کارواش صنعتی | لیست قیمت و خرید 1400

کارواش صنعتی | لیست قیمت و خرید 1400

کارواش صنعتی -در بیشتر کارواش‌ها، از پمپ کارواش برای افزایش فشار آب استفاده می‌شود تا خاک از بدنه ماشین پاک شود. اساس پمپ کارواش صنعتی تبدیل به‌نوعی است که انرژی مکانیکی را به آب منتقل می‌کند و این روش باعث افزایش فشار آب می‌شود.

توان مقاومتی کارواش صنعتی

 انرژی مکانیکی آن‌قدر زیاد است که کمترین میزان سایش در بدنه پمپ را دارد؛ و مستقیماً به محیط موردنظر منتقل می‌شود. در این مقاله قصد داریم انواع مختلف و پمپ‌های کارواش صنعتی و همچنین کاربردهای آن‌ها را بخریم و شرکت‌های مختلف پمپ کارواش جهانی را معرفی کنیم.

در بیانی دیگر برای کارواش صنعتی می توانیم بگوییم باید دستگاهی خودکار برای شستشوی انواع سطوح است. این ماشین لباسشویی از پمپ فشارقوی برای افزایش فشار آب و کارایی فرآیند شستشو استفاده می‌کند. کارواش صنعتی علاوه بر عملیات شستشو، فرآیندهای دیگری مانند رنگ‌آمیزی و لایه‌برداری را نیز انجام می‌دهد.

این دستگاه برای شستشوی سطوح مقاوم در برابر فشار آب مناسب است. پمپ فشارقوی دستگاه باقابلیت تنظیم فشار در بسیاری از مدل‌ها، امکان شستشوی انواع سطوح و آلودگی‌ها را فراهم می‌کند. منبع تغذیه این دستگاه از طریق جریان مستقیم برق یا سوخت‌های فسیلی تأمین می‌شود.

انواع پمپ‌های کارواش صنعتی

 عملکرد پمپ‌های کارواش به دو نوع مختلف پمپ جابجایی مثبت و پمپ گریز از مرکز تقسیم می‌شوند که انواع مختلفی بانام‌های مختلف دارند. انواع پمپ‌های جابجایی مثبت پمپ پیستونی رفت و برگشتی، پمپ دیافراگم، پمپ شیمیایی، پمپ مغناطیسی، پمپ دوز، پمپ حلقوی و پمپ گریز از مرکز، پمپ آب و فاضلاب، پمپ مکش، پمپ گریز از مرکز عمودی، پمپ گریز از مرکز چندمرحله‌ای، پمپ گریز از مرکز افقی و پمپ غوطه‌وری انواع ذکرشده پمپ‌های شستشوی ماشین صنعتی هستند.

 در اینجا توضیح مختصری از اجزای سازنده پمپ‌های صنعتی آورده شده است. پمپ رفت و برگشتی یا پمپ رفت و برگشتی: اجزای سازنده این نوع پمپ عبارت‌اند از: پیستون، شیر ورودی و شیر خروجی. حجم آب یا خدا در پمپ پیستون معمولاً کم است اما فشار زیادی دارد.

 پمپ دیافراگم: اجزای پمپ دیافراگم عبارت‌اند از: دیافراگم، کمپرسور، موتور هوا، پمپ شیمیایی: از فلز و غیرفلز ساخته‌شده است. اجزای غیرفلزی بسته به شرایط خاص خوردگی می‌توانند سرامیک، کربن، شیشه و لاستیک باشند و در نوع فلزی می‌توانند فولاد، تیتانیوم، آهن و برنز باشند.

 پمپ‌های شیمیایی معمولاً برای مایعات صنعتی و غذایی استفاده می‌شوند. پمپ‌های : اجزای تشکیل‌دهنده پمپ گریز از مرکز، پروانه، محفظه، یاتاقان و شاقت هستند. برای شستن ماشین معمولاً از پمپ رفت و برگشتی یا پیستون استفاده کنید. قبل از خرید و اطلاع از قیمت پمپ کارواش صنعتی، باید اطلاعات کاملی در مورد برندگان و کیفیت پمپ کارواش داشته باشید.

پمپ کارواش صنعتی معمولاً هنگام استفاده کمتر از آب و صرفه‌جویی در مصرف آب استفاده می‌شود. همچنین با استفاده از کارواش با فشار آب شدید می‌توان روند شستشو را به‌راحتی تسریع و تکمیل کرد. همچنین پمپ کارواش صنعتی فشارقوی و استفاده از دسته شاقت همچنین می‌تواند تمام قسمت‌های باریک و قسمت‌های سخت دسترسی را به‌راحتی تمیز کند. پمپ کارواش در بسیاری از موارد مشابه می‌توان از کارواش صنعتی استفاده کرد که به آن اشاره خواهیم کرد:

معرفی تجهیزات کارواش صنعتی

در نظافت صنعتی، با استفاده از تجهیزات مکانیکی، سرعت و کیفیت محیط شستشو و نظافت افزایش می‌یابد. کارواش یکی از تجهیزات کاربردی برای نظافت صنعتی است که در محیط‌های مختلف کاربردهای مختلفی دارد. این دستگاه از آب پرفشار برای حذف و حذف آلاینده‌ها استفاده می‌کند.

 هر یک از این دستگاه‌ها حاوی تجهیزاتی هستند که کارایی دستگاه را افزایش می‌دهند یا عمر مفید آن را حفظ می‌کنند. تجهیزات کارواش شامل قطعات و برخی لوازم جانبی برای افزایش کارایی دستگاه است. در این مقاله بیشتر در مورد این تجهیزات و کاربردهای آن توضیح خواهیم داد.

تجهیزات صنعتی کارواش شامل چه مواردی است؟ به‌طورکلی می‌توان گفت هر وسیله‌ای که بتواند کارایی این دستگاه را در کنار کارواش صنعتی تکمیل کند، یک تجهیزات صنعتی برای کارواش است. البته قطعات ماشین مانند عدسی و شلنگ فشارقوی نیز از لوازم جانبی کارواش هستند.

کارواش صنعتی

از پمپ فشار بالاگرفته تا شلنگ، عدسی، نازل و تفنگ، می‌توانیم از جزئیات تجهیزات این دستگاه مطلع شویم. چرا باید از لوازم جانبی قابل‌دسترسی استفاده کنیم؟ برای پاسخ به این سوال، باید بدانیم که این دستگاه بسیار مهم است و شما می‌توانید با استفاده از این دستگاه عملکرد کلی دستگاه را تا حد زیادی افزایش دهید. طبقه‌بندی کلی این تجهیزات شامل تجهیزات همراه دستگاه و تجهیزات قابل خریداری برای دو منظور یعنی افزایش کارایی و جایگزینی قطعات فرسوده است.

ویژگی‌های تجهیزات کارواش صنعتی چیست؟

 کیفیت بالا و عمر طولانی همراه با عملکرد مناسب از ویژگی‌های این تجهیزات جت آب صنعتی است. این تجهیزات هنگام خرید دستگاه در اختیار شما قرار می‌گیرد و شامل یک شلنگ فشار بالا، نازل، عدسی، تفنگ و سایر تجهیزات است. تجهیزات شستشوی ماشین باکیفیت بالا عملکرد مطلوب دستگاه را حفظ می‌کند و نیاز به تعویض را کاهش می‌دهد. نازل یکی از مهم‌ترین تجهیزات شستشوی ماشین‌های صنعتی است که معمولاً با قاشق یا تیغه همراه دستگاه تهیه می‌شود. هر وسیله‌ای که همراه دستگاه باشد، ازجمله نازل، عدسی و اتصالات، ممکن است باگذشت زمان از کار بیفتد و نیاز به تعویض دارد.

 به‌طورکلی می‌توان گفت که این تجهیزات می‌تواند عملکرد کارواش را بهبود بخشد. درحالی‌که برخی تجهیزات عملکردی را به دستگاه اضافه می‌کنند، بنابراین می‌توان از دستگاه دیگری استفاده کرد. علاوه بر این، تجهیزات صنعتی را می‌توان یکی از ملزومات هر مرکز کارواش شخصی یا عمومی دانست که باکیفیت بسیار بالایی در بازار ارائه می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید.

استفاده از نازل در کارواش صنعتی

دسته خاصی برای این تجهیزات وجود ندارد، اما می‌توان آن‌ها را در دسته نازل‌های شستشو، برس، عدسی‌ها، شیلنگ‌های فشار بالا و سایر تجهیزات دسته‌بندی کرد. نازل‌های شستشو شامل انواع مختلفی از نازل‌های تیغه‌ای، نازل‌های متغیر، چرخشی و ویژه برای کاره‌ای مختلف ازجمله نازل شستشو، نازل لجن و … کارواش و برس دیواری از دیگر تجهیزات صنعتی هستند. مقاومت بالا و مقاومت در برابر فشار آب شلنگ فشار بالا، حلقه شلنگ و سایر تجهیزات در نظر گرفته‌شده است.

نازل قسمت مهمی از کارواش است که نحوه پاشش آب بر روی سطح را تعیین می‌کند. نازل دستگاه کارواش صنعتی در مدل‌های مختلفی ارائه می‌شود و عملکرد آن تعیین نحوه پاشش آب از دستگاه است؛ بنابراین، نازل نقش مهمی در از بین بردن آلودگی سطحی دارد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.