قطعات پمپ آب

قطعات پمپ آب

لوازم پمپ آب

قطعات پمپ آب و لوازم پمپ آب برای طیف گسترده ای از کارها و فعالیت های صنعتی و کشاورزی حتی فرآیندها و برنامه ها  که نیاز به استفاده از پمپ آب در فعالیتشان دارند کاربرد وسیعی در تعمیر و نگهداری آن ها دارند. همچنین می توان از قطعات پمپ آب در پروژهای تجاری و خانگی استفاده کرد. طیف گسترده ای از پمپ های فشار بالا در اندازه ها ، طرح ها و ویژگی های مختلف موجود است. پمپ های آب و قطعات پمپ آب در فرآیند تولید نقش بسزایی دارند و برای کارکردهای روان ضروری هستند. بنابراین ، خرید یک قطعه پمپ مناسب با بازده بالا نیاز به شناخت کاملی از قطعات آن نیز دارد ، به طوری که می توان پمپ را متناسب با نیاز آنها خریداری کرد.

لوازم پمپ آب استفاده شده مانند پوشش را میتوان اینگونه توضیح داد  یک پوشش را می توان بصورت پوسته ، پوشش یا محفظه ای توضیح داد که از اکثر اجزا محافظت و پشتیبانی می کند. در پمپ ها ، در اصل از پوشش برای آب بندی آن استفاده می شود تا از نشت جلوگیری کند و گاهی فشار را حفظ کند. همچنین برای پشتیبانی برخی از قسمتهای اصلی مانند شافت ، یاتاقان و غیره استفاده می شود.
اشکان آقاسی ایتالسرویس

درباره پمپ آب

درباره پمپ آب و سیستم آب  دهی وسایل مهار آب هستند که با استفاده از مکش ، انواع مختلف آب را از مکان های ساختمانی ، بستر رودخانه ها ، چاه های معدن ، شبکه های زیرزمینی مترو ، تونل ها ، کیسون ها و حتی ساختمانهای مسکونی حذف یا تخلیه می کنند. برای بسیاری از سایت ها ، این سیستم ها در فصل بارندگی ، دوره های باران شدید یا مکان در مناطق طغیان کننده بسیار مهم هستند ، زیرا آبهای زیرزمینی و باران می توانند فقط در عرض چند ساعت کل سایت را طغیان کنند و باعث تاخیر ، فرسایش سطحی ، آسیب ساختاری ، خرابی و بیشتر.

ساخت پمپ آب

برای پمپاژ در ساخت پمپ آب می توان به جای مایع مایع از هوای فشرده استفاده کرد، هوای فشرده شده توسط یک جت به درون لوله جوش خورده دمیده می شود تا خلا ایجاد شود. هوای فشار به داخل خط لوله و پمپ پمپ می شود. سوپاپ چک خط تخلیه را خاموش کرده و به مایعات اجازه ورود به بدنه پمپ را می دهد. مزیت این روش این است که ظرفیت خاموش شدن کاهش می یابد (به دلیل عدم وجود محفظه استارت) و می توان پمپ را با خیال راحت خشک کرد.

لیست قطعات

1 دیدگاه

    شما عالی هستید سپاسگزارم،ممنون از پاسخگویی خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

تحویل اکسپرس

تعمیرات ایتال سرویس

پشتیبانی

مشاورین ایتال سرویس

پرداخت در محل(فقط تهران)

100 در صد اورجینال

ضمانت اصل بودن کالا

راهنمایی خرید از ایتال سرویس

ایتال سرویس را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : ۵۵۴۱۴۳۹۷-۰۲۱ * ۱۰ خط ویژه

تماس با ما

ایتال سرویس
گروه صنعتی ایتال سرویس
0
ادامه در مرورگر
برای نصب روی افزودن به صفحه اصلی
افزودن به صفحه اصلی
ایتال سرویس
Get our web app. It won't take up space on your phone.
نصب
مشاهده این پست در...
ایتال سرویس
Chrome
ایتال سرویس دریافت اعلان از ایتال سرویس
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها