پمپ آب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس

پمپ های پنتاکس ساخت کشور ایتالیا هستند. پنتاکس سیاست خود را در مورد توسعه مداوم همه فرایندها: تولید ، مدیریت و توزیع می داند. تعهدی که با معرفی مجوز سیستم های مدیریت کیفیت UNI EN ISO 9001 تأیید شده است. پمپ آب پنتاکس طیف وسیعی از پمپ های مورد استفاده در محیط های خانگی ، کشاورزی و صنعتی را پوشش می دهد.

پمپ آب پنتاکس برای انتقال آب از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می شود و می تواند زیر آب و یا خارجی باشد. به منظور اطمینان از اینکه آب در هر زمان با فشار کافی در دسترس است ،قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس از مخازن فشار کوچکی استفاده می شود که معمولاً در مجاورت پمپ نصب می شوند ، بنابراین پمپ (که تغییرات فشار سیستم ناشی از جریان آب را حس می کند) لازم نیست هر زمان کسی شیر آب را خاموش و روشن می کند.

سری CAM پنتاکس یک پمپ گریز از مرکز خودکار است که برای کاربردهای خانگی ایده آل است.

امکانات:

  • پوشش پمپ آب پنتاکس چدن با ورودی و خروجی رزوه ای
  • براکت موتور چدنی آلومینیوم
  • پروانه در Noryl® یا در برنج ؛قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس مهر و موم مکانیکی سرامیک گرافیت ، شافت موتور فولادی ، یاطاقان توپ ، مارک جهانی
  • دامنه دمای مایع 0 – 50 ¡سانتیگراد ؛ حداکثر فشار عملیاتی 6 بار

در دسترس:

  • CAM 50 – 0.6HP ؛ 110 ولت ، 60 هرتز (JET)
  • CAM 75 – 0.8 HP 110 ولت ، 60 هرتز (JET)
  • CAM 100 – 1HP ، 110V ، 60HZ (JET)

بروشورها:

سوالات FA:

سوال:

برای قیمت پمپ آب ایتالیایی تعیین اندازه مناسب پمپ آب پنتاکس به چه اطلاعاتی نیاز است؟

پاسخ:

برای تعیین پمپ آب پنتاکس در اندازه مناسب باید ولتاژ ، بار سیستم (GPM) ، اندازه لوله ، بالابر عمودی ، اجرای افقی ، تعداد و نوع اتصالات و فشار برگشتی را در نقطه تخلیه ، در صورت وجود بدانید. علاوه بر این ،قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس شما باید تعیین کنید که آیا یک پمپ یک یا دو پمپ مورد نظر است ، نحوه کنترل پمپ و اینکه آیا آن یک برنامه داخلی یا خارجی است.

پنتاکس DP / DPV ما محدوده ای از پمپ های برقی 1 1/4 اینچی 230 ولت است که توسط شرکت ایتالیایی Pentax Industries تولید شده و یک پمپ انتقال مایعات است که معمولاً برای تخلیه چاله ها ، چاه ها یا مخازن مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ آب پنتاکس مخزن Pentax DP و DPV همچنین می تواند برای باغبانی استفاده شود و کاملاً در مواد ضد خوردگی ساخته شده است. درج برنجی در پمپ پروانه گرداب DPV موجود است.

ما چهار مدل از این پمپ را ذخیره می کنیم. DP80 ، DP100 ، DPV80 و DPV100. این پمپ های کفکش  دارای دبی از 150 لیتر در دقیقه – 250 لیتر در دقیقه و حداکثر سرهای 5.4 تا 13.3 متر هستند. حداکثر دما 40 درجه

بیش از 25 سال است که صنایع پمپ آب پنتاکس محصولاتی را برای مدیریت آب و مایعات اعم از طبیعی و مصنوعی تهیه می کند و اکنون صنایع قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس با همکاری پمپ های هنری برای تهیه پمپ های برقی که بخش های مختلفی از جمله خانگی ، کشاورزی و صنعتی را پوشش می دهد ، تهیه می کنند. شما می توانید با ایجاد مشخصات خود بر اساس نوع محصول یا خانواده و نوع استفاده از آن ، یک راه حل کامل داشته باشید.     پروانه Noryl Pol

بدنه پمپ آب پنتاکس پلی پروپیلن
(پلی فنیلن اتر و پلی استایرن)
مهر و موم مکانیکی دو لب
شافت موتور: فولاد ضد زنگ AISI 416 با بوش سرامیکی
عبور مواد جامد: حداکثر 15 میلی متر در محدوده DPV.
عمق غوطه وری: حداکثر 5 متر
دمای مایع: 0 – 40 درجه سانتیگراد
2 موتور القایی قطب با محافظت
حرارتی کلاس عایق F
درجه محافظت IP68
230v داخلی انگلستان 3 شاخه فقط 3 پایه فقط
سوئیچ شناور شامل.

این پمپ آب پنتاکس مانند جایگزینی مانند Lowara’s PBM 16 / A است

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس توربین محیطی Pentax PM45 برای ایجاد فشار زیاد با دبی محدود استفاده می شوند.

پمپ های Pentax PM45 برای استفاده با آب تمیز مناسب هستند. برخی از کاربردهای مناسب شامل تقویت آب ، سیستم بارانی ، آبیاری ، گردش آب و انتقال آن است.

پمپ آب پنتاکس جانبی PM45 از نوع خود آغازگر نیستند اما در صورت استفاده با دریچه فوت فیلتر تا 6 متر کشیده می شوند – لطفا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشخصات
► حداکثر دمای مایع: 70 درجه سانتیگراد
► حداکثر بالابر مکش: 6 متر (در صورت استفاده با شیر پا)پمپ آب پنتاکس
imp پروانه سانتریفیوژ

مواد
body بدنه پمپ: برنج
► پروانه: برنج

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.