نمایندگی شرکت برتولینی ایتالیا

نمایندگی برتولینی طبق آمار بدست آمده توسط سایت های آماری بهترین نمایندگی شرکت برتولینی ایتالیا و خدمات پس از فروش شرکت برتولینی ایتالیا در تهران و بیشترین رضایت مندی مشتریان در گروه صنعتی ایتال سرویس انجام می گردد. مشاوران ایتال سرویس  ، قبل از خرید کارواش و سم پاش ، شما را راهنمایی خواهند كرد، تا بهترین محصول  را با توجه به نیاز خود برگزینید.

ایتال سرویس با بیش از یک دهه فعالیت در تولید،فروش و خدمات پس از فروش انواع کارواش صنعتی برتولینی مانند ،کارواش 110 بار و 200 بار برتولینی ایتالیا سم پاش ها نازل های مه پاش و …

تکمیل بودن نمایندگی برتولینی از موجود داشتن تمامی پمپ ها و قطعات  در سایز های مختلف و درقدرت های مختلف تکفاز و سه فاز از مهمترین مزایای گروه صنعتی ایتال سرویس است. این طیف محصولات بسیار عالی است و کمتر فروشگاهی این گونه محصولات را موجود دارد.

ایتال سرویس

خدمات پس از فروش کارواش صنعتی برتولینی

برای خرید کارواش های صنعتی از نمایندگی گروه صنعتی ایتال سرویس  با شماره 55414397 – 021تماس حاصل فرمایید

https://s-v4.tamasha.com/statics/videos_file/eb/51/xRdOX_eb5119b377688626b426a77ab45215d1155c5932_n_360.mp4#t=3,30

نحوه انتخاب نمایندگی شرکت برتولینی ایتالیا

.

انبوه کارواش صنعتی در بازار وجود دارد. این امکان را خواهید داشت که یا در یک شستشوی فشار بالا در محدوده عمومی و یا در یک شستشوی حرفه ای فشار قوی سرمایه گذاری کنید . 

تفاوت بین این 2 دسته از نظر قابلیت اطمینان و طول عمر تجهیزات و کاری است که می توانید انجام دهید.  پاک کننده فشار قوی

عمومی عمومی
یک پاک کننده فشار عمومی عمومی عمومی برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده است. از نظر فشار و جریان محدود خواهد بود و نمی توان از آن به شدت استفاده کرد. این کار برای کارهای کوچک اطراف خانه مانند تمیز کردن مبلمان باغ ، تمیز کردن ماشین یا اسکوتر ، تراس یا دیوار و … مناسب خواهد بود.

نحوه انتخاب نمایندگی برتولینی

نحوه انتخاب نمایندگی شرکت برتولینی ایتالیا
.
معیارهایی که باید در نظر گرفته شود تا یک کارواش را از نمایندگی شرکت برتولینی ایتالیا تهیه نمایید
کارواش صنعتی واحد نمایندگی برتولینی یک تمیز کننده فشار قوی در بار بیان می شود. آب ارسالی تحت فشار امکان تمیز کردن یا نوارگیری سطح را فراهم می کند. این فشار یا نیروی ضربه ای آب باید متناسب با سطح مورد تصفیه تنظیم شود.
جریان آب جریان آب به لیتر در دقیقه یا لیتر در ساعت بیان می شود. جریان بر کیفیت کار سطح مورد درمان تأثیر نمی گذارد. توان عملیاتی به شما امکان می دهد یک کار را کم و بیش سریع انجام دهید. یک جریان شدید جریان بزرگی از آب را به همراه خواهد داشت که باعث هدر رفتن خاک و تخلیه سریعتر آن می شود.
تمیز کننده کارواش با فشار  بالا آب گرم یا سرد یک تمیز کننده کارواش آب گرم دارای یک دیگ بخار است که بسته به مدل تمیز کننده می تواند دمای آب را تا 155 درجه افزایش دهد. این آب گرم که تحت فشار ارسال می شود ، باعث می شود سطوح چرب با فشار کاری که می تواند کاهش یابد ، به طور موثرتری تمیز شوند. مزیت دیگر این است که استفاده از مواد شوینده می تواند محدود شود.
پاک کننده های کارواش برقی آب گرم ، اما همچنین تمیزکننده های آب گرم مستقل با موتورهای بنزینی یا دیزلی وجود دارند.

پمپ 105 بار برتولینی

نمایندگی برتولینی کارواش حرفه ای متناسب با فعالیت شما

برای دستیابی به نتایج مطلوب از نظر نظافت و عملکرد ، داشتن وسیله ای مناسب برای فعالیت های حرفه ای مهم است. 

به عنوان مثال در زیر با از بین بردن رنگ ضد آلودگی روی بدنه قایق . تمیزکننده شما باید فشار کافی برای از بین بردن رنگ و جریان آب کافی برای انجام کار در اسرع وقت داشته باشد. در سایتی مانند این ، تجهیزات باید برای استفاده فشرده مناسب باشند. ممکن است از یک پاک کننده فشار قوی خودمختار با موتور حرارتی استفاده شود. همچنین می توانید یک پاک کننده فشار قوی انتخاب کنید که بتواند با آب دریا کار کند.

منبع انرژی کارواش شما:

پاک کننده کارواش صنعتی که با جریان الکتریکی کار می کند یا پاک کننده فشار قوی خودمختار با موتور بنزینی یا دیزلی. 

پاک کننده نمایندگی برتولینی که با جریان الکتریکی کار می کند 
هرچه میزان کارواش / جریان بیشتر باشد ، قدرت الکتریکی بیشتری برای کار با آن وجود دارد.  شما میتوانید گروه صنعتی ایتال سرویس تماس بگیرد . و با شماره تلفن -02155414397 تماس بگیرید .09192228714