سمپاش شارژی

سمپاش شارژی قابل شارژ قدرتمند

سمپاش شارژی قابل شارژ قدرتمند با باتری سنگین مناسب برای استفاده طولانی مدت. تخلیه فشار زیاد باعث می شود تا محلول پاشی بیشتر شود.سمپاش شارژی ارزان مناسب برای میوه ، برنج و سبزیجات. با 2 ترکیب باتری موجود است.

دستگاه سمپاش کوله ای
دستگاه سمپاش کوله ای

امکانات سمپاش شارژی

  • زمان اجرای بالاتر برای استفاده مداوم از 6 ساعت
  • باتری سنگین 3.4 کیلوگرمی عمر طولانی دارد
  • لنس فولاد ضد زنگ با مهره های برنجی
  • پمپ دیافراگم فشار بالا 3.6 لیتر در دقیقه تخلیه
  • اسپری جت فشار بالا تا 29 فوت افقی
  • تنظیم نازل اضافی برای برنامه چند محصول
  • 6 ماه گارانتی با پشتیبانی تمام شبکه خدمات هند
SPRAYMAX B12 / B14: سمپاش شارژی قابل شارژ قدرتمند
مشخصات فنی مولفه های
مدل SPRAYMAX B12 SPRAYMAX B14
ظرفیت مخزن 18 ل 18 ل
ظرفیت باتری 12 ولت / 12 آمپر / ساعت 12 ولت / 14 آمپر / ساعت
فشار 0.53 مگاپاسکال 0.53 مگاپاسکال
تخلیه 3.6 لیتر در دقیقه 3.6 لیتر در دقیقه
زمان تخلیه 360 دقیقه 420 دقیقه
تنظیم کننده ی فشار اتصالات استاندارد اتصالات استاندارد
وزن ناخالص 6.9 کیلوگرم 7.7 کیلوگرم
وزن باتری 3.4 کیلوگرم 4.2 کیلوگرم
اسپری نوع لنس فولاد ضد زنگ تلسکوپی فولاد ضد زنگ تلسکوپی
اسپری طول لنس حداکثر = 84 سانتی متر ، حداقل = 51 سانتی متر حداکثر = 84 سانتی متر ، حداقل = 51 سانتی متر
ولتاژ خروجی 12.93 ولت 12.93 ولت
مخزن شیمیایی مخزن پلی پروپیلن مخزن پلی پروپیلن
دکمه تنظیم کننده نوع فلزی گرد نوع فلزی گرد
بندهای شانه کمربند نخی نایلون کمربند نخی نایلون
تفنگ سمپاشی فولاد ضد زنگ با مهره های برنجی فولاد ضد زنگ با مهره های برنجی
فیلتر آب فیلتر مش نایلون فیلتر مش نایلون
شاخص ولتاژ نشانگر نوع شماره گیری با چراغ های براق نشانگر نوع شماره گیری با چراغ های براق
سمپاش کوله پشتی قابل شارژ 20 لیتر 6 ولت

ایده آل برای کنترل علف های هرز در اطراف خانه ، مهد کودک ها ، پارک ها و باغ ها. شامل یک نازل کاهش دهنده علف کش Air Induction و نازل قابل تنظیم برای پاشش

شارژ اولیه سم پاش

شارژ اولیه دستگاه های سم پاش در بار اول حداقل 6 ساعت تا 8 ساعت است و البته به روز بودن باطری و فاسد نبودن در هنگام خرید بسیار مهم است.

20 لیتری قابل سمپاش شارژی ویژگی های یک پمپ و یک باتری قابل شارژ 5V، که آن را راه آسان برای اعمال نماتد، قاتل علف هرز، آفات اسپری کنترل و کود در اطراف باغ / مهد کودک را می سازد – بیش پمپاژ برای حفظ فشار! 2 ساعت پاشش پس از شارژ کامل و شارژ آن از طریق شارژر موجود 2 ساعت طول می کشد. همراه با باتری قابل شارژ ، شارژر و بند شانه. ظرفیت 5 لیتر ، که درخواست آن 12 دقیقه طول می کشد. این سمپاش از یک پمپ دیافراگم با موتور 5 ولت بهره می برد که منجر به فشار کاری 0.2-0.25Mpa می شود. بند شانه و لنس گنجانده شده است. ایده آل برای استفاده از نماتد ، خوراک محلول پاشی ، اسپری های طبیعی کنترل کننده آفات و علف های هرز. فروخته شده.

سمپاش شارژی

سمپاش شارژی که باتری کار می کنند ، بی صدا و بدون انتشار هستند. سمپاش های موتوری با درایو های الکتریکی قدرتمند خود ، گزینه مناسب برای محافظت از گیاهان در فضاهای بسته با مناطق وسیع و نیاز به درمان هستند. شیوه های کارایی کارآمد و عملکرد بالا در هنرستان ها و گلخانه ها نیز ضروری است. البته سمپاش هایی که باتری کار می کنند در فضای باز نیز عملکرد خوبی دارند.

با یکبار فشار دادن دکمه پاور ، پمپ قدرتمند به سختی قابل توجه است اما برای صدایی کاملاً واضح ، محیط کار مطلوبی را بدون نیاز به محافظ گوش تضمین می کند.

مشخصات محصول

شوپیخانه و زندگیفضای باز و باغسمپاش باغ
بدون مارک

10

پانگاسینان ، لوزون شمالی
توضیحات محصول
فقط پیشنهاد زمان محدود !!! سمپاش کوله پشتی قابل شارژ رایگان SUPER LONG LANCE WORTH Php350 ظرفیت: 18 لیتر یا 20 لیتر ابعاد: 40x48x21 سانتی متر وزن ناخالص: 6 کیلوگرم دستی و اتوماتیک با سمپاش کوله پشتی قابل شارژ Lance Kiasa از نظر بودجه آسان است اما برای تمام نیازهای کشاورزی شما به اندازه کافی سخت است. همچنین با دوام و فولاد قابل ارتقا برای دوام و انعطاف پذیری ارائه می شود. این معمولاً برای غلات ، انبه و سایر موارد استفاده می شود. شارژر دارای یک نشانگر داخلی است تا در صورت کامل بودن شارژ ، به شما اطلاع دهد. قطعات فقط در صورت نیاز در دسترس هستند. فقط با من تماس بگیرید

کوله پشتی بی سیم شرپا لوکس چند سمپاش

سمپاش شارژی چند شرپا لوکس یک سمپاش مجهز به عملکرد دوگانه است. همانطور که در اینجا نشان داده شده است ، یا در حالت کوله پشتی / کوله پشتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این واحد دارای یک باتری قابل شارژ است. به سادگی مخزن را پر کنید و روشن کنید ، و شما بدون نیاز به هیچ زحمتی آماده اسپری هستید! چرخ دستی چرخدار را بکشید یا فشار دهید و همزمان اسپری کنید. این واحد به راحتی و بدون ابزار از چرخ جدا می شود و همراه با بندهایی که برای پوشیدن سمپاش به عنوان کوله پشتی لازم است. بدون پمپاژ مورد نیاز است. باتری با یک بار شارژ تا 7 ساعت به طور مداوم پمپ می کند.

سمپاش فوق العاده جدید کوله پشتی بی سیم با تریلر چرخ دار. این سمپاش همه کاره سبک و بدون نیاز به پمپاژ مداوم راحتی در هر نقطه سمپاش Knapsack را فراهم می کند. همراه با مهار شانه ای محکم و مخزن ارگونومیک ساخته شده متناسب با خطوط بدن و باعث می شود که بتوان آن را برای مدت طولانی پاشش راحت تر کرد. ماشه دارای عملکرد قفل برای پاشش مداوم برای کاهش خستگی دست است.

کنترل ساده و ساده فشار پمپ را می توان با یک دکمه چرخشی بر اساس خواسته های شما تنظیم کرد ، تنظیمات زیاد برای یک اسپری متراکم برای پوشاندن مناطق بزرگ بسیار مناسب است در حالی که فشارهای کم برای بدست آوردن یک غبار سبک برای کارهای ظریف ایده آل است. سمپاش با شارژر خودکار باتری مجهز شده و مجهز به ولتاژ باتری و هشدار دهنده هشدار کم باتری است.

تریلر چرخدار : ما همچنین شامل یک تریلر چرخدار قابل تشخیص منحصر به فرد با دسته یدک کش تلسکوپی هستیم ، اگر شما قادر به حمل وزن اسپری بر روی پشت خود نباشید ، بسیار متعادل است و چرخش آن در اطراف باغ بسیار مناسب است. تریلر دارای یک محفظه ذخیره سازی برای نگهداری منظم تسمه های شانه و نازل های اضافی است.

خصوصیات برای شرپا لوکس چند سمپاش شارژی صفحه کوله پشتی:
* 16 لیتری سمپاش های بی سیم کوله پشتی با تبدیل تریلر چرخ
* پمپ: پمپ دیافراگم برق
* مدت زمان: تا 7 ساعت (در پایین ترین تنظیمات)
* فشار کاری: 0.20 ~ 4.5 نوار
* باتری: 12 ولت 7 آمپر
* اندازه کلی: 340 میلی متر ؟؟ 300 میلی متر ؟؟ 730 میلی متر
* وزن سمپاش: 5.6
کیلوگرم * وزن تریلر 2.2 کیلوگرم
* ظرفیت مخزن: 16 لیتر
* ماشه قفل کردن
* هشدار شنیدنی کم باتری.
* 1 سال گارانتی
* اندازه جعبه: 39 سانتی متر x 33 سانتی متر x 61 سانتی متر

شرپا لوکس چند سم پاش بی سیم کوله پشتی شامل 4 نازل: –
* نازل پاشش مخروطی: 3.0 ~ 4.5 بار
* نازل پاشش دوبل: 2.5 ~ 4.0 بار
* نازل پاشش فن: 0.20 ~ 0.40 بار
* نازل سمپاشی چهار سوراخ:

کیف دستی بدون سیم شارپا لوکس چند سمپاش 0.20 ~ 0.40 همچنین به همراه: –
* لنز اسپری (پلاستیک / کربن)
* شلنگ اسپری
* صافی ورودی
* مهار
* تریلر چرخدار
* 4 نازل اسپری

همانطور که نیکی پرستون – دو باغبان انگشتی توصیه می کند.
من به سمپاش آزمایش کامل ، پر کردن مجدد ، شارژ ، آبیاری سبدهای آویز و همه چیز را داده ام. من آن را دوست دارم ؛ تمام استرس ناشی از آبیاری را از بین می برد و هیچ ظرف آبیاری سنگینی برای بلند شدن از بین می رود.

ادامه مرور را در برگه بالا “بررسی Niki Preston” مشاهده کنید.