قیمت کارواش خانگی
قیمت کارواش خانگی

قیمت کارواش خانگی

قیمت کارواش خانگی با کیفیت سال 1400


قیمت کارواش خانگی استفاده از کارواش های خانگی روش بسیار مناسبی می باشد که می توانید از آن برای شست و شوی ماشین خود استفاده کنید. اولین موردی که در ذهن شما با دیدن و یا شنیدن کارواش خانگی خطور می کند آن است که مگر می شود در یک خانه آپارتمانی ماشین خود را بشوییم. ویا آن که ممکن است قیمت کارواش های خانگی بسیار زیاد باشد.

در رابطه با مورد دوم به شما توصیه می کنم با کمی تحقیق در رابطه با قیمت کارواش خانگی خواهید فهمید که سخت در اشتباه هستید. شما با یک هزینه جزئی می توانید کارواش را به خانه خود بیاورید.

درزیر شما لیست قیمت کارواش خانگی را مشاهده میکنید:

قیمت کارواش خانگی


حال اطلاعاتی در مورد مقایسه کارواش خانگی و روشهای دیگر ذکر خواهد شد:
شکی نیست که اگر ماشین خود را مانند زمانی که نو است نگه دارید ، ارزش آن را حفظ کرده و عمر آن را افزایش می دهید. در حقیقت ، میانگین سن وسیله نقلیه ای که امروزه در حال استفاده است تقریباً دوازده سال است. این بدان معناست که تعداد زیادی اتومبیل ، کامیون در خیابان با حدود صد و پنجاه هزار مایل یا بیشتر وجود دارد.

البته ، اگر با آن درست رفتار نکنید ، ممکن است رفت و آمد شما با وسیله نقلیه تان تا این حد پیش نرود. توجه به خدمات معمول تعمیر و نگهداری ، مانند تعویض روغن و فیلتر ، چرخش لاستیک و تعویض لنت ترمز ، برای استفاده بیشتر از خودرو ضروری است. اما شستشو نیز به همین اندازه ضروری است.

همچنین شکی وجود ندارد که شستن اتومبیل توسط متخصص حرفه ای امن ترین راه برای تمیز نگه داشتن آن است. اما گاهی اوقات شما به یک راه حل سریعتر نیاز دارید. اینجاست که شستشوی اتوماتیک اتومبیل با استفاده از وسیله ای مانند کارواش خانگی مطرح می شود.

اما آیا کارواش اتوماتیک برای خودرو شما مفید است؟ آیا کارواش اتوماتیک ماشین شما را خوب تمیز می کند؟ و چند وقت یکبار باید ماشین خود را بشویید؟

اجازه دهید نگاهی به پاسخ این سوالات و سایر سوالات متداول در مورد شستن ماشین بیندازیم.

چند وقت یکبار باید ماشینم را بشویم؟

گاهی اوقات تایمی که هنگام شستشوی ماشین فرا می رسد واضح است. عبارت “لطفا مرا بشویید” که در گل و لای روی ماشینتان نوشته شده نشانه خوبی است. و اگر دیگر نمی توانید رنگ ماشین خود را تشخیص دهید ، احتمالاً زمان شستن آن فرا رسیده است.

اما انتظار برای اینکه ماشین شما واقعاً به شستشو احتیاج داشته باشد ، یک دستور العمل مفید برای افزایش عمر خودرو نیست. بهتر است شستشو را به عنوان یک روال عادی که باید انجام شود در نظر بگیریم تا یک ایده بعد از آن که “به نظر می رسد که به آن نیاز دارد”. در بیشتر موارد ، شستشوی اتومبیل هر دو هفته یا بیشتر در طول سال یک گزینه خوب است. بیشتر در شرایط دشوار که گل یا املاح باران زیادی خودرو شما را آلوده می کند.

کارواش خانگی برای ماشین من بی خطر است؟

به طور طبیعی ، دلیل شستشوی ماشین شما در وهله اول حذف خاک ، زباله و سایر آلودگی هایی است که می توانند به وسیله نقلیه شما آسیب برسانند. در صورت عدم انجام دادن این کار ، این آلاینده ها می توانند باعث خوردگی فلز (زنگ زدگی) و آسیب به رنگ ماشین شما شوند. بنابراین حذف این آلاینده ها ضروری است. در یک دنیای کامل ، یک حرفه ای با استفاده از محصولات تخصصی ماشین شما را برای شما تمیز می کند ، با دست. اما بایستی که همیشه جایگزین داشته باشیم.

حقیقت این است که خاک ساینده است و بخش های شفاف ماشین شما را خراش می دهد. برخی ادعا می کنند که کارواش خانگی نیز همین کار را انجام می دهد. اما اگر این آلودگی روی ماشین شما بماند و پخش شود ، آسیب می تواند بسیار بدتر باشد. مخصوصاً اگر خشک باشد. گل و قیر همچنین می توانند رطوبت را به دام بیندازند که منجر به خوردگی می شود. و البته املاح موجود در آب باران و دیگر ترکیبات خورنده می توانند باعث زنگ زدگی شوند. فضولات پرندگان ، حشرات و باران اسیدی اگر به سرعت پاک نشوند می توانند رنگ ماشین شما را از بین ببرند. خیلی بهتر است ماشین خود را مرتب بشویید تا اینکه آن را تنها بگذارید و بگذارید خراب شود.

در دنیای شلوغ ، شستن حرفه ای با دست ها همیشه یک گزینه نیست. بنابراین شستشوی با کارواش خانگی با کیفیت بهترین گزینه برای تمیز نگه داشتن خودرو و عاری کردن آن از خوردگی است.

آیا کارواش خانگی آلودگی هایی مانند تخم مرغ ، اثرات حشرات ، قیر و شیره را از بین می برد؟
اگر به طور مرتب ماشین خود را تمیز می کنید ، احتمال اینکه هر یک از این آلودگی ها به رنگ ماشین شما آسیب برساند کاهش می یابد. شستشوی اتوماتیک اتومبیل ممکن است تمام قیر و شیره را حذف نکند. این ترکیبات معمولاً نیاز به حذف مواد خاصی دارند. اما اغلب می توانید آنها را با هزینه اضافی انجام دهید. اگر هر چه زودتر مواد غذایی مانند تخم مرغ و آثار حشرات را تمیز کنید ، احتمال آسیب دیدن ماشین در پایان کار کمتر است.

چه خودروهایی می توانند از کارواش اتوماتیک و خانگی استفاده کنند؟

اکثر خودروها ، کامیون ها ، و وانت ها می توانند از کارواش های اتوماتیک و خانگی استفاده کنند.

تمام تجهیزات نصب شده در کارخانه عموماً در برابر آسیب ضمانت می شوند ، اگرچه برخی از لوازم جانبی پس از فروش ممکن است اینگونه نباشند. ون ها می توانند شستشوی خودکار را انجام دهند ، اما ابتدا تخت باید خالی شود. برخی از آینه های جانبی بزرگ با کارواش سازگار نیستند. همین امر در مورد کامیون های دو چرخ و برخی با لاستیک های بزرگ و سیستم تعلیق بالا نیز صدق می کند. با این وجود ، اکثر وسایل نقلیه مسافربری می توانند از کارواش اتوماتیک ، حتی قابل تبدیل (در صورتی که سقف بالا و ایمن باشد) استفاده کنند. کارواش خانگی که دیگر جای خود را دارد.

آیا می توانم با ماشین تازه رنگ آمیزی شده را با کارواش بشویم؟

فرض کنید شما اخیراً اتومبیل خود را پس از تعمیر از فروشگاه بدنه دریافت کرده اید. آیا اشکالی ندارد که از کارواش با رنگ جدید استفاده کنید؟ خوب ، جواب هم بله و هم خیر. بله ، چون یک رنگ پس از فروش یا کار تعمیر می تواند در برابر شستشوی اتوماتیک اتومبیل مانند رنگ اصلی OEM مقاومت کند.

اما نه ، نه فوراً. پس از اتمام کار رنگ شفاف به زمان کاملی برای تثبیت نیاز دارد ، معمولاً سی روز یا بیشتر. در طول این مدت ، توصیه نمی شود از ماشین کارواش اتوماتیک استفاده شود که مانع از “تنفس” رنگ هنگام سخت شدن آن شود.

قبل از شستشو ، در مورد زمان شروع برای شروع شستشو با فروشگاه بدنه خود مشورت کنید.

توجه: این موضوع در مورد خودروهای جدید رنگ آمیزی شده توسط سازنده صدق نمی کند. این رنگ قبل از خروج از کارخانه “آب بندی” می شود.

یا شستشوی بدون لمس بهتر از شستن با یک پارچه نرم است؟

برخی معتقدند که شستشوی اتومبیل با کارواش خانگی می تواند برای خودرو شما مضر باشد زیرا می تواند خاک را با رنگ تمیز کند. آنها پیشنهاد می کنند که شستشوی خودکار “بدون تماس” ترجیح داده می شود. اما آیا اینطور است؟

لازم نیست. اگر حین استفاده از کارواش های خانگی ، از پارچه ای نرم یا از مواد نرم تر و سبک تری نسبت به کارواش های بیرون استفاده کنید که تمایل به ساییدن سطوح رنگ شده دارند ، و یک شستشوی پارچه ای نرم و با کیفیت بدون مواد شیمیایی سختی که در کارواش “بدون لمس” استفاده می شود ، ماشینتان بدون آسیب تمیز می شود. تمیز کردن ملایم یک پارچه نرم باعث شل شدن و حذف آلودگی هایی می شود که مواد شیمیایی سخت و اسپری های فشار قوی روی آن‌ها کارگر نیستند.

آیا بهتر نیست ماشینم را با دست بشویم؟

اگر شستن ماشین با دستها بهترین گزینه برای ماشین شما است ، آیا منطقی نخواهد بود که شستن اتومبیل با شلنگ و پارچه بهتر از کارواش خانگی باشد؟ خوب ، شاید نه.

شستن ماشین با دست ها می تواند کامل ترین و ملایم ترین فرآیند برای نظافت ماشین شما باشد ، اما اگر این کار بد انجام بشود ، طبعا مشکل ساز خواهد بود.

متأسفانه ، شستشوی دستی اتومبیل می تواند بیشتر از فایده آن آسیب برساند ، زیرا اکثر صاحبان خودرو از مواد تمیز کننده مناسب استفاده نمی کنند و یا دانش لازم برای محافظت از رنگ در برابر آسیب در حین شستشو برخوردار نیستند.

شیوه های بد ، مانند شستن زیر نور آفتاب ، استفاده از صابون ظروف آشپزخانه ، یا آب بسیار کم ، بیشتر نگران کننده است تا شستشوی خودکار که برای کم کردن آسییب طراحی شده است.

استفاده از ماشین کارواش با فشار بالا نیز باعث افزایش آسیب به رنگ آمیزی شما و یا حتی برخورد با پنل بدنه می شود. ضربات چوبهای برخی از فرچه های کارواش بیرون ممکن است رنگ ماشین شما را خراب کند. تازه اگر به گل و کثیفی که در قلم موی فوم توسط آخرین کاربر باقی مانده است اهمیتی ندهید.

پس باز هم کارواش خانگی در صورتی که استفاده از آن را بلد باشید ، می تواند بهترین گزینه باشد.

آیا باید شستشوی زیر بدنه و کابین را هم انجام دهم؟

هدف از شستشوی معمولی خودرو این است که مطمئن شوید آلاینده ها روی ماشین شما جمع نشده یا روی خودرو شما باقی نمی مانند. شستشو کردن هر دو هفته یکبار ، یک گزینه نسبتا خوب است. و شستشوی اتوماتیک اتومبیل گزینه خوبی برای انجام این کار در دنیای شلوغ امروز است. اما چیزی مانند خدمات “اضافی” کارواش اتوماتیک چطور؟ آیا آنها واقعاً ارزشی دارند؟

خوب ، مطمئناً. نیازی به تمیز کردن زیر کابین خودرو در هر بار استفاده ندارید ، اما عاقلانه است که هر از چند گاهی این کار را انجام دهید.

درزیر شما لیست قیمت کارواش خانگی را مشاهده میکنید:

آیا شما هم مانند بیشتر افراد به کارواش های شست و شوی ماشین اعتماد ندارید؟ به نظر شما این بی اعتمادی از کجا نشات گرفته است. آیا این موضوع منصفانه می باشد ؟

کارواش ماشین


تمامی این سوالات زمانی پیش می آید که شما بخواهید ماشین گران قیمت و ارزشمند خود را در اختیار کارواش های شست و شوی ماشین بگذارید. به نظر من هیچ یک از کارواش ها مثل خود شما برای ماشین تان ارزش قائل نخواهند بود.

آن ها مثل شما با دلسوزی و مراقبت ماشین را نمی شویند. حتی ممکن است در حین شست شوی ماشین به بدنه ماشین آسیب برسانند و با ترفند هایی آن را بپوشانند.

بعد از مدتی شما متوجه آسیبی که آن ها به ماشین شما وارد کرده اند خواهید شد ولی دیگر فایده ایی نخواهد داشت. چرا که با پیگیری این موضوع آن ها به شما خواهند گفت که از قبل این آسیب وجود داشته و یا ممکن است بعد از بیرون رفتن از کارواش این اتفاق برای ماشین شما افتاده است.

جواب منطقی است و هیچ دلیلی هم نمی توانید برای آن داشته باشید. این مقاله مخصوص کسانی می باشد که برای سالم ماند خودروی خود بسیار اهمیت قائل هستند.

آسیب به بدنه

اگر بخواهیم آسیب هایی که به بدنه ماشین وارد می شود، دسته بندی کنیم می توانیم به حوادث تصادفی و آسیب های در حین شست و شو اشاره کنیم. خب حواث تصادف ماشین برای همه آشکار می باشد و از همین رو نیاز نیست به آن پردازیم ولی آسیب هایی که در حین شست و شو به بدنه و حتی موتور ماشین وارد می شود چیست؟

اکثر افراد بر این عقیده هستند که با شست و شوی ماشین توسط کارواش هیچ گونه آسیبی به ماشین وارد نخواهد شد و بدون اتلاف وقت می توانند ماشین خود را بشویند. ولی این افراد سخت در اشتباه هستند.

اهمیت کارواش و بدنه ماشین

یکی از مشکلاتی که این کارواش ها به همراه دارند آن است که به بدنه ماشین به صورت غیر عمد آسیب می رسانند. سوال اینجاست که چگونه این اتفاق روی می دهد. اگر دقت کنیم تمامی کارواش شست و شوی ماشین دارای مخازن آبی هستند که از آب چاه و تصفیه نشده پر شده است. حتی آب های تصفیه شده دارای املاح ، شن و ماسه هستند.

حال اگر این آب تصفیه شده نباشد و از چاه استخراج شده باشد که مقدار املاح و شن ماسه آن چندین برابر خواهد بود. از طرفی این کارواش ها از پمپ های باد برای افزایش میزان فشار آب نیز استفاده می کنند تا بتوانند مقدار آب کمتر و همچنین زمان شست و شوی هر ماشین را کاهش دهند.

این فشار آب به همراه شن و ماسه ایی که در آن وجود دارد باعث خواهد شد که به بدنه ماشین شما آسیب جدی وارد شود. شاید در اول متوجه این آسیب نشوید چون ماشین شما بسیار تمیز شده و توجه شما جلب این تمیزی خواهد شد.

بعد از آنکه به خانه بروید و از جذابیت تمیزی ماشین شما کم شود، متوجه خواهید شد که بدنه ماشین شما دارای تو رفتگی های ریز می باشد. به اصطلاح تو رفتگی های سر سوزنی دارد.

کارواش های ماشین

این یک نوع از آسیب های وارده ناشی از شست شوی ماشین توسط کارواش ها می باشد. نوع بعدی در رابطه با خشک کردن ماشین و همچنین کف مالی ماشین می باشد. اگر دقت کرده باشید، افرادی که ماشین شما را شست و شوی می دهند با استفاده از فرچه های دسته بلند، ماشین شما را کف مالی می کنند. این فرچه های مخصوص برای شست و شوی تمامی ماشین ها استفاده شده است.

این ماشین ها ممکن است که کامیونی باشد که گل و لای عبور کرده باشد و یا ممکن است خودرویی باشد که از مسیر های قیرگونی شده رد شده باشد. این دو حالت شاید از خوشبینانه ترین حالت های ممکن باشد.

درون این فرچه ها پر از شن و خاک و کثیفی می باشد. مطمعنا بعد از شست و شوی ماشین کارگران کارواش آن را به خوبی پاک نخواهند کرد که تا شن و ماسه های آن پاک شود. از همان برای شست و شوی ماشین شما استفاده می کنند.

استفاده از این فرچه های دسته بلند باعث خواهد شد که خش های بسیار کوچکی بر روی تمامی بدنه ماشین شما ایجاد کنند. نوع دیگر هم مربوط به این فرچه ها می باشد، ناحیه زیرین و نزدیک به رشته های فرچه دارای پلاستیک می باشد. این لایه به علت محکم بودن، باعث خواهد شد که با اصابت خیلی جزئی باعث آسیب شود.

حتی در خشک کردن در کارواش ها نیز خطر آسیب زدگی وجود دارد. در حین خشک کردن کارگران کارواش از دستمال هایی استفاده خواهند که در چند دقیق قبل آن را برای ماشین دیگری استفاده کرده اند. کثیفی و جرم ماشین دیگری را به ماشین وارد می کنند.

راهکار برای شستشوی ماشین

با فهمیدن این مشکلات برای شست و شوی ماشین باید چه کاری انجام دهیم ؟ آیا خودمان ماشین را بشوییم؟ در این وضعیت کم آبی و نوع خاص زندگی مانند آپارتمان نشینی؟
بله ما به شما توصیه می کنیم که ماشین خود را خودتان بشویید تا از وارد شدن آسیب به آن جلوگیری کنید. شست و شوی ماشین توسط خودتان بسیار ارزش آن را دارد که ماشین خود را به کارواش های شست و شوی ماشین بدهید و دچار زیان مالی جبران ناپذیر شوید.

امروزه با قیمت بسیار زیاد اتومبیل ها با یک آسیب جزئی به جرعت می توان گفت باعث ضرر بسیار زیادی خواهید شد.
راهکاری چیست؟ راهکار آن است که ما به شما می گوییم.

استفاده از کارواش های خانگی

امروزه مدل های مرغوب ایرانی، چینی و حتی اروپایی با قیمت بسیار مناسب کارواش های خانگی در بازار های ایرانی موجود می باشد. شما با قیمتی مناسب می توانید آن را خریداری کنید.

در رابطه با مورد اول یعنی زندگی در خانه های اپارتمانی. شما به راحتی می توانید از کارواش های خانگی استفاده کنید بدون آنکه کسی به شما کاری داشته باشد. کارواش های خانگی دارای مخازن آب می باشند که می توانید از طبقه خود آن را پر از آب کنید.

امروزه کارواش های خانگی شارژ هم به بازار آمده است که می توانید با شارژ کردن آن ها در خانه خود دیگر از برق عمومی ساختمان استفاده نکنید. یکی از مزیت های کارواش های خانگی کم مصرف آب می باشد به طور کلی شما با مقدار آب نسبتا کمی می توانید ماشین خود را کامل بشویید.

این دستگاه ها با استفاده از ترکیب فشار هوا و آب می توانند فشار آب را به صورت چشم گیری افزایش دهند. همین موضوع باعث خواهد شد که در مصرف آب و مهم تر از آن در زمان شست و شوی ماشین نیز صرفه جویی شود. شما با مقدار کم آب و در زمان بسیار کوتاه می توانید ماشین خود را بشویید بدون آن که آسیبی به ماشین شما وارد شود.

کارواش های خانگی دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از آن ها دارای قیمتی مخصوص به خود است. شما می توانید به مراجعه لیست قیمت های این کارواش ها مناسب ترین آن را از لحاظ قیمت انتخاب کرده و به صورت اینترنتی خریداری کنید.

نکات مهمی در رابطه با نگه داری کارواش خانی وجود دارد که با رعایت آن تنها هزینه خرید آن را متقبل خواهید شد و دیگر هزینه ایی بابت تعمیر آن نخواهید پرداخت. همانطور که در لیست قیمت های کارواش خانگی مشاهده می کنید، قیمت این کارواش های خانگی در رنج های مناسبی قرار دارد.

شما می توانید با حداقل هزینه یک میلیون پانصد تا ۶ میلیون تومان یکی از کارواش های خانگی را خریداری کنید. قیمت کارواش خانگی مربوط به نوع توان موتور، کیفیت کارایی آن، برند شرکت ، نوع کابری و جنس بدنه بستگی خواهد داشت.

به طور کلی کارواش های خانگی به دو دسته کارواش خانگی معمولی و صنعتی تقسیم می شوند. در نوع معمولی برای شست شوی ماشین، دوچرخه و به طور کلی وسایل نقلیه و محیط هایی مانند حیاط استفاده می شوند. قیمت کارواش خانگی نوع اول نسبت به کارواش های خانگی صنعتی ارزان تر می باشد.

نوع صنعتی کارواش های خانگی دارای قیمتی نسبتا بالایی می باشد چرا که قدرت و توان این نوع کارواش های خانگی بسیار بالا می باشد. از این نوع کارواش های خانگی برای از بین بردن زنگ زدگی، برداشتن رنگ از روی سطوح، حذف روسوب و …. در صنعت استفاده می شود.

اگر شما به دنبال کارواش خانگی هستید که تنها محیط خانه مانند حیاط و ماشین خود را با آن شست و شو دهید، می توانید با خرید نوع اول یعنی کارواش های خانگی معمولی نیاز خود را برطرف کنید.

قیمت کارواش خانگی اغلب افراد با شنیدن عبارت کارواش خانگی فکر شان به سمت شست و شوی ماشین و وسایل نقلیه خواهد رفت.

کارواش های خانگی علاوه بر شست و شوی وسایلی مانند ماشین، دوچرخه و موتور می توانند سطوح بیرونی و داخلی ساختمان هایی با کاربری متفاوت را تمیز نمایند.

مزیتی که این کارواش های خانگی به همراه دارند آن است که با فشار بسیار بالا و استفاده بسیار کم از آب می توانند با قدرت بسیار بالایی کار نظافت و شست و شوی را انجام دهند.

کارواش خانگی

قیمت کارواش خانگی

طرز کار این وسایل به این صورت می باشد که مقدار آب کمی را تحت فشار قرار می دهند و با استفاده از فشار هوا از طریق موتوری که درون آن ها تعبیه شده آن آب را به بیرون پرتاب کنند.(قیمت کارواش خانگی)

این فشار بالا باعث خواهد شد که تمام جرم های جمع شده بر سطوح های مختلف از قبیل دیوار، بدنه ماشین، دوچرخه و موتور را در کم ترین زمان به طور موثری برطرف و پاکیزه کند.

شما اگر بخواهید با یک شلنگ آب معمولی که در حیاط خانه شما وجود دارد سطوح مختلفی را تمیز نمایید باید ساعت ها آب را مصرف کنید تا بتوانید جرم های موجود را از بین ببرید.

مزیت دیگری که این کارواش های خانگی به همراه دارند آن است که می توانید درون آن ها مواد شوینده اضافه کنید که در حین خروج آب با فشار ، مایع شوینده نیز با آب ترکیب شده و به سطح مورد نظر برخورد کند.

این مزیت باعث خواهد شد که دیگر لازم به شست شوی اولیه سطوح با آب بدون مواد شوینده نباشد.

اغلب افراد بر این عقیده هستند که باید سطوح را اول با آب بدون مواد شوینده به خوبی نظافت کنند ولی شما می توانید با استفاده از این کارواش های خانگی همزمان از آب و مواد شوینده استفاده کنید.

در رابطه با میزان مصرف آب در کارواش های خانگی می توان گفت که مصرف آب این وسایل بسیار کم می باشد.

چرا که کارواش های خانگی برای فشار آب بیشتر از پمپ های باد استفاده خواهند.

این وسایل همان آب کمی را که در اختیار دارند با فشار بسیار زیادی بر سطوح وارد می کنند.

در گذشته برای آنکه فشار آب را به منظور نظافت و شست و شوی سطوح افزایش دهند، مقدار آب را افزایش می دادند تا بتوانند به راحتی و سرعت بالاتری جرم های موجود را از بین ببرند.

کارواش های خانگی و قیمت

کارواش خانگی-ایتال سرویس

از کاربرد های متنوع و بسیار مهم کارواش های خانگی می توان به شست شوی سطوح مختلف ساختمانی همانند نمای ساختمان، سطوح حیاط، ماشین آلات صنعتی، ماشین های آفرود و… اشاره کرد.

امروزه با کاهش سطح آب در کشور و همچنین افزایش هزینه مصرف آب لازم است، برای شست و شوی سطوح مختلف از روش هایی استفاده کنید که میزان آب مصرفی را بسیار کاهش دهند.

از همین رو توصیه ما به شما این است که با استفاده از کارواش های خانگی میزان آب مصرفی برای شست و شوی های گوناگون از قبیل، نظافت ماشین، سطوح حیاط و…

میزان مصرف آب را برای نظافت کاهش دهید. برای خرید این کارواش های خانگی لازم است در وهله اول نیاز های خود را مشخص کنید.

آیا برای شست شوی سطوح خانه نیازمند این دستگاه هستید و یا سطوح مختلف دیگری ؟
آیا سطوح مورد نظر شما دارای جرم بسیار سخت می باشد؟ و در آخر آب مصرفی شما شور است یا شیرین.
همه این موارد برای انتخاب نوع کارواش های خانگی بسیار مهم می باشند.

کارواش های خانگی دارای انواعی از نظر ابعاد هستند.

کارواش خانگی کوچک حداقل میزان فشار آب آن برابر است با ۱۰۰ بار که این نوع از کارواش های خانگی مناسب برای شستو شوی ماشین، حیاط و دوچرخه هستند.

قیمت کارواش خانگی
قیمت کارواش های خانگی

فشار متوسط کارواش و قیمت کارواش خانگی

کارواش خانگی متوسط که حداقل میزان فشار آب آن ها برابر با ۱۳۰ می باشد. این دستگاه ها برای شست و شوی دیوار و نرده و نمای ساختمان مناسب می باشند.

دقت کنید که از استفاده از کارواش های خانگی متوسط برای سطوح حساس و نرم مثل سطوح ماشین های شخصی ممکن است مضرو ضرر رسان باشد.

از همین رو لازم است برای هریک از نیاز های خود از نوع مناسب کارواش های خانگی استفاده کنید. نوع دیگر کارواش های خانگی ابعاد بزرگ هستند که فشار آب در آن ها برابر با ۱۶۰ بار می باشد. این نوع از کارواش های خانگی مخصوص مصارف کارخانه ایی و صنعتی می باشد که عملیات رنگ برداری و جرم گیری بر عهده دارند.
لازم است که در هنگام استفاده از کارواش های خانگی یکسری نکات ایمنی را رعایت کنید.
هنگام استفاده از کارواش های خانگی لازم است از دستکش و کفش های پلاستیکی برای جلوگیری از خطر برق گرفتی استفاده کنید.

چرا که این وسایل همزمان از برق و آب استفاده می کند و ممکن است در صورت خرابی و مشکلات دیگر اتصال برق داشته باشد.

از دستگاه کارواش خانگی بدون جریان آب به هیچ وجه استفاده نکنید چرا که باعث خواهد شد که فشار زیادی بر موتور آن وارد شود.

حتما از آب شیرین برای استفاده از این دستگاه استفاده کنید چرا که نمک موجود در آب باعث خرابی دستگاه خواهد شد.

قیمت کارواش خانگی

دمای آب کارواش خانگی

دمای آب استفاده در این دستگاه باید کمتر از ۴۰ درجه سانتی گراد باشد. افزایش دمای آب از ۴۰ درجه باعث خواهد شد که دستگاه مورد نظر دچار خرابی و کار افتادگی شود. حتما قبل از استفاده از کارواش خانگی سیم های متصل به آن را چک کنید تا از اتصالی برق جلوگیری کنید.

و در اخر هم میزان خروجی آب و فشار دستگاه را با میزان فشار در دفترچه مشخصات دستگاه چک کنید.

اگر کم یا زیاد تر از مقدار معین باشد لازم است که برای بررسی دستگاه به نمایندگی شرکت مربوطه مراجعه کنید.

به طور کلی کارواش های خانگی که دارای عیب می باشند، دارای چندین نشانه هستند که عبارت اند از :


کاهش فشار آب

– لرزش بسیار زیاد و غیر نرمال دستگاه

– صدای بسیار بلند

– ایجاد رسوب در فیلتر های دستگاه کارواش خانگی
نکته بسیار مهمی که باید دقت داشته باشید آن است که در هنگام فهمیدن عیب و یا خرابی در کارواش های خانگی آن را بلافاصله خاموش کنید و دیگر از آن استفاده نکنید.

هرچه میزان استفاده شما در حین خرابی از دستگاه کارواش خانگی بیشتر باشد، باعث خواهد شد که میزان خرابی افزایش یابد و تا به حدی این خرابی افزایش یابد که به طور کامل دستگاه از کار بیافتد و دیگر قابلیت تعمیر را نداشته باشد.

پس لازم است که در هنگام فهمیدن عیب و خرابی این دستگاه های کارواش خانگی آن ها را خاموش کرده و آن ها را به نمایندگی های مربوطه به منظور تعمیر و بررسی ببرید.


جنس کارواش های خانگی

قیمت کارواش خانگی: کارواش های خانگی با توجه به جنس بدنه، کاربری و میزان حجم موتور و قدرت آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

محدود قیمتی کارواش های خانگی را می توان از حدود ۲ میلیون پانصد تا هشت میلیون در نظر گرفت. وسایل جانبی کارواش های خانگی به طور جداگانه نیز به فروش می رسد.

بر فرض مثال اگر شلنگ و یا سیم برق کارواش خانگی شما دچار عیب شده باشد می توانید به طور جداگانه آن ها را خریداری کنید.

قیمت وسایل کارواش های خانگی بسته به نوع کارواش خانگی شما و همچنین جنس آن ها می باشد. به طور کلی محدوده قیمت وسایل کارواش های خانگی از ۳۰۰ هزارتومان تا یک میلیون تومان می باشد.

از کارواش های خانگی جدید می توان به کارواش ذغالی محک مدل HPW ، کارواش دینامی دی سی ای مدل AQW5.5-10 نام برد.

هر ساله باتوجه به نیاز های افراد و شرکت های نظافتی کارواش های خانگی بسیار متنوعی ساخته می شوند که نسبت به نوع قدیمی خود دارای بازدهی بیشتر می باشند.

پرطرفدار ترین کارواش خانگی را می توان مدل های دمنده و مکنده رونیک RP اشاره کرد.

این نوع از مدل کارواش های خانگی دارای قیمتی مناسبی در حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان می باشند(قیمت کارواش خانگی).

قیمت کارواش خانگی و پرفروش ترین نوع آن

امروزه پر فروش ترین کارواش های خانگی از مدل ذغالی رونیکس مدل U100، مدلPR-0100، مدل TSB-GL و مدل TSC می باشد.


نگرانی که در استفاده از کارواش های خانگی وجود دارد آن است که آیا استفاده از آنها باعث آسیب رساند به سطح مورد نظر خواهد شد یا خیر.

برای جواب به این سوال باید در وهله اول بدانیم که کارواش های خانگی دارای انواع مختلفی از نظر قدرت هستند که در قبل به انواع آن ها اشاره شده.

شما برای استفاده از نوع مناسب آن باید بدانید که ضخامت سطح و میزان مقاومت آن سطحی که در نظر دارید پاکیزه کنید چقدر می باشد. اگر سطح مورد نظر مربوط به یک ماشین می باشد باید از کمترین قدرت آن استفاده کرد.

چرا که تمام سطوح ماشین دارای یک مقاومت یکسانی نمی باشند از همین رو دارای سطوح سفت و هم نرم می باشند.

اگر شما با استفاده از کارواش های خانگی پر قدرت ماشین خود را بشویید، باعث خرابی بدنه ماشین خواهید شد.

در اغلب موارد استفاده از کارواش های خانگی با قدرت بالا برای ماشین باعث خواهد شد که رنگ اصلی سطح ماشین از دست برود.

حتی اگر به طور مستقیم فشار آب را بر روی آینه های بغل ماشین بگیرید باعث کنده شدن آنها خواهد شد.

به طور کلی لازم است که نوع استفاده از کارواش های خانگی را مشخص کنید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین آن را خریداری کنید.

و در آخر از شما دعوت میکنیم دیگر محصولات ایتال سرویس را نیز مشاهده بفرمائید:

حفظ کارواش خانگی

حفظ و نگهداری موثر کارواش های خانگی یکی از موثر ترین روش هایی می باشد که می توانید طول عمر این دستگاه های نظافتی را افزایش دهید. کارواش های خانگی از با استفاده از نیروی برق و آب می توانند به ما در نظافت کمک بسزایی کنند. از همین رو برق و آب دو جزء اصلی کارواش خانگی می باشند.

سعی کنید برای استفاده از کارواش های خانگی از برقی استفاده کنید که دارای ولتاژ مناسبی می باشد. برای فهمیدن از ولتاژ مناسب دستگاه می توانید از روی دفترچه راهنما و یا بدنه کارواش خانگی مقدار مناسب آن را ببینید.

کاهش ولتاژ و یا افزایش برق در حین استفاده از کارواش های خانگی باعث خواهد شد که فشار بسیار زیادی به موتور اصلی کارواش خانگی وارد شود. از همین رو لازم است برای استفاده از کارواش های خانگی از محافظ های برقی استفاده کنید تا جلوی آسیب های ناشی از کاهش و افزایش ناگهانی ولتاژ برق را بگیرد.

قطعی برق

یکی دیگر از عوامل آسیب دیگی در بخش برق در کارواش های خانگی را می توان قطعی برق به حساب آورد. اگر در حین استفاده از کارواش های خانگی برق متصل به این وسیله قطع شود، باعث آسیب دیدگی دستگاه خواهد شد.

البته آسیب دیدگی در این شرایط در صورتی ایجاد خواهد شد که دستگاه کارواش خانگی با قطع و وصلی مکرر برق مواجه شود. اکثر گزارش های خرابی این دستگاه ها مربوط به نامناسب بودن ولتاژ برق و همچنین قطع و وصلی مکرر برق بوده است.
به طور کلی برای انکه بخواهید در برابر مشکلات برق کارواش خانگی خود را محافظ نمایید باید از محافظ های مناسب و استانداردی استفاده کنید که از آسیب های برقی جلوگیری کند.


استفاده از آب مصرفی مناسب

مورد بعدی مربوط به آب مصرفی کارواش های خانگی می باشد. یکی از عواملی که به صورت آرام و بدون نشانه باعث خرابی و آسیب دیدگی جدی دستگاه کارواش خانگی خواهد شد آب مصرفی نامناسب خواهد بود. سعی کنید برای استفاده از کارواش های خانگی از آبی استفاده کنید که نه دارای خاصیت قلیایی می باشد ونه اسیدی. به اصطلاح خاصیت خنثی می باشد.

برای استفاده از این دستگاه ها از آب آشامیدنی هم استفاده کنید ولی باید دقت داشته باشید که آب مصرفی حاوی نمک نباشد. آب های شور آسیب های جدی تری نسبت به آب های اسیدی و قلیایی به دستگاه وارد خواهند کرد.

معمولا شهر های کویری مثل قم دارای آب های شور هستند از همین رو لازم است برای استفاده از کارواش های خانگی از آب های تصفیه شده استفاده کنید تا دستگاه های کارواش خانگی دچار رسوب گرفتی و در نهایت آسیب های جدی نشوند. رسوب گرفتگی یکی از عواملی می باشد که به مرور زمان باعث کاهش کارایی دستگاه کارواش خانگی می شود.

با رسوب گرفتی دستگاه، موتور اصلی فشار مضاعفی را باید تحمل نماید از همین رو به مرور زمان کارایی موتور کاهش می یابد. در اکثر مواقع دستگاه دچار سوختگی موتور خواهد شد.

آب اسیدی و قلیایی

به طور کلی در موضوع آب مصرفی کارواش های خانگی باید در وهله اول از لحاظ خاصیت قلیایی و اسیدی بودن آن را بررسی کنید. در مرحله بعد باید از شور نبودن آب نیز مطمعن باشید. مورد دیگری که مربوط به آب مصرفی در دستگاه های کارواش خانگی می باشد آن است که دمای آب مصرفی را در محدوده مناسبی نگه داریم.

دمای آب مناسب باشد


اگر از آب هایی که دمای بسیار بالایی برخودار هستند استفاده کنید، دمای موتور دستگاه کارواش خانگی افزایش می یابد و فن های خنک کننده دستگاه نمی توانند دمای افزایش یافته را کاهش دهند.

در آخر موتور دستگاه با سوختگی مواجه خواهد شد. در مورد استفاده از أب بسیار سرد برای کارواش های خانگی تا به حال گزارش خرابی ثبت نشده است ولی بهتر است از آبی استفاده کنیم که دارای دمای مناسب و معتدلی می باشد.
مورد بعدی که برای افزایش عمر دستگاه کارواش خانگی باید رعایت کنید آن است که از استفاده مکرر بدون استراحت دادن به دستگاه پرهیز کنید. استفاده بیش از حد وهمچنین پشت سرهم از دستگاه کارواش خانگی باعث خواهد شد که دستگاه کارواش خانگی با افزایش دما در قسمت موتور روبه رو شود و در اخر منجر به سوختی دستگاه شود.

دستگاه های کارواش خانگی اکثرا دارای فن های خنک کنند می باشند ولی این فن های خنک کننده به صورتی تعبیه شده اند که میزان دمای نرمال موتور و دستگاه را کنترل کنند. اگر به صورت مکرر و زمان های طولانی از دستگاه کارواش های خانگی استفاده کنید، باعث خواهید شد که دستگاه شما دچار آسیب دیدگی جدی شود.

برای جلوگیری از این آسیب دیدگی لازم است، بعد از نیم ساعت استفاده از دستگاه کارواش خانگی، به اندازه پانزده دقیقه به آن استراحت دهیم. البته مقدار ساعت مصرفی از دستگاه بستگی به نوع آن دارد.

لازم است برای اطلاع از مقدار مناسب مصرفی از دستگاه به دفترچه راهنمای آن مراجعه کنید. اگر در دفترچه این زمان ذکر نشده بود می توانید با شرکتی که دستگاه کارواش خانگی را از آن خریداری کرده اید تماس حاصل فرمایید تا از زمان مناسب آن اطلاع یابید.

مورد دیگری که باید مورد توجه قرار دهید برای افزایش عمر این دستگاه های نظافتی آن است که به محض آنکه کارایی کارواش خانگی دچار تغییر شد و یا صدای غیر عادی در حین استفاده از آن احساس کردید، بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و به نمایندگی به منظور تعمیر و بررسی دستگاه مراجعه کنید.
بررسی های فیلتر های آب در دستگاه کارواش خانگی یکی از اقداماتی می باشد که عمر این دستگاه ها را افزایش خواهد داد. لازم است که با توجه به میزان مصرف شما از دستگاه، به صورت ماهانه و یا حتی روزانه فیلتر های آب دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

بعد از بررسی فیلتر های آب لازم است اجزای مختلف آن از جمله شلنگ هم مورد بررسی قرار گیرد تا از رسوب گرفتگی شلنگ جلوگیری کنیم. رسوب گرفتی شلنگ های کارواش های خانگی باعث خواهد شد که دستگاه آب را با فشار مناسبی به سطوح اثابت ندهد. این جلوگیری از فشار آب توسط رسوب ایجاد شده در شلنگ باعث فشار بسزایی به دستگاه خواهد شد که در آخر باعث آسیب جدی و همچنین سوختی دستگاه شود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.

قیمت کارواش خانگی

تجارت کارواش خشک سیار

نصبت به قیمت کارواش خانگی

مقدمه

تولید ایده های تجاری یک فعالیت دست و پا گیر است. این شامل تحقیقات عمیق بازار به منظور شناسایی نیازهای مشتری و گزینه های موجود ، یافتن شکاف و سپس کلیک در زمان مناسب است. جنبه مهم احساس روده یک کارآفرین برای موفقیت در هر تجارت است. مطمئناً مدیریت صحیح کسب و کار یک بخش ضروری برای موفقیت هر تجارت است.

به طور مشابه در اینجا ، ما فکر کرده ایم که یک “شرکت خدمات یعنی کارواش خشک” ایجاد کنیم و جزئیات آن به شرح زیر است:

“تجارت خشکشویی ماشین خشک”

ما در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات تجاری خشکشویی به دارندگان مختلف اتومبیل هستیم که مایلند وسیله نقلیه خود را در شرایط تمیز داشته باشند.

با مقاله خود راهنمایی کنید

اگر برای نوشتن مقاله خود به کمک نیاز دارید ، خدمات حرفه ای مقاله نویسی ما برای کمک به شماست!

اطلاعات بیشتر کارواش خانگی ارزان

ما شناسایی کرده ایم که افراد مختلف کلاس خدمات وقتی در صف کار شستن وسایل نقلیه خود در صف قرار می گیرند با مشکل روبرو می شوند زیرا کمبود وقت دارند و برای تأمین امکانات به آنها این کارواش خشک سیار را باز خواهیم کرد از ساعت 8 صبح تا 6 عصر.قیمت کارواش چینی برای بررسی امکان سنجی این ایده ، ما یک نظرسنجی بسیار کوچک یعنی 40 نفر انجام داده ایم و پاسخ بسیار مثبت پاسخ دهندگان را دیده ایم که انگیزه مثبت ما را برای ادامه این ایده ایجاد کرده است. علاوه بر این ، این ایده در منطقه پنجاب جدید است و از استقبال بسیار خوبی نیز برخوردار است ،قیمت کارواش خانگی در حال حاضر هیچ کس رقیب ما نیست و ما در حال ارائه خدمات منحصر به فرد ون موبایل هستیم ، یعنی وانی که در محلی که محل شستشوی وسیله نقلیه است ، خواهد رسید و ون با تمام تجهیزات کاملاً پر شده است.

استراتژی توسعه ما ، در شروع قیمت کارواش خانگی کار ما گاراژ خود را باز خواهیم کرد که در آن ون های سیار در مستعمره دفاعی یعنی در جالندهر پارک شده اند زیرا تقریباً 10،0000 دستگاه وسایل نقلیه در شهر جالاندار وجود دارد که فقط بازار عظیمی را برای پوشش ما فراهم می کند. اما از آنجایی که ما در کل تجارت پنجاب در این تجارت تازه کار هستیم ، بعداً هدف ما پوشش کل منطقه پنجاب است.

در مورد ما این تقاضا وجود دارد زیرا افراد زندگی پرمشغله ای را سپری می کنند و به سختی فرصتی برای رفتن به کارگاه برای شستن وسیله نقلیه خود پیدا می کنند.

ما این شکاف را از تجربیات خود شناسایی کرده ایم و بنابراین فرصتی برای شروع کار شستشوی خشک ماشین های خشک پیدا می کنیم.

هدف اولیه و کوتاه مدت ما SURVIVAL خواهد بود ، یعنی برای یک دوره شش ماهه و در این دوره سعی خواهیم کرد تا مفهوم را در بین مشتریان رواج دهیم و هنگامی که به این هدف رسیدیم آسمان برای ما حد مجاز است.

پنج سال پایین تر از خط می توانیم به فکر رفتن در سطح ایالت باشیم.قیمت کارواش چینی و هنگامی که به این مهم دست یافتیم ، می توانیم فقط به فکر رقابت با برخی از شرکت های فعال در متروها باشیم.

ریسک بازار تقریبا ناچیز است زیرا تقاضا برای چنین خدماتی در کل باقی مانده و تهدید رقابت در بازار هدف در ابتدا ناچیز است.

توضیحات عمومی شرکت

مفهوم کسب و کار قیمت کارواش خانگی:

Ø ایده تجارت ما ارائه خدمات شستشوی اتومبیل سیار adry مورد نیاز مشتریان در زمان مناسب و با هزینه اسمی است.

Ø ما می خواهیم افرادی را که در زیر ما کار می کنند و براساس حقوق و دستمزد استخدام می شوند ، داشته باشیم.

Ø در این صورت ما حتی می توانیم برای راهنمایی کارگران و حتی برای مدیریت پروژه های مهم و طولانی مدت متخصص داشته باشیم.

قیمت کارواش خانگی مشتریان می توانند از طریق:

تماس تلفنی با شماره های خط تلفن ما

o مستقیم

Ø خدمات از 9 صبح تا 6 بعدازظهر در دسترس خواهد بود.

Ø ما سعی خواهیم کرد خود را به جدیدترین فناوری برای هر یک از خدمات مجهز کنیم و این تجهیزات فناوری بر اساس مقیاس عملیات و امکان سنجی اقتصادی باشد.

بیانیه ماموریت:

“برای باز کردن اولین زنجیره کارواش خشک متحرک در پنجاب”

اهداف و اهداف شرکت:

اهداف: یک شرکت سالم و موفق باشد که در ارائه بهترین خدمات به مشتری پیشرو باشد و دارای یک رابطه وفادار با مشتری باشد.قیمت کارواش ایتالیایی

هدف: برای دستیابی به سطح بالایی از رضایت قیمت کارواش ایتالیایی

فلسفه تجاری: پیشرو بودن در صنعت خدمات با حفظ ارتباط طولانی مدت با مشتریان.

تجزیه و تحلیل صنعت:

صنعت خودرو یکی از بهترین بخشهای در حال رشد در هند است. رشد این بخش در چند سال گذشته بسیار زیاد است و این بخش در آینده با سرعت زیادی رشد می کند.

* هند دومین بازار بزرگ دو چرخ در جهان است.

* چهارمین وسیله نقلیه تجاری بزرگ در جهان.

* یازدهمین بازار بزرگ اتومبیل سواری در جهان.

* احتمالاً فروش خودرو در هند هر ساله به طور متوسط ​​15 درصد رشد می کند.

مرحله چرخه زندگی صنعت خودرو هند: –

با توجه به ارقام فوق ،قیمت کارواش چینی ما به راحتی می توانیم پیش بینی کنیم که بخش خودروی هند بدون شک در یک مرحله رشد قرار دارد و به همین دلیل ، مطمئن هستیم که تجارت ما در آینده به دلیل افزایش تقاضا برای خودرو جنبه های رشد عظیمی خواهد داشت.

اما ، اگر در مورد برنامه تجاری خود صحبت کنیم ، تجارت ما در مرحله مقدماتی خواهد بود زیرا مفهوم جدیدی در پنجاب است. بنابراین ، در مرحله ابتدایی در مرحله مقدماتی است اما به دلیل رشد چشمگیر صنعت خودرو هند ، به زودی در مرحله رشد قرار خواهد گرفت.

پیش فروش های منحصر به فرد:

* زمان کار ما قیمت کارواش خانگی

* ون سیار

* خدمات ارائه شده در عرض 30 دقیقه

آنالیز  قیمت کارواش خانگی SWOT

1) قدرت –

* زمان ارائه خدمات متفاوت از دیگران است.

* خدمات با کیفیت بالا

* خدمات تحویل در منزل ارائه شده توسط ما.

* 30 دقیقه خدمات قیمت کارواش خانگی

2) ضعف-قیمت کارواش خانگی

* آگاهی زیادی ندارد

* گرفتن کارمند دشوار است.

* مدیریت بیش از 4 مشتری در یک زمان

3) فرصت ها-

* برای استفاده از بازار دست نخورده

* رقابت کمتری قیمت کارواش خانگی

* زمان کار یعنی 9 صبح تا 6 عصر

* فروش بالای خودرو

4) تهدیدها

* مشتری فقط به نمایندگی ها می رود.

* عدم تمایل مشتری برای رفتن به کارگاه ها.

محصول و خدمات

· ماشین شویی

خدمات شستشوی اتومبیل شامل خدمات تمیز کردن فضای داخلی و داخلی شامل شستشوی خارجی و خشک کردن خودرو و یک کارواش مدرن ،قیمت کارواش چینی به راحتی در دسترس و با کیفیت بالا است. این تجارت از طریق تاسیسات مستقل و چندین چادر متحرک فعالیت خواهد کرد قیمت کارواش ایتالیایی که به شما امکان می دهد تجارت از مکانی به مکان دیگر در سراسر منطقه منتقل شود.قیمت کارواش خانگی این به مشتری بستگی دارد که آیا ماشین آب شستشو یا واکس ماشین را تهیه می کند که در هزینه های مختلف متفاوت خواهد بود. برای داشتن محیط زیست بیشتر و کمک به جامعه ، اقدامات مختلف دیگری نیز برداشته خواهد شد.

· جزئیات خودرو قیمت کارواش خانگی

این تجارت همچنین خدمات جزئیات اتومبیل را ارائه می دهد که شامل تمیز کردن لبه و موکاپ و اپیلاسیون است. این خدمات درآمد قابل توجهی برای کسب و کار به همراه خواهد داشت زیرا مدیریت پیش بینی می کند که تقریباً 25٪ از مشتریان شستشوی اتومبیل نیز خدمات جزئیات را انتخاب کنند. این کسب و کار همچنین جزئیات داخلی را شامل می شود که شامل از بین بردن تشک های کف ، و تمیز کردن کامل تمام روتختی ها و داشبورد است.

توضیحات محصول و خدمات

شرکت کارواش سیار ما از بالاترین کیفیت محصولات کارواش استفاده خواهد کرد و خدمات مختلفی از جمله:

* شستن دست

* چماق خشک است

* رفع اشکال

* لاستیک ، رینگ و چاه چرخ را تمیز کنید

* داش ، کنسول و درب درب را پاک کنید

* فضای داخلی خلاuum

* لاستیک و قالب قالب را بپوشید

* شیشه و آینه های تمیز ؛ خیلی بیشتر قیمت کارواش چینی

ما با رشد کسب و کار خود کارمندان و مدیر را استخدام خواهیم کرد.قیمت کارواش خانگی با ادامه رشد کسب و کار ، تعداد تجهیزات و سایر موارد مورد نیاز افزایش می یابد.

کارمندان وظیفه دارند تجربه کلی خدمات را ایجاد کنند ، مشتریانی شاد و وفادار ایجاد کنند.

چگونه می خواهیم با آنها رقابت کنیم: –

ما در مورد خدمات ارائه شده توسط کارواش سیار در ایالات متحده آمریکا و انگلیس و استراتژی قیمت دنبال شده توسط آنها مطالعه کرده ایم و از این طریق دریافتیم که هزینه شارژ توسط آنها بسیار زیاد است. بنابراین ، آنها از نظر قیمت با رقبای خود رقابت نمی کنند اما از نظر خدمات ارائه شده توسط آنها رقابت می کنند.

بنابراین ، ما همچنین تمرکز داریم که استراتژی آنها را برای ارائه خدمات به مشتریان خود دنبال کنیم و همچنین بر رضایت مشتری یعنی بهبود کیفیت خدمات خود تمرکز خواهیم کرد قیمت کارواش ایتالیایی تا اینکه با استراتژی های قیمت گذاری با رقبا رقابت کنیم.

اما ما همچنین سعی خواهیم کرد از برخی راهکارهای تبلیغاتی مانند کوپن های تخفیف و 5 + 1 خدمات استفاده کنیم که به معنی هر 1 سرویس 1 رایگان است. اما ، تمرکز اصلی ما ارائه خدمات به موقع و با کیفیت به مشتریان است.

برنامه ی بازاریابی

کارواش سیار اطلاعات خوبی در مورد بازار دارد و اطلاعات زیادی در مورد مشتریان هدف دارد.قیمت کارواش خانگی این اطلاعات برای درک بهتر سرویس دهی ، نیازهای خاص آنها و اینکه چگونه کارواش سیار می تواند ارتباط بهتری با آنها داشته باشد ، از این اطلاعات استفاده خواهد شد.

نیازهای بازار قیمت کارواش خانگی

کارواش سیار با خدمات برتر کارواش دستی برای مردم جلاندار بازار را ارائه می دهد. کارواش سیار به دنبال تحقق مزایای زیر است که برای مشتریان مهم است:

· خدمات مشتری نمونه:قیمت کارواش خانگی مشتریان هدف پول دارند و عادت دارند خدمات عالی به مشتری ارائه دهند.قیمت کارواش چینی آنها به طور مرتب از کارواش سیار استفاده نمی کنند مگر اینکه خدمات عالی دریافت کنند.

· راحتی: ساعات کار و همچنین زمان لازم برای ارائه خدمات باید به ترتیب مناسب و سریع باشد تا سهم بازار را بدست آورید.

· شستشوهای با کیفیت بالا: بازار هدف برای شستشوی با کیفیت بالاتر برای اتومبیل های سطح بالای خود ارزش قائل است.

رشد بازار قیمت کارواش خانگی

بازار شستشوی خودرو طی 6 سال گذشته رشد مداوم و 4 درصدی را تجربه کرده است.قیمت کارواش ایتالیایی برای چهار سال آینده رشد 4٪ پیش بینی می شود.

روند بازار

روند بازار صنعت شستشوی اتومبیل شاهد گرانش از شستشوی دستی تا امکانات ماشین لباسشویی اتوماتیک است. این روند با پیشرفت تکنولوژی تقویت شده است. در طی چند سال گذشته ماشین لباسشویی های اتوماتیک از قیمت کمتری برخوردار بوده و از کارآیی بالاتری برخوردارند تا جایی که سرمایه گذاری در این ماشین آلات معمولاً مقرون به صرفه است. اگرچه ممکن است تصور شود که این منجر به از بین رفتن دست شستشو می شود ، ساینده دستگاه هرگز برای خودروهای گران قیمت مناسب نخواهد بود. این روند تأثیر قابل توجهی در تأسیسات شستشوی دست که دارای مشتری بسیار کافی مشتری دارای ماشین های گران قیمت هستند ، نخواهد داشت. کارواش سیار مشتری نهایی را هدف قرار می دهد و با کاهش عرضه در بازار تقاضا برای خدمات آن افزایش می یابد.

تقسیم بندی بازار قیمت کارواش خانگی

کارواش سیار مشتریان خود را بر اساس نوع مالکیت خودرو تقسیم می کند. کارواش سیار معتقد است که نوع اتومبیلی که شخص در اختیار دارد ، حجم زیادی از نیازهای شستشوی ماشین و جزئیات آن را بیان می کند.

· دارندگان اتومبیل های جدید: دارندگان خودروهای جدید بیشتر از سرویس شستشوی ماشین دستی استفاده می کنند. این دارندگان به اتومبیل خود افتخار می کنند و آنها را اغلب به خدمات شستشو و جزئیات می رسانند.قیمت کارواش ایتالیایی هدف این مشتریان ترویج استفاده منظم از سرویس شستشو است. هدف این است که به این مشتریان اطلاع دهیم که شستشوی اتومبیل اتومبیل باعث می شود اتومبیل آنها به اندازه روزی که ماشین را از نمایشگاه بیرون می کشند خوب به نظر برسد.

· دارندگان اتومبیل های لوکس قدیمی: این افراد چندین سال است که اتومبیل های لوکس و پیشرفته خود را در اختیار دارند یا توانایی پرداخت هزینه اتومبیل لوکس جدید را ندارند اما احساس آرامش رانندگی می کنند. هر دوی این گروه ها می خواهند ماشین های خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنند. کسانی که اتومبیل دست دوم خریده اند اغلب ساعت های زیادی را در اتومبیل خود می گذرانند و به زیبایی ظاهری اتومبیل خود اهمیت زیادی می دهند. این مالکان اتومبیل های خود را برای شستشوی منظم و جزئیات گاه به گاه به داخل خانه می آورند.

· دارندگان اتومبیل های اسپرت: این افراد غالباً جوان و میانسال هستند و ظاهر اتومبیل خود را بسیار مهم می دانند. آنها همچنین به ظاهر اتومبیل خود افتخار می کنند و حداقل هفتهانه دست ماشین خود را می شویند.

· دارندگان مادام العمر: بسیاری از مردم بیش از 5 یا 6 سال مالک اتومبیل خود بوده اند. آنها به اتومبیل خود متصل هستند و اگرچه خرید ماشین جدید برای آنها منطقی تر است ،قیمت کارواش ایتالیایی اما وقتی ماشین کثیف است ، گاهی ماشین خود را برای شستشو می آورند. آنها دوست دارند اتومبیل هایشان نمایشی به نظر برسد و می خواهند آن را در شکل خوبی حفظ کنند.

· مشاغل محلی: برخی مشاغل محلی دارای ناوگان اتومبیل و وانت های کوچک هستند قیمت کارواش چینی که برای حفظ وجهه شرکت خود باید تمیز نگه داشته شوند. این مشاغل به دنبال یک سرویس شستشوی اتومبیل با صرفه و مقرون به صرفه برای انجام این سرویس هستند و ترجیح می دهند در طول هفته از سرویس شستشوی ماشین استفاده کنند تا آخر هفته.

بازار هدف

· صاحبان اتومبیل شخصی

· لیزر قیمت کارواش خانگی

· کسب و کار های محلی

استراتژی های بازاریابی کارواش سیار

استراتژی بازاریابی توسعه ارزش ویژه برند ، افزایش آگاهی مشتری از کارواش سیار و ایجاد پایگاه مشتری است. این استراتژی از ابزارهای مختلفی برای دستیابی به این هدف استفاده می کند.

آمیخته بازاریابی

محصول / خدمات: کارواش سیار سه نوع خدمات را ارائه می دهد که به شرح زیر است:

· شستشوی اتومبیل (نمای خارجی)

· نظافت اتومبیل (داخلی)

· داخلی و خارجی

مکان: کارواش سیار خدمات شستشوی اتومبیل خود را به صورت یک به یک در محل مربوطه مشتری ارائه می دهد تا مشتریان احساس کنند که مشتری ارزشمند شستشوی اتومبیل هستند و همچنین کارمندان به نگهداری وسیله نقلیه خود اهمیت می دهند.

قیمت:

· شستشوی اتومبیل (نمای بیرونی): Rs. 200

· نظافت اتومبیل (داخلی): Rs. 250

· فضای داخلی و خارجی: Rs. 400

ارتقا: برای ارتقا شرکت ما ، از ابزارهای تبلیغاتی زیر برای ارتقا and و ایجاد آگاهی از خدمات خود استفاده خواهیم کرد. بنابراین ابزارهای تبلیغاتی استفاده شده توسط کارواش موبایل عبارتند از:

· تبلیغات در روزنامه ، مجله و رادیو.

· جزوه قیمت کارواش خانگی

· بندها

· کارت عضویت

برنامه عملیاتی

با توجه به اینکه برنامه عملیاتی مهمترین برنامه در هر ایده تجاری است ، توجه ویژه ای به پوشش همه جنبه های اصلی می شود. در بخش برنامه عملیاتی ،قیمت کارواش ایتالیایی همه چیز در مورد نیازهای جسمی عملیات تجاری ، از جمله مکان فیزیکی کسب و کار ، امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای تجارت ما شرح داده شده است. بسته به اینکه چه نوع شغلی را اداره خواهید کرد ، ممکن است شامل اطلاعاتی درباره نیازهای موجودی کالا و تأمین کنندگان و شرح فرآیند تولید باشد.

مردم:

از آنجایی که ما 5 نفری هستیم که این شغل را اداره خواهیم کرد ،قیمت کارواش خانگی مسئولیت ها را به روش زیر تقسیم می کنیم: –

به این ترتیب ما مسئولیت ها را بین خود تقسیم کرده ایم. به جز ما افرادی که برای اداره کار خود جذب می کنیم افراد زیر هستند: –

1) 2 متخصص (که ما از جیلندهر جذب خواهیم کرد)

2) 6 زیردست یعنی 3 زیردست برای هر متخصص. این زیردستان دارندگان مدرک تحصیلی هستند که ما از کالج ها یا با دادن تبلیغات در روزنامه ها جذب می کنیم.

3) تعداد کل از 13 نفری که در شروع کار خود استخدام می کنیم.

روند:

برای اداره تجارت ما این دو فرایند است که باید آنها را دنبال کنیم: –

1.) یکی این است که وقتی مشتری ها برای شستن ماشین خود به ما مراجعه می کنند و پس از سرویس ما باید ماشین را به مکان های مربوطه ببریم.قیمت کارواش خانگی این روند USP اصلی برنامه ما است.قیمت کارواش ایتالیایی بنابراین ، ما برای ارائه خدمات مناسب و به موقع به مشتریان ، سطح خود را به بهترین وجهی امتحان خواهیم کرد.

2.) فرایند دوم که ما انجام می دهیم این است که وقتی مشتری ها برای شستن و تمیز کردن اتومبیل خود با ما تماس می گیرند ، سپس ما با وانت سیار به سراغ آنها می رویم. USP اصلی این سرویس است که ما ظرف 30 دقیقه خدمات را ارائه خواهیم داد به همین دلیل است که ما در ابتدا فقط 40 کیلومتر از منطقه جلندار را پوشش می دهیم.

· تأمین کنندگان

تدارکات تمام مواد مورد نیاز همیشه در حد و اندازه خواهد بود. تامین کنندگان براساس قرارداد خواهند بود. مواد مورد نیاز مانند صابون ، موم ، درخشندگی لاستیک به اندازه کافی کافی است که در زمان شروع کار 4 تا 5 بار شستشو در روز ایجاد کند و در نتیجه آنها را افزایش دهید زیرا کسب و کار به مرور رشد می کند.

تأمین کنندگان ما از خود جلندهر خواهند بود. ما تهیه قرارداد با آنها را انجام خواهیم داد. تمام مواد مورد نیاز مانند موم ، صابون و سایر مواد از تامین کنندگان خواهد بود. مقداری از مبلغ پیش پرداخت برای مواد پرداخت می شود و بقیه بعداً پس از تحویل مواد پرداخت می شود.

· تجهیزات قیمت کارواش خانگی

تجهیزات اساسی مورد نیاز برای کارواش سیار از اهمیت اصلی برخوردار است. کار کامل در سایت مشتری انجام خواهد شد. از دیگر موارد مهم مورد نیاز مخزن آب است. پمپ ، واشر فشار و یک ژنراتور کوچک که در پشت وانت یا اتومبیل نصب شده است و ما از آن استفاده می کنیم.

در وهله اول ما برای راه اندازی اولیه کسب و کار خود به یک وانت نیاز داریم. سپس با رشد کسب و کار ما ، تعداد وانت مورد نیاز نیز افزایش می یابد. در ون ، در ابتدا ماشین فراخوانی نصب می شود تا زمان بندی مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهیم. پمپ و واشر فشار موارد دیگری هستند که در هنگام شستشوی ماشین به آنها نیاز داریم.قیمت کارواش ایتالیایی سپس ما به آبی نیاز داریم که در گالن مورد نیاز باشد.قیمت کارواش خانگی اگر مشتری بدون سرویس شستشوی آب بخواهد ، ما به او سرویس موبایل واکس برای ماشینش می دهیم. در این حالت هیچ آبی هدر نخواهد رفت به جای آن از موم برای این کار استفاده می شود.

ما همچنین ژنراتور را در پشت وانت نصب می کنیم تا خدمات شستشوی تحت فشار را ارائه دهیم. برای شروع کار ، کلیه این تجهیزات در ابتدا مورد نیاز خواهند بود

· محل قیمت کارواش خانگی

این تجارت از نمایشگاه اصلی اداره خواهد شد که در آن ما با تأمین کنندگان ، وام دهندگان خود معامله خواهیم کرد. مشتری روتین و غیره کل تجهیزات مورد نیاز برای جزئیات کامل اتومبیل در ماشین ما ذخیره می شود که خدمات را در مقصد مورد نیاز به مشتریان ارائه می دهد. یک ماشین پاسخگویی در ونکار نصب می شود تا به مشتریانی که برای شستشوی ماشین با ما تماس می گیرند پاسخ دهد یا به آنها وقت بدهد. کار کامل در سایت مشتریان انجام خواهد شد.

نمایشگاه اصلی تجارت ما در جالاندار مستقر خواهد شد ، جایی که ما با مشتریان عادی خود که برای خدمات به آنجا می آیند کار خواهیم کرد.قیمت کارواش خانگی ما این مکان را انتخاب کرده ایم زیرا نزدیک به بزرگراه است و بیشتر اتومبیل ها بعد از مدتی نیاز به شستشو دارند. در زمان امروز مردم وقت زیادی ندارند قیمت کارواش چینی تا اتومبیل های خود را به نمایشگاه برسانند و شستشو را انجام دهند. بنابراین با در نظر داشتن نکات مختلف ، ما این مکان را برای تجارت خود انتخاب کرده ایم. مشتریان دیگری که ما خدمات خود را در محل آنها ارائه می دهیم ، برای آنها تسهیلات ویژه ای در ارائه خدمات درب منزل خواهیم داشت.

تیم مدیریت و مالکیت

آیا دوست دارید یک کارواش سیار راه اندازی کنید ، مشکلی که می توانید از خانه خود آن را اداره کنید و نگران اجاره دادن ساختمان یا یافتن مکان نباشید. تجارت کارواش سیار آن نوع تجارت است و شما می توانید از خانه خود کار کرده و دکل تریلر یا وانت خود را با تجهیزات پشت در محل اتومبیل خود پارک کنید.

با این حال باید به شما هشدار بدهم که کار شستشوی ماشین سیار کار ساده ای نیست ، در واقع بدن شما کاملاً دشوار است و تا زمانی که به آن عادت نکنید هر شب دردناک و خسته خواهید شد. یک نکته خوب در مورد راه اندازی کارواش سیار این است که یافتن مشتری آسان است حتی اگر فقط در چند مایلی خانه خود در مجتمع های اداری محل کار افراد و در همسایگی خود مشغول انجام جزئیات خودکار باشید.

بهترین راه برای تبلیغات مشاغل شستشوی ماشین سیار ، پخش آگهی ها و کارت های بازرگانی و یک علامت مغناطیسی بر روی وسیله نقلیه خود با نام خود است ؛ شستشوی و شستشوی اتومبیل سیار پل.قیمت کارواش خانگی در مشاغل شستشوی اتومبیل سیار ، بهترین مشتری شما از مراجعه افراد دیگری است که شما اتومبیل های آنها را تمیز کرده اید و بسیار عالی با قیمت مناسب کار کرده اید.

تیم مدیریت 1810 متشکل از 5 عضو خواهد بود که با هم مالکین مشترک هستند و بیشترین مالکیت را در شرکت دارند. آنها افراد بسیار متمرکز ، سخت کوش ، پرانرژی و باتجربه ای هستند که استعدادهای ترکیبی آنها یک تیم مدیریتی قوی و واجد شرایط را فراهم می کند. سواتی و پریا تجربه لازم را در زمینه های مدیریت بازرگانی ،قیمت کارواش ایتالیایی امور مالی ، فروش و بازاریابی فراهم می کنند. سوابق تجاری گسترده و اعتبار علمی آنها از نقاط قوت و استعدادها تعریف می کند. Raman ، Bikram ، Nishi تخصص فنی و مهندسی بالایی را ارائه می دهد و مسئول عملیات مکانیکی و الکتریکی و تهیه مواد خواهد بود.

برنامه مالی قیمت کارواش چینی

طرح زیر ترسیم کننده توسعه مالی شرکت شستشوی اتومبیل است. این کسب و کار در ابتدا با سرمایه گذاری غیرمنتظره Rs.15 lac تقریباً توسط چهار دوست Bikram ، Raman ، Swati ، Priyam & Nishi تأمین خواهد شد. و رشد را از طریق جریان نقدی تأمین خواهد کرد. هر 5 دوست حدود 3 لاک سرمایه گذاری خواهند کرد. این بدان معناست که شرکت رشد کندتری از آنچه که می تواند داشته باشد ، اما این اطمینان را به شما می دهد که شرکا کنترل مسیر شرکت را حفظ می کنند. در سال سه امید است که این شرکت بتواند مکان دوم را افتتاح کند. پیش بینی می شود که در آن زمان وام خارج از اعتبار یا سرمایه ویژه خریداری شود.

فرضیات مهم

پیش بینی های مالی شرکت Mobile Car Wash بر اساس فرضیات زیر انجام می شود. تصور می شود که این پیش فرض ها و همچنین پیش بینی های مالی کاملاً محافظه کارانه باشد.

 

مفروضات کلی
سال 1 سال 2 سال 3
ماه برنامه 1 2 3
نرخ بهره فعلی 10.00 10.00 10.00
نرخ بهره بلند مدت 10.00 10.00 10.00
نرخ مالیات 25.42٪ 25.00 25.42٪
دیگر 0 0 0

تجزیه و تحلیل شکننده

جدول و نمودار زیر محاسبات تجزیه و تحلیل قیمت ماهانه برای شرکت شستشوی اتومبیل سیار را نشان می دهد. در اینجا ما بر روی هر دو نوع تمیز کردن ماشین تمرکز کرده ایم که هم خارجی است و هم داخلی. بنابراین ما در حال تعریف بودجه پیش بینی شده با توجه به این مفروضات هستیم.

 

ما BEP ها را از طریق فرضیات مطالعه شده که در بالا پیش بینی شده است ، ساخته ایم.

تجزیه و تحلیل شکننده

واحدهای ماهانه برابری می کنند 423
سرنوشت ماهانه درآمد 3،98،700 روپیه
فرضیات:
متوسط ​​درآمد هر واحد 300 ریال
متوسط ​​هزینه متغیر برای هر واحد 39.5
هزینه ثابت ماهانه تخمینی 3،82،050 ریال

پیش بینی سود و زیان

جدول زیر سود و ضرر درآمد و هزینه پیش بینی شده ماهانه برای سال اول و سالانه برای دو سال آینده برای شرکت شستشوی اتومبیل سیار را نشان می دهد.

در شروع چهار ماه ،قیمت کارواش خانگی ضرر رخ می دهد اما از ماه پنجم سود آغاز شده است که با ماه های مربوطه در حال افزایش است.

از نمودار مشخص است که سود در سال اول تجارت کمتر است اما با گذشت زمان سود سال به سال افزایش می یابد.

کارواش سیار در ماه های ابتدایی حاشیه ناخالص کمتری نشان می دهد قیمت کارواش چینی اما با سرعت گرفتن تجارت حاشیه های ماهانه خوبی را با گذشت زمان نشان می دهد.

اگر مارجین ناخالص را بر اساس سال مطالعه کنیم ، شرکت در حال افزایش حاشیه ناخالص سال به سال است.

 

پیش بینی سود و زیان
سال 1 سال 2 سال 3
حراجی 54،90،000 روپیه 77،66،950 روپیه روپیه 1،16،10،200
هزینه مستقیم فروش 2،29،150 روپیه 3،49،700 5،52،350 روپیه
دیگر
هزینه کل فروش 2،29،150 روپیه 3،79،700 روپیه 5،552،350 روپیه
حاشیه ناخالص 522،60،900 روپیه 74،17،250 روپیه 1،10،57،850 روپیه
حاشیه ناخالص 95.83٪ 95.50٪ 95.24٪
هزینه ها
حقوق و دستمزد 30،84،000 روپیه 44،15،600 روپیه 56.557،700 روپیه
فروش و بازاریابی و سایر هزینه ها 1.300000 روپیه 77.500 روپیه 85000 روپیه
استهلاک 1،03،500 روپیه 1،03،500 روپیه 1،03،500 روپیه
تجهیزات اجاره ای
خدمات رفاهی 1،66،650 روپیه 1.750000 روپیه 1.877.500 روپیه
بیمه 90،000 روپیه 90،000 روپیه 90،000 روپیه
اجاره 2.400000 روپیه 2،75،000 روپیه 3،000،000 روپیه
مالیات بر درآمد 77 هزار و 1000 ریال 11،03،900 روپیه 1،41،4700 روپیه
دیگر
کل هزینه های عملیاتی 45،454،450 روپیه 62،40،500،500 روپیه 78،39،400 روپیه
سود قبل از بهره و مالیات 6،66،150 روپیه 11،76،550 ریال 3،21،85،00 روپیه
EBITDA 7،79،600 روپیه 12،80،250 روپیه 33،22،000 روپیه
هزینه بهره
مالیات های اعمال شده روپیه 1،60،200 2،994،200 روپیه 8،18،050 روپیه
سود خالص 5،15،900 روپیه 8،82،550 ریال 2400،00450 روپیه
سود خالص / فروش 9.40٪ 11.36٪ 20.68٪

جریان نقدی پیش بینی شده

جدول Cash Flow زیر نشان می دهد که اگر MCW فروش پیش بینی شده را داشته باشد ،قیمت کارواش خانگی پس از یک سال فعالیت ، جریان نقدی مثبتی خواهد داشت.

بنابراین در طی پنج ماهه ، جریان نقدی وجود دارد اما پس از ماه ششم جریان نقدینگی در حال افزایش است