اجزای الکتروموتور
نمایندگی الکتروموتور موتوژن

نمایندگی الکتروموتور موتوژن در زمینه تولید الکتروموتور در خاورمیانه فعالیت دارد، محصولات ارائه شده این شرکت شامل الکتروپمپ های آب کولر، الکتروپمپ های صنعتی تک فاز با خازن های دائمی، الکتروپمپ های صنعتی سه فاز، سیرکولاتور پمپ پیک فاز الکترو اسپلیت، الکتروموتور دو سرعته دو سرعته با خازن استارت، الکتروموتور طوقه دوسرعته ، الکتروموتور مشعل، الکتروموتور تک فاز خازن دائمی، الکتروموتور سه فاز با بدنه چدنی و غیره می باشد نمایندگی الکتروموتور موتوژن همچنین خدمات آزمایشگاهی و پس از فروش را ارائه می دهد.

نمایندگی الکتروموتور موتوژن

صنعت تولیدات الکتروموتور همواره در طیف گسترده ای از کاربردها نقش حیاتی ایفا می کند. انواع مختلفی از موتورهای الکتریکی برند موتوژن در بازار موجود است، انتخاب این موتورها بر اساس عملکرد، ولتاژ و کاربردها است هر موتور دارای دو بخش اساسی است که عبارتند از؛ سیم پیچ میدان و سیم پیچ آرمیچر. عملکرد اصلی سیم پیچ میدان، تولید میدان مغناطیسی ثابت است، در حالی که سیم پیچ آرمیچر شبیه رسانایی است که در میدان مغناطیسی چیده شده است.

به دلیل میدان مغناطیسی، سیم پیچ آرمیچر از انرژی برای تولید گشتاور کافی برای چرخاندن شفت موتور استفاده می کند. در حال حاضر طبقه بندی موتور برند موتوژن را می توان بر اساس اتصالات سیم پیچی انجام داد که به معنای نحوه اتصال دو سیم پیچ در موتور به یکدیگر است، در صورتی که به الکتروموتور نیاز دارید بهتر است انواع محصولات نمایندگی الکتروموتور موتوژن را در نظر بگیرید. موتورهای الکتریکی موتورهای سه فاز فریم آلومینیومی، موتورهای کم توان با موتورهای ناهمزمان سه فاز برد از جمله تولیدات موتوژن می باشد.

.الکتروموتور ایتالیایی 3000 دور سه فاز

موتورهای الکتریکی سه فاز فریم آلومینیومی

موتورهای الکتریکی سه فاز فریم آلومینیومی دارای مزایای مدل سازی زیبا، ساختار فشرده، صدای کم، راندمان بالا، گشتاور راه اندازی زیاد، سرویس دهی آسان است و غیره. موتورها با عایق کلاس F استفاده شده و با روش سنجش برای سیستم عایق مطابق با رویه بین المللی طراحی شده اند و ایمنی، قابلیت اطمینان موتور را تا حد زیادی افزایش می دهد، این موتورها به سطح پیشرفته بین المللی دهه 1990 رسیده اند.

موتور الکتریکی محفظه آلومینیومی سه فاز قاب آلومینیومی از جدیدترین طراحی و مواد با کیفیت بالا در تولیدات خود استفاده می کند و از نظر عملکرد، ظاهر، خروجی و سایر الزامات مطابق با استاندارد IEC است. الکتروموتور سه فاز موتوژن توسط آلیاژ آلومینیوم ریخته می شود، پایه قابل جابجایی است. انواع مختلف نصب برای موتورهای سه فاز آلومینیومی فریم موتور الکتریک موجود است.

موتور الکتریکی قاب آلومینیومی سه فاز همه منظوره B3

موتورهای ناهمزمان سه فاز موتور الکتریکی سری YS دارای عملکرد راه اندازی عالی است و از نظر ساختار ساده، کارکرد و نگهداری آسان است، موتورهای سه فاز فریم آلومینیومی YS الکتریک برای محیط کار و ماشین آلات معمولی بدون نیاز خاص مانند کمپرسورهوا، پمپ، فن، دستگاه ها و ابزار پزشکی، ماشین های کوچک و غیره مناسب است و شما می توانید آن را از نمایندگی الکتروموتور موتوژن تهیه کنید.

از کاربردهای موتور الکتریکی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کاربردهای موتور الکتریکی موتوژن عمدتاً شامل دمنده ها، فن ها، ماشین ابزارها، پمپ ها ، توربین ها، ابزارهای برقی، دینام ها، کمپرسورها، کارخانه های نورد، کشتی ها، جابجایی ها، کارخانه های کاغذ می باشد، موتور الکتریکی یک وسیله ضروری در کاربردهای مختلف مانند تجهیزات تهویه و سرمایش گرمایش، لوازم خانگی و وسایل نقلیه موتوری است.

مزایای موتور الکتریکی

موتورهای الکتریکی موتوژن در هر زمان که با موتورهای معمولی مقایسه می‌شوند چندین مزیت دارند که شامل موارد زیر می‌شود؛

هزینه اولیه این موتورها در مقایسه با موتورهای سوخت فسیلی پایین است، اما رتبه اسب بخار هر دو مشابه است، این موتورها شامل قطعات متحرک هستند بنابراین طول عمر این موتورها بیشتر است. ظرفیت این موتورها تا 30000 ساعت است که ما به درستی نگهداری می کنیم، بنابراین هر موتور نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد، این موتورها بسیار کارآمد هستند و اجازه کنترل خودکار را برای عملکردهای شروع و توقف خودکار دارند. این موتورها از سوخت استفاده نمی کنند زیرا نیازی به نگهداری روغن موتور ندارند، در غیر این صورت سرویس باتری انجام می گیرد.

معایب موتور الکتریکی

از معایب این موتورها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

موتورهای الکتریکی موتوژن بزرگ به راحتی قابل جابجایی نیستند و باید ولتاژ و جریان دقیق منبع تغذیه را در نظر گرفت، در برخی شرایط گسترش خطوط گران قیمت برای مناطق ایزوله که در آن برق در دسترس نیست اجباری است، معمولاً عملکرد این موتورها کارایی بیشتری دارد. بنابراین، همه چیز در مورد موتور الکتریکی به کارایی آن بستگی دارد و وظیفه اصلی آن تبدیل انرژی از الکتریکی به مکانیکی است.

این موتورها بسیار کم صدا و راحت هستند که از جریان متناوب در غیر این صورت جریان مستقیم استفاده می کنند. این موتورها در هر جایی که حرکت مکانیکی می تواند با استفاده از جریان متناوب یا جریان مستقیم انجام شود موجود است، در این جا یک سوال برای شما وجود دارد که چگونه یک موتور الکتریکی خریداری کنید پیشنهاد ما به شما خرید موتور از نمایندگی الکتروموتور موتوژن است.

.الکتروموتور هالوشفت

کارکرد موتور الکتریکی

اساساً اکثر موتورهای الکتریکی بر اساس اصل القای الکترومغناطیسی کار می کنند، اما انواع مختلفی از موتورها وجود دارد که از روش های الکترومکانیکی دیگری مانند اثر پیزوالکتریک و نیروی الکترواستاتیک استفاده می کنند، اصل کار موتورهای الکترومغناطیسی می تواند به انرژی مکانیکی بستگی داشته باشد که با استفاده از جریان الکتریکی روی هادی کار می کند و در میدان مغناطیسی قرار می گیرد. جهت نیروی مکانیکی به سمت میدان مغناطیسی و هادی و میدان مغناطیسی عمود است، نمایندگی الکتروموتور موتوژن علاوه بر موتورهای الکتریکی ابزارآلات صنعتی دیگری نیز ارائه می دهد.

نتیجه

بنابراین، همه چیز در مورد  انواع موتورهای الکتریکی موتوژن و خرید الکتروموتور همین بود، ما سعی کردیم یک راهنمای ساده در مورد این نوع موتورها ارائه کنیم. در حال حاضر، انواع متفاوت و قابل انعطاف موتورها وجود دارد. هدف موتور برند موتوژن این است که هر زمان که “یک کنترل حرکت مورد نیاز باشد” این بهترین انتخاب است، موتور باید از استفاده و عملکرد کلی سیستم پشتیبانی کند تا بتواند بهترین کارایی را هنگام استفاده ارائه دهد البته موتورها در انواع مختلفی روانه بازار می شوند که هر کسب و کاری متناسب با شغل و سلیقه خود موتورها را از نمایندگی الکتروموتور موتوژن خریداری کرده و چندین سال با آن کار کند.