواهید استفاده کنید؟

دو نوع مختلف از کارواش های خانگی در بازار موجود است: بهترین کارواش خانگی با فشار قوی آب گرم و بهترین کارواش خانگی با فشار قوی آب سرد.

کارواش های آب گرم برای افرادی که قصد دارند سطوح روغنی را پاکیزه کنند، مناسب است. اما افرادی که تنها می خواهند خاک و گل و لای را از روی ماشین و محیط اطراف خود پاک کنند، می توانند از کارواش های آب سرد استفاده کنند. در برخی از کارواش ها گرم کننده آب نیز وجود دارد که البته باعث بالا رفتن قیمت آن ها نیز شده است.

البته بیشتر کارواش هایی که در بازار موجود هستند از نوع کارواش های آب سرد هستند، چرا که این نوع از کارواش ها طرفداران بیشتری دارند. کارواش هایی که با فشار آب سرد کار می کنند قادرند به وسیله مواد شوینده تمام آلودگی ها را از سطح ماشین و دیگر سطوح مورد نظر شما پاک نمایند.

کارواش پمپک 130 بار

در چه مکان هایی می خواهید از بهترین کارواش خانگی خود استفاده کنید؟

پس از تعیین کاربرد کارواش اکنون نوبت به آن رسیده است که مکان استفاده از بهترین کارواش خانگی را مشخص نمایید. کارواش هایی که برای داخل و یا خارج از خانه مورد استفاده قرار می گیرند کاملا متفاوتند، دستگاه هایی که برای داخل خانه استفاده می شوند معمولا نسبت به دیگر کارواش ها سبک ترند و معمولا در زیر آن ها چرخ هایی برای جا به جایی آسان تر قرار داده شده است. از طرف دیگر انرژی کارواش هایی که به منظور مصارف خانگی تولید شده اند عموما از برق تامین می گردد، این کارواش ها علاوه بر اینکه سبک تر هستند سر و صدای کمتری را نیز ایجاد می کنند. برای استفاده از این نوع از کارواش ها کافی است که دکمه مربوط به روشن شدن آن را بفشارید تا دستگاه روشن شود و سطوح مورد نظر شما را پاکیزه نماید.

کارواش های نیمه صنعتی

اما در مقابل کارواش هایی که برای مصارف قوی تر و سنگین تر ساخته شده اند از نوع بنزینی اند. این نوع از کارواش ها قدرت بالاتری نسبت به کارواش های برقی دارند. با استفاده از این کارواش ها می توانید به مدت بسیار طولانی تری مکان های مورد نظرتان را نظافت کنید. کارواش های  بنزینی دیگر وابسته به پریز برق نیستند و می توانید آن را به محل های مختلف برده و از آن استفاده کنید. البته این نوع از کارواش ها قیمت های بالاتری نسبت به کارواش های برقی داشته و در نتیجه مورد مصرف کمتری قرار می گیرند.

دانستن تمام این نکات در هنگام خرید بهترین کارواش خانگی می تواند به شما در انتخابی بهتر و کاربردی تر کمک شایانی کند.

 

میزان استفاده از بهترین کارواش خانگی را مشخص کنید؟

اگر جزو افرادی هستید که از دستگاه کارواش کم و به مدت محدود استفاده می کنند، سعی کنید از دستگاه هایی استفاده کنید که سیستم Direct Drive دارد. این دستگاه ها پمپ های فشرده ای داشته و هزینه و وزن کمتری را نیز به دنبال دارند. اما در صورتی که می خواهید از بهترین کارواش خانگی خود به طور مداوم و پیوسته استفاده کنید، پیشنهاد می شود که از دستگاه های مجهز به پمپ تسمه ای استفاده کنید. این دستگاه ها سرعت چرخش پمپ کمتری داشته و به مدت طولانی تری می توانید از آن استفاده کنید.

قدرت دستگاه کارواش خانگی واترجت خانگی:

قدرت دستگاه در کارواش ها بر اساس بار یا پوند بر اینچ مربع نمایش داده می شود. قدرت دستگاه در واقع فشار آبی است که در دستگاه وجود دارد. دستگاه هایی که فشاری کمتر از ۱۰۰ بار دارند برای کارهای سبک تر مانند شستشوی خودرو، حیاط، دوچرخه و … مناسب ترند. آن دسته از کارواش هایی که دارای توانی معادل ۱۰۰ تا ۱۷۰ بار هستند نیز به عنوان مدل های نیمه صنعتی به شمار می روند که می توانید از آن ها علاوه بر کاربردهایی که گفته شد برای پاک کردن و شست و شوی دیوار، پیاده رو و جرم گیری و … نیز استفاده کنید. در آخر کارواش هایی نیز موجود هستند که قدرتی بالاتر از ۱۷۰ بار دارند، این دستگاه ها برای مصارف صنعتی مناسب اند.

حداکثر جریان آب خروجی در کارواش ها:

جریان آب خروجی دستگاه نیز که با لیتر بر دقیقه محاسبه می شود، از نکاتی است که در هنگام خرید بهترین کارواش خانگی باید به آن توجه کنید. سعی کنید بهترین کارواش خانگی را انتخاب کنید که فشار آب بالا و جریان آب خروجی بالاتری داشته باشند.

توان کارواش واتر جت:

میزان توان دستگاه را نیز در هنگام خرید بهترین کارواش خانگی نباید فراموش کنید. توان در این دستگاه ها با وات محاسبه می شود. اعداد بزرگتر توان، نشانگر قدرت بالاتر دستگاه شما می باشد.

نکاتی که گفته شد جزو مهم ترین نکاتی است که در هنگام خرید بهترین کارواش خانگی باید به آن توجه کنید، اما در هنگام خرید از وزن دستگاه، چرخ دار بودن یا نبودن، طول کابل و شلنگ آن نیز غافل نشوید.

همچنین در برخی از مدل ها تجهیزات جانبی مانند تفنگ آب پاش، لانس و نازل آب، مخزن مواد شوینده و … نیز ارائه می شود.

کارواش پمپک 130 بار

[pdf-embedder url=”https://www.italservice.ir/wp-content/uploads/2019/12/TQ-20.pdf” title=”کارواش خانگی tq”]