قیمت پمپ آب خانگی چینی

قیمت پمپ آب خانگی چینی

قیمت پمپ آب خانگی چینی

قیمت پمپ آب خانگی چینی کشاورزی ارائه شده توسط گروه صنعتی ایتال سرویس برای همه راه حل های کشاورزی ایده آل است. این پمپ ها نوآورانه هستند و برای ارائه عملکرد و قابلیت اطمینان برتر طراحی شده اند.

طیف گسترده ای از قیمت پمپ آب خانگی چینی را به صورت آنلاین کاوش کنید

بسته به نیاز و کاربرد خود ، می توانید از طیف گسترده ای از قیمت پمپ آب خانگی چینی مانند مونو بلاک های گریز از مرکز ، پمپ های زیر آب و چاه باز استفاده کنید.

آب زیرزمینی برای آبیاری مزرعه ، حفر چاه های عمیق و موارد دیگر باید استخراج شود. برای انجام این کار ، پمپ های گمانه لازم است. پمپ های زیر آب حفره کاملا در زیر آب غوطه ور می شوند و دارای یک آب بندی هوای بسته هستند که می تواند برای قطره چکان ، آب پاش یا آبیاری باز استفاده شود.

ایتال سرویس

قیمت پمپ آب خانگی چینی بلاک گریز از مرکز به دلیل هزینه نسبتاً کم آن در مقایسه با پمپ های دیگر و طراحی ساده که منجر به تعمیر ، نگهداری و قابلیت حمل آسان می شود ، در درجه اول برای اهداف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای کاربردهای مختلف صنعتی مانند گردش آب ، برای پردازش نیازهای آب و آب شیرین و غیره مناسب است.

برای پمپاژ آب از مخزن یا کانالها / چاهها به یک پمپ غوطه ور در چاه باز نیاز دارید. دارای مهر و موم مکانیکی ضد آب است. این قیمت پمپ آب خانگی چینی کاملاً در زیر آب غوطه ور است و می تواند برای آبیاری ، باغبانی ، مخازن زیرزمینی در آپارتمان ها و خانه های ییلاقی ، آبنماها و آب پاش ها مورد استفاده قرار گیرد. همچنین می تواند در هتل ها ، واحدهای تجاری ، استخرها و بیمارستان ها و غیره یافت شود.مخزن تحت فشار ایرانی

ویژگی ها و مزایای و قیمت پمپ آب خانگی چینی

قیمت پمپ آب خانگی چینی کرومپتون دارای ویژگی ها و مزایایی مانند یاتاقان رانش مخصوص طراحی شده ، مهر زنی الکتریکی با درجه بالا ، عملکرد ولتاژ گسترده و طراحی و ساخت قوی برای اطمینان از ارزش محصول با کیفیت بالا و جنبه های قابلیت اطمینان است.

ویژگی تحمل رانش ویژه قیمت پمپ آب خانگی چینی بالاترین قابلیت اطمینان را تضمین می کند. با مهر زنی برقی درجه بالا ، بازدهی بالاتری کسب می کنید. پمپ های کرومپتون نوسانات ولتاژ را نیز کنترل می کنند ، که ممکن است منجر به آسیب پمپ شود ، زیرا پمپ آب کرومپتون می تواند به طور موثر در یک باند ولتاژ گسترده کار کند.

ساختار monoset دارای یک مهر و موم مکانیکی با کیفیت بالا است که مصرف برق کمتر و صرفه جویی در هزینه های برق را تضمین می کند. در صورت فشار یا وارد شدن هوا به داخل پمپ آب در شرایط خلا Le از نشت جلوگیری می شود.

برخی از ویژگی های اضافی وجود دارد که پمپ کشاورزی Crompton را به یک سرمایه گذاری قابل توجه تبدیل می کند. آنها دارای طراحی هیدرولیکی و الکتریکی به همراه سوپاپ کنترل داخلی هستند. پمپ های شما به دلیل فشار برگشت ناگهانی آب با شیر کنترل داخلی از آسیب محافظت می شوند. طراحی هیدرولیکی و الکتریکی بهینه پمپ آب منجر به حداکثر کارایی عملیاتی می شود. این امر منجر به نگهداری آسان تر پمپ کشاورزی می شود.

چگونه قیمت پمپ آب خانگی چینی مناسب را انتخاب کنیم؟

در هنگام خرید پمپ آب باید به چند نکته توجه کرد. آنها از نوع پمپ کشاورزی ، لوله تحویل ، KWHP ، تعداد مراحل و مرحله تأمین هستند.

نوع قیمت پمپ آب خانگی چینی شما می توانید به استفاده از آن بستگی دارد. پمپ های پمپاژ آب به مخازن هوایی برای ساختمانهای چند طبقه ، کشاورزی یا آبهای زیرزمینی برای حفر چاه های عمیق متفاوت خواهد بود. مرجع دسته پمپ آب خاص را بررسی کنید.

اندازه لوله تحویل ، سرعت و قدرت تحویل آب را تعیین می کند. این لوله ها را در اندازه لوله تحویل از 20 میلی متر تا 80 میلی متر دریافت می کنید. این امر همچنین بر دامنه تخلیه یا فاصله تحویل آب تأثیر می گذارد.

وقتی نوبت به نیروی جریان آب می رسد ، دامنه سر بسیار ضروری است. قدرت قیمت پمپ آب خانگی چینی شما نیز با توجه به کیلووات پمپ یا اسب بخار متفاوت است. Crompton دامنه کشاورزی تا 80HP را برای شما فراهم می کند.