تعمیرات پمپ آب
تعمیرات پمپ آب

تعمیرات پمپ آب

تعمیرات پمپ آب

تعمیرات پمپ آب نحوه تشخیص و رفع فشار آب چاه از دست رفته برآورد هزینه تعمیر پمپ آب و مخزن

 • ارسال یک سوال با تعمیرات پمپ آب یا نظر در مورد تشخیص و رفع مشکلات پمپ آب یا پمپ چاه: بدون آب ، پمپ کار نمی کند ، پمپ شروع نمی شود ، پمپ بدون دلیل کار می کند

هیچگونه تعارض منافع را تحمل نمی کند. ما هیچ ارتباطی با تبلیغ کنندگان ، محصولات یا خدمات مورد بحث در این وب سایت نداریم.

 

مشکلات پمپ آب را تشخیص و برطرف کنید با تعمیرات پمپ آب :

در اینجا نحوه تشخیص و تعمیر فشار آب ، فشار کم آب ، سر و صدای سیستم آب یا هر مورد دیگر در مورد تشخیص و تعمیر مشکل پمپ چاه توضیح داده شده است ، از جمله: نحوه تشخیص فشار آب از دست رفته ، نحوه رفع مشکلات سوئیچ کنترل فشار یا تنظیم کنترل فشار و چگونگی تشخیص و رفع مشکلات مربوط به خود پمپ چاه: پمپ های چاه که زیاد کار می کنند ، متوقف نمی شوند ، شروع نمی شوند

این مجموعه مقاله چگونگی تشخیص و ترمیم انواع مشکلات پمپ آب چاه را شرح می دهد و شامل س questionsال و پاسخ از صاحبان خانه هایی است که فشار آب چاه را از دست داده اند. ما چگونگی تشخیص و رفع فشار بد آب (و پیوند به مقالات با عمق بیشتر) را بیان می کنیم. ما ردیابی یک مشکل فشار آب را به سوئیچ کنترل فشار پمپ یا به یک مخزن فشار آب بد (و آنچه در مورد آن باید انجام دهیم) توصیف می کنیم.

و ما مشکلات و راه حلهای متداول کمبود آب (کمبود آب) یا جریان (فشار) را ذکر می کنیم. تصویر بالا از پمپ آب ، مخزن ، کنترلها و چاه آب با اجازه کارسون دانلوپ تعمیرات پمپ آب می شود .

ما همچنین یک MASTER INDEX برای این موضوع ارائه می دهیم ، یا می توانید صفحه جستجو یا جستجو در بالا را جستجو کنید به عنوان یک راه سریع برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود.روشهای تشخیص و رفع مشکلات فشار آب بد یا پمپ چاهواسطه پمپ آب

 

مطالب سری مقاله ها

 • راهنمای تعمیر پمپ آب – خانه
  • مشکلات سوئیچ کنترل فشار
  • تنظیم فشار سوئیچ کنترل فشار
  • سوئیچ کنترل فشار خوب پمپ
 • س FAالات متداول در مورد فشار فشار پایین – مقاله جداگانه
 • س FAالات متداول تشخیص فشار آب وجود ندارد – مقاله جداگانه
 • سQالات متداول در مورد تشخیص پمپ آب – مقاله جداگانه
 • س FAالات متداول تشخیصی مخزن آب – مقاله جداگانه
 • روش آماده سازی پمپ آب – با استفاده از یک شلنگ باغچه نخست
  • PRIME PUMP ، چطور – مستقیماً در بدنه پمپ قرار دهید
 • تعمیرات خوب لوله کشی – مقاله جداگانه

در این مقاله و به طور عمیق تر در مقالات مرتبط با ، مراحل اساسی تشخیص و هزینه های ترمیم توضیح داده شده است. مشاوره مصرف کنندگان در مورد صرفه جویی در هزینه های تعمیر چاه شامل بررسی قطعات و هزینه های کار یک مورد تعویض پمپ چاه و مخزن فشار معمولی است.

  • فشار آب بد یا ضعیف؟ مشاهده فشار آب از دست دادن تشخیص و تعمیرات برای گام به گام راهنمای مفصل به تشخیص و تصحیح فشار آب بد و یا از دست دادن کل فشار آب. قبل از تعویض پمپ آب یا کنترل ، باید بدانیم که چرا فشار آب یا جریان آب ضعیف است.همچنینجدول جداگانه تشخیص مشکل فشار آب در جدول جدول خلاصه شده برای چک لیست تشخیص مشکل فشار آب قابل پیگیری است.

 

 • دوچرخه سواری پمپ آب چاه متناوبدر چرخه پمپ تعمیرات پمپ آب  مورد بحث قرار گرفته است – این بدان معنی است که پمپ آب بدون دلیل مشخص روشن می شود.
 • دوچرخه سواری کوتاه یک پمپ آب چاه  به این معنی است که هنگام کار آب در ساختمان ، پمپ آب خیلی سریع یا خیلی سریع خاموش و روشن می شود.ببینید چه عواملی باعث دوچرخه سواری کوتاه پمپ آب می شودو
  به تعمیرات مخزن آب مراجعه کنید: “پمپ آب دوچرخه سواری کوتاه” را تشخیص دهید .
 • از دست دادن فشار آب چاه  به این معنی است که فشاری که آب با آن به یک لوله کشی وارد می شود خیلی کند شده است ، یا گاهی اوقات در سرعت جریان آب بسیار کند یا ضعیف است ، یا ممکن است جریان آب کاملاً متوقف شود. در مواردی که مشکلات پمپ آب را شرح می دهیم ، به تشخیص و تعمیر فشار آبمراجعه کنید ؟ چگونه می توان فشار کم یا فاقد آب را تشخیص و ترمیم کرد. همچنین به دلیل کوتاه دوچرخه سواری مراجعه کنید : نشت لوله خوب .
 • جزئیات مربوط به نحوه تعمیر کلید کنترل فشار پمپ آبدر تعمیر یا تنظیم WITER PUMP PRESSURE CONTROL CONTROL CONTROL  بحث شده است . تصویر در بالای صفحه با مجوز از کارسون دونلوپ ، شرکت در تورنتو ارائه شده است.
 • نحوه افزایش فشار آب چاه در ساختمان با نصب پمپ تقویت کننده  فشار و مخزن فشار به طور مفصلدر WATER PRESSURE BOOSTER PUMP بحث شده است

 

 • میزان بازیابی چاه ، عملکرد ، میزان جریان : اگر تأمین آب ساختمان متوقف شود و بازیابی آن چند دقیقه به ساعت طول نکشد ، ممکن است با سرعت جریان چاه مشکل داشته باشید. اما مشکل از دست دادن آب و فشار می تواند مکانیکی تر باشد: پمپ چاه بد.

پمپ چاه ، به نوبه خود ، ممکن است توسط مخزن فشار آب بد که باعث دوچرخه سواری کوتاه پمپ چاه شده ، آسیب ببیند و یا تا پایان عمر آن تسریع شود. دوچرخه سواری کوتاه موتور پمپ می تواند باعث کنترل سوخت رله پمپ شود.

خوانندگان همچنین باید

ببینید آب لوله مسدود تشخیص

و تعمیر بلوک لوله های آب .

خوانندگان این سند همچنین باید

ببینید آب مخازن تحت فشار – چگونه به تشخیص نیاز به هوا، نحوه اضافه کردن هوا، پمپ آب توقف دوچرخه سواری کوتاه به آسیب جلوگیری از – ذخیره آب ایمنی مخزن تحت فشار آب.

 • پمپ های خوب سوالات متداول تشخیصیدر پمپ آب تشخیصی سوالات متداول کمک مرتب کردن بر اساس جهت خوبی بررسی و تعمیر مشکل پمپ

از دست دادن فشار آب چاه یا تأمین آب ضعیف – راهنمای تشخیص و ترمیم

پرسش و پاسخ در مورد پمپ ، مخزن آب ، لوله کشی چاه ، و تعمیرات چاه

موارد زیر مورد واقعی خبرنگار است که فشار آب خود را از دست داده و با یک تعمیرات پمپ آب گرفته است که چندین تعمیر انجام داده است. در پایان تعمیر فشار آب و برق دوباره برقرار شد اما مالک با دیدن صورتحساب کمی “شوک برچسب” زد.

او نوشت تا نظر ما را بپرسد. پاسخ ما ، که در زیر یادداشت مالک در زیر آمده است ، هزینه های تشخیص ، تعمیر و تعمیر این پروژه تعویض پمپ چاه و مخزن آب را بررسی می کند

ما یک چاه خصوصی داریم که با همان اجزای نمودار شما نشان داده شده است (پمپ چاه ، مخزن فشار ، کلید فشار و غیره.) اخیراً دچار افت فشار آب شده ایم و در واقع کمبود جریان آب از شیرهای خانه مان است. همین که 30 دقیقه تا 1 ساعت منتظر بودیم ، آب برمی گشت و برای چند ساعت عادی کار می کرد ، تا دوباره بدون آب بازگردد. این کار حدود 24 ساعت ادامه تعمیرات پمپ آب داشت.

ما با پیمانکار چاه که روی درپوش چاه ما نشان داده شده تماس گرفتیم. او به سرعت تشخیص داد که مثانه در مخزن فشار فقط با تکان دادن مخزن آب پاره شده است.

پس از نصب مخزن جدید 600 دلاری ، پیمانکار چاه منتظر روشن شدن پمپ آب شد. اینطور نبود سپس پیمانکار یک پمپ چاه جدید به ما فروخت.

1. آیا این قیمت مناسب برای تعمیر مخزن فشار آب یا پمپ یا هر دو است؟ آیا پیمانکار تعمیر درستی انجام داده است؟ اضافه شارژ شدیم؟

2. آیا می توانیم با بازرسی از مخزن و پمپ تعویض شده ، پیش آگهی وی را بررسی کنیم؟

– این سوال با جزئیات پاسخ داده شده است

در  پمپ و مخزن خوب تعمیرات مناسب

پرسش ها و پاسخ های تشخیصی

درباره پمپ آب و فشار مخزن ، جریان یا تجهیزات تأمین آب و تعمیرات پمپ آب یا تعویض لوله کشی

دسته بندی پرسش و پاسخ فشار آب و تجهیزات چاه

ما سوالات خوانندگان و پاسخ های آنها در مورد چگونگی تشخیص مشکلات سیستم های خصوصی تأمین آب را به دسته های زیر تقسیم کرده ایم:

 • مشکلات سوئیچ کنترل فشار با فشار آب یا پمپ های چاه ردیابی شده در کلید کنترل فشار پمپ چاه: دوچرخه سواری کوتاه ، پمپ شروع نمی شود ، پمپ متوقف نمی شود ، فشار برش اشتباه ، فشار قطع اشتباه
 • مشکلات فشار پایین ، س ،الات ، پیشنهادات
 • بدون فشار آب : فشار آب ، مشکلات ، توصیه ها را از دست داد
 • مشکلات خوب پمپ ، از جمله پمپ های چاه که زیاد کار می کنند (دوچرخه سواری کوتاه) و پمپ های خوب که متوقف نمی شوند و نحوه بیرون آوردن پمپ از چاه تعمیرات پمپ آب
 • مشکلات خوب لوله کشی پس از تعویض لوله کشی چاه و غیره ، با فشار آب مشکل دارد.
 • نرخ جریان خوب – مشکلات کمبود آب. اگر آب چاه شما تمام شد ، این مقاله را بررسی کنید که در آن ما در مورد توانایی یک چاه آب در انتقال آب بحث می کنیم ، با چه سرعتی می توان آب را از چاه خارج کرد و نحوه بهبود عملکرد چاه یا سرعت جریان را بررسی کرد.
 • پمپ تقویت کننده فشار آب
 • راهنمای تعمیر پمپ آب – موضوع اصلی ، این مقاله
 • تعمیر سیم کشی پمپ آب – شکنجه ، قطع ، اتصال کوتاه ، صاعقه ، سیم کشی پمپ آسیب دیده می تواند باعث قطع شدن مدار قطع مدار ، فیوزهای دمیده شده ، فشار کم آب ، کند پمپاژ یا از بین رفتن کامل فشار آب شود
 • پمپ آب س FA الات متداول را شروع نمی کند – س questionsالات تشخیصی در مورد پمپ هایی که روشن نمی شوند
 • س FAالات متداول تشخیصی مخزن آب – مجموعه ای از سالات تشخیصی به مرتب کردن محل فشار خون ، جریان یا پمپ آب کمک می کند: با پمپ آب ، مخزن آب ، چاه یا جاهای دیگر.
 • اندازه و حجم مخزن آب . – نحوه محاسبه حجم آب در مخزن فشار آب. اگر سرعت جریان چاه شما بسیار ضعیف است ، یک گزینه نصب مخازن آب بزرگتر یا چندگانه است که نه فقط برای تنظیم فشار بلکه برای ذخیره آب استفاده می شود.
 • نرخ جریان خوب – چگونه تعیین می کنیم چقدر آب یک چاه تحویل دهد و با چه سرعتی (gpm) و
 • بهبود عملکرد خوب – نحوه بهبود عملکرد خوب – نحوه دریافت آب بیشتر از یک چاه.
 • مشکلات مخزن خوب ( پمپ مخزن آب) ، پمپ چاه کوتاه دوچرخه سواری ، نشت مخزن ، مخزن غرقاب در آب ، مشکل فشار آب به دنبال تعویض یا جابجایی مخزن فشار آب ، و غیره
 • مخزن آب: موارد استفاده ، عیب یابی – خرید ، نصب ، عیب یابی ، تعمیر مخازن فشار آب و مخازن ذخیره آب

سوال خواننده: نحوه استفاده از ولت متر یا VOM یا DMM برای تست پمپ چاه

(13 مارس 2015) کوین گفت:
چگونه می توانم پمپ خود را با یک ولت متر در داخل چاه آزمایش کنم. متر را روی چه چیزی قرار می دهم و چه سیم

پاسخ:

کوین

یک آمپرمتر گیره در دست کسی است که می داند چگونه از آن بی خطر استفاده کند – زیرا هنگام کار با برق خطرات برق گرفتگی ، شوک ، مرگ وجود دارد – می تواند جریان کشیده شده توسط پمپ شناور را هنگام کار اندازه گیری کند.

 1. جریان غیرطبیعی زیاد کشیده شده توسط تعمیرات پمپ آب (برای شناختن مارک و مدل پمپ و داده های آن برای مقایسه) می توان به ما گفت که موتور پمپ اتصال دهنده است یا صافی شیر سوپاپ مسدود است.
 2. کشش غیرمعمول جریان کم توسط پمپ چاه می تواند به معنای شکستگی پروانه یا پمپ در هوا باشد.
 3. سیم های کوتاه یا باز به پمپ در اتصالات منبع تغذیه آن در کنترل پمپ یا رله یافت می شوند و باید قبلاً فیوز منفجر کرده باشند. اما همچنین ممکن است یک اتصال سیم پیچ در موتور پمپ وجود داشته باشد.

به راهنمای تشخیص موتور الکتریکی مراجعه کنید

این تا جایی است که من با خیال راحت می توانم در مشاوره دادن. اول اینکه ما هیچ اطلاعاتی در مورد آنچه نصب کرده اید ، کنترل ها ، سوئیچ ها ، فیوزها ، نوع پمپ ، محل قرارگیری و غیره نداریم و دوم اینکه نگران هستم که اگر با استفاده از یک ولت متر آشنا نیستید ممکن است آسیب ببینید.مخزن تحت فشار ایرانی

شایان ذکر است که شرکت های کنترل کننده پمپ چاه کنترل فشار پمپ را که شامل مدارهای تشخیصی است می فروشند.

به طور معمول این کنترل ها جریان کششی پمپ را کنترل می کنند و اغلب می توانند تشخیص دهند که پمپ چاه زیر آب خشک می شود (آب چاه کم می شود) یا دارای بلبرینگ های خراب (داغ داغ) است یا نقص دیگری دارد.

همان اصول همان چیزی است که یک شرکت خدمات متخصص برق یا برق از آنها برای تفسیر ولتاژ پمپ شما استفاده می کند.

سوالات تشخیص مشکل سوئیچ کنترل فشار پمپ Well

راهنمای ایجاد فشار آب با تنظیم یا تعمیرات پمپ آب کلید کنترل فشار پمپ آب یا مخزن فشار آب

تعمیرات پمپ آب خواننده: چگونه می توان کلید کنترل فشار پمپ چاه را فشارهای قطع و وصل یا روشن یا قطع و وصل کرد؟

من مطمئن نیستم که چگونه سوئیچ کنترل فشار پمپ چاه را تنظیم کنم – این دو مهره تنظیم چیست و از کدام طریق می توان آنها را چرخاند تا تنظیمات فشار آب تغییر کند؟

پاسخ:

نحوه تنظیم فشار پمپ آب:  روش دقیق ، گام به گام برای بازرسی و تنظیم سوئیچ کنترل فشار آب به طور مفصل
در تنظیم کنترل فشار آب پمپ بحث شده است .

 • تشخیص و رفع مشکلات فشار آب : دو نقطه شروع خوب برای تشخیص تمام مشکلات فشار آب ساختمان هستند
  • تشخیص و بازسازی فشار آب
  • جدول تشخیص مشکل فشار آب
  • جدول فشار آب 1: پمپ اجرا نمی شود ، متوقف نمی شود یا چرخه ها
  • جدول فشار آب جدول 2: پمپ اجرا می شود ، فشار ضعیف یا بدون آب
  • جدول فشار آب جدول 3: پمپ اجرا می شود ، بدون آب یا آب ناکافی است
 • تشخیص و روشن یا خاموش بودن موتور پمپ آب:  اگر پمپ آب شما خیلی سریع یا خیلی سریع روی خاموش و روشن کلیک می کند ، به دوچرخه سواری کوتاه
  مراجعه کنید .
 • تشخیص قطره های فشار آب  بدون توضیح هنگام توقف پمپ ،مراجعه کنید به فشار آب به آرامی ، پمپ بی رویه : سوئیچ کنترل فشار نامناسب ، کارکرد آب یا نشتی آب ، فشار سنج ، شیر سوئیچ فشار ، شیر خرابی پایینی .
 • تشخیص و ترمیم فشار و جریان آب ضعیف یا از دست رفته : هنوز هم جریان آب داریم اما فشار و مقدار جریان کاهش می یابد.به تشخیص و بازسازی فشار آب مراجعه کنید
 • تشخیص و ترمیم هوای از دست رفته در مخزن آب:  مشکل هوای از دست رفته در مخزن فشار آب همراه با چگونگی اصلاح آن شرایطدر SIGNS OF AIR LOSS مورد بحث قرار می گیرد .همچنین به WATER TANK AIR مراجعه کنید ، نحوه افزودن به دنبال آنWATER TANK BLADDERS & CAPTIVE AIR وWATER TANK BLADDER PRESSURE PRESSURE
 • تشخیص و تعمیرات پمپ آب کلید کنترل فشار آب یا کنترل پمپ آب:  ما در مورد تعمیر و تعمیر کلید کنترل فشار آب که “روشن” یا “خاموش” است یا به سادگی کار نمی کند ،در تعمیرات WITER PUMP PRESSURE SWITCH .
 • نحوه افزایش فشار آب در ساختمان با نصب پمپ تقویت کننده  فشار و مخزن فشار به طور مفصلدر WATER PRESSURE BOOSTER PUMP بحث شده است

پرسش و پاسخ خواننده – همچنین در زیر به س FAالات متداول پیوند داده شده مراجعه کنید

س Readال از خواننده: لطفاً علت انسداد سوئیچ فشار و علاج آن را توضیح دهید

ما در خانه ای که اجاره کرده ایم با فشار آب (هر بار جریان آب به مدت 20 ثانیه متوقف می شود) مشکل داریم. مالک با شرکت حفاری چاه محلی تماس گرفت. آنها سوئیچ فشار را که با آهن مسدود شده بود جایگزین کردند. آیا این مسئله فرسایش است یا مسئله کیفیت آب یا چیز دیگری. –

پاسخ:

سو ، با تشکر برای سوال مهم – این به ما فرصتی می دهد تا مشکل گرفتگی باقی مانده در سوئیچ های کنترل فشار پمپ و گیج فشار را روشن کنیم.

بقایای موجود در منبع آب یا زنگ زدگی در لوله کشی آب می تواند باعث بسته شدن درگاه سنسور فشار کوچک در پایین یک سوئیچ کنترل فشار شود ، و باعث می شود تا به درستی کار نکند – یعنی بقایا از حس دقیق فشار واقعی آب جلوگیری می کند بنابراین سوئیچ ممکن است در روشن یا خاموش کردن پمپ آنطور که باید شکست بخورد در حالت “خاموش کردن” نتیجه می تواند بسیار خطرناک باشد زیرا فشار بیش از حد سیستم آب می تواند باعث ترکیدن یک لوله یا حتی مخزن تحت فشار شود ، یک تماشاگر مجروح شده و یک ساختمان را آب گرفت.

به همین ترتیب ، همین مشکل می تواند باعث شود که فشار سنج آب نتواند فشار آب را به درستی ثبت کند.

بعد از مشاهده اینکه فشار سنج فشار غیر عادی را می خواند یا هنگامی که فشار فشار سنج تغییر نمی کند ، اغلب می توانیم این را با ضربه زدن روی اندازه گیر و دیدن فشار فشار آن تشخیص دهیم.

در حالی که با تعویض کلید مسدود شده فشار فشار یا فشار سنج می توان این مشکلات را برطرف کرد ، اما مشکل اصلی ریشه زباله یا زنگ زدگی در سیستم است – مشکلی که با نصب فیلتر آب قبل از این قطعات برطرف می شود.

بنابراین در پاسخ به س yourال شما ، مشکل اساسی فیلتراسیون نامناسب آب است ، نه مشکل ساییدگی – در نظر من

سوال خواننده: جریان آب در شروع چرخه “روشن” 5 ثانیه متوقف می شود

وقتی فشار در مخزن به یک نقطه مشخص کاهش می یابد ، چاه شروع می شود و منبع تغذیه خانه از طریق چاه انجام می شود … یا این درک من این است. در گذشته ، هنگامی که این اتفاق می افتاد ، یک نوسان بسیار کوتاه در جریان آب را در هر خروجی مشاهده می کنید ،

من حدود یک ثانیه می توانم بگویم که چیزی تغییر کرده است اما آب همیشه جاری است. با گذشت زمان این به تدریج تغییر کرده است … تا جایی که اکنون جریان آب برای 5 ثانیه دیگر متوقف می شود ، اما پس از آن خوب ادامه می یابد.

این یک معامله بزرگ نیست … اما واضح است که چیزی نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. ترجیح می دهم اکنون این کار را انجام دهم – دیوید هیکس 20/5/12

پاسخ:

دیوید ، ممکن است در موردی که توصیف می کنید مشکل دیگری وجود داشته باشد ، اما من با تعویض کلید کنترل فشار شروع می کنم. اگر پورت سنسور فشار روی سوئیچ زباله یا زنگ زدگی باشد ، علامت اولیه آن تأخیر در توانایی سوئیچ در پاسخ به افت فشار آب است.

اگر مخزن آب غرق در آب نیست ، سعی کنید سوئیچ فشار و هر لوله یا لوله ای را که آب را به درگاه سنسور پایین آن تأمین می کند ، تعویض کنید.

سوال خواننده: آیا مصرف زیاد آب فشار عملکرد پمپ را تغییر می دهد؟

فقط یک سوال برای آموزش خودم با استفاده از سیستم پمپ مخزن چاه مسکونی:

مخزن من حدود 7 ساله است ، قرار بود در 40 psi برش داده شود و در psi 60 قطع شود ، در 2 psi زیر 40 قطع می شود ، بنابراین من در آنجا خوب هستم ، اما متوجه شدم که در حدود 55- 57 psi و سپس بعد از یک دقیقه یا بیشتر ، در حدود 52 psi مستقر می شود.

من در ابتدا فکر کردم که پس از نصب در psi 60 قطع می شود. اکنون ، من همچنین فکر می کردم که آیا استفاده بیش از حد از آب برای یک دوره خاص (به عنوان مثال: آبیاری گیاهان یا چمن) می تواند به آنچه من می بینم کمک کند یا مسئله دیگری برای بررسی وجود دارد

. پمپ حدود 10 سال عمر دارد و ما آب سختی (زنگ حل شده ، منگنز) با یک فیلتر خانه کامل پس از مخزن چاه نصب کرده ایم. متشکرم بابت هرنوع کمکی در این خصوص. – تونی

پاسخ:

قطع و برش معمول 20/40 یا 30/50 psi برای یک کلید کنترل فشار پمپ است. اگر فشار را خیلی زیاد تنظیم کنید ، این خطر وجود دارد که پمپ هرگز خاموش نشود و موتور پمپ را بسوزاند ، یا در فشارهای بالا ، مثلاً بیش از 70 psi ، نشت آب شیرها ممکن است باشد.

قطعات پمپ آب
قطعات پمپ آب -لوازم پمپ آب

آب سخت لوله ها را مسدود می کند و می تواند دریچه ها یا سایر کنترل ها را مسدود کند ، اما مطمئن نیستم که چگونه فشار خاموش و روشن شدن پمپ را تغییر می دهد. اگر در مورد خود سوئیچ شک دارید من فقط آن را تعویض می کنم – این یک قسمت پرهزینه نیست.

در تاریخ 2019-11-27 توسط (mod) – ممکن است آب در حال اتمام باشد

به نظر می رسد که ممکن است آب چاه در حال اتمام باشد یا کنترل فشار باعث چسبیدن آن می شود. سوییچ را تعویض کنید.

وقتی کسی در خانه من دوش می گیرد ، پمپ چاه من بالای چاه است ، آب برای مدت 15 ثانیه از آب خارج می شود یا تقریباً پس از آن دوباره باز می شود و این کار را هر 4 یا 5 دقیقه انجام می دهد

در تاریخ 2019-04-16 – توسط (mod) – چگونه می توان پمپ آب را بررسی کرد تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند

ساندرا

علاوه بر مشاهده اینکه پمپ و چاه آب را هنگام باز کردن شیر آب منتقل می کند ، فشار افزایش نمی یابد و پمپ چاه پس از خاموش کردن لوله کشی در عرض یک یا سه دقیقه قطع می شود ، خوب و شاید مخزن آب – این روش ها را می توانید در INDEX ARTICLE در بالا پیدا کنید.

در تاریخ 2019-04-16 توسط Sandra Syres

چاه من 2 سال است که dorlove نشسته است و چگونه می توانم بررسی کنم و مطمئن شوم که همه چیز به درستی کار می کند که حدود 30 سال از عمر آن می گذرد؟

در تاریخ 2019-04-02 – توسط (mod) – نیاز به تهیه یک متر با تستر خازن روی آن دارید

با جستجوی می توانید جزئیات را بخوانید و از جعبه جستجوی صفحه برای

 

و

DMM & VOM SAFETY & PROCEDURES استفاده کنید.

در تاریخ 2019-03-15 توسط Rick_ca

من نیاز به گرفتن یک متر با تستر خازن روی آن دارم که روش ohms مثبت کاذب را به من داد زیرا یک کنترل کننده جدید خریداری کردم و چرخه های جدید پمپ را خریداری کردم.

در اینجا شیر آب همان چیزی است که من انجام داده ام تا کنون جایگزین سوئیچ فشار و سنج ، خازن آزمایشی و رله بر روی کنترل کننده (خوب) ، اهم بررسی شده بر روی موتور (خوب) ولتاژ بررسی شده شده است.

مخزن مثانه 22.4 پوند را نشان می دهد که بدون بازوی فشار سوئیچ فشار آب برای کار کردن ، آمپرهای پمپ را می خوانید که 6 آمپر را روی سیم قرمز و سیاه می خوانند و 1.7 را روی زرد ، اندازه گیری می شود تا 24 پوند سوئیچ قطع شده و آمپر به صفر می رسد.

من خوب فکر می کنم یا کم است (از 15 سال اول باشید) یا اینکه خط آمدن به خانه مسدود است اما مطمئن نیستم که اگر چیزی را از دست داده باشم اینجا هستم. پیشاپیش از همه کسانی که پاسخ می دهند متشکرم

در تاریخ 16.09.2019 – توسط (mod) – نشانه هایی از مثانه مخزن فشار فرو ریخته

Clif

اگر مخزن تحت فشار شما دارای یک مثانه داخلی که ممکن است سقوط و مسدود کردن باز به مخزن گیر کرده است. برای چسباندن مثانه ، می توانید فشار فشرده تری به مخزن بزنید – به شرطی که از حداکثر درجه فشار مخزن فراتر نروید – فشار بیش از حد مجاز می تواند مخزن را منفجر کرده و شما را بکشد.

در تاریخ 16.09.2019 توسط کلیفورد

من لوله ای را که به مخزن می رود ثابت کردم و با مشکلات فشار آب شروع به کار کردم اکنون فکر کردم که آن را تنگ کردم اما نمی توانم آب را به مخزن برسانم که به سیستم softner می رود لطفا به من بگویید این در مورد چیست و چگونه می توان آن را تعمیر کرد

 تحمل موتور پمپ

از توضیحات مختصر شما می توانم حدس بزنم که ممکن است یاتاقان موتور پمپ از کار افتاده باشد که از پمپ طولانی سیکل تشدید شود.

در تاریخ  توسط فیلیپ

پمپ من به مدت یک ساعت کار می کند اما بعد از اینکه فقط پمپاژ آب را متوقف کرد و موتور صدای غیرمعمولی را ایجاد می کند

مشکلات ، پرسش و پاسخ فشار کم آب

برای سرعت دسترسی به مقاله ، این بحث را به مقاله جدیدی منتقل کرده ایم

در س Dالات متداول در تشخیص فشار آب پایین

بدون فشار آب: تمام فشار آب ، مشکلات ، راه حل ها را از دست داد

ما این س FAالات متداول را منتقل کردیم

س NOالات متداول در تشخیص فشار آب – لطفاً برای تشخیص کمبود کامل تأمین آب ساختمان به آنجا بروید.

همچنین نگاهی بیندازید

در جدول تشخیص فشار آب برای لیستی از تشخیص های بدون آب

مشکلات پمپ های چاه ، پمپ های چاه که زیاد کار می کنند (تعمیرات پمپ آب) ، پمپ های چاه که متوقف نمی شوند ، پمپ های پر سر و صدا ، پمپ های چاه شروع نمی شوند

ما این بحث را به

پمپ های خوب سوالات متداول تشخیصی  در پمپ آب تشخیصی سوالات متداول به کمک مرتب کردن بر اساس جهت خوبی بررسی و تعمیر مشکل پمپ

مشکلات لوله کشی چاه ، مشکل فشار آب پس از جایگزینی لوله کشی چاه و غیره

لطفاً به تعمیرات پمپ آب لوله کشی خوب مراجعه کنید – ما این بحث را برای سرعت بخشیدن به بارگذاری صفحه منتقل کردیم.

مشکلات مخزن چاه ، مشکل فشار آب به دنبال تعویض یا جابجایی مخزن فشار آب و غیره

برای بهبود سرعت صفحه وب ، این بخش را به مقاله ای جداگانه منتقل کردیم

لطفاً برای بحث در مورد مشکلات مخزن فشار آب یا مخزن آب چاه که ممکن است در واقع مشکلات ناشی از پمپ چاه را توضیح دهد ، به س Qالات متداول در مورد تشخیص آب مراجعه کنید .منبع 100 لیتری

 

ادامه مطالعه  در جدول تشخیص فشار برای فشار آب برای لیست جدول ایجاد و درمان مشکلات پمپ چاه یا فشار آب ، یا انتخاب موضوعی از مقالات مرتبط نزدیک در زیر ، یا مشاهده کامل مقاله شاخص .

یا به س Q الات متداول درباره تعمیر پمپ آب مراجعه کنید – س questions ال ها و پاسخ هایی که در اصل در این صفحه ارسال شده اند.

یا اینو ببین

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.