لطفا قبل خرید تماس حاصل نمایید

تعمیرات مه پاش

اگر تعمیرات مه پاش به اندازه کافی اسپری مه پاش نمی کند تا هوای اطراف را خنک کنید ، ممکن است مجبور شود تعمیر شود. اگر تیغه ای خراب است یا به درستی کار نمی کند ، ممکن است مجبور شود آن را تعویض کنید. از فن های مه پاش می توانم در فضای باز ، استادیوم ها و خانه ها استفاده کنیم. همچنین می توانید از آنها در گلخانه استفاده كنید و فروشگاه هایی را تولید كنید كه دما را از دست داده و رطوبت را تحت تأثیر قرار دهید.

تعمیرات مه پاش فن های مه پاش بر اساس اصل خنک کننده تبخیری کار می کنند. آنها جریان قطرات آب میکروسکوپی را که در اثر تماس با جو گرم تبخیر می شوند ، خارج از ساخت. با تبخیر قطرات ، مقداری از گرما را با خود می برند و در نتیجه دما را کاهش می دهد. اثر بخشی از فن های مه پاش در مناطق خشک بیشتر است. با این حال ، برخی از مدل های موجود امروز می تواند از آب و هوای مرطوب نیز برآیند.

این گلخانه خورشیدی از هوش مصنوعی عمیق … و ماهی استفاده می کند

مرحله 1 – مشکل و تعمیرات مه پاش را شناسایی کنید

سه مشکل متدول که ممکن است با آن روبرو شود این است: پایه فن یا پره های فن کار نمی تواند ، عدم مه پاش شدن و نشت از نازل یا محل تخلیه است. کمبود مه به احتمال زیاد به این دلیل است که آب مخلوط واحد کامل شده است. در این حالت می توانید مخلوط کنید دوباره دوباره کنید و مشکل حل خواهد شد. در صورت

 اشتباهی که هنگام نصب سیستم مه شکن پاسیو باید از آنها اجتناب کنید

از نظر تئوری نصب سیستم مه پاسیو ساده است ، اما انجام آن در عمل همیشه آسان نیست. ما در طول این سالها هزاران نصب مه آلود را دیده ایم و به آنها کمک کرده ایم و به شما بگوییم ، اگر در تلاش هستید یا نگران گیج شدن هستید ، تنها نیستید. مه پاش نیاز به این دارد که قطعات زیادی در یک سیستم مداوم با آب محکم در کنار هم قرار بگیرند  ،  این بدان معناست که فرصت های زیادی برای اشتباه در این راه وجود دارد. خوشبختانه این اشتباهات معمولاً به راحتی قابل تشخیص و برطرف می شوند. و با کمک حلقه های حل کننده و راه حل های متداول نصب مه ، امروزه می توانید از همه اشتباهات رایج قبل از شروع جلوگیری کنید.مه پاش

1) اتصالات شل

تا حد زیادی رایج ترین اشتباه غبارآلودگی فراموش كردن سفت شدن مفاصل است. از آنجا که یک سیستم مه پاش شامل تعداد قابل توجهی نازل ، مفصل و آرنج می باشد ، این می تواند قطعات منفرد زیادی را برای محکم کردن داشته باشد و فراموش کردن فقط یک یا دو در طول راه فوق العاده آسان است. در واقع برخی از نصب کننده های غبارآلود فراموش می کنند که آب از سیستم عبور می کند و به هیچ وجه زمان لازم برای سفت کردن هر چیزی را نمی گذارند. و می توانید تصور کنید که وقتی آب تحت فشار شروع به پرواز می کند چه اتفاقی می افتد. بهترین راه برای اطمینان از اینکه چیزی را از دست ندهید این است که سفت کردن را به عنوان بخشی از مراحل نصب خود انجام دهید. هر بار که قطعه ای را وصل کردید ، آن را کاملا محکم کنید. و هنگامی که سیستم مه را در محل خود ایمن می کنید ، دوباره بررسی کنید ، هر کدام از قطعات را محکم به هم بچرخانید. اگر در لوله کشی مهارت دارید ، از دانش خود برای ایمن سازی مفاصل استفاده کنید. خبر خوب این است که اگر یک یا دو مفصل را از دست دهید ، شناسایی آن به دلیل پاشش یا قطره قطره از فرار آب هنگام کار سیستم آسان خواهد بود.

2) خرید پمپ خیلی کوچک

اندازه تعمیرات مه پاش پمپ شما نیز بسیار مهم است. مه پاشیدن به آب پر فشار که از طریق لوله کشی عبور می کند تکیه دارد که آب را با کمی سرعت از سوراخهای کوچک نازل خارج می کند. این یک مه غشای گسترده ایجاد می کند   که برای شما و مهمانان شما لذت بخش خواهد بود. اما برای انجام این کار ، شما باید میزان مناسب PSI را ایجاد کنید. در حالی که اکثر کیت های مه پاش همراه با پمپ ارائه می شوند که تضمین شده است کار را با قطعات مه پاش انجام می دهد  دارید ، همه کیت ها دارای قطعات نیستند. و بسیاری از دارندگان گمراه کننده بدون اینکه در واقع پمپ را به روزرسانی کنند ، روش هایی را تنظیم می کنند که تقاضای پمپ آنها را افزایش می دهد. بنابراین خواه در حال تنظیم تنظیمات مه پاش سفارشی باشید یا کیت شما به راحتی با پمپ مناسب همراه نباشد ، باید اندازه و توان پمپ خود را با دقت انتخاب کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، تعمیرات مه پاش بزرگ بین حدود 500 تا 1000 PSI اتفاق می افتد. هر  نازل کمتر از 500  PSI و قطره های شما شروع به تشکیل قطرات بزرگتری می کنند که به جای غبار آلود ، احساس خیس شدن می کنند. اگر در عیب یابی قطرات مه غلیظ بزرگ یا گودال هایی که در زیر نازل های شما ایجاد می شوند ، فشار کم آب از یک پمپ کم فشار محتمل ترین عامل است.

دستگاه ضد عفونی کننده
دستگاه ضد عفونی کننده

3) به استثنای تعمیرات مه پاش

نقاط لنگر سیستم تعمیرات مه پاش شما همان چیزی است که آنها را به ساختار بالای پاسیو متصل می کند. این ممکن است پیش آمدگی سقف شما ، سایبان پاسیوی سرپوشیده یا حتی یک تاق چوبی تزئینی باشد. نقاط لنگر شما معمولاً به صورت نیم دایره ای از پلاستیک یا فلز پیچ خورده است که دور لوله کشی پیچیده شده و به ساختار فوق پیچ می شود. آسان است تصور کنید که شاید شما به همه نقاط لنگر ریز و تلاش برای پیچاندن آنها نیازی ندارید. از این گذشته ، لوله کشی و نازل ها با هم بسیار سبک هستند ، بنابراین شما باید خوب باشید. نظارت در اینجا این است که آب پرفشار از طریق آن لوله کشی و خروج از نازل ها باعث می شود سیستم مه پاش شما هنگام کار بسیار سنگین تر از خالی باشد. آخرین چیزی که می خواهید این است که سیستم فوق العاده مه پاش جدید شما از کار بیفتد و به آن نیاز داشته باشد دوباره نصب شود زیرا  لوله کامل با تعداد ناچیزی از نقاط لنگر قابل تحمل نیست. اگر در دستورالعمل های روی بسته آمده است که از تمام نقاط لنگر استفاده کنید و آنها را در فواصل زمانی اندازه گیری شده قرار دهید ، این کار را انجام دهید. با این اوصاف ، اشکالی ندارد اگر ساختار پاسیوی شما با 100٪ قرارگیری نقاط لنگر مطابقت داشته باشد ، کمی بداهه نوازی کنید. تا زمانی که تمام نقاط مورد استفاده قرار می گیرند ، از فاصله معقولی برخوردار هستند و به خوبی بر روی ساختار بیش از حد آویزان شده اند.

4) افزودن بیش از حد نازل اضافی

هر پاسیو منحصر به فرد است ، که به طور طبیعی منجر به خلاقیت مشتری در نحوه تنظیم مه پاسیوی خود می شود. سقف شما ممکن است پوشش کافی ، گوشه ای از داخل مرز پاسیو را فراهم نکند. ممکن است سایبان ، درختکاری یا حتی یک کابانای چادری آماده برای مه غبار داشته باشید. بنابراین جای تعجب نیست که اکثر مشتری های مه غرق حداقل کمی از مدل موجود در دستورالعمل ها دور می شوند. اما در لحظه شروع به افزودن نازل یا طول لوله جدید ، کل معادله ریاضی تغییر می کند. پمپ مه پاش موجود در کیت شما کالیبره شده است تا دقیقاً فشار مناسبی را برای مه پاش شدن با کیفیت بالا با قطعاتی که در اختیار دارید تأمین کند. یک نازل اضافی برخی از آن PSI های لازم را مصرف می کند و چندین نازل اضافی شما را در معرض خطر جدی سقوط به زیر 500 PSI قرار می دهد. و همانطور که قبلا ذکر کردیم ، PSI پایین باعث قطره های بزرگتر و چکه از نازل ها می شود. اگر می خواهید سیستم مه پاش خود را گسترش دهید ، مطمئن شوید که پمپ خود را مطابق با آن ارتقا دهید.

5) به شدت غرق می شوید

مسئله مشترک دیگر در مورد سیستم جدید مه پاش ، فاصله و توزیع است. کیت مه پاش شما احتمالاً نازل ها را در فواصل بین قطعات لوله کشی فاصله دارد. با این حال ، اگر پاسیوی شما کوچکتر از حد تصور سیستم است ، از نزدیک شدن نازل ها به یکدیگر خودداری کنید. این می تواند منجر به یک مورد ناخوشایند از “بیش از حد غبارآلودگی” یا بیش از حد مه آلود شود. هنگامی که نازل های شما خیلی نزدیک به هم باشد ، قطرات در هوای یکدیگر برخورد می کنند ، بزرگتر می شوند و شروع به شبیه سازی چیزی شبیه باران سبک می کنند تا یک غبار آرام. اگر هدف شما خنک کردن پوست و کاهش گرمای آفتاب تابستان است ، غبار غلیظ بسیار مرطوب خواهد بود. همچنین اگر PSI شما کمتر از 500 باشد ، ممکن است دچار غرق شدن بیش از حد شوید و قطرات بزرگتری را با سرعت کمتری ایجاد کنید. مراقب باشید برای لذت بردن از پاسیوی خود خیلی غرق نشوید. با این حال، برخی شرایط وجود دارد که هدف شما مه غلیظ است. شما ممکن است به دنبال گیاهان آبیاری با غبارآبی خود باشید یا به جای غبارآبی مناسب تر برای غذاخوری های تابستانی در فضای باز ، چیزی شبیه به ایستگاه خنک کننده پارک آبی تهیه کنید. در این حالت ، ما توصیه می کنیم به جای پایین آوردن PSI ، نازل ها را نزدیک یکدیگر قرار دهید.

6) مغلوب بودن در محل

همه مه پاسیو بالای سر قرار نمی گیرد. بسته به پاسیوی خود و ایده هایی که برای نصب سیستم تعمیرات مه پاش دارید ، ممکن است بخواهید از سطح زمین مه شلیک کنید (کارآیی کمتری دارد اما برای گیاهان بسیار زیبا و مناسب است) یا در سطح کمر. با این حال ، اگر می خواهید نازل های مه شکن خود را پایین بیاورید ، بسیار دقیق باشید. اشتباه در سطح چشم می تواند چهره افراد را جلب کند. که از راه دور دلپذیر و خنک کننده است اما در کنار سرعت بالا در کنار نازل چندان عالی نیست. اما بدترین / خنده دارترین گلگیرهای مه آلود وقتی رخ می دهد که کسی فکر کند که باهوش است و از لبه آسفالت پاسیو یا باغ پیاده روی می کند ، باهوش است. اگر مه شما به اندازه کافی سبک باشد یا همه میهمانانتان لباس شنا بپوشند ، این می تواند به خوبی کار کند.

7) حساب نکردن آب سخت

آیا شیرهای آب شما آب سختی دارد؟ آب سخت حاوی بیش از حد مواد معدنی گچ بی ضرر مانند کلسیم و منیزیم است. خانه ها و مشاغل دارای آب سخت تمایل به مقابله با لکه های آب روی ظروف و بقایای رسوبات آب دارند که به عنوان مقیاس شناخته می شود ، که باید به طور منظم از غرق ها و وان ها پاک شود. آب سخت تمایل به منطقه ای دارد و اگر شیرهای آب شما آب سختی داشته باشد ، این خبر خوبی برای مه غبار است. سوراخ های نازل مه شکن برای ایجاد آن غبار بسیار زیبا که در هوا معلق است بسیار باورنکردنی است. جمع شدن مقیاس از آب سخت می تواند خیلی سریع این سوراخ های کوچک را مسدود کند. تجمع مقیاس ابتدا عملکرد سیستم تعمیرات مه پاش شما را کاهش می دهد و با گذشت زمان می تواند به نازل ها آسیب دائمی برساند. همچنین می تواند در داخل جمع شده و حتی لوله ها را مسدود کند. به همین دلیل است که اکثر سیستم های مه پاش شامل یک سیستم فیلتراسیون سه محفظه ای بین شیر و پمپ هستند. این فیلتر کلسیم ، منیزیم و سایر ذرات کوچک موجود در آب را که ممکن است سیستم مه آلود شما را مسدود یا آسیب ببیند ، از بین می برد. جست و خیز از فیلتر برای هر سیستمی ایده بدی است زیرا هیچ آب لوله کشی کامل نیست. اما آن’

8) ایجاد یک محیط لغزنده

سرانجام ، ما به لغزندگی می رسیم. این ممکن است یک نگرانی پیش پا افتاده به نظر برسد اما شما می خواهید بسیار آگاه باشید که آیا مه آلود شدن باعث می شود پاسیوی شما در صورت رطوبت کمی لغزنده شود. هنگام برنامه ریزی برای نصب تعمیرات مه پاش ، نوع کاشی یا روسازی که پاسیوی شما از آن ساخته شده است را به خاطر بسپارید. غبارآلوده آب زیادی روی زمین نمی ریزد ، زیرا بسیاری از آن قطرات ریز تبخیر می شوند تا اینکه به مرور زمان حباب درست کنند. اما این باعث می شود كه روسازی شما كمی مرطوب شود و هرچه سطح روكش متخلخل كمتر باشد ، مه پدیده خطر لغزندگی بیشتری ایجاد می كند. مه پاشیدن می تواند برای هر نوع پاسیو از بتن گرفته تا سنگ فرش موزاییک کار کند. اما شما می خواهید بدانید که پاسیوی شما چقدر لغزنده است.نازل مه پاش

اگر روسازی پاسیوی شما مستعد لغزندگی زیاد در زیر باران یا پس از ریختن است ، بسیار مراقب باشید که چقدر غش می کنید. بهترین روش برای آزمایش این است که فقط کمی آب روی زمین بریزید و پای خود را روی سنگ فرش بکشید. اگر هنوز در یک گودال چسبیده اید ، همه چیز خوب است. اگر روسازی شما بسیار لغزنده شد ، اطمینان حاصل کنید که برای ایمنی مهمان به آرامی غبار گرفته و یا کشش مسیرهای عبور در پاسیوی خود را افزایش دهید. — هر نصب مه پاش یک تجربه منحصر به فرد است که توسط پاسیوی شما ، کیت مه پاش که برای شروع انتخاب کرده اید و نحوه تصمیم گیری برای قرار دادن نازل ها ، شکل گرفته است. امیدوارم دانستن این اشتباهات رایج و چگونگی اجتناب یا حل آنها به شما کمک کند تجربه نصب مه آلود خود را برای اولین بار کامل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مه پاش یا کشف راه حل های مناسب مه پاش برای فضای پاسیوی خود ، هنوز در یک گودال چسبیده اید ، همه چیز خوب است. اگر روسازی شما بسیار لغزنده شد ، اطمینان حاصل کنید که برای ایمنی مهمان به آرامی غبار گرفته و یا کشش مسیرهای عبور در پاسیوی خود را افزایش دهید. — هر نصب مه پاش یک تجربه منحصر به فرد است که توسط پاسیوی شما ، کیت مه پاش تعمیرات مه پاش که برای شروع انتخاب کرده اید و نحوه تصمیم گیری برای قرار دادن نازل ها ، شکل گرفته است. امیدوارم دانستن این اشتباهات رایج و چگونگی اجتناب یا حل آنها به شما کمک کند تجربه نصب مه آلود خود را برای اولین بار کامل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مه پاش یا کشف راه حل های مناسب مه پاش برای فضای پاسیوی خود ، هنوز در یک گودال چسبیده اید ، همه چیز خوب است. اگر روسازی شما بسیار لغزنده شد ، اطمینان حاصل کنید که برای ایمنی مهمان به آرامی غبار گرفته و یا کشش مسیرهای عبور در پاسیوی خود را افزایش دهید. — هر نصب مه پاش یک تجربه منحصر به فرد است که توسط پاسیوی شما ، کیت مه پاش که برای شروع انتخاب کرده اید و نحوه تصمیم گیری برای قرار دادن نازل ها ، شکل گرفته است. امیدوارم دانستن این اشتباهات رایج و چگونگی اجتناب یا حل آنها به شما کمک کند تجربه نصب مه آلود خود را برای اولین بار کامل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مه پاش یا کشف راه حل های مناسب مه پاش برای فضای پاسیوی خود ، — هر نصب مه پاش یک تجربه منحصر به فرد است که توسط پاسیوی شما ، کیت مه پاش که برای شروع انتخاب کرده اید و نحوه تصمیم گیری برای قرار دادن نازل ها ، شکل گرفته است. امیدوارم دانستن این اشتباهات رایج و چگونگی اجتناب یا حل آنها به شما کمک کند تجربه نصب مه آلود خود را برای اولین بار کامل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مه پاش یا کشف راه حل های مناسب مه پاش برای فضای پاسیوی خود ، — هر نصب مه پاش یک تجربه منحصر به فرد است که توسط پاسیوی شما ، کیت مه پاش که برای شروع انتخاب کرده اید و نحوه تصمیم گیری برای قرار دادن نازل ها ، شکل گرفته است. امیدوارم دانستن این اشتباهات رایج و چگونگی اجتناب یا حل آنها به شما کمک کند تجربه نصب مه آلود خود را برای اولین بار کامل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مه پاش یا کشف راه حل های مناسب مه پاش برای فضای پاسیوی خود ، امروز با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت