قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی شما میتوانید بار مراجعه به وب سایت ایتال سرویس از قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی اطلاع کسب نمایید در ضمن شما میتوانید با تماس با گروه صنعتی ایتال سرویس قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی را در یافت نمایید.

شما میتوانید بهترین قیمت ها را در مورد قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی دریافت نمایید .

 

از فاضلاب گرفته تا آب آشامیدنی

در سراسر کره زمین ، از هر 10 نفر 2 نفر به آب آشامیدنی سالم قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی دسترسی ندارند و در ایالات متحده بسیاری از ایالات با کمبود آب و خشکسالی روبرو هستند. در همین حال ، رابرت گلنون در گزارش غیرقابل خاموش گزارش می دهد : بحران آب در آمریکا و آنچه در این زمینه باید انجام شود ، آمریکایی ها هر روز 24 گالن آب برای شستشوی توالت خود استفاده می کنند – تقریباً 5.8 میلیارد گالن. چه ضایع! با ادامه رشد جمعیت جهانی و ایجاد تغییرات آب و هوایی دربحران های آب بیشتر ،قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی در کجا آب کافی برای تأمین نیازهای خود پیدا خواهیم کرد؟

در ایالات متحده ، هنگامی که فقط 10٪ از آن را برای نوشیدن و پخت و پز استفاده می کنیم ، میلیاردها دلار صرف درمان کیفیت آب آشامیدنی می کنیم ، سپس بیشتر بقیه را در توالت یا تخلیه می کنیم. بنابراین استفاده روزافزون از فاضلاب بازیافتی برای آبیاری ، محوطه سازی ، صنعت و شستشوی توالت ، روش خوبی برای صرفه جویی در منابع آب شیرین ما است. همچنین از آب بازیافتی برای جبران مجدد اکوسیستم های حساس که در هنگام انتقال آب برای نیازهای شهری یا روستایی ، حیات وحش ، ماهی و گیاهان آسیب پذیر هستند ، استفاده می شود. در مناطق ساحلی ، آب بازیافتی به شارژ مجدد سفره های زیرزمینی آب کمک می کند تا از نفوذ آب شور جلوگیری کند ، که این امر هنگامی رخ می دهد که آب زیرزمینی بیش از حد پمپ شود.

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی

با این حال ، استفاده از آب بازیافتی برای آشامیدن کمتر متداول است ، بیشتر به این دلیل که بسیاری از مردم با تصور آب در توالت ما دفع می شوند و به شیر آب می خورند. اما چند کشور مانند سنگاپور ، استرالیا و نامیبیا و ایالاتی مانند کالیفرنیا ، ویرجینیا و نیومکزیکو در حال حاضر آب بازیافتی می نوشند ، که نشان می دهد فاضلاب تصفیه شده می تواند ایمن و تمیز باشد و به کاهش کمبود آب کمک کند.

اصطلاح “دستشویی برای شیر دادن” که برای ایجاد مخالفت با نوشیدن آب بازیافتی استفاده می شود ، گمراه کننده است زیرا آب بازیافتی که در نهایت به آب آشامیدنی تبدیل می شود ، تحت تصفیه گسترده و کامل قرار می گیرد. علاوه بر این ، معمولاً قبل از ارسال به قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی منبع آب آشامیدنی که مجدداً تصفیه می شود ، برای تمیز کردن بیشتر به آبهای زیرزمینی یا سطحی اضافه می شود. در حقیقت ، مشخص شده است که آلودگی کمتری نسبت به منابع آب تصفیه شده موجود دارد.

تعدادی از فناوری ها برای بازیافت آب مورد استفاده قرار می گیرند ، این بستگی به میزان خلوص آب و استفاده از آن دارد. در اینجا نحوه انجام آن در تصفیه خانه فاضلاب پوینت لوما در سن دیگو آمده است – این شهر در حال حاضر در حال بررسی امکان بازیافت آب برای آشامیدن است.

فاضلاب ابتدا تصفیه اولیه پیشرفته ای را طی می کند که در آن آب از ذرات بزرگ جدا می شود ، سپس وارد مخازن رسوبی می شود که در آن از مواد شیمیایی استفاده می شود تا لجن اولیه به پایین ته نشین شود و زباله به سمت بالا برود. پس از جدا شدن آب ، 80٪ از مواد جامد حذف شده و فاضلاب به اندازه کافی تمیز است تا به اقیانوس تخلیه شود. (اگرچه فاضلاب یک منبع بالقوه با ارزش است ، اما بیشتر فاضلاب تولید شده در امتداد سواحل ما در اقیانوس به پایان می رسد)

در تصفیه ثانویه ، باکتری ها به آب فاضلاب اضافه می شوند تا مواد جامد آلی را بلعیده و لجن ثانویه تولید کنند که در ته قرار می گیرد.

تصفیه قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی را فیلتر می کند تا مواد جامد را از بین ببرد ، آن را با کلر ضد عفونی می کند و نمک را از بین می برد. در کالیفرنیا ، آب تصفیه شده عالی “آب بازیافتی” نامیده می شود و می تواند برای آبیاری یا صنعت استفاده شود.

برای استفاده غیرمستقیم قابل شرب (IPR) – آب بازیافتی که سرانجام به آب آشامیدنی تبدیل می شود – آب تصفیه شده عالی تحت فناوری پیشرفته آب قرار می گیرد ،پمپ آب ایتالیایی سپس قبل از ارسال به منابع آب آشامیدنی ، در آب های زیرزمینی یا آب های سطحی مانند مخزن می گذرد. فناوری پیشرفته آب ابتدا شامل میکرو فیلتراسیون است که مواد جامد باقیمانده را از بین می برد.


در حقیقت سن دیگو در حال نوشیدن آب بازیافتی است زیرا 85٪ آب خود را از شمال کالیفرنیا و رودخانه کلرادو وارد می کند ، جوامع بالادستی مانند لاس وگاس فاضلاب را تخلیه می کند که بعدا برای مصارف آشامیدنی تصفیه می شود. به دلیل محدودیت های اخیر در مورد آب کالیفرنیای شمالی و خشکسالی در رودخانه کلرادو ، سان دیگو ، که آب فاضلاب را برای آبیاری بازیافت می کند ، 11.8 میلیون دلار در یک تحقیق IPR سرمایه گذاری کرد. 
پروژه نسخه ی نمایشی در شمال شهر آب احیای کارخانه در سال 2013. به پایان خواهد رسید در طول این زمان، امکانات پیشرفته تصفیه آب آن است که تولید 1 میلیون گالن آب تصفیه شده در هر روز، هر چند هیچ آب است که به مخزن ارسال می شود.در مرحله بعد ، اسمز معکوس ، که به فشار آب از یک طرف غشا allowing وارد می شود و باعث می شود آب خالص از آن عبور کند ، ویروس ها ، باکتری ها ، پروتوزوها و داروها را از بین می برد. سپس آب توسط نور ماوراlet بنفش (UV) یا ازن و پراکسید هیدروژن ضد عفونی می شود. سرانجام به مخازن آب زیرزمینی یا آب سطحی اضافه می شود که به طور متوسط ​​6 ماه در آن می ماند تا با فرآیندهای طبیعی بیشتر تصفیه شود. (این کار عمدتا برای تسکین اضطراب عمومی در مورد نوشیدن آب بازیافتی انجام می شود.) آب بازیافتی پس از کشیدن از آب زیرزمینی یا مخزن ، فرایند تصفیه آب استاندارد را طی می کند و تمام آب آشامیدنی تحت استانداردهای آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده قرار می گیرد .

IPR برای سن دیگو مقرون به صرفه تر از قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی فاضلاب بیشتر برای آبیاری است زیرا آب آبیاری بازیافتی باید از طریق لوله های بنفش مخصوص منتقل شود تا از آب آشامیدنی جدا شود. هزینه ساخت زیرساخت لوله بنفش بیشتر از IPR است. آب بازیافتی نیز ارزان تر از نمک زدایی آب دریا است. به عنوان مثال ، در اورنج کانتی ، تولید IPR 800 تا 850 دلار برای تولید آب بازیافتی کافی برای 2 خانواده 4 نفره برای یک سال هزینه دارد. نمک زدایی مقدار مساوی آب دریا به دلیل میزان انرژی مورد نیاز 1200 تا 1800 دلار نیاز دارد.

برای مقابله با رشد روزافزون جمعیت و نفوذ نمک به آبهای زیرزمینی ، منطقه آب نارنجی کانتی در کالیفرنیا تأسیسات پیشرفته احیا state آب 480 میلیون دلاری خود را که بزرگترین واحد در ایالات متحده است ، در ژانویه 2008 افتتاح کرد. 29 میلیون دلار هزینه دارد سال برای فعالیت پس از تصفیه آب پیشرفته ، نیمی از آب بازیافتی به سفره سفره آب تزریق می شود تا مانعی در برابر نفوذ آب شور ایجاد شود. نیمی دیگر برای تصفیه بیشتر توسط خاک ها به یک حوضچه تراوش می رود و پس از حدود 6 ماه در آبهای آشامیدنی چاه مصرف می شود. پیش بینی می شود تا امسال 85 میلیون گالن در روز تولید شود.

سنگاپور ، بدون داشتن سفره های زیرزمینی طبیعی و زمین کوچک ، برای دهه ها در تلاش است تا یک منبع آب پایدار برای ساکنان خود فراهم کند.


ناميبيا ، خشک ترين کشور جنوب آفريقا ، از سال 1969 ميلادي آب آشاميدني را مي نوشد. کارخانه هاي احياي آب 35٪ آب براي ويدهوک ، مرکز شهر توليد مي کنند.
تا به امروز ، هیچ تأثیر منفی در رابطه با مصرف آب بازیافتی بر سلامتی وجود نداشته است.در سال 2003 ، اولین کارخانه های تولید آب جدید ،قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی آب آشامیدنی بازیافتی خالص شده با روشهای پیشرفته غشا از جمله میکروفیلتراسیون ، اسمز معکوس و ضد عفونی کننده UV را افتتاح کرد. پس از تصفیه ، آب به مخازن اضافه می شود. NEWater که بیش از 65000 آزمایش علمی را پشت سر گذاشته و از استانداردهای آب آشامیدنی سازمان بهداشت جهانی فراتر رفته است ، به اندازه کافی تمیز است که می تواند در صنعت الکترونیک استفاده شود و به عنوان آب آشامیدنی بطری شود. پیش بینی می شود 2.5٪ از کل مصرف روزانه سنگاپور در سال جاری تولید شود.

در سال 2001 ، یک پروژه 55 میلیون دلاری بازیافت آب برای لس آنجلس که تحت فشار آب بود ، با انتقاد مردم از تصور نوشیدن آب بازیافتی روبرو شد و اصطلاح “توالت برای شیر دادن” متولد شد. آیا ترس عموم مردمی است؟

یک علم اخیر هیئت مشورتی گزارشپیامدهای بالقوه سلامتی انسان در مورد “مواد شیمیایی مورد توجه” (CEC) مانند داروها ، سموم دفع آفات و مواد شیمیایی صنعتی در آب بازیافتی را مورد بررسی قرار داد. دانشمندان بررسی اپیدمیولوژیک و سایر مطالعات مربوط به آب بازیافتی 40 سال گذشته را بررسی کردند. در حالی که برخی از مطالعات اولیه وجود محصولات جانبی ضد عفونی کننده کلر را گزارش کرده بودند ، این هیئت خاطرنشان کرد که روشهای درمانی در آن زمان پیچیده تر نبودند. روشهای فعلی تصفیه شده و محصولات جانبی ضد عفونی کاهش یافته است. مطالعات اخیر در مورد آب بازیافتی هیچگونه اثر سو ad بر سلامتی در جمعیتی که از آب بازیافتی استفاده می کنند ، نداشت. اگرچه دانشمندان اذعان کردند که تأثیر قرار گرفتن در معرض طولانی مدت (بیش از نسل ها) در CEC و موادی که هنوز کشف نشده اند ناشناخته است ،

امیدوارم افکار عمومی شروع به چرخش کنند. دکتر شین اسنایدر ، استاد مهندسی محیط زیست در دانشگاه آریزونا و عضو هیئت مشاوره علمی ، اکنون در حال مطالعه درک عمومی از آب بازیافت شده است و در می یابد که “اگر آنها به این برنامه اعتماد کنند ، اکثر مردم می دانند که بازیافت آب اجتناب ناپذیر است. “

حقیقت این است که تمام آب بارها و بارها بازیافت می شود – هیچ آبی روی زمین واقعاً بکر نیست. اسنایدر نتیجه گیری می کند ، “ما می خواهیم آب بازیافتی را به هر طریقی بنوشیم ، خواه از جریان پایین دست یا آبهای زیرزمینی باشد. من قویاً معتقدم که باید این کار را از طریق سیستم های مهندسی شده انجام دهیم ، جایی که بتوانیم روند را به طور فعال کنترل کنیم. “

مرکز قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی کلمبیا راه حل های مبتنی بر تحقیق برای کمبود آب شیرین جهانی را نشان می دهد. مرکز آب کلمبیا را در فیس بوک و توییتر دنبال کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.