تنظیم ست کنترول

تنظیم ست کنترول

چگونگی تنظیم ست کنترول پمپ آب 

تنظیم ست کنترول یک سوئیچ فشار هوشمند مقرون به صرفه است که ادغام فشار اندازه گیری، نمایش و کنترل است. این ویژگی از ویژگی های عملکرد بالا هزینه بالا ، تاخیر در شروع ، ضد لرزش ، دقت کنترل بالا و عمر طولانی است. نقاط زنگ خطر بالا و پایین را می توان تنظیم کرد ، و چندین عملکرد مانند پاک کردن خطای یک کلید و سوئیچینگ واحد نمایشگر سه دارد.

تنظیم ست کنترول
تنظیم ست کنترول

 

اصل کار تنظیم ست کنترول پمپ آب

 

محیط کار (روغن ، گاز ، آب) کنترل کننده فشار پمپ آب مستقیماً بر روی دیافراگم فلزی عمل می کند. تغییر شکل دیافراگم فلزی فشار محیط کار را منعکس می کند و همزمان یک سیگنال تشخیص یا یک سیگنال کنترل از آن خارج می شود. کنترل کننده فشار پمپ به طور کلی یک سنسور دیافراگمی فلزی 316L است که می تواند برای روغن خنثی ، محیط گاز و آب استفاده شود. مقدار تنظیم کننده کنترل قابل تنظیم است و دامنه تنظیم -0.1 ~ 40MPa است و دامنه اختیاری است.

 

 ست کنترول فشار پمپ آب باید تنظیم شود. یک پیچ تنظیم روی آن قرار دارد. اگر می خواهید فشار آب در مخزن فشار به 0.3MPa برسد ، پمپ را روشن کنید تا مخزن فشار پر شود و اشاره گر فشار سنج را تماشا کنید. وقتی به 0.3 رسید ، کنترل فشار را تنظیم کنید. پیچ باید در خلاف جهت عقربه های ساعت باشد. با شنیدن صدا ، پمپ از کار می افتد ، یعنی فشار تنظیم می شود. اختلاف فشار پایین ثابت است و قابل تنظیم نیست. به طور کلی ، هنگامی که فشار به 0.15MP کاهش می یابد ، پمپ به طور خودکار روشن می شود. هنگام تنظیم فشار ، بستگی به میزان فشار نامی پمپ دارد. فشار تنظیم شده نمی تواند از فشار پمپ بیشتر شود. هنگام پر کردن مخزن برای اولین بار ، مخزن باید با هوا پر شود ، یعنی وقتی پمپ مخزن را پر می کند ، اگزوز نکنید. آب مخزن را پر نمی کند ، باید هوا در آن باشد ، در غیر این صورت پمپ شروع به کار می کند و به پمپ به طور مکرر آسیب می رساند. تنظیمات استفاده از هر مارک ممکن است متفاوت باشد ، اما اصل یکسان است.

 

روشهای اصلاح  ست کنترول پمپ آب

 

ابتدا حد فشار را روی 1.5MPa تنظیم کنید (مقدار سوئیچ بالا) ، سیگنال تماس را ارسال کنید و مراحل کار آن را انجام دهید پمپ آب ایتالایی :

 

1. درب را باز کنید و قفل را باز کنید.

 

2. پیچ تنظیم مقدار تنظیم را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا مقدار تنظیمات از بزرگ به کوچک تغییر کند تا زمانی که تماس سوئیچ در 1.5MPa تغییر یابد.

 

3. قفل را محکم کنید.

 

دوم ، برای ارسال سیگنال تماس و مراحل عملکرد آن ، حد فشار پایین را روی 0.5MPa (مقدار سوئیچینگ پایین تر) تنظیم کنید:

 

1. درب را باز کنید و قفل را باز کنید.

 

2. پیچ تنظیم مقدار تنظیم را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا مقدار تنظیم از کوچک به بزرگ افزایش یابد ، تا اینکه تماس سوئیچ در 0.5MPa تغییر یابد.

 

3. قفل را محکم کنید.

 

 

روش های تنظیم کننده فشار فشار پمپ آب به شرح زیر است

 

1. روش تنظیم فشار کنترل

 

(1) کلید کار را فشار دهید ، نشانگر عملکرد را خاموش کرده و سیستم کنترل فشار را ببندید.

 

(2) تنظیم حد بالا / حد پایین کنترل: کلید SET را یک بار فشار دهید تا وارد حالت تنظیم حد پایین شوید (مربوط به چراغ نشانگر حد پایین) ، پس از تنظیم حد پایین مقدار را با (▲) (▼) تنظیم کنید ، برای وارد کردن تنظیمات حد بالا ، کلید SET را فشار دهید ، روش تنظیم همان روش بالا است.

 

(3) پس از اتمام تنظیمات ، کلید SET را فشار دهید تا مقدار تنظیم شده به طور خودکار در تراشه رایانه ذخیره شود (پس از اصلاح پارامتر ، در طی 5 ثانیه هیچ عملکرد کلیدی به طور خودکار تنظیم پارامتر فعلی را ذخیره نمی کند).

 

(4) مجدداً کلید کار را فشار دهید (مربوط به چراغ نشانگر عملکرد است) و موتور شروع به کار می کند.

 

2. روش تعویض واحد: کلید در حال اجرا را خاموش کرده و کلید افزایش (▲) را فشار دهید تا واحد بین MPa ، Kg / cm2 و PSI جابجا شود. پس از تنظیم ، نشانگر در حال اجرا را روشن کنید.

 

3. عملکرد بازنشانی صفر: کلید در حال اجرا را خاموش کنید ، کلید کاهش (▼) را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا مقدار فشار فعلی پاک شود و خطای صفر را تصحیح کنید. پس از تنظیم ، نشانگر در حال اجرا را روشن کنید. (سوئیچ فشار نباید هنگام استفاده از این عملکرد فشار وارد کند).

 

نمودار مدار تنظیم ست کنترول پمپ آب

 

 

برخی از آنها عبارتند از: پیکربندی سوئیچ خالی (QF) ، کنتاکتور (KM) ، رله اضافه بار (FH) ، فیوز (FU) ، تماس کمکی (FH) ، دکمه (SB2) ، چراغ نشانگر (RD) ، رله ( KA1) ، رله (KA2) ، نشانگر خطا (YE) ، دکمه توقف (SB1).

 

روش سیم کشی نصب فشار فشار پمپ آب

تنظیم ست کنترول
تنظیم ست کنترول

 

لطفا پشت محصول را بررسی کنید ، ابتدا سرب کابل با علامت “موتور” (با برق 220 بین خطوط خروجی) را به انتهای منبع تغذیه 226 پمپ وصل کنید ، و سپس سرب کابل با علامت “Power” را به منبع تغذیه وصل کنید . تا باعث برق گرفتگی نشود.

 

سری تنظیم ست کنترول پمپ آب اتوماتیک به عنوان یکی از سری محصولات متعدد J&T INDUSTRY از شناخت نسبتاً بالایی در بازار برخوردار هستند. این محصول بر اساس مواد با کیفیت بالا و تکنولوژی پیشرفته ساخته شده است ، دارای ساختار مناسب ، عملکرد عالی ، کیفیت پایدار و دوام طولانی مدت است. این یک محصول قابل اعتماد است که به طور گسترده ای در بازار شناخته شده است. J&T INDUSTRY تعدادی کارگاه تولید حرفه ای عاری از گرد و غبار و چندین خط تولید اتوماتیک پیشرفته دارد. ما می توانیم سفارشات مشتری با مقدار زیاد را برآورده کنیم و تحویل به موقع را تضمین کنیم. سایر کنترل کننده های فشار اتوماتیک مربوط به پمپ آب به شرح زیر است:

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.