پمپ آب ایتالیایی

پمپ آب ایتالیایی

پمپ آب ایتالیایی و موتورهای ZIRANTEC از خانه شرکت Fabbrica Italiana Pompe Sommergibili Srl با چهار دهه عمر شرکت ایتالیایی با اعتبار بالا و ارائه راه حل های کامل برای فاضلاب در سراسر جهان هستند. سبد محصولات فعلی آن شامل انواع مختلفی از پمپ آب ایتالیایی پسماند آب جهانی ، میکسر ، همزن ، هواده و لوازم جانبی آنها ، پمپ آب ایتالیایی تقویت کننده فشار چند گریز از مرکز ، پمپ ها و موتورهای زیر آب سوراخ ، پمپ های سانتریفوژ مکش پایان ، پمپ های صنعتی برای کاربردهای مختلف است. 

این شرکت از اوایل سال 1978 در روززانو ، جنوب میلان ، ایتالیا توسط آقای Orfeo Agostini تاسیس شد و از آن زمان به طور مداوم شاهد رشد مداوم و گسترش بازار است. در این چهار دهه وجود ، این شرکت در بازار پمپ آب ایتالیایی فاضلاب و فاضلاب در ایتالیا و سایر کشورها جایگاه خوبی برای خود ایجاد کرده است. محصولات آن در برنامه های کاربردی شهرداری ، خانگی و صنعتی استفاده می شود. این شرکت به دلیل طراحی های منحصر به فرد و محکم محصولات و ساخت آنها به خوبی شناخته شده است. محصولات زیرانتک به دلیل کیفیت برتر ، به بسیاری از کشورهای اروپایی ، آفریقایی و آسیایی نیز صادر می شود.

 

محصولات پمپ آب ایتالیایی توسط مهندسان پمپ ایتالیایی باتجربه و باتجربه در مراکز پیشرفته تولید در ایتالیا ، تصور ، طراحی و ساخته شده است تمام این محصولات دارای گواهینامه ‘CE’ هستند و امکانات تولیدی با گواهینامه های ISO 9001: 2015 مطابقت دارند.

در طول سال ها ، این شرکت دگرگون شده و در ساخت پمپ های آب با کیفیت بالا ، برای مصارف خانگی ، کشاورزی و صنعتی اقدام کرده است. در مراحل قانونی ، FIPS تصویر خود را از یک تولید کننده انحصاری پمپ های فاضلاب و فاضلاب به یک شرکت تولید کننده کامل پمپ با توانایی تولید انواع پمپ برای کاربردهای مختلف ارائه داده است.

انواع پوشش در پمپ گریز از مرکز:
1) پوشش ولت.
2) پوشش گرداب.
3) پوشش با تیغه های راهنما.

پمپ آب ایتالیایی در پمپ گریز از مرکز:

اولین عملیاتی است که در آن پوشش لوله مکش پمپ آب ایتالیایی و بخشی از لوله تحویل تا شیر تحویل کاملاً با مایع پر می شود به طوری که تمام هوا یا گاز یا بخار بخشی از پمپ آب موجود است رانده شده و هیچ جیب هوا باقی نمی ماند.
اصل کار و قطعات پمپ آب خانگی ایتالایی گریز از مرکز:
موارد زیر اجزای تشکیل دهنده پمپ گریز از مرکز هستند. آنها به شکل نشان داده شده اند.
(الف) پروانه
چرخ چرخنده پمپ گریز از مرکز که به شافت موتور متصل است به عنوان پروانه شناخته می شود. از یک سری پره های خمیده به عقب تشکیل شده است.

اجزای تشکیل دهنده پمپ گریز از مرکز
در پره های پروانه بسته یا پره ها بین دو دیسک مدور قرار می گیرند. در پروانه باز هیچ دیسکی وجود نخواهد داشت. اما تیغه ها در حاشیه شافت تعبیه شده اند. در پروانه نیمه باز فقط یک دیسک وجود دارد. از طرف چشم هیچ دیسکی وجود نخواهد داشت.
ب)
محفظه محفظه ای محکم در هوا است که پروانه را محاصره می کند. این مقررات برای پشتیبانی از تحمل است. به گونه ای طراحی شده است که انرژی جنبشی آب تخلیه شده در خروجی پروانه قبل از اینکه آب از این محفظه خارج شود و وارد لوله تحویل شود ، به انرژی فشار تبدیل می شود. انواع زیر انواع پوشش است.
(i) نوع پمپ آب ایتالیایی / پوشش دیفیوزر با تیغه های راهنما.
(i) نوع اتاق محرک:
این نوع پوشش به شکل مارپیچ است و دارای یک سطح مقطعی است که به طور یکنواخت از زبان به لوله تحویل افزایش می یابد مانند شکل. سرعت چرخش در سراسر محفظه ولت از تمام مقاطع ثابت است.
(ii) پمپ محفظه Vertex:
در محفظه گردابي كه در شكل نشان داده شده است ، يك منطقه افزايش يكنواخت بين حاشيه خارجي پروانه و محفظه ولت فراهم شده است. این افزایش مساحت منجر به افزایش فشار و کاهش سرعت در جهت خارج می شود.

قیمت پمپ آب ایتالیایی

قیمت پمپ آب ایتالیایی پخش کننده / تیغه های راهنمای پوشش: پره
راهنما در خروجی پره های پروانه قرار گرفته است که در شکل نشان داده شده است. آب بدون شوک وارد پره های راهنما می شود. از آنجا که پره های راهنما از سطح مقطع در حال بزرگ شدن هستند ، سرعت آب کاهش یافته و فشار افزایش می یابد. از آنجا که این پره ها راهنمایی بهتری برای کاهش تلفات گرداب جریان دارند که باعث افزایش کارایی می شود.
ج) لوله مکش با مقدار پا و صافی
لوله ای که یک انتهای آن به ورودی پمپ و انتهای دیگر آن در آب در مخزن غوطه ور متصل باشد ،قیمت به عنوان لوله مکش شناخته می شود. مقدار پا که یک شیر برگشت ناپذیر است در انتهای پایین لوله مکش نصب می شود. مقدار پا فقط در جهت بالا باز می شود. یک صافی نیز در انتهای پایین لوله مکش نصب شده است تا فشارها را از بین ببرد.
(د) لوله تحویل لوله
ای که انتهای آن به خروجی پمپ آب خانگی ایتالایی و انتهای دیگر آن آب را در ارتفاع لازم تحویل دهد به عنوان لوله تحویل شناخته می شود.
کارکرد پمپ آب پنتاکس ایتالیا گریز از مرکز:
پرایمینگ اولین عملیاتی است که در آن لوله مکش ، پوشش پمپ آب خانگی ایتالایی و بخشی از لوله تحویل به شیر تحویل کاملاً با مایع پر می شود که باید پمپ شود به طوری که تمام هوا یا گاز یا بخار این قسمت از پمپ رانده می شود و هیچ جیب هوا باقی نمی ماند.
سوپاپ تحویل در حالت بسته است ، موتور الکتریکی شروع به چرخش پروانه می کند. هنگامی که دریچه تحویل باز می شود ، مایع در یک جهت شعاعی به بیرون جریان می یابد و بدین ترتیب پره های پروانه وجود دارد ، در محیط خارجی با سرعت و فشار زیاد و در نتیجه در چشم پروانه ایجاد می شود که باعث ایجاد آب می شود برای ورود به محفظه یا پروانه از مخزن. برای تبدیل انرژی سرعت به انرژی فشاری با کاهش تدریجی سرعت ، بنابراین از دست دادن انرژی ناشی از آن ، پوشش مناسبی فراهم شده است. تا تشکیل گرداب حداقل است.
اجازه دهید زاویه پره را در ورودی پروانه قطعات پمپ آب ایتالایی گریز از مرکز با قطر 200 میلی متر در ورودی و قطر 400 میلی متر در خروجی محاسبه کنیم. پره های پروانه با زاویه 45 درجه نسبت به لبه خارجی تنظیم شده و ورودی پمپ شعاعی است. پمپ با دور 1000 دور در دقیقه کار می کند و سرعت جریان از طریق پروانه 3 متر بر ثانیه ثابت است. همچنین کار انجام شده در هر کیلو نیوتن متر آب و سرعت و همچنین جهت آب در خروجی را محاسبه کنید.
داده های داده شده:
D1 = 0.2 ، D2 = 0.4 متر
φ = 45 درجه

ورودی پمپ آب ایتالیایی رادیکال است ، α = 90 درجه.
N = 1000 دور در دقیقه
سرعت جریان از طریق پروانه ثابت است.
Vf1 = Vf2 = 3 متر در ثانیه

برای مثلث سرعت ورودی محاسبه زاویه پره در ورودی θ.

محاسبه مقدار کار در هر کیلو نیوتون آب

محاسبه Vw2 از مثلث سرعت خروجی

کار در هر کیلو نیوتن متر آب = 38.29 متر
محاسبه سرعت و جهت آب در خروجی از مثلث سرعت خروجی ،

پروانه پمپ آب خانگی ایتالایی گریز از مرکز با قطر خارجی و داخلی 500 میلی متر و 250 میلی متر به ترتیب با خروجی 50 میلی متر و با دور 1200 دور در دقیقه در برابر سر 48 متر کار می کند. سرعت جریان از طریق پروانه ثابت و برابر 3.0 m / s است. پره ها در خروجی با زاویه 45 درجه عقب می روند. اجازه دهید ما زاویه پره ورودی و کار انجام شده توسط پروانه و بازده مانومتریک را پیدا کنیم.
داده شده:
Z2 = 500 میلی متر = 0.5 متر
D1 = 250 میلی متر = 0.25 متر
B = 50 میلی متر = 0.05 متر
N = 1200 دور در دقیقه.
H = 48 متر
V1 = Vf1 = Vf2 – 3m / s
= 40 درجه

= 10 درجه 49

= 31.42 متر در ثانیه

= 6 درجه 9
در اینجا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.